Holka a depresivní stavy...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 04:49:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka a depresivní stavy...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Holka a depresivní stavy...  (Přečteno 35625 krát)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 29. Květen 2007, 16:36:10 »

Mawe47: hh máš naprostou pravdu..člověk tak nějak bloudí po to světě.. a nějak mu ty chvíle připadají strašně dlouhý a nemá co dělat... Šťastný no.. dneska kecáme uplně v pohodě Úsměv a už tak trochu plánujeme prázdniny atd.. Úsměv takže to zatím na rozchod nevypadá  Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv
Zaznamenáno

Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 29. Květen 2007, 16:43:38 »

no uvidis:)
hlavne drzim palce, at tva slecna zmoudri a prestane delat blbosti
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 29. Květen 2007, 18:06:40 »

BTW aj ja dam k teme. Moja je obcas niekedy velmi depresivna a nenavidi cely svet. Problem je v tom, ze ona je asi najkomplikovanejsia osobnost aku som kedy poznal, sama mi hovori ze ma obdivuje aku mam s nou niekedy trpezlivost Úsměv Nema vsak ziadny "spustac" tychto nalad (napriklad nejaky zazitok z minulosti), ma jednoducho taku chemiu... Niektore dni ma ozaj zle, vtedy sa staci na nic nepytat a byt tam. Ked dostane objatie, znamena to daleko viacej ako slova. Nema ani potrebu s tym niekoho obtazovat, ked chce povie mi to. Kedysi som tieto stavy strasne riesil a vypytoval sa ze co sa deje a tak (myslel som si stale a nahovaral ze to ma nieco so mnou), ale teraz ked jej nieco take je, tak jednoducho som len pri nej. Prinesiem je lizatko alebo zmrzlinu a je hned stastnejsia. Potom to prejde same, je to asi najlepsie. Vo vseobecnosti - ak to ma nejake dievca s takymito stavmi naozaj (cize to nerobi len kvoli tomu aby zaujala a mohli sa riesit jej problemy), staci byt pri nej a trochu ju podrzat, bude si to cenit viac ako cokolvek ine.
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 29. Květen 2007, 20:54:24 »

Tak další den za náma.. Úsměv
ráno sem měl několik hodin takovej divnej pocit, tak sem porušil to naše nepsaní.. a napsal sem 1 SMSku... na tu sem taky dostal odpověď že je všechno OK.. a potom až do odpoledne zase bez komunikace... odpoledne když sem došel domů tak sme si tak nějak chvilkama psali na ICQ... potom kolem čtvré nebo tak nějak to mohlo být, se naše debata stočila na prázdniny, silvestra a nějako třeba společnou dovolenou  nebo tak něco Úsměv a asi hodinku nebo tak sme o tom kecali, naprosto v pohodě, a skoro bych řekl že tenhle tejden přežijeme v pohodě, pokud jí nic nepřelítne přes nos:-) tak uvidíme jak se povede zítřek.. dnešek byl naprosto pohodovej den Úsměv)

NEWS: před chvílí mi došla textovka na dobrou noc s tím že jí chybím Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv Úsměv
« Poslední změna: 29. Květen 2007, 21:42:53 od Death_Angel » Zaznamenáno

Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 30. Květen 2007, 22:09:06 »

Opět je den za náma a já v krátkosti napíšu co se stalo Úsměv
dnešek probíhal už od začátku tak nějak v klidu, rano jelikož jsem měl volnou hodinu ve škole tak jsme si psali na ICQ, odpoledne to samý, ovšem po fitku, jsem (se přiznám) trochu zneužil jahody, k tomu abych mohl vidět lucinku, no.. jahůdky chtěla, takže jsem za ní vyrazil, sice to znamenalo porušení toho týdne.. ale tak stejně si píšeme atd. Byl sem u lucky asi hodinku.. možná hodinku a něco,... a povím vám že taková pohodová hodinka s lucinkou už mi strašně moc chyběla Úsměv trochu sme se aji nasmáli Úsměv)) a vypadá to že už je všechno uplně OK Úsměv uvidíme jak to bude do neděle.. i když to už je jenom pár dní Úsměv tak se to nějak dá Úsměv díky moc vám všem za to co jste mi napsali a poradili Úsměv
Zaznamenáno

Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 31. Květen 2007, 06:40:28 »

Hele kluku ja ti fandim. Mel jsem to sice stejne a vim, ze to nakonec stejne pujde do kelu, ale fandim ti.  S jazykem
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 31. Květen 2007, 21:39:42 »

Michail: no nevim.. Úsměv příde mi že tam není žádnej důvod proč by to vlastně mělo končit Úsměv

Jinak další den za náma.... dopoledne opět klid bez kontaktu.. a odpoledne sem byl u lucinky asi od půl 6 do čtvrt na 8 Úsměv pěkně sme si zase popovídali... Úsměv a povim vám že mám zase pocit jako by to bylo skoro jako dřív, už prostě bez těch negativních emocí atd... uviídme jak to pude dál.. Úsměv ale mám z toho vztahu zase radost Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 01. Červen 2007, 20:20:39 »

Jsem prirozene poderivavy. Osobne to vidim tak ze si bud urovnala, jak se chovala blbe a tak je vsechno zpet v normalu. A nebo ji proste Fredy prestal delat, co ji na ocich videl Úsměv Ale to nic nemeni na tom, ze ted si v pohode, coz ti vsichni urco prejem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 01. Červen 2007, 20:28:22 »

Avaranger: jj ta pohoda už byla mega potřeba ... Úsměv díky Úsměv no.. s fredym se viděla nějak málo a když tak k ní došel buď zhulenej nebo uplně na káry Šťastný

No co se týče dneška... tak dneska sme se sice neviděli.. ale tak nějak sme zase v pohodě pokecali na ICQ Úsměv já si pak skočil do fitka.. na pivko a klobásku.. Úsměv a jako vypadá že už je fakt v pohodě Úsměv zítra se sice taky neuvidíme, protože mám RoadShow u nás v Aquaparku.., ale tak nevadí.. neděli máme na sebe reservovanou Úsměv
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 02. Červen 2007, 10:35:19 »

RoadShow??? Tak sa niekde volal striptiz tusim... Fuj a ty sa cuduj co sa s tebou nechce stretavat  Kroutící očima Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 02. Červen 2007, 10:40:26 »

žádnej striptýz.. Úsměv Oriflame RoadShow Úsměv prostě stánek a prezentace Úsměv
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 02. Červen 2007, 10:52:48 »

j@j, k0zm3t1k Úsměv este jeden den co? to vydrzis... Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 02. Červen 2007, 10:59:54 »

R3v: jj to vydržím... heh i když nevím stejně jak se zítra uvidíme.. jelikož dostala ještě teďka od mamky k narozkám víkendy u čáry (místní ranč) kde se o víkendech může starat o koníka, jezdit na něm atd.. a je z toho nadšená.. dneska tam byla poprvý a je uplně happy Úsměv ale nevim jak se zítra uvidíme.. snad nějak rozumně Úsměv
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 03. Červen 2007, 11:31:06 »

nooooooooooo? Úsměv uz je nedela Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 03. Červen 2007, 11:38:11 »

Tak jo lidi, máme tu neděli,.... a ... všechno je naprosto v normálu Úsměv i když teda všechno uplně ne.. včera byla Lucinka na koních, a jak nám jezdila,tak si odrovnala záda a teďka jí bolí záda a nemůže se hýbat. Tak snad jak jí dojede domů mamka tak jí helpne nějakou tou masáží... uvidíme.. jinak všechno vypadá že je zase OK a tak jak bylo Úsměv v každým případě děkuju za rady a přízpěvky všech Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 03. Červen 2007, 13:58:32 »

no jo, na přiZpívání sme mistři Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 03. Červen 2007, 14:06:31 »

no jo, na přiZpívání sme mistři Úsměv
Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
whisper

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 19. Červen 2007, 10:50:25 »

Kámo ak si ešte budeš čitať čo ti napíšem, tak budem celkom rád. Vieš, ono rezanie alebo podrezanie dajme tomu žíl. Teraz nechcem hovoriť, že so ona porezala žily, je podla mna jasné volanie o pomoc. Možno keby si jej otvorene povedal, že ťa unavujú tieto problémy. Že ťa unavuje, keď je v depresii a ty s tým nemôžeš nič urobiť lebo nemáš o tom informácie a bez informácii je blbosť niečo začínať. Porozprávaj sa s jej matkou. Ale čo tebe radím ako osobe...daj si od nej pauzu. Pretože ona si musí uvedomiť, že tu zrazu niekto chýba. Ak ťa mala rada, príde za tebou, povie ti ,že ju to mrzí. Ty si dáš jednoducho podmienku takú, že chceš vedieť o čo ide. Ak nebudeš vedieť, končíte! - Je to fašistická taktika, uvedomujem si to. Ale holka to má rada holt na tvrdo. Proste ludia lutujú samích seba dovtedy, kým nezistia ,že sa zrazu stalo holt to, že by im už aj malo byť niečo ľúto. Všetky tie veci čo sa jej stali, jasné, je to hrozné. Poviem ti, mne sa stali o mnoho horšie veci ale nerežem sa preto a kopec ľudí. Je to proste idiotský prístup. Využíva situácie aby bola stredobodom pozornosti, aby teba ničila a aby si okolo nej poskakoval ako debil.

Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 19. Červen 2007, 21:33:59 »

Lidi zdravim Úsměv sem byl teďka na 11 dní v Tunisku takže sem sem nic nepsal a ani s lucinkou sme se neviděli.. popravdě řečeno musim říct, že nám to obou asi dost prospělo, jelikož ona si uvědomila že pro ní hodně znamenám, a že mě potřebuje... no a já měl zase chvilinku takovej klid pohodu a relax.. no doufám že se většina problémů vyřešila.. nebo v blízké době vyřeší Úsměv to tunisko bylo sice celkem trvdý, jelikož se mi pak už aji mega stýskalo (stejně i u lucinky)... ale zase to v tomhle pomohlo Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS