Holky a "jejich dny"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:49:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky a "jejich dny"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Jak prožívají vaše slečny PMS? Jinak slušně řečeno jejich měsíční úděl?
Pohoda, nedává to vůbec najevo. Je to držák. - 8 (32%)
Je lehce přivostřená, ale dá se to bez větších problémů snést. - 10 (40%)
Je dost na zabití, ale tak nějak to vždycky ukormidlujeme. Na pár dní zatnu zuby a je to v cajku. - 3 (12%)
Pravidelně se touto dobou pohádáme, je protivná, rejpavá, vztahovačná, ufňukaná... - 3 (12%)
Naprostá katastrofa, raději se touto doubou ani nevídáme, občas to zavání rozchodem. - 1 (4%)
Celkem hlasů: 24

Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Holky a "jejich dny"  (Přečteno 22723 krát)
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2007, 09:57:28 »

Můžete ohodnotit i kámošky, pokud zrovna nemáte tu svojí. "Dámská část ánsámblu" může sebekriticky zhodnotit sama sebe  Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2007, 10:00:59 »

hehehe... tak zcela sebekriticky, obcas jsem v poho, obcas spis na zabiti... uz jsem se naucila rikat lidem, at me berou s rezervou jinak uz by davno bylo po me Smějící se

jedna je ale dana, dle toho to na me clovek vzdy pozna... caste a nekontrolovane utoky na lednici a spiz Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Květen 2007, 10:59:30 »

No, ja sem si toho dost vsim na segre Šťastný Kdyz zniceho nic prijde a zacne bejt DESNE ALE FAKT DESNE nasrana, tak mam jasno... Úsměv A za par dni ji to prejde, nastesti... a ja amm zase mesic klid Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Květen 2007, 11:49:55 »

ja to taky poznam nemam sice segru a mamu nak nepozoruju ale poznam to holky se proste chovaj jinak nekdy jsou nasravaci jinde zase jak zhuleny ( tak trochu vim o cem je rec ) takze se to poznat da
Zaznamenáno

Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Květen 2007, 11:56:00 »

zcela sebekriticky prvnich par dni, kdy trpim fakt silenyma bolestma sem spis protivna, ale to ani nikam nechodim kdyz nemusim, a pak uz je to v pohode a nikdo to na me nepozna
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Květen 2007, 14:52:32 »

Myslíte, že jde poznat, že má holka své dny?

Vždy když měla moje dívka své dny, tak mě to rozrušilo. Nevím jak to říci, ale měl jsem takovou živočišnou touhu po divokém milování. Škrábání, kousání a tak. Obvykle jsem jí tím hodně rozpálil a když se na mě potom polosvlečená smutně podívala, tak už jsem věděl......no jo, máš měsíčky. Myslím že to má něco společného s tím jak voněla, protože jsem to cítil i z jejího oblečení. Tak jsme potom alespoň usínali v objetí. (Rád bych podotknul že to nebylo jen s jednou přítelkyní, ale skoro v každém delším vztahu)

Otázka na kluky.
Stává se to i někomu z vás, nebo jsem prostě divnej?

Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Květen 2007, 14:59:09 »

hehe... a hadej co jeste... nejvetsi ironii toho vseho je, ze zrovna v techto dnech mivam zvysenou touhu po milovani. a shodla jsem se s nekteryma holkama, ze nejsem sama. priroda je proste divna Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Květen 2007, 18:33:02 »

hehe... a hadej co jeste... nejvetsi ironii toho vseho je, ze zrovna v techto dnech mivam zvysenou touhu po milovani. a shodla jsem se s nekteryma holkama, ze nejsem sama. priroda je proste divna Úsměv))

 Úsměv jj, mám to stejně...a ještě jsem občas lítostivá   Velmi smutný

« Poslední změna: 04. Květen 2007, 20:45:30 od LordAli » Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Květen 2007, 21:53:14 »

Lasendou: IMO je to prirozeny. Pekna svinarna. Nejvetsi chut je kdyz nemuzes... teda teoreticky nemuzes. Resil sem to onehda s jednou dost dobrou kamoskou a ta rikala, ze to (ji ani nicemu) nevadi. Proste je to jen takovy fuj S jazykem NAvic sem se dozvedel, ze to pry pomaha proti tem bolestem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 05. Květen 2007, 00:04:11 »

... NAvic sem se dozvedel, ze to pry pomaha proti tem bolestem.

Já jsem onehdá četl, že se po tom zvětšuje penis Úsměv Zkusím ten článek najít...
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Květen 2007, 13:22:01 »

... NAvic sem se dozvedel, ze to pry pomaha proti tem bolestem.
Já jsem onehdá četl, že se po tom zvětšuje penis Úsměv Zkusím ten článek najít...
Nastšesti ne vsechno co se pise na netu je pravda Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Květen 2007, 17:25:30 »

Heh... tak ja jsem samonasiraci a moc nemluvim... a je to asi dost poznat, protoze tedka se me uz ptaj i na treninku, co ze to se mnou je... litostiva, ani ne - ale mozna je to jen tim sarkasmem, kterym to zastiram...
no, se  sexem - necitim zmenu,mozna az bude chlap po ruce, bude to jine, ale zatim zadne naddrzenostni vychylky od normalu
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Květen 2007, 21:19:46 »

daemoniack: Treba uz nemas jak tu nadrzenost zvysovat... neni kam Úsměv proste uz vetsi bejt nemuze S jazykem Šťastný Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Květen 2007, 21:25:11 »

daemoniack: Treba uz nemas jak tu nadrzenost zvysovat... neni kam Úsměv proste uz vetsi bejt nemuze S jazykem Šťastný Mrkající

myslis stav saturace?  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Květen 2007, 22:30:42 »

jelikoz neznam moc cizich slov, sla jsem sem:
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?typ_hledani=prefix&cizi_slovo=saturace
takze pokud bych se mela ridit prvnim vyrazem: ne, muze to byt mnohem horsi (rekneme, ze to necvachta kdyz chodim)
druhy vyraz: tolik cokolady snad nemaj ani ve svete Orion....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Květen 2007, 22:48:30 »

jelikoz neznam moc cizich slov, sla jsem sem:
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?typ_hledani=prefix&cizi_slovo=saturace
takze pokud bych se mela ridit prvnim vyrazem: ne, muze to byt mnohem horsi (rekneme, ze to necvachta kdyz chodim)
druhy vyraz: tolik cokolady snad nemaj ani ve svete Orion....

LOL, no tys tomu dala  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Květen 2007, 23:28:51 »

No rofl... ja fakt nemuzu,.... Úsměv s tim cvachtanim je to FAKT MOC LOL Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Květen 2007, 15:00:29 »

no já mam teda vzdycky strasnou chut tyden predtim..  a pritom vlastne taky Smutný to me stve i meho partnera, protoze jinak sem takova... jako že tech 14 dni mi ten sex ani nechybí..  Neutrální ale to neznamena ze spolu nespime, jen se mi proste nejak nechce.
behem menstruace sme se parkrat milovali a byl to asi nejlepsi sex v mem zivote.. ale vse ma sve pro a proti. stlaa se mi nemila vec, že se mi tam dostala od nej nejaka infekce.. takze ted nam nezbyva nic nez se drzet, aby se to nahodou zas nestalo (pro info, pak sem asi mesic a neco nemohla) takže vřele nedoporučuju ;-)
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Květen 2007, 21:42:40 »

Vážím si toho, že jste holky řekly jak to cítíte a prožíváte vy. (doopravdy, není to sarkazmus)

Ale já chtěl nějakou odpověď dostat i z kluků.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Květen 2007, 22:15:11 »

Ja sem se snad vyjadril Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Květen 2007, 22:40:32 »

Nemůžu říci, že by mne moje slečna v tomto období přitahovala více či méně, ale pokaždé jsme to nějakým způsobem vyřešili a naštěstí pro nás oba nezůstalo jen při usínaní v objetí. Ono se to při troše dobrý vůle dá nějak zvládnout... Ovšem největší test sebekontroly jsem zažil při akci "přes tampon jen tak na krajíček"  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Květen 2007, 00:07:51 »

Teda, tak to mas asi velkou vuli... Úsměv Hodne velkou Úsměv Ja se dokazu kontrolovat hodne dlouho a bejt vlastne i docela v klidu, ale tohle bych asi nezvlad Šťastný I kdyz nevim no Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Květen 2007, 11:49:44 »

Teda, tak to mas asi velkou vuli... Úsměv Hodne velkou Úsměv Ja se dokazu kontrolovat hodne dlouho a bejt vlastne i docela v klidu, ale tohle bych asi nezvlad Šťastný I kdyz nevim no Úsměv

Já tu taky neříkám, že jsem to ukočíroval na jedničku. Lovit ten provázek byla pak taky docela sranda.
Zaznamenáno
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Květen 2007, 21:01:17 »

dá se neco delat aj kdyz se nemuze Šťastný ted to s tym nesouvisi, jen s tim drzenim.. ja kdyz sem byla jeste panna tak to muj trochu starsi pritel uz nemohl vydrzet a chtel at si na nej sednu... no a tak sem si sedla jen na kousek a snad to nemusim rikat jak je spicka citliva, tak to stačilo Super! ale drzet sem musela spis ja ho aby do me nejak nezajel pač.. sem jeste nechtela no, a neptete se me proc.. sama to nevim... no proc to sem pisu, aby ste vedeli že aj s pannama se daj delatveci  Znepokojený Šťastný ted nevim jestli sem to nemela dat do jinyho topicu (samo ze na veku zalezi)
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
Benik
Host
« Odpověď #24 kdy: 22. Květen 2007, 00:40:21 »

No ze pry to je fakt tak ze zeny v obdobi menstruace maji vetsi chut na sex...Teda nekde jsem to cetl a slysel jiz od dost slecen. Me se to stalo asi jenom u jedne ze jakmile jsem byl na ni uplne nazhaveny bylo mi jasne ze ma mesicky Šťastný Ale to bylo fak hodne silne, vzdycky jsem ji objal a neco se ve me uplne vzepjalo, asi to bude mit vliv na nas nejak no Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS