Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 02:51:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích  (Přečteno 60948 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červen 2007, 22:51:05 »

Tak pokračujeme v diskuzi o obleceni.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červen 2007, 23:42:36 »

Môžeš mi prosím upresniť kto a o čom presne sa tu chceš baviť?
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Červen 2007, 01:23:48 »

to bude asi navazovat na "muzi a placeni" jak probirame sari, jakesi pekne satky a jine veci:)

Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červen 2007, 10:23:56 »


Tak mě by třeba zajímalo, jaké oblečení, druhy, typy a tak se holkám líbí a jaké naopak vůbec. Třeba se dozvím, čemu se vyvyrovat a po čem novém naopak při výběru sáhnout.
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červen 2007, 10:45:23 »


Tak mě by třeba zajímalo, jaké oblečení, druhy, typy a tak se holkám líbí a jaké naopak vůbec. Třeba se dozvím, čemu se vyvyrovat a po čem novém naopak při výběru sáhnout.
Tím chceš říct, že nosíš transparentní, hebké a bavlněné ženské kalhotky a podprsenky?  Šokovaný Taky mě to lákalo, ale asi jsem na to byl moc měkej ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červen 2007, 10:51:40 »


Tak mě by třeba zajímalo, jaké oblečení, druhy, typy a tak se holkám líbí a jaké naopak vůbec. Třeba se dozvím, čemu se vyvyrovat a po čem novém naopak při výběru sáhnout.
Tím chceš říct, že nosíš transparentní, hebké a bavlněné ženské kalhotky a podprsenky?  Šokovaný Taky mě to lákalo, ale asi jsem na to byl moc měkej ...

Tak to možná nosím jedině očima na své přítelkyni. Smějící se  A ta má moc nádhernou postavičku. Kroutící očima

Jinak jsem myslel, co se líbí holkám na chlapech za oblečení.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Červen 2007, 16:38:25 »

me se libi, kdyz ma chlap tricko/kosili a rifle/kalhoty/kapsace a botasky nebo sportovni sandale v lete... nejaky zabky/ kozeny boty do spice, kozena bundicka nebo tak by me na prvni pohled asi docela odradila, protoze se me to nelibi. Kalhoty samozrejme nesmi mit stazeny az nekam, vynechat gel, zlate a stribrne retezy...

mozna ze se mnou spousta mistnich souhlasit nebude, ale ja nemam obleceni, co me zaujme. Spis jen fura obleceni, co me odradi a pak obleceni, ktere je proste normalni a prijde mi fajn.


Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Červen 2007, 17:58:51 »

nechcete zalozit i podobnej topil pro kluky? Šťastný ja furt shanim a ne a ne urcity hadriky objevit Stydlivý
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Červen 2007, 00:39:44 »

Presne. Najit pekny a pritom chlapsky hadry je fuska. Ja shanim hnedy dziny s dole rozsirenoui nohavici, ale vsude maj jen holcici! Uz aby do mody prisel unisex a ja nemusel resit takovyhle pitomosti Úsměv.
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Červenec 2007, 21:41:29 »

Presne. Najit pekny a pritom chlapsky hadry je fuska. Ja shanim hnedy dziny s dole rozsirenoui nohavici, ale vsude maj jen holcici! Uz aby do mody prisel unisex a ja nemusel resit takovyhle pitomosti Úsměv.

J, to mi povídej - na mou postavu při výšce nad 190 cm je to o to ještě horší.. Smutný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Červenec 2007, 21:51:52 »

Toz koupit latku a najit nakou svadlenu, panove...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červenec 2007, 09:39:21 »

sakra, jak je to mozne ze muj skoro 2m strejda (jak starne, tak se zmensuje chudak) vzdy ma nejake pekne obleceni... Přemýšlím ze by tim, ze neni liny prolezt ty obchody a neco si na sebe najit, popr tim, ze kdyz uz neco najde tak mu neni lito dat za to i nejaky ten peniz a neocekava, ze to dostane za dvakrat mensi cenu jak u vitenamcu...  Mrkající

jinak ad spolecensky odev, daemoniack to trefila, kvalitni latka a ke svadlene/krejcimu panove. neni nic horsiho, nez kdyz na vas ty obleky nesedi a zrovna v tomhle pripade z konfekce toho vic lidem nesedi, nez sedi... navic vas to vyjde dlouhodobe levneji. takovy kvalitni oblek vydrzi dloouho, kdyz se nebudete snazit usetrit tim, ze koupite prvni latku na kterou narazite Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Červenec 2007, 10:47:00 »

sakra, jak je to mozne ze muj skoro 2m strejda (jak starne, tak se zmensuje chudak) vzdy ma nejake pekne obleceni... Přemýšlím ze by tim, ze neni liny prolezt ty obchody a neco si na sebe najit, popr tim, ze kdyz uz neco najde tak mu neni lito dat za to i nejaky ten peniz a neocekava, ze to dostane za dvakrat mensi cenu jak u vitenamcu...  Mrkající

jinak ad spolecensky odev, daemoniack to trefila, kvalitni latka a ke svadlene/krejcimu panove. neni nic horsiho, nez kdyz na vas ty obleky nesedi a zrovna v tomhle pripade z konfekce toho vic lidem nesedi, nez sedi... navic vas to vyjde dlouhodobe levneji. takovy kvalitni oblek vydrzi dloouho, kdyz se nebudete snazit usetrit tim, ze koupite prvni latku na kterou narazite Mrkající

lol, meles kraviny.. ja minule lital po praze tri dny od rana do vecera, abych si pak stejne musel vybranou vec objednat na netu, protoze ji nemeli v moji velikosti... hodne zalezi do jakyho stylu se oblikas, urcitejch veci je v cesku jak nas*anejch (typicky centra jako lucerna atd.), ale neco se najit proste neda, protoze ty dementi ve skateshopech delaj vsechno xxl, navic jejich velikost S odpovida velikosti L v normalnich obchodacich... fakt zadna sranda, pokud nechci mit triko po kolena... a ty keci o vietnamcich... si zajdi nekdy neco do skateshopu aspon kouknout, boty 2500,-, mikina a kalhoty po 2000,-, trika kolem litra... ja minule nechal v praze za asi ctyri veci osmicku, fakt nehorazny ty ceny..
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Červenec 2007, 14:11:12 »

beru zpet co jsem napsala pred upravou... skateshop je fakt mimo moji oblast zkusenosti. mela jsem na mysli klasicky styl oblekani, zadne sportovni nebo jinak specializovane styly. proste kvalitni, slusny, designovy prumer.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Červenec 2007, 14:29:30 »

beru zpet co jsem napsala pred upravou... skateshop je fakt mimo moji oblast zkusenosti. mela jsem na mysli klasicky styl oblekani, zadne sportovni nebo jinak specializovane styly. proste kvalitni, slusny, designovy prumer.

no vidis... proste pro holky je tech veci tolik i za dobry ceny.. ale najit neco pro kluka.. treba prouzkovany trika, nebo dvojty.. sice se daj sehnat, ale nic extra peknyho:(
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Červenec 2007, 14:45:01 »

no tak moment. ja neporovnavala s tim co kupuju ja ale muj bratr, otec a tri strejdove...  Vykřičník

a muj bracha (asi 1,88 mozna ted i vic) se obleka stylove, daemoniack potvrdi. jo je schopny dat 2500 za boty a 1500 za dziny jednou za cas. tricka ale nema problem sehnat pekna v rozmezi od 500 - 1000. Mikiny prilis nenosi, ma asi dve nebo tri, ale obavam se, ze k skejtackemu stylu maji daleko, cili pekne, kvalitni ani moc velke ani moc male, kopiruji linii tela, bez kapuci a jinych b;bosti... kdyby mel neomezene finance tak se stylove obleka spis jako mlady ital nez streetkid... a prouzkovanych tricek ma taky par, ale asi to fakt bude tim, ze se chces oblekat stylem, ktery tady neni obvykly, tudiz tech veci se neda tolik sehnat...

btw co jsou to dvojty?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Červenec 2007, 14:50:29 »

Já jezdím jednou za čas nakupovat do Dresden a můžu doporučit, člověk si ta vybere, spousta značek pohromadě na jednom místě a když člověk pátrá tak narazí i na džíny Diesel nebo Replay zlevněné na 50€ jinak trika v přepočtu okolo 500-600 pěkná, mikiny a kalhoty 1000-2000...výběr velký a mají i dostatek různých velikostí...a hlavně mívají vždycky letošní kolekci a ne kousky z loňský které se na západě neprodaly což české obchody občas dělají...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Červenec 2007, 15:21:10 »

hehe jo to je fakt, tam taky jezdime na nakupy cas od casu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Červenec 2007, 17:51:51 »

no tak moment. ja neporovnavala s tim co kupuju ja ale muj bratr, otec a tri strejdove...  Vykřičník

a muj bracha (asi 1,88 mozna ted i vic) se obleka stylove, daemoniack potvrdi. jo je schopny dat 2500 za boty a 1500 za dziny jednou za cas. tricka ale nema problem sehnat pekna v rozmezi od 500 - 1000. Mikiny prilis nenosi, ma asi dve nebo tri, ale obavam se, ze k skejtackemu stylu maji daleko, cili pekne, kvalitni ani moc velke ani moc male, kopiruji linii tela, bez kapuci a jinych b;bosti... kdyby mel neomezene finance tak se stylove obleka spis jako mlady ital nez streetkid... a prouzkovanych tricek ma taky par, ale asi to fakt bude tim, ze se chces oblekat stylem, ktery tady neni obvykly, tudiz tech veci se neda tolik sehnat...

btw co jsou to dvojty?

no ja miluju kapuce Mrkající jo kupuju v podobnym cenovym rozpeti jako tvuj bratr a stejne je ukrutne tezky najit to co chci... taky styl do kteryho se oblikam neni v cechach rozsirenej a primo takovej obchod tady neni takovej ani jeden Vykřičník

dvojty? no sem napsal prvni co me napadlo kdyz si je vybavim Šťastný kruci jak se jim rika... proste dlouhy trika ale ne delany z jednoho kusu latky, takze nevypadaj jak nocni kosile.... proste je to jako kdyz si vezmes dlouhy triko, na to si navliknes kratky, akorat tady to mas rovnou spojeny... umim krasne vysvetlovat co? Šťastný
Zaznamenáno
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Červenec 2007, 19:19:07 »


Ono hodně záleží taky na tom, jakou má kdo postavu. Někteří chlapi neradi chodí nakupovat, mě to ale nevadí, jen se dobré jít s někým, kdo vám to trochu zhodnotí a řekne, jak v tom vypadáte.  Mrkající
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Červenec 2007, 21:00:06 »

do módy moc nedělám ale celkem do pohody sou poměrně REJOICEsky... takový ty kostkovaný kalhoty a pěkný trička no  Eh?
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Červenec 2007, 21:04:59 »

Ja teda kdyz si kupuju nejaky hadry tak si vzdycky necham poradit od kamaradky, prece jenom jako chlap nemam 100% vyvinuty cit pro estetiku... Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Červenec 2007, 20:59:59 »

Ja mam styl snad pomerne vybrany (resp. vsem k velke spokojenosti radim), ale vice mene je muj problem v tom, ze mi prijde desne na prd utratit vic jak 1000ku za cokoli kromě bot Úsměv Ale i tak myslim, ze nechodim jak trotl Úsměv Sekac je taky vobchod a KENVELO stejne sux Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Červenec 2007, 21:07:54 »

S výdavkami som na tom presne ako Avaranger, len ešte zimnú bundu priraďujem k tým botám Úsměv
Inak, myslím že sa téma môže premenovať  Šťastný
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Červenec 2007, 21:11:23 »

hehe... treba v Pekingu se na trznicich prodava uplne vsechno a je to v prepoctu desne levne... kvalitni veci, zadny sunty jako od vietnamcu tady... kdyby ty letenky nebyly tak drahe tak bych tam jezdil nakupovat Úsměv Kamos si tam koupil oblek od Armaniho za 300 juanu = cca 1000 Kc Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS