Holka, která mě chtěla...,ale teď jsem z ní v mimo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 19:55:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holka, která mě chtěla...,ale teď jsem z ní v mimo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holka, která mě chtěla...,ale teď jsem z ní v mimo  (Přečteno 11480 krát)
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červen 2007, 20:28:00 »

No tak příběh začíná tím, že jsme se poznaly na jedné diskotéce, kde jsem byl lehce pod vlivem alkholu  Kroutící očima ,ale to nemění nic na tom, že sme se líbali a vyměnily čísla celý ten víkend jsme si psaly smsky a v úterý místo školy jsem za ní jel (je z jiného města)
Když, jsem za ní přijel tak sme se na uvítanou líbaly, ale i potom prostě sme dělali to co se dělá normálně, když někdo s někým chodí....(sice jenom chvilku), takže sem čekal, že by z toho mohl bejt nějakej vztah, ale  Smutný  po tejdnu co sme se znaly tak sem si řekl, že bych jí mohl poslat kredit (myslím, že tím se nikdy nic nezkazí...)Sice psala, že jsem to neměl dělat, ale to se spíš jenom tak říká no a nakonec byla ráda.No po deseti denním "vztahu" mi začla psát, že si není jistá, potřebuje čas, že se bojí, aby mě nezranila atd....jako chápal bych to všechno, ale když je jasně poznat, že se holce líbíte a padl jste jí do oka tak je to dost divný  Kroutící očima.No to je asi všechno co jsem k tomu chtěl vypsat ,ale asi to bude trošku přeházený.Tak a teď co chci poradit.A ještě mě furt prozvání  Neutrální
Je ještě nějaká šance, že by sme se někdy sešly a nebyli by sme jenom kamarádi?? (což mi taky napsala, že zatím chce bejt kamarádka  Smutný)
Co si o tom myslíte??Proč to dělá??
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Červen 2007, 21:04:09 »

jezis, tys to vzal nejak hopem... po deseti dnech ji kupovat kredit?!?! dej si trochu odstup, ale neztracej s ni kontakt... proste si ji drz trochu od tela a uvidis. znate se moc kratce na to, abys z toho delat takove zavery Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Červen 2007, 21:58:04 »


No k tomu odstupu. Já jsem nedávno potkal jednu okouzlující slečnu, které jsem padl také do očka, a mělo to rychlý spád, že jsem jen sám koukal. Kroutící očima A už teď se těším, až ji znovu uvidím. Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Červen 2007, 22:10:46 »

no ono je to v pohode, kdyz se sejdou dva, co maji stejne tempo... coz ale ocividne nebylo v tomto pripade Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Červen 2007, 22:36:12 »

TO by mě zajímalo proč by to nemohlo mít takovejdel spád...když oba chtěj a třeba se i tolik přitahujou tak nač to prodlužovat?
Hmmm.Co se týče toho odstupu... Jako že chce bejt zatim kamarádka.. Může to mít spoustu důvodů. Potřebuje tě třebas ještě víc poznat.Nebo si tě tak trochu prozkoušet. Jenže jen spekuluju,nevidim ji do hlavy... Mohla se s tebou líbat a cos odjel domů,tak nad tim pak třeba přemejšlela a zjistila , že ji zase tak nepřitahuješ a začala se chovat zase trochu jináč... Když k tomu připočítám ,že tě pořád prozvání,tak bych to spíš tipoval na to,že tě chce víc poznat a trochu tomu dát čas.  Mrkající Takže bych trochu spomalil a uvidíš jaký to bude...
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červen 2007, 22:47:33 »

A kolko mate rokov? dievcata okolo 16 zvyknu mat take "kamaratske" sklony... myslim, ze je panna. cas to vyriesi. ty si s tym nemusis lamat hlavu, ale je to troska svinstvo ta takymto sposobom brzdit. ak na nej budes takto lpiet, tak mozno prides o ine pekne vztahy. zhodnot si to, ci sa ti oplati byt jej kamarat. ja som to spravil, a potom, ked som jej vysvetlovat, ako ma to ubija, tak sme sa pohadali hadam zo pat krat a nic sa nezmenilo. ale ked som sa jej stranil, tak si ma hned zacala viac vazit. to preto som sa na nu vykaslal, ze si nasla chlapa. ale stale sme len kamarati. lenze nikdy sme sa nebozkavali...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Červen 2007, 03:51:40 »

A kolko mate rokov? dievcata okolo 16 zvyknu mat take "kamaratske" sklony... myslim, ze je panna. cas to vyriesi. ty si s tym nemusis lamat hlavu, ale je to troska svinstvo ta takymto sposobom brzdit. ak na nej budes takto lpiet, tak mozno prides o ine pekne vztahy. zhodnot si to, ci sa ti oplati byt jej kamarat. ja som to spravil, a potom, ked som jej vysvetlovat, ako ma to ubija, tak sme sa pohadali hadam zo pat krat a nic sa nezmenilo. ale ked som sa jej stranil, tak si ma hned zacala viac vazit. to preto som sa na nu vykaslal, ze si nasla chlapa. ale stale sme len kamarati. lenze nikdy sme sa nebozkavali...
Tak mě neštve, že jsem zatím kamarád, ale nejdřív mě poblázní  Úsměv a teď tohle...
JInak mi je 19 a jí bude za měsíc 17.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Červen 2007, 10:27:17 »

zeny su ako pocasie, hlavne v takomto veku. hlavne sa jej nedobiedzaj, inak je to na nej. ale chces zostat jej kamarat a zufat? ja som si tiez vravel, ze radsej budem jej kamarat, ako nik, ale ten pocit bol neskor zdrcujuci. nakoniec som sa odmiloval, ale to az takmer po roku a uz ju vidim v uplne inom svetle...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Červen 2007, 13:55:28 »

zeny su ako pocasie, hlavne v takomto veku. hlavne sa jej nedobiedzaj, inak je to na nej. ale chces zostat jej kamarat a zufat? ja som si tiez vravel, ze radsej budem jej kamarat, ako nik, ale ten pocit bol neskor zdrcujuci. nakoniec som sa odmiloval, ale to az takmer po roku a uz ju vidim v uplne inom svetle...
No právě, že bych s ní nechtěl bejt jenom kamarád Smutný,ale něco víc....tak to už je stejně na ní někdy jí prozvoním (jako , že vím, že existuje a uvidíme)
Jinak mi ještě psala nějak sem na to zapoměl "připadám si, že padám a tebe bych vzala sebou  Šokovaný a, že když jí poznám tak pochopím tu větu (nevíte někdo co tím myslí?)
A že náš "vztah" nekončí jenom spomaluju...,ikdyž si už stejně myslím, že to je ztracený  Mlčím
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Červen 2007, 14:19:46 »

souhlas s Tomba88 - možná delší dobu s nikým nebyla a připadalo jí to super, ale teď když vystřízlivěla, tak ji třeba zas tak nepřitahuješ.. no, zkus trochu odstup, aby se mohla projevit a uvidíš  Mrkající ztracený nic není, pokud to holka myslí nakonec vážně Úsměv
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Červen 2007, 14:27:25 »

souhlas s Tomba88 - možná delší dobu s nikým nebyla a připadalo jí to super, ale teď když vystřízlivěla, tak ji třeba zas tak nepřitahuješ.. no, zkus trochu odstup, aby se mohla projevit a uvidíš  Mrkající ztracený nic není, pokud to holka myslí nakonec vážně Úsměv
No snad není nic ztracenýho byl bych rád  Úsměv, takže jak mi radíte , abych se teď choval??
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Červen 2007, 14:31:00 »

někam vyrazit a třeba hned nelíbat- jenom ji chyť za ruku, obejmi a uvidíš, jestli ztuhne a nebo jestli se přidá-
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Červen 2007, 14:39:08 »

někam vyrazit a třeba hned nelíbat- jenom ji chyť za ruku, obejmi a uvidíš, jestli ztuhne a nebo jestli se přidá-
no to je právě to, že mi napsala, že zatím se nechce vidět není připravená  Mlčím,ale když sem jí napsal,že se snad někdy uvidíme tak mi napsal NÉ snad, ale určitě se uvidíme  Eh?
Já spíš myslel jestli jí mám někdy napsat něco?!Prozvonit...a časem jí napsat jestli nechce jít někdy ven..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Červen 2007, 14:49:29 »

Vazne jsi to vzal dost hopem - take by me to asi drobet vydesilo.
Zpomal, ale rozhodne sem tam napis Úsměv neco mileho, ze sis na ni vzpomel, ze jsi neco pekneho videl, nebo tak... aby nezapomela, ze existujes
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Červen 2007, 18:22:02 »

Vazne jsi to vzal dost hopem - take by me to asi drobet vydesilo.
Zpomal, ale rozhodne sem tam napis Úsměv neco mileho, ze sis na ni vzpomel, ze jsi neco pekneho videl, nebo tak... aby nezapomela, ze existujes
tak říkal jsem si, že ve čtvrtek bych jí mohl napsat nějakou smsku, ale nějak nevím co napsat...něco ve smyslu jak se má.Napadlo mě nějak napsat, že píšu jako kamarád???
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Červen 2007, 21:10:00 »

 Mrkající todleto řešim pořád a taky hele nevim jak na to... snad by poradila Jiřka Bohdalová  Smějící se  Nic nezkazíš když to budeš řešit podle svejch pocitů,ale hlavně ne impulzivně. Nech si to dycky projít hlavou, pže já na todle už několikrát doplatil, že sem ve vzteku začal řešit vztah přez SMSky. Dnesak vim, že je to to nejhorší.  Kroutící očima Kdyby to třeba nevyšlo, což se taky stát může, tak nevěš hlavu. Že to tu takhle řešíš je důkaz že ti na ní asi opravdu záleží a nechceš ji jen na "TO". Takže její smůla jestli tě nechce  Vykřičník
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Červen 2007, 22:34:02 »

Hacob: nevim, ja zase neumim napsat jinou sms nez kamaradskou - rada, dej to precist nake zhruba stejne stare kamosce, co Te nepraskne, at Ti rekne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Červen 2007, 13:06:14 »

tak dneska sme se začly prozvnánět začla ona a pak mi napsal SMSku jak se mám a tak Úsměv tak jsem odpověděl sice mi ještě neodepsala..., ale myslím, že mě stejně furt chce?!
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Červen 2007, 19:04:26 »

ale hej, ona sa pyta urcite to iste, asi ti len nechce byt lahka. nechaj to na nu, ona to zbrzdila, ona to musi aj odbrzdit, ale nezob jej z ruky. ked budes skakat, ako ona piska, tak rychlo dopiskate aj dotancujete. nechaj to na cas, ale zachovaj si svoju hrdost.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Červen 2007, 19:25:08 »

ale hej, ona sa pyta urcite to iste, asi ti len nechce byt lahka. nechaj to na nu, ona to zbrzdila, ona to musi aj odbrzdit, ale nezob jej z ruky. ked budes skakat, ako ona piska, tak rychlo dopiskate aj dotancujete. nechaj to na cas, ale zachovaj si svoju hrdost.

Přesně tak. Chce to vychytat takovou hranici, kde nebudeš dělat vše, tak jak ona chce, ale ne zase, že si jí nebudeš všímat.
Zaznamenáno
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Červen 2007, 08:26:17 »

Včera mi psala (věděla, že jsem na diskotéce) tak sme si psaly já lehce pod vlivem, ale proč píšu.Psal jsem jí jak to mezi náma vidí jestli je nějaká reálná šance, že bych byl víc, než kamarád tak odepsala, že to se uvidí časem....
Potom byla ještě zvědavá jestli sem někoho na tý diskotéce zbalil místo ní tak sem napsal, že proč bych jako měl mít místo ní někoho jinýho.....

Já sem z toho mimo  Úsměv, ale očividně mě furt chce si myslím, ale jak dlouho chce čekat... Smutný Jako chtěl bych jí napsat, že bych s ní chtěl jít ven myslíte, že to není špatnej nápad, nebo mám čekat, až napíše ona??
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Červen 2007, 18:14:43 »

Spíš bych ti poradil, abys jednal hlavně podle sebe, podle toho jak to cejtíš, svejch pocitů  Super!

uvedu příklad: třeba seholky pořád doprošuješ ať jde ven a pořád tě jen odpálkovává.. Tak osobně bych se na to vykašlal a nechal to bejt, pže nejsem nějakej vocásek.  Směrovka Tim chci říct, že každej má tu hranici kam až zajít jinde...Někdo se "poníží" víc a někdo míň...
Čili moje rada zní : "Dělej to tak jak cejtíš" ale na druhou stranu zase nejdnej impulzivně.. nech si to taky projít hlavou.
Víc ti asi poradit nemůžu, pže už nevim  Úsměv přeju HŠ mistře
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Hacob

Karma: 1
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Červen 2007, 18:35:33 »

Spíš bych ti poradil, abys jednal hlavně podle sebe, podle toho jak to cejtíš, svejch pocitů  Super!

uvedu příklad: třeba seholky pořád doprošuješ ať jde ven a pořád tě jen odpálkovává.. Tak osobně bych se na to vykašlal a nechal to bejt, pže nejsem nějakej vocásek.  Směrovka Tim chci říct, že každej má tu hranici kam až zajít jinde...Někdo se "poníží" víc a někdo míň...
Čili moje rada zní : "Dělej to tak jak cejtíš" ale na druhou stranu zase nejdnej impulzivně.. nech si to taky projít hlavou.
Víc ti asi poradit nemůžu, pže už nevim  Úsměv přeju HŠ mistře
hmmm zajímavá rada  Mrkající dík budu se jí řídit  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS