Holky a alkohol

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:25:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky a alkohol
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holky a alkohol  (Přečteno 13798 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« kdy: 05. Červenec 2008, 22:30:20 »

Holky a alkohol - tohleto spojení je pro mě černou můrou, teda hlavně v tom případě, kdy už je ho trošku nad míru...Sám se bez alkoholu celkem dobře obejdu a moje první přítelkyně mívala ve zvyku trávit páteční noci v baru, nechávala se pozvat na panáky a pak se divila, že po ní místní ožralové jeli...Několikrát mi volala nalitá v noci, viděl jsem i její vykalenost a potácivost osobně a prostě tohle už nikdy víc  Ďábelský Bohužel od té doby, kdykoliv mám přítelkyni a ta někam vyrazí s kámoškama, tak se docela bojím, aby se to neopakovalo...Moje současná slečna je úžasná, nicméně kámošky jsou taky trochu takové rozjetější, tak doufám, že se to kvůli takovéhle ptákovině nepokazí. Zkrátka nesnáším pohled na ožralou holku, čím víc, tím hůř...Jak jste na tom vy ostatní, tolerujete to nebo chodíte pít s nima?
Zaznamenáno
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červenec 2008, 23:09:54 »

Nesnáším ožralý holky ! Navíc moje po pití alkoholu má tendenci úletovat s jinýma Velmi smutný Vždycky ji vynadám a na druhej den si to ani nepamatuje  Smějící se
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Červenec 2008, 19:33:38 »

ja to nemam rada ani u chlapu, ale u holky to vypada jeste hur
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Červenec 2008, 11:39:52 »

Partnerka, která holduje alkoholu, asi nebude dobrá partie. Já sám si sice někdy dám i trochu víc, ale už jsem zvyklej a ovládám se  Úsměv U holky sem tam nějakej panák na uvolnění beru, ale aby se opíjela tak, že pomalu neví, co dělá, a pak různý svoje excesy sváděla na alkohol, na to bych nervy neměl. Přemíra alkoholu u holek mě odpuzuje snad ještě víc než kouření.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červenec 2008, 14:43:31 »

Mám stejný názor, jak říká NeverLetYouGo - rozumně pít ano. Pít víc - snad jen když bude s partnerem, aby ji on dokázal usměrnit a hlídat. Ale ožralý holky se mě nelíbí. Úlety partnerky jako opíjení a dělání "nevímco" s kamarádkama bych moc netoleroval
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červenec 2008, 16:58:59 »

Já mám kámošku, která se ráda napije (několik dvoudecek) a pak je děsně roztomilá a je s ní legrace...
Ale bejt její přítel, tak bych to asi taky nesl docela špatně.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červenec 2008, 18:50:40 »

Jj, NeverLetYouGo to vystihl přesně. Občas co vidím u svých kamarádek, tak přemýšlím, jestli má cenu pouštět někam holku, kde se bude pít.  Přemýšlím

Pak se to samozřejmě svede na alkohol.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
ChongLi

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Červenec 2008, 20:46:15 »

Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán! Haha ale nechápu proč ho tak odsuzujete. Děláte jak kdyby pár paňáků proměnilo princeznu ve stvůru. Muj názor je ten, že když si s holkou rozumíte střízlivý (samozřejmě jste oba upřímní a na nic si nehrajete), opilý se budete milovat. A když se milujete střízlivý, tak potom... hahaaa Šťastný. Je ale moc důležitý v jakym úmyslu se holka opije. Jakmile jde s kámoškama na rychtu a má za cíl se zbořit (a ještě k tomu je to třeba nějaká pipka), tak to skončí většinou tragicky. Pokud vyrazíte ve dvou do báru s tim že si jen tak v klidu pokecáte, padá to tam samo a pak je to paráda a můžete se opít klidně do extrému a ani jeden z vás nebudete další den litovat Úsměv. Tohle se moc nedělá a já nechápu proč - většinou se scházej grupy buď chlapi zvlášť nebo baby pořádaj svoje slety, případně větší akce kluci plus holky, ale v párech se moc nepije co? Chybaaa, velká chyba Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červenec 2008, 21:23:54 »

Zřejmě si nepochopil pointu mé odpovědi. Jestliže necháš svojí princeznu někde pít, tak si jí musíš i hlídat, aby se opilá nemilovala s někym jinym.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Červenec 2008, 21:29:26 »

ChongLi: no právě, ona si ale nemusí rozumět za střízliva jen s tebou...
Zaznamenáno

ChongLi

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červenec 2008, 22:55:41 »

Když je princezna skutečně tvoje tak ji hlídat nemusíš ani když je ožralá jak prase. Nějaká špetka vnitřního svědomí v tý mysli je furt i když má člověk těsne před otravou krve Úsměv. Hele pravá láska je mnohem silnější než chlast, schválně si to zkus a někam slečnu pošli aby ti došlo jakou váhu má "pravá láska" haaaaha Šťastný
Zaznamenáno
ChongLi

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červenec 2008, 23:00:59 »

tak přemýšlím, jestli má cenu pouštět někam holku, kde se bude pít.  Přemýšlím

hmmm když už se bojíš že se dá do jinýho tak běž s ní. a když s ní nejdeš tak jí to ale nezakazuj. ona se přeci nebude nudit jen kvůli tomu že seš chudák ne?
Zaznamenáno
KITT



Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červenec 2008, 11:00:57 »

Opilá holka? To nesnáším. Vykřičník Nechápu, jak se můžou holky (a je jich dost) na nějaké zábavě opít tak, že si to na druhý den ani nepamatují.
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červenec 2008, 17:52:50 »

tak přemýšlím, jestli má cenu pouštět někam holku, kde se bude pít.  Přemýšlím

hmmm když už se bojíš že se dá do jinýho tak běž s ní. a když s ní nejdeš tak jí to ale nezakazuj. ona se přeci nebude nudit jen kvůli tomu že seš chudák ne?

Nikdo neřekl nic přímo o zakazování  Mrkající občas musíš věci brát trochu s nadsázkou. A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...

K tématu: Taky nemám rád, když holka nějak víc pije, takže si logicky nevyberu holku co je každej víkend v hospodě. Nemám to rád ani u chlapů, když se zlijou, tak že o sobě neví...
« Poslední změna: 23. Červenec 2008, 17:57:42 od Luboš92 » Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Červenec 2008, 20:41:10 »

Jsem jel v buse, docela pěkná holka, sedim vedle ní a v půlce cesty ohodila tu ženskou před ní. Její krása zmizela rychlostí blesku. Taky mám přítelkyni, a vadí mi že je s ní sranda jen když se trochu napije. Nebude jí vadit že jsem potom jak stíhačka že s ní chci všude chodit?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Červenec 2008, 21:27:31 »

Myslim, že my to těžko posoudíme... Ty ji přece musíš znát nejlíp ne?  Mrkající Té mojí to třeba nevadí... Naopak je ráda, že s ní chci trávit hodně času, ale mám kamarádku, která si stěžuje na to, že ji její kluk stíhá, ale podle mě se chová úplně normálně, takže jak říkám, asi to bude věc názoru.

A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda (krom toho když si napije). Já si nedokážu předtavit, že bych byl třeba 5 hodin s někym a celou dobu si s ní povídal o nějakých vážných věcech. Občas jo, občas mi to neva, ale občas se prostě potřebuju zasmát Úsměv. I Když jak jsem říkal  Šťastný každej jsme jinej, takže melu nesmysly asi  Šťastný
Zaznamenáno
ChongLi

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Červenec 2008, 22:07:57 »

A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...
no dyť to píšu, když jí nedokážeš zabavit, tak seš chudák ty, tak proč by se kvůli tomu měla nudit ona že? a s tim zakazováním, to by ses hochu divil co si některý holky nechaj od svejch tupejch přítelů líbit.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Červenec 2008, 22:21:21 »


A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda?
Protože se máme rádi.
 
Citace
(krom toho když si napije).
BTW nikdy se nenapila se mnou...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Červenec 2008, 22:27:58 »

A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...
no dyť to píšu, když jí nedokážeš zabavit, tak seš chudák ty, tak proč by se kvůli tomu měla nudit ona že? a s tim zakazováním, to by ses hochu divil co si některý holky nechaj od svejch tupejch přítelů líbit.

Aha tak to se omlouvám špatně jsem to pochopil Úsměv No asi žiju ve své naivní představě, kdy si jsou partneři ve vztahu rovni... I když je pravda, že někteří chlapi na to vypadaj, ale nevim mně to prostě připadá jako omezování svobody nebo něco v tom smyslu, když jí něco vyloženě zakáže a nedejbože jí třeba i vyhrožuje... Pak to často asi zajde i dál. Hold jsem velkej odpůrce jakýhokoliv domácího násilí. Vždyť o všem se dá v klidu promluvit a udělat kompromis. I když asi ne s každym no...


A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda?
Protože se máme rádi.
 
Citace
(krom toho když si napije).
BTW nikdy se nenapila se mnou...

Ah takhle ta moje otázka vypadá docela blbě...jinak než byla myšlena, ale to je jedno.

A jak teda víš, že s ní je sranda jen když se napije? Vyprávěli to její kamarádi? Ti toho nakecaj. A co takhle si s ní normálně promluvit, že bys taky chtěl jít jednou s ní? Myslim, že to bude lepší než se začít vtírat a vypadat jako stíhačka.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Červenec 2008, 10:12:58 »

A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...
no dyť to píšu, když jí nedokážeš zabavit, tak seš chudák ty, tak proč by se kvůli tomu měla nudit ona že? a s tim zakazováním, to by ses hochu divil co si některý holky nechaj od svejch tupejch přítelů líbit.

Aha tak to se omlouvám špatně jsem to pochopil Úsměv No asi žiju ve své naivní představě, kdy si jsou partneři ve vztahu rovni... I když je pravda, že někteří chlapi na to vypadaj, ale nevim mně to prostě připadá jako omezování svobody nebo něco v tom smyslu, když jí něco vyloženě zakáže a nedejbože jí třeba i vyhrožuje... Pak to často asi zajde i dál. Hold jsem velkej odpůrce jakýhokoliv domácího násilí. Vždyť o všem se dá v klidu promluvit a udělat kompromis. I když asi ne s každym no...


A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda?
Protože se máme rádi.
 
Citace
(krom toho když si napije).
BTW nikdy se nenapila se mnou...

Ah takhle ta moje otázka vypadá docela blbě...jinak než byla myšlena, ale to je jedno.

A jak teda víš, že s ní je sranda jen když se napije? Vyprávěli to její kamarádi? Ti toho nakecaj. A co takhle si s ní normálně promluvit, že bys taky chtěl jít jednou s ní? Myslim, že to bude lepší než se začít vtírat a vypadat jako stíhačka.
Ona nemá kamarády. Když pije, pije s rodičema... Byla s ní sranda, protože mi vyprávěla jak tancovala s  jednou známou. Z toho jsem vyvodil že se musela bavit, jelikož ona normálně nikdy netancuje...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Červenec 2008, 11:26:40 »

Promiň, ale připadá mi to pořád víc a víc přitažený za vlasy. Že s ní není sranda a že se nebaví je docela velkej rozdíl. Takže tim chceš říct, že když se nenapije, tak se nudí?

A k tomu tancování...pil jsi někdy? Předpokládám, že jo. Tak jistě víc že člověk ztrácí zábrany pod vlivem alkoholu. Třeba se normálně jen stydí tancovat. Já za střízliva taky nejsem žádnej brilantní tanečník, tak se na parket nehrnu, ale jakmile se trochu napiju, tak mi to je vcelku jedno a klidně si jdu zatancovat.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Červenec 2008, 12:05:02 »

Promiň, ale připadá mi to pořád víc a víc přitažený za vlasy. Že s ní není sranda a že se nebaví je docela velkej rozdíl. Takže tim chceš říct, že když se nenapije, tak se nudí?

A k tomu tancování...pil jsi někdy? Předpokládám, že jo. Tak jistě víc že člověk ztrácí zábrany pod vlivem alkoholu. Třeba se normálně jen stydí tancovat. Já za střízliva taky nejsem žádnej brilantní tanečník, tak se na parket nehrnu, ale jakmile se trochu napiju, tak mi to je vcelku jedno a klidně si jdu zatancovat.

Ehhh... Jak bych to řekl... myslim že jo, dokud se nanapije, tak se nudí... Trochu jsem se v tom zamotal...
BTW pil jsem hodně jenom jednou, a na parket jsem nešel.
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS