Holka co zradila

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:57:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka co zradila
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka co zradila  (Přečteno 9461 krát)
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« kdy: 02. Leden 2010, 15:22:44 »

Mám v hlavě bordel a rád bych slyšel názor na vzah s touto slečnou.

Říkejme ji třeba Petra. Od začátku letních prázdnin sme spolu začli chodit, je jí 17 let. Chytrá z party jejich kamarádek rozhodně nejchytřejší, HB7 má něco do sebe. Moc kluků přede mnou neměla. Už nekouří ani moc nepije, ale puritánka rozhodně není Úsměv

 Přez prázdniny klasicky chození nehrál sem si na nice guye, spíš mě měla "za odměnu". Za tu dobu sme spolu dvakrát spali, z toho sem usoudil, že moc partnerů neměla, ale nikdy sme se o tomhle nebavili. Po třech měsících poznávání sme se do sebe zamilovali, teda já do ní, u ní to možná propuklo dřív.
 Jenže sem, pak začal být nemocný a to dost dlouho. Nemohl sem chodit do školy ven nikam, jen doma pod peřinou. Skončil sem i v nemocnici a ona tam za mnou jednou byla Úsměv jenže sem za ní nemohl jezdit, jako dřív- nešlo to.
Jednoho pátečního odpoledne přez SMS rozchod, prý, že ví, jak to mám těžké, ale nechce se vázat, chce si užívat života a takovýhle bláboly... na tom se ji napsal, že je to její rozhodnutí, pak pěti-minutová debata na icq a popřál sem jí hodně štěstí.

Řek sem si, že se potřebuju hlavně srovnat zdravotně a že je ona neví o co přichází:) Do dvou týdnů sem se odmiloval. NEbyla jiná možnost, byla hned ve vztahu s nějakým panem XX... to podle FB trvalo 14dní, ale následovalo to hned po našem rozchodu. Od tý doby sem vzchopil, už sem na ní myslel minimálně. K Vánocům sem jí pořál, mimo jiné napsala, že s tím kým chce být asi nebude... já napsal, že to nevim ....... na jedný disco akci před Silvestrem sme se potkali, říkala, jakou udělala blbost a tak ... odešel sem za jinejma holkama, ale pak na mě narazila, já ji řek, že už do ní nejsem zamilovanej kvůli tomu co provedla, ale, že mi s ní bylo fajn, že v tom můžem zkusit pokračovat nebo začit znova, tak něco sem řek..... vykousli sme se a už to jelo. Druhej den rande a FC....pak další zase FC... Já ji nemiluju, proto co mě udělala a vím, že jí nemůžu do budoucna věřit, když tohle předvedla.... takže sem si řek, že s ní budu aspoň spát, mám to kousek od baráku ona je věčně sama doma Úsměv Jenže včera sme byli, jen venku žádný FC a já začal mít takový ty zamilovaný manýry, začal sem blbnout a už na ní nemyslel, jako na se.xuální hračku.

Bojím se toho, že se zas zabouchnu a ona mě zas něco provede a budu z toho v....
Nikdy sem nepraktikoval, vztah jenom na sexu a nevim, jak se k ní chovat. Jestli jí občas řict, že ji miluju, ikdyž to neni pravda. De o to, že se na ní koukam a řikám si ty seš, ale k.ráva, ale už se těšim, až tě na.píchnu.
Jde o to, že mám před maturou holky moc řešit nechci, to příde pak a na vejšce a obšas s ní spát mi vyhovuje Úsměv
Ptám se, myslíte, že se dá holce věřit po tomhle? a jak praktikovat v tomhle případě nějakej sexuální vztah, aby jí to nepřišlo, protože když o ni přídu, tak mě bude vadit, jen jako ztráta toho sexu...

.. teda ZATIM než se zabouchnu a to bych nerad Smutný

Díky za každou reakci, postřeh, rád bych si o tom promluvil, ale neni s kym .... potřebuju rady zkušených :-D
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Leden 2010, 16:08:35 »

nebydleli jste spolu a ty jsi na ni neměl čas kvůli nemoci, tak hledala štěstí jinde. pokud teď na ni čas máš, třeba to bude zase fungovat. třeba je moc mladá na to, aby se o tebe starala a chce si život užívat. já vlastne nevím, co ti poradit. jen jestli to s ní zamýšlíš táhnout pouze po stránce sexu a ona do toho o moc víc, možná se zamysli nad tím, co děláš a zkus přehodnotit svoje chování, mně se to třeba příčí, pokud oba nevědí, jak to mezi nimi je.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Leden 2010, 16:14:48 »

Bojím se toho, že se zas zabouchnu a ona mě zas něco provede a budu z toho v....
Nikdy sem nepraktikoval, vztah jenom na sexu a nevim, jak se k ní chovat. Jestli jí občas řict, že ji miluju, ikdyž to neni pravda.

Hele to je buď a nebo. Jestli s ní chceš jenom spát, city stranou. Klidně bych jí to upřímně oznámil  (neboj, když už bude s tebou je jí to jedno..a pravděpodobně nebude proti) Rozhodně slovo miluju tě používat velmi šetrně, nejlépe až po mnoha měsících vztahu. Nenuť se do toho, jestli to necítíš. Chceš s ní jenom spát? Ber to tak a chovej se podle toho, ona tě přijme a bude se toho držet- udržuj sex ve vztahu a udržíš si i jí.  Znám to, takhle mě testuje stále bejvalka jestli jí miluju apod. Stačilo by říct "yes drahá" a má mě na vodítku.
« Poslední změna: 02. Leden 2010, 16:28:51 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Leden 2010, 16:51:47 »

A jak dlouho jste se neviděli? Já bych zauvažoval nad tím, jestli by jsi ty sám byl věrný jí, kdyby to bylo naopak...Když bych na to měl odpověděv já, vůbec bych se nedivil kdybych jí byl nevěrný za dlouhou dobu co jsme se neviděli v případě, že to chození nebylo fakt super. Ovšem teď to klidně může opět fungovat...nějaký čas.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Leden 2010, 22:39:51 »

mně se to třeba příčí, pokud oba nevědí, jak to mezi nimi je.
já se ti nedivim, mě by se to za normálních okolností taky příčilo, vzhledem k tomu, že sem dodržel nějaký porozchodový pravidla, jako zhnusit si jí a ještě k tomu, jak se semnou rozešla, jakým stylem.... proč to chápu i já bych v týhle pozici váhal, ale sem člověk(ač se to podle všeho tady bohužel nezdá), kterej když se s někým rozchází(4x), tak to řiká do očí a snaží se u toho nehrát žádný komedie...


Chceš s ní jenom spát? Ber to tak a chovej se podle toho, ona tě přijme a bude se toho držet
No tak sem dneska sem za ní byl, psala, že se nuděj s kámoškama, tak sem jí napsal, že se na chvili stavim.
Přijel sem a všechno ok. Nějaký kecání, pak blbnutí na posteli, myslim, že sem neudělal nic špatně, když došlo na kalhotky, tak se cukla, že dneska ne....(vzhledem k tomu, že sem tam přijel jen kvůli tomu, tak mě to naštvalo)... Na jednu stranu neni blbá. Prostě by to bylo 3x do tejdne a tak často sme spolu nespali ani když sme spolu byli před tim.

Je jasný, že to byl test, protože tělo chtělo, to bylo evidentní. Morálně mě to nakoplo, to jo. Začínám si uvědomovat, že to neni ode mě zas tak košér. Ale furt mám pocit, že já můžu bejt ten ukřivděnej( ikdyž to zní dětinsky) i kámoš mi řikal, "sakra já když vás zas viděl spolu, ten krásnej šťastnej páreček, nemyslíš, že si s tebou dělá co chce? vždyť se chovala, jak pěkná co.ura"

Ono to, ale opravdu tak vypadá! Ikdyž mám furt pocit, že já miluju míň proto mám navrch.

Vim, že to spíš vypadá, že já sám nevim a taky to tak skoro je. Buď jí to řeknu, že s ní chci spát nebo s ní budu normálně chodit, jako předtim. Což teď nejspíš nechci. Proto se ptám dál:

Jak bych moch vytěžit z tohodle co nejvíc toho jednoho?
Jak se bránit, těmhle testům, že jí chci jen na jedno? Protože, to bude dost často, jinak pokud řekne, že se jí to nelíbí, tak sem ochotnej jí to narovinu řict, ale proč jí to řikat teď mě žádnej důvod nenapada...

PS: Možná teď vypadám, jak svině největší, ale opravdu se cejtim, já ten ukřivděnej a to my v hlavě odstraňuje ty zábrany před tímhle chováním  Smutný
Myslíte, že se teď já chovám hůř než ona? protože já to nedokážu posoudit z jinýho úhlu  Podivený
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Leden 2010, 00:00:38 »

Takže takhle, její rozchod chápu, myslím, že to od ní bylo férovější, než kdyby ti začala zrovna zahejbat a ani by se s tebou nerozešla, takže tohle je v pohodě.
Nemůžeš se divit, že holky se radši rozchází pomocí SMS nebo tak. Sice to není hezký, ale je to pro ně jednodušší, to bych neřešil.

To že tě chce teď zpátky, když už jsi zpátky ve hře, je v pohodě, a taky se jí nedivím. Určitě jí přitahuješ, jak moc tě má ráda, to nemůžu posoudit.

Jak vidno, tak tobě vyhovuje s ní chodit, protože ujde vzhledově a navíc je docela rozumná. A ona sama ti řekla, že si chce užívat života, když se s tebou rozcházela. Takže se neboj, že by ses choval nějak nemorálně, prostě si taky užívej, mám za to, že ona si to užije taky, a pokud ne, může se s tebou rozejít.
Pokud teda dojde na nějaký vyjasňování situace, tak jí to klidně řekni upřímně a připomeň jí, že si taky chtěla jenom užívat. Pokud tě má ráda, tak se nejspíš nebude chtít jenom kvůli tomu rozejít, pokud to řekneš citlivě. Bude se tě naopak snažit přimět abys jí měl víc rád, a pak ti nebude nic bránit se do ní zabouchnout. Riziko, že ten vztah pak skončí existuje vždycky. Protože každej vztah jednou skončí.

Jsou to víceméně moje spekulace a domněnky, ale moje hlavní rada zní: "Řekni jí narovinu, ale citlivě, jak ten vztah vidíš."

Myslím, že budeš v pohodě.

Zatím
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Leden 2010, 00:18:55 »

Já osobně fadnim momentálně jí - ne tobě.

Jsem naprosto unešen tím, že sebrala odvahu a udělala něco tak statečnýho, že se s tebou rozešla, když ti bylo blbě. Já to obdivuju. Nesnášim ty pokrytce, co třeba když jeden z páru odjede na rok do ameriky, tak si říkají před odjezdem, že si bou psát a jak to vydrží, i když je jasný, že ten co je doma, pokud bude jen trochu šance, tak si najde někoho jinýho (beduin by moh vypravet). Ve výsledku je rozejít se a nechat druhýmu volnost to nejlepší co můžeš dělat.

Rozejít se mě osobně přijde lepší, než se pokrytecky tvářit, že ti nechce ublížit, když jsi na tom ščpatně a přitom se tahat s jiným. Vydržet třeba rok nějakej velkej průser (nemoc, jiná země, atp) neni sranda a když jí je sedmnáct. Máš celej ivot před sebou. Celé tvoje okolí si užívá žuvota. Já se ani nedivim, že neměla náladu se zahodit s někym s kym to vypadá neperspektivně - neni to pětiletýž perfektní vztah, jestli se nepletu, chodili ste spolu chvíli. Zkus si férově odpovědět, jestli kdyby otěhotněla a chtěla by si děcko nechat, jestli bys nechal školy, vzal si jí, začal dělat a začal se o děcko starat. Můj osobní tip je, že bys jí hodně tlačil do potratu a kdoví jak by to bylo kdyby se nepodvolila a nešla.

Takže bejt tebou bych to s ní znova zkusil s čistým štítem. Jasně, že se můžu mýlit a ona může bejt prostě jen coura co při prvnim problému jde o dům dál, ale nebyl bych tak rychlej v tom odsuzování.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Leden 2010, 03:43:29 »

- Dopředu říkám, že v sobě mám hodně naváto a dost rozbordelářeno (to je ale slovo  Smějící se )

- Nebuď močka, jestli k ní něco cítíš tak do toho jdi! Jestli ne, tak buď k sakru upřímnej (oplať jí to stejnou mincí). Tohle mi přijde jako nešvar začínajících PU, myslí si, že ženská je jen kus masa a můžou se k ní chovat jak chtěj. Přitom každej CHLAP se chová férově a upřímně, ne jako nějakej mamrd/ek co se bojí říct pravdu a mlží...

- Pokud bych byl tebou, bral bych jí s tím, že musíš mít na paměti, že máš svou cenu... Neuchylovat se k vlezdoprdelství stejně jako nehrát si na macha...
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2010, 10:40:36 »

klidně řekni upřímně a připomeň jí, že si taky chtěla jenom užívat
Díky Paule, myslim, že na tohle asi příde brzo řada

Jsem naprosto unešen tím, že sebrala odvahu a udělala něco tak statečnýho, že se s tebou rozešla, když ti bylo blbě.
Popravdě mě to překvapilo taky. Počítal sem s tím, že když to bude dýl(půl roku, rok) trvat, že to prostě ukončíme páč ani mě to moc nenaplňovalo a potřeboval sem se uzdravit. Dodám nějaký fakta.

V půlce září začla nemoc. Viděli sme se ve škole, jinak sem u ní byl až po 14ti dnech,
říjen sem byl doma během toho tejden v nemocnici(to zamnou byla ona), kde sem se zlepšil a jezdil sem za ní pak jednou za tejden o vejkendu na dvě na tři hoďky. V tu dobu řikala, jak mě miluje, jenže tomu chyběl asi F. v tu dobu si zařídila prášky, musela kvůli tomu vstávat, když se chtělo mě(a mohl sem) nemohla ona, jinak sem neměl náladu já, to přiznávám Smutný

v půlce listopadu- tejden kdy sem na začátku byl u ní zas nic nebylo(z toho vejkendu má fotku na FB s jejim budoucim), pak až ve čtvrtek, jen sem ji hodil ze školy dom. v pátek když sem jí napsal cože večer neodepsala na SMS(podotýkám chtěl sem si domluvit schůzku) bláboly, jak se nechce vázat, prostě rozchod, aby až pude na pařbu za tim frajerem byla volná(moje doměnka). Do 5 dnů spolu officko chodili a dál už sem to popisoval.

Ava: Chápu tě, máš pravdu, ale tohle sou dva měsíce s tím, že na konci toho druhýho se to zlepšovalo... vim, že ten vztah nestál za moc, ale řikala, že o tom začla přemejšlet až poslední tejden a během tejden ukončit 5 měsíční vztah(vim 2 stály vcelku za ho.vno) bez toho, aby mi dala prostor cokoliv říct... nevim, třeba tyhle chybějící fakta můžou vnýst světlo a nebo sem holt prostě jen ukřivděnej Smutný

Tohle mi přijde jako nešvar začínajících PU, myslí si, že ženská je jen kus masa
rozdíl, že PU si to myslí od začátku, já až od tý doby co sem se odmiloval a zhnusil si ji ..... Mrkající
« Poslední změna: 03. Leden 2010, 10:44:02 od Fabien » Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden 2010, 12:17:06 »

- Pokud mám bejt zcela upřímnej, asi by mě taky sralo, že se vůbec nevidíme a nevím, jestli bych to vůbec považoval za regulérní vztah... Můžeš bejt jedině rád, že k tobě byla upřímná a že s tebou nevy/ ebavala za tvejma zádama.

- Jinak si nejsem jistej, jestli by ti rozmluva s ní nějak pomohla... Podle mě potřebovala někoho, s kým by mohla trávit víc času a začlo se jí stejskat po prázdninách, kdy jsi s ní prostě trávil víc času a kdy se měla o koho opřít, když se někdo takovej objevil, udělala nejlepší věc co mohla a aspoň ti to vyklopila. Teď, když zjistila že všechno není tak, jak si myslela si vzpomněla na tebe a řekla si, že to třeba ještě zkusíte ( mělo by ti to lichotit, musela s tebou prožít opravdu pěkný chvilky).

- Pokud máš ale uražený EGO je to těžký a dokud si to nepřebereš v hlavě (ser na hrdost, to je vlastnost která se ti hodí v bitce, ne ve vztazích a lásce) a neodpustíš jí, nemá smysl se s ní stýkat... Leda jí prostě upřímně navrhnout aby byla tvoje FB což si nejsem jistej že by přijala.
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Leden 2010, 16:14:58 »

Mě by zajímalo jestli vůbec jde, aby šlo ze vztahu přeskočit jen na FC, protože si myslím, že tohle nejde nějak udržet bez citů... které tam určitě pořád doutnaj po předchozím vztahu...a nevím jestli by s tím ta holka souhlasila přijde mi, že většina holek prostě potřebuje s někým chodit..potřebuje být ve vztahu mít lásku a miláška tak nějak být plnohodnotná před ostatníma kámoškama a že se bojí být víc sami než my! A taky by mě zajímalo jak kočírovat takovejhle vztah založenej jen na FC s bejvalkou, protož je určitě proloženej tím jak ta holka zkouší si tě omotat ať už, že chce od toho něco víc-původní vztah, nebo čistě proto, že tě chce srazit na zem a vědět jak to doopravdy cítíš a na tohle maj holky fakt smysly...

Taky myslím, že to nemůže vydržet dlouho když se neurčí nějaká pravidla,která se určitě časem stejně poruší..pak jeden z nich začne žárlit a vyčítat...
Tohle téma mě vážně taky zajímá sem zvědavej na další reakce a kam to půjde...
momentálně bych to bral v tom mém vztahu-jestli se mu tak dá říkat Kroutící očima
« Poslední změna: 03. Leden 2010, 16:20:24 od kvaposak » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2010, 19:15:29 »

z tvych postu mam pocit, ze z toho nejsi zdaleka venku. kdybys k ni uz nic necitil, tak tady neresis tyhle kraviny. cili jeste porad k ni neco citis a to z tebe primo cpi je urazene ego, ktere by si rado nalhavalo, ze ona te miluje a ty ji ne.

pokud s tebou zase zamete a ty ji nemilujes, tak se preci nic nestane, ne? pokud vim "vyhoda" kluku je ze se zenskou dokazou spat, aniz by ji milovali a aniz by se zamilovali. podle me jsi do ni stale a porad zamilovany, na chvili jsi to potlacil a ted se to dere zase ven, protoze je zpatky v tvem zivote.

ja bych do toho ale stejne sla. i s ucelem nabit si hubu. a to proto, aby sis pak nerikal "proc ja tehdy...".

rikat ji, ze je to jen o sexu? no jak chces. no a jednou az budes doma se zlomenym srdcem a ona u jineho chlapa (pac is pochopitelne bude myslet, ze je ti volna, tak bude chtit byt s nekym, komu volna neni), pak si za takovy navrh budes pripadat hodne ..... (dle libovule dopln).

nejprve si uklid sam v sobe a vyznej se v tom co citis, pak bych resila co s ni.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Leden 2010, 19:25:15 »

No ja jako obvykle souhlasim se zkušenějšíma, a to v tuto chvíli znamená s noghri Úsměv Jestli jí chceš, jdi do toho, jestli ne, jdi od toho Mrkající Ale vyřeš si to v sobě...
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Leden 2010, 19:35:21 »

osobně bych na ní hodil salám. Baba ti dá košem (ještě tím nejshitóznějším způsobem) a pak se chce vrátit. Klidně to s ní dej do kupy, ale je jen otázkou času, až se na tebe vybodne znovu...
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Leden 2010, 22:38:14 »

z tvych postu mam pocit, ze z toho nejsi zdaleka venku. kdybys k ni uz nic necitil, tak tady neresis tyhle kraviny. cili jeste porad k ni neco citis a to z tebe primo cpi je urazene ego, ktere by si rado nalhavalo, ze ona te miluje a ty ji ne.
Nj máš pravdu! venku z toho nejsem, ale nemyslim si, že ji miluju.... mám jí rád, což je pochopitelný, vzhledem k tomu, že sem ji ještě před dvouma měsícema miloval a sem celkem citlivej člověk, ikdyž se to snažim nedat moc najevo.

ego- uražený, asi taky. Nevim jestli to je jenom moje chlapská ješitnost, ale mám furt ten pocit, že se mnou trochu "vy.jebala" a to mě jako chlapa samozřejmě štve a další co mě štve, že sem se dal možná moc lacino.... a kdybych se na tuhle hrdost prostě vy.sral, jak říká Isilwen, tak si budu připadat, jako poraženej Smutný což souvisí zase s tou ješitností ..

Většina ste jí tady ospravedlnili, že neudělala nic špatnýho, to mi dává důvod se nad sebou zamyslet a přehodnotit to. Opravdu jde asi o problém v mojí hlavě srovnat se s tím vším a třeba to hodit za hlavu.

Srdce by nejspíš chtělo a znovu zamilovat se do ní by nebyl moc velkej problém, ale možná to ego nebo rozum tomu brání. Příjde mi to jako taková obrana, jak píše mehari, před tím, že by se na mě vykašlala znova.

Musim si to přebrat sám to mi je jasný, ale rozhodně ste mě nakopli, díky moc. Jenže když budu s ní a neřeknu jí, že jí chci jen na jedno(čehož, jak říká noghri a já s ní souhlasim,bych jednou litoval), tak to beztak dopadne, tak, že se do ní zabouchnu a budu jen doufat, že něco podobnýho nepředvede znova, až na ní třeba 14dni nebudu mít čas  Podivený
« Poslední změna: 03. Leden 2010, 22:42:44 od Fabien » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Leden 2010, 22:54:12 »

Jak se bránit, těmhle testům, že jí chci jen na jedno?

- sděl jí to, stejně nebudeš mít na vybranou, řekni jí jak tě hrozně sexuálně přitahuje, rozumíš si s ní, ale nechceš být vázaný (podobně ti ona napsala tu sms)...(noghri má asi pravdu, ale mě zase připadá blbý lhát jí a sobě taky.. )
 
Nejsem profik na vztahy to ani náhodou, ale přeci jen když bereš v úvahu, že nastavíš volný vztah, kdy ta holka může "balit" a nebo být obklopena jinými kluky zatímco
jí to děláš i ty (viz. ten silvestr, tušim?) a provokujete se navzájem => vzniká mezi vámi to pouto, ze kterého si můžeš brát jak sex, tak i její city (ona si tě za tvojí nedobytnost a volnost zamiluje, pokud ti jde o pocit lásky a jistoty ). Ale je to adrenalin, nesmíš podlehnout.. doufam ze to bylo pochopitelny....Více rad od zkušenějších už máš  Mrkající


« Poslední změna: 03. Leden 2010, 23:04:39 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Únor 2010, 17:43:40 »

Je to víc jak měsíc, co jsem tohle téma založil, tak to chci jen trochu shrnout co se stalo.

Rada zkušených měla pravdu, bylo v tom hlavně moje EGO. Dík všem co mi nefandili, páč sem si díky nim spoustu věcí uvědomil.
Tak trochu jsem pochopil, proč to udělala, což mi dalo sílu ji možná "odpustit", ale spíš na to zapomenout.

Vrátili jsme se, tam kde jsme byli před tou nemocí a myslim, že je to ještě o něco lepší.
Včera jsme na to stočili řeč. Chtěl jsem vědět jestli s ním spala, řekla NE a aj bych jí to věřil + že on se na ní nevykašlal, ale ona na něj kvůli mně. Tady prostě nezbejvá než věřit. I vzhledem k tomu, že se předemnou rozbrečela(poprvé co ji znám).

Závěr si z toho udělejte kdyžtak každej podle sebe.

Mně to dalo každopadně novou zkušenost a potvrdilo se že čas lečí. Jak řikala noghri jen sem to v sobě potlačil a teď se to zas vrátilo.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS