Holky a já

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:29:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky a já
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Holky a já  (Přečteno 19002 krát)
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« kdy: 23. Leden 2009, 14:15:56 »

Cus,mám takej  no ani ne problém,spíš nevím jak to udělat.v poslední době-tento novej rok se začali o mě nějak moc zajímat holky.jedna mě otevřené balí,další se mě ptá jestli s ní půjdu domů-tou cestou,další mě zdravej,pak je tu holka mých snů a já jsem si u ní jistej na 95% a jen čekám na příležitost a když mám něco říct tluče mi srdce že bych dostal infarkt.ale dneska za mnou přišla jedna a na férovku se mě zeptala na icq.já říkám at jí ho da sestra a ona že na tak jsem jí ho dal,co mám dělat/napsat jí?
Zaznamenáno
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Leden 2009, 14:18:27 »

Abych jí neurazil,ale vůbec nic s ní nechci mít.třeba co dělat když se mě bude ptát jestli bych s ní někam šel.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Leden 2009, 14:24:41 »

Když ti nebue psát tak jí nic nepiš a když s tebou bude chtít někam jít a) vymluv se že nemáš čas že někdy jindy b) na setkání jdi a chovej se jako kamarád, když bude něco zkoušet, třeba dát ti pusu nebo se tě dotýkat tak jí dej najevo že ti to není příjemný a chceč být kamarád
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2009, 14:35:30 »

Vážím si tvý rady,ok zkusím metodu a jelikož b nepřichází v úvahu-škola,ségra spolužačky.btw vím že jsem to tu už řešil s tou ,moji' holkou,která se mi strašně líbí.já jsem si u ní jistej.chová se tak jak já a myslím že ví že se mi líbí.doma si to jaksy snažím připravit ale když je vedle mě jsem totálně pos*anej a pořád čeká na mi nějaká kámoška a baví se.nevadí když jim vpadnu do rozhovoru a začnu ahoj?
Zaznamenáno
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden 2009, 14:37:01 »

*Čeká na ní ... omlouvám se ,ale momentálně nemůžu editovat
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2009, 18:17:03 »

Kyž víš že se jí líbíš, tak na co čekáš? Až bude podzim a spadnou "ty naše klacky"?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Leden 2009, 19:29:40 »

Prostě jsem posranej strachy, i když vím že bych neměl
Zaznamenáno
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Leden 2009, 12:23:11 »

Tak ta holka chtěla moje icq pro svoje 2 kámošky a ,no hrůza.teďka je už jedna, která mi zase říká manžílku .co mám dělat s ní?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Leden 2009, 12:46:46 »

manžílku? Šťastný....nereaguj na to....
a že si z nadějné holky nervozni je normal....musíš to překonat, za tebe to nikdo neudělá Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Leden 2009, 12:53:24 »

Hele 7 nebudeš se nás ptát na co si máš dát k večeři a kdy máš jít spát, že ne? Tyhle věci by sis měl umět rozhodnout sám, co s tou holkou chceš dělat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2009, 13:38:14 »

Ok sorry a dík
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2009, 15:07:14 »

ej hej, chlape seber se! Nepotřebuješ jiný lidi aby ti říkali co máš dělat. Věř si a mysli, tak, že všechno co uděláš je správně, ať už jakýmkoliv způsobem. Holky chtějí být sváděný (možná i v 15 Šťastný) a pokud ti někdo tvrdí něco jinýho, tak na něj ser
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Leden 2009, 20:01:25 »

Užívej si to, dokud to máš Úsměv

Protože jsou tací, co tohle nikdy nepoznají.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Leden 2009, 20:35:37 »

Pak dám vědět jak to dopadlo ,ale jestli to dopadne dobře,jakože si myslím že jo,tak  vůbec nevím jak se všechny věci budou mít.tím myslím třeba jenom scházení,mluvení,co řeknu rodičům páč mám takový ty ...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Leden 2009, 20:37:32 »

Pak dám vědět jak to dopadlo ,ale jestli to dopadne dobře,jakože si myslím že jo,tak  vůbec nevím jak se všechny věci budou mít.tím myslím třeba jenom scházení,mluvení,co řeknu rodičům páč mám takový ty ...
Nemáš "takový ty" Úsměv Máš normální rodiče jako každej druhej Úsměv Když si najdeš slečnu, tak se budou vyptávat a budou chtít vědět kdo to je a tak. A buď rád, že se o tebe zajímají. Kdyby jim to bylo jedno, tak je to smutné. Navíc, mít holku je něco extra, na co bys měl bejt hrdej a ne se za to stydět.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Leden 2009, 20:48:51 »

Asi máš pravdu,jen nechci dopadnout jako jeden kámoš u kterýho byla na obědě i s celou familii a pořád do něho rejpaj.ale spíš se bojím toho že si třeba nebudeme rozumět a že to nějakým jiným způsobem zkazim.jasně já vím,na tohle nemám myslet ,ale jako naprostej začátečník se prostě bojím.prostě že nebudu jako ,ti' vedle kteří se s tou svou neustále o přestávkách vidají a ukazují.nejsem introvert,ale rozhodně nejsem žádnej exibionista
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Leden 2009, 20:53:37 »

7: Dokud nepochopíš, že záleží (jen a pouze) na tom co ty chceš, tak se nepohneš z místa.
Ano, možná si nebudete rozumět. Chceš to zkusit? Tak to zkus. Nechceš? Tak hledej jinde.
Ano, možná to zkazíš. Čemu to bude vadit? Nikdy jsi nespad z kola? Spad. A to už si pak nikdy nejel? Jel. Tak vidíš.
Počítám, že do něj rejpaj v dobrém. Navíc, je to pak třeba hezký pocit, když se rozejdeš a jsi smutenej a můžeš to někomu říct a vidíš, že je jim tě líto. Je to lepší, než na to bejt úplně sám.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Leden 2009, 21:02:49 »

Ok,jednou se musím odrazit,navíc podle chování jsem si jistej že bude na tom podobně a to v mnoha aspektech.projdu si tu další topicy jako třeba o čem se bavit atd. Nějaký zásadní rady na 1.schůzce?
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Leden 2009, 21:14:59 »

1. schůzka a tys tu už řešil jak vyjít s jejími rodiči?  Smějící se
Mno na první schůzce... poznat toho druhého, zkusit udělat dobrý dojem, dobré jsou pohledy do očí, sem tam kompliment (na první schůzce opatrně s tím), eventuelně se pokusit vzít za ruku nebo dát pusu... ale chce to hlavně cit, jsou holky, které pusu na 1. schůzce považují za moc rychlý postup... prostě si hrej Mrkající
doufám akorát žes tou otázkou nemyslel první schůzku s jejími rodiči...  Provokatér
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Leden 2009, 21:21:36 »

Nn, s jejími rodiči? už tak mám nervy na dranc.bude to rozhodně zajímavý.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Leden 2009, 22:17:25 »

No to bude trapas Smějící se Už se těšim na report, jak to dopadlo Smějící se
Ale ne, dělám si srandu. Hele buď hlavně v klidu. O nic nejde. Nemysli na to, že tam seš s holkou. Nestresuj se zbytečně. Ona je taky nervozní a možná že ještě víc než ty. Takže se uklidni, zhluboka dýchej a hlavně buď v pohodě. A třeba si předtim udělej 50 kliků a pusť si k tomu nějakou pořádnou hudbu, to tě uvolní Mrkající
« Poslední změna: 25. Leden 2009, 22:27:47 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Leden 2009, 22:18:43 »

doufám akorát žes tou otázkou nemyslel první schůzku s jejími rodiči...  Provokatér

To by bylo trochu nešťastný, kdyby chtěl na první zchůzce držet za ruku a líbat jejího otce
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Leden 2009, 22:28:08 »

1. schůzka a tys tu už řešil jak vyjít s jejími rodiči?  Smějící se
ale chce to hlavně cit, jsou holky, které pusu na 1. schůzce považují za moc rychlý postup... prostě si hrej Mrkající

Těch bude podle mých odhadů hodně málo. Holky obecně se líbají hodně hodně rády. A pokud jsi jim sympatický na 1. schůzce není důvod proč by se nenechala
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
7
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Leden 2009, 22:43:19 »

Sympatickej?možná se mi to zdá,ale možná se jí já líbim víc než ona mně.ne je vážně nejhezčí holka kterou jsem snad kdy viděl ,dokonce je možná chytřejší než já, má samí.takže klid a sebevědomost je asi základ.dík chlapy
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Leden 2009, 22:49:06 »

No ještě že jdete na rande osobně, protože kdybyste spolu šli na virtuální (icq, chat,...) tak by tě asi kvuli tvýmu pravopisu nechala být po prvních slovech Kroutící očima
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS