Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 22:32:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk
Autor Téma: Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích  (Přečteno 60946 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Červenec 2007, 22:36:02 »

hustejdym: Mazec Úsměv
Mikullas: jj - to sem zapomel. Moje nejvetsi investice bylypohorky za 1900,- (1k dali rodicove) a 2,5 litru na zlevnenou hannahku s membranou za 4,500 (za puvodnich 7,500 bych do ni fakt nesel) Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 08. Červenec 2007, 22:47:53 »

ja nakupuju vetsinou u vietnamcu nebo v normalnich neznackovych obchodech, nekdy ve sleve kdyz vidim neco ve vyloze si koupim i neco znackoveho, ale to vyjimecne... Jedine znackove mam zimni (2000) a tenkou bundu (1500) a trekovky za 4000. To ostatni vetsinou max za 500... a usetrim za mikiny, nejaka zanovni flanelka po strejdovi se zatim vzdycky nasla:)

jen nechapu chlapi, kteri muzou dat za kalhoty treba dva litry, nebo za triko litr... s takovym chlapem bych asi nic mit nechtela
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Červenec 2007, 23:07:56 »

ja si vzdycky kupoval u vietnamcu boty... za par mesicu bylo po nich... pak jsem si tak pred ctyrma lety koupil u Baty sandaly, pred dvema lety normalni boty, oboji stalo kolem 2000 a oboji mi vydrzelo dodnes Úsměv ale za hadry bych to asi nedal... krome obleku Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Červenec 2007, 23:20:51 »

Flanelky - to je moje Úsměv Mam teda ted jen jednu - takovou tu "drevorubeckou" cerveno hnedo oranzovou jako mel Al "Flanelovy Dabel" Borland z Kutila Tima Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 09. Červenec 2007, 00:20:14 »

Já klidně dám za mikinu litr...nebo za ty kalhoty 2000...když mi jsou pohodlné,kvalitní aby vydržely a líbí se mi tak proč si neudělat radost...Nevidím na tom nic divného
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 09. Červenec 2007, 08:52:20 »

ja mam cervenocerny vetsinou Úsměv ale udivuje me, proc dneska lidi berou flanelku jako neco fuj
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 09. Červenec 2007, 09:28:20 »

Lidi, kde nakupujete? Já se s džínama pod 1500 nikdy nevlezu, spíš je to vždycky kolem 2 tis....příjde mi, že levnější ani nikde nejsou...je ale fakt, že jsem malá a nesnáším zkracovaný džíny (to pak úplně poškodí jejich vzhled  Smějící se), tak si musím většinou připlatit a koupit takový, co jsou mi i na délku, což se nějakým záhadným způsobem projeví i na jejich ceně  Smějící se Smějící se...no a taky mám ráda kůži (omlouvám se všem ochráncům zvířat  Šťastný) a ta taky není zrovna nejlevnější....ale myslím, že kupovat si hadry jen proto, že jsou značkový nemá smysl...pokud se v tom nebudu cítit, tak v tom stejně budu vypadat blbě, pže to nebudu umět nosit....ale zase souhlas s Mr. Liwu, pokud se mi něco líbí v nějakým značkovým obchodě, je to drahý, ale sedne mi to, tak ty prachy za to dám...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Červenec 2007, 09:45:49 »

jojo, kdyz se to hodne libi a sedne to, clovek za to prachy da... ale ja bych za to dala prachy vyjimecne... ja bych se zas necitila dobre v kalhotech za 2000... mea bych strach kam si sednu a tak... takhle si u tamanu koupim pekny rifle za 200, uriznu precnivajici nohavice a na dva roky mam vystarano. A sem spokojena a citim se v tom taky dobre:) k tomu cervenou flanelku a odpuzovac kluku je na svete:)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 09. Červenec 2007, 10:05:30 »

Tak to mě zas nepálí kam si v nich sednu nebo tak, nosím džíny denně, dělám v nich spoustu věcí i ty co jsem si kupoval před x lety stále drží...a navíc mají hezkou patinu v podobě roztrženéhé looku, to je prý teďka in Mrkající
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Červenec 2007, 18:01:31 »


Jj, když se něco líbí a splní to přesně tu funkci, kterou od toho chci, tak si to koupím - a kde to je už je celkem trochu jedno.  Úsměv
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Červenec 2007, 22:24:46 »

...i ty co jsem si kupoval před x lety stále drží...

docela by mě zajímalo co kupuješ za džíny, protože normální džíny z kamenného obchodu za cca 1500 mi při každodenním nošení vydrží cca 1 rok. Pak se začnou někde trhat...

P.S. když už tady hážete těmi částkami... mám dojem, že většina lidí tady jsou studenti, kteří obvykle neoplývají financemi Mrkající
« Poslední změna: 09. Červenec 2007, 22:30:13 od ja » Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Červenec 2007, 22:40:40 »

Já mám právě teď na sobě džíny za 450,- od Nhu Yen Guana, koupené asi před dvouma rokama. Jezdil sem v nich na kole, kopal jámu, nosil je 24/7/356 Úsměv A zatím drží. Jen mam zašité dolní lemy nohavic, které sem roztrhal o přezky u zimních bot.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Červenec 2007, 09:30:42 »

Nojo, tak je jasny ze treba ty trekovky za 4000 litry sem si koupila z brigady a bundu sem dostala k narozeninam a vanocum dohromady od rodicu...

co ja si kupuju u tamanu rifle, v prumeru me vydrzi rok a pul nez se zacnou trhat mezi stehnama. ALe to je tim, ze je mam tlusty a tudiz se o sebe chuzi  trou... nevim jak to vysvetlit, ale byt hubenejsi, jiste me ty rifle vydrzi mnohem dyl.

Ovsem ted zvazuju, zda vyhodit za rifle tisicovku, prijde mi to jako desna skoda penez, ale letos tamani proste nemaj dobrej strih a do zadnejch jejich rifli se nevlezu
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Červenec 2007, 11:37:17 »

tak ja mam congy docela rada - sukne, ruzna tricka, topy - s tim problem nemam, obvykle mi i moc pekne sedej. Ale dziny spis v nakejch normalnich obchodech, 1000 a vys. Mam dost divnou postavu, takze je nutne aby byli s elastenem, ci jak se to, proste normalni tuhe kalhoty mi vazne nelichotej...
a pak co me docela bavi je prochazet slevy v obchodacich... mam jeden uzasnej Globus svetr, dve takova tricka, ale je to spis zazrak, na to natrefit...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Červenec 2007, 14:02:18 »

par reakci pro Mawe47 Šťastný

ja nakupuju vetsinou u vietnamcu nebo v normalnich neznackovych obchodech, nekdy ve sleve kdyz vidim neco ve vyloze si koupim i neco znackoveho, ale to vyjimecne... Jedine znackove mam zimni (2000) a tenkou bundu (1500) a trekovky za 4000. To ostatni vetsinou max za 500... a usetrim za mikiny, nejaka zanovni flanelka po strejdovi se zatim vzdycky nasla:)

jen nechapu chlapi, kteri muzou dat za kalhoty treba dva litry, nebo za triko litr... s takovym chlapem bych asi nic mit nechtela

vypadato ze spolu nic mit nebudem Mlčím ja zas nechapu jak nekdo muze nosit kalhoty nebo mikiny pod 1500,-. bych se v tom citil jak socka Šťastný ne vazne, prece kdyz si koupit fakt peknou drahou znackovou vec, tak i kdyz se ti za mesic rozpadne, tak pocitove to je uplne neco jinyho... ja se v tom cejtim mnohem lip, kdyz vim ze ty kalhoty maj nakej puvod a ze tam je znacka, ktera sice treba neni videt a vim o ni jen ja Mrkající

ja mam cervenocerny vetsinou Úsměv ale udivuje me, proc dneska lidi berou flanelku jako neco fuj

protoze flanelka je fuj! dyt v tom prece vubec nemuzes vypadat sexi Vykřičník barbiny sou sice jen tupy barbiny, ale koukni se jaky nosej pekny tricka atd. a jak vynikne jejich vystrih Mrkající

jojo, kdyz se to hodne libi a sedne to, clovek za to prachy da... ale ja bych za to dala prachy vyjimecne... ja bych se zas necitila dobre v kalhotech za 2000... mea bych strach kam si sednu a tak... takhle si u tamanu koupim pekny rifle za 200, uriznu precnivajici nohavice a na dva roky mam vystarano. A sem spokojena a citim se v tom taky dobre:) k tomu cervenou flanelku a odpuzovac kluku je na svete:)

no vystihlas to dobre.. jedna bejvalka si taky kupoval rifle u congu tak za 400,-. jako pochvalil sem je ze sou pekny, ale je dost mozny ze poznala ze kecam... vubec mela vsechny hadry takovy levnejsi, toho ja si vsimnu Super!

jeste jedna reakce, tentokrat ne na Mawe Šťastný

P.S. když už tady hážete těmi částkami... mám dojem, že většina lidí tady jsou studenti, kteří obvykle neoplývají financemi Mrkající

ale blbost. ja prakticky zadny kapesny nemam, sem student a stejne rocne utratim za hadry pres desitku... vsichni studenti si totiz nevalej doma zadky a chodej treba na brigadky... ale je pravda ze asi jen ja utratim skoro vsechny penize pak za hadry (a pivo samozrejme Smějící se)


jestli se nekomu zdam divnej, muze to bejt i tim ze mym konickem je nakupovani Šťastný - ale pozor, jen veci pro sebe, kdyz mam jit jen tak s nekym jinym je to opruz...

PS: nenechte si radit od holek! mozna vam vyberou dobrou vuni, ale urcite ne hadry... je to dany tim ze kazdej ma vlastni styl oblikani a co se libi kamosce, v tom se vy muzete cejtit priserne...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Červenec 2007, 14:50:28 »

...i ty co jsem si kupoval před x lety stále drží...

docela by mě zajímalo co kupuješ za džíny, protože normální džíny z kamenného obchodu za cca 1500 mi při každodenním nošení vydrží cca 1 rok. Pak se začnou někde trhat...

P.S. když už tady hážete těmi částkami... mám dojem, že většina lidí tady jsou studenti, kteří obvykle neoplývají financemi Mrkající

Nějaký ten trhanec by se někde na nohavicích taky našel, neříkám že drží jako nové...Jinak ty co jsem zmiňoval jsou Replaye a dobrou zkušenost mám hlavně s leviskama, ty se nosí hodně příjemně a taky něco vydrží
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Červenec 2007, 15:07:32 »

Tož to vezmu taky popořadě
vypadato ze spolu nic mit nebudem Mlčím ja zas nechapu jak nekdo muze nosit kalhoty nebo mikiny pod 1500,-. bych se v tom citil jak socka Šťastný ne vazne, prece kdyz si koupit fakt peknou drahou znackovou vec, tak i kdyz se ti za mesic rozpadne, tak pocitove to je uplne neco jinyho... ja se v tom cejtim mnohem lip, kdyz vim ze ty kalhoty maj nakej puvod a ze tam je znacka, ktera sice treba neni videt a vim o ni jen ja Mrkající
No nevim, jedinej pocit kterej bych měl z věci která by se mi za měsíc rozpadla je jít ten obchod zapálit a u od té značky nic nekupovat, i kdyby na té značce bylo napsáno Versace nebo Gucci, pocit by byl stejný...

btw: Možná by ses divil kde šijou "značky"...I diskofily toliko oslavovaný Diesel a Replay šije ve typově stejných továrnách v Asii stejně jako pan Tran...jenom na jiný vzory a z jinejch materiálů, ale ten "původ" je stejný, čína, indonesie, filipíny...

protoze flanelka je fuj! dyt v tom prece vubec nemuzes vypadat sexi Vykřičník barbiny sou sice jen tupy barbiny, ale koukni se jaky nosej pekny tricka atd. a jak vynikne jejich vystrih Mrkající
Jasně, flanelka je fuj, říkali to ve snídani s novou tak to msuí být pravda Šťastný Jinak na barbíny jsem alergickej a barbie look mě odpudí daleko víc než flanelka nebo tepláky...nesexy oblečení skousnu, ale prázdnou hlavu ne-e...jinak možná existujou i chytrý barbíny, ale nějak nemám chuť to blíže zkoumat

no vystihlas to dobre.. jedna bejvalka si taky kupoval rifle u congu tak za 400,-. jako pochvalil sem je ze sou pekny, ale je dost mozny ze poznala ze kecam... vubec mela vsechny hadry takovy levnejsi, toho ja si vsimnu Super!
Něco na těch sockách bude..Toho si všímám svatnyní značkově oblečených(diskotéky) když tam přijedu , občas borcovi pochválím nějakou Fabii, Octavii nebo Golfa,ale asi poznají že kacám...vůbec mají všechny ty auta takový levnější, toho já si všimnu... Šťastný


ale blbost. ja prakticky zadny kapesny nemam, sem student a stejne rocne utratim za hadry pres desitku... vsichni studenti si totiz nevalej doma zadky a chodej treba na brigadky... ale je pravda ze asi jen ja utratim skoro vsechny penize pak za hadry (a pivo samozrejme Smějící se)

jestli se nekomu zdam divnej, muze to bejt i tim ze mym konickem je nakupovani Šťastný - ale pozor, jen veci pro sebe, kdyz mam jit jen tak s nekym jinym je to opruz...

PS: nenechte si radit od holek! mozna vam vyberou dobrou vuni, ale urcite ne hadry... je to dany tim ze kazdej ma vlastni styl oblikani a co se libi kamosce, v tom se vy muzete cejtit priserne...

Jo, s tímhle víceméně souhlasím, hlavní s částí PS, člověk by měl vybírat sám aby to odráželo jeho styl a vkus, aby byl svůj


PS: Tak snad se nikdo neurazí:wink:
« Poslední změna: 10. Červenec 2007, 15:47:38 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 10. Červenec 2007, 16:17:40 »

No nevim, jedinej pocit kterej bych měl z věci která by se mi za měsíc rozpadla je jít ten obchod zapálit a u od té značky nic nekupovat, i kdyby na té značce bylo napsáno Versace nebo Gucci, pocit by byl stejný...

btw: Možná by ses divil kde šijou "značky"...I diskofily toliko oslavovaný Diesel a Replay šije ve typově stejných továrnách v Asii stejně jako pan Tran...jenom na jiný vzory a z jinejch materiálů, ale ten "původ" je stejný, čína, indonesie, filipíny...

s tim mesicem si me nemal brat tolik vazne Šťastný jinak diskofil nejsem, diesel a podobny sra*ky nikdy! tim puvodem sem prave myslel ze to je lepsi material... a taky ze vyrobce se o ty svy vyrobky docela stara, prece si nemuze nechat zkazit reputaci kdyz za to chce takovy prachy.. tim treba myslim, ze kdyz sem byl jednou kupovat kalhoty u congu (hodne davno Šťastný) tak mi pri zkouseni upadl knoflik, u bundy se zas treba rozlej zip atd... uz tam taky nikdy nepachnu Mrkající

Jasně, flanelka je fuj, říkali to ve snídani s novou tak to msuí být pravda Šťastný Jinak na barbíny jsem alergickej a barbie look mě odpudí daleko víc než flanelka nebo tepláky...nesexy oblečení skousnu, ale prázdnou hlavu ne-e...jinak možná existujou i chytrý barbíny, ale nějak nemám chuť to blíže zkoumat

omg, snidani s novou ani celou slavnou novu atd. prakticky nesleduju, vlastne televizi vubec, jen stargate a fotbalovy prenosy Super! kdybys nebyl tupej, tak by ti doslo ze flanelka se nelibi me a vubec se k holkam nehodej.. hadry maj podle me dojem vylepsovat, ne jeste zhorsovat... a asi sem divnej, ale barbie look me pritahuje vic nez flanelka a teplaky... tim ale nerikam ze barbie sou nej, vetsinou davam prednost necemu jinymu, ale ne flanelce

Něco na těch sockách bude..Toho si všímám svatnyní značkově oblečených(diskotéky) když tam přijedu , občas borcovi pochválím nějakou Fabii, Octavii nebo Golfa,ale asi poznají že kacám...vůbec mají všechny ty auta takový levnější, toho já si všimnu... Šťastný

moch bys to napsat cesky? nak sem nepochopil co tim chce basnik rict...


Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 10. Červenec 2007, 17:18:13 »

afi - tady jich mas zas par ode me:)
vypadato ze spolu nic mit nebudem Mlčím ja zas nechapu jak nekdo muze nosit kalhoty nebo mikiny pod 1500,-. bych se v tom citil jak socka Šťastný ne vazne, prece kdyz si koupit fakt peknou drahou znackovou vec, tak i kdyz se ti za mesic rozpadne, tak pocitove to je uplne neco jinyho... ja se v tom cejtim mnohem lip, kdyz vim ze ty kalhoty maj nakej puvod a ze tam je znacka, ktera sice treba neni videt a vim o ni jen ja Mrkající
Mela sem kdysi i znackove rifle a muzu ti rict, ze muj osobni pocit v nich o moc spokojenejsi nez v tamanskejch nebyl. Podle me na kusu modrejch kalhot nemaj co zkazit a kdyz se mi ty kalhoty libej a sednou mi, sem o to spokojenejsi ze za takovej perfektni kus satniku sem nevyhodila majlant, idealne si ty kalhoty jeste koupim dvoje, az se jedny rozpadnou, porad budu mit svuj oblibenej kus satniku k noseni.

protoze flanelka je fuj! dyt v tom prece vubec nemuzes vypadat sexi Vykřičník barbiny sou sice jen tupy barbiny, ale koukni se jaky nosej pekny tricka atd. a jak vynikne jejich vystrih Mrkající
nenosim flanelku porad, kdyz si vezmu rifle a tilko, pripadam si adekvatne hezky, flanelku strcim do batohu a je to. Ale mam jednoho kamarada, se kterym flanelku ven nosit nesmim. A protoze ja nejsem barbina, ale holka s mozkem (neberte to jako sebechvalu, a jestli to neni pravda, jen do me;) tak me je uplne jedno, co si barbiny oblikaj. Ja nebalim kluky na to jak vypadam, ale na to jaka sem a flanelka k moji osobnosti proste patri.

no vystihlas to dobre.. jedna bejvalka si taky kupoval rifle u congu tak za 400,-. jako pochvalil sem je ze sou pekny, ale je dost mozny ze poznala ze kecam... vubec mela vsechny hadry takovy levnejsi, toho ja si vsimnu Super!
jak sem psala, ja balim kluky na jiny veci a proto sou moji kamaradi a partneri ka takovym vecem imunni a je jim jedno kde si to kupuju, celkovym dojmem sem cista, upravena, pekne oblecena a co je jim po tom, ze ty penize na drahe veci proste nemam? (i kdybych mela, nevim, zda bych je tak vyhazovala oknem za hadry)

PS: nenechte si radit od holek! mozna vam vyberou dobrou vuni, ale urcite ne hadry... je to dany tim ze kazdej ma vlastni styl oblikani a co se libi kamosce, v tom se vy muzete cejtit priserne...
Jo tak presne s timhle tim souhlasim. Obecne je dobre nechat si poradit jen kdyz si clovek vybira mezi timhle a timhle a nemuze se rozhodnout.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 10. Červenec 2007, 18:12:14 »

aa vidim ze se tu rozhorel boj znacka versus tamani  Smějící se ok i ja prispeju svou troskou do mlyna ackoli nezastavam ani jednu z pozic.

a... nelibi se mi okate znacky typy hrudnikovy napis Replay, Mr.Kenvelo atd ... to je dost divne, ale proti gustu....
b... stejne jako soucasna moda nechavat si na batohu cedulku i s cenovkou, probuh proc???
c... priznavam ze u vietnamcu moc nenakupuju, protoze nechapu jejich presvedceni, ze cim delsi nohy zakaznik ma, ti, silnejsi musi byt v pase. Takze kdyz u nich nahodou sezenu dziny prislusne delky, obvykle si je musim v pase nabrat na pasek jak baletka sukenku...nic moc sexy
d....mam sve oblibene znacky, ne predrazene, ale ani nijak lacine, Proste chci kvalitu a zaplatim si za ni.
e...u outdooroveho ci lezeckeho obleceni a bot se na cenu naprosto neohlizim, protoze se mi nechce trpet zimou nebo otlaceninami jen proto, ze tamhleta bunda, boty atd byli o par stovek levnejsi. to ani nahodou.
f... naprosto nechapu proc si kupovat mikinu nad 1500, ktera se mi za mesic rozpadne.... to by me asi dost nastvalo....a ani ten dobry pocit, ze znam jeji puvod {beztak je to vetsinou cina nebo banglades, nedelejme si prehnane iluze} by mi to nevynahradil.

nejde o to, jestli mam hodne nebo malo penez, protoze v dnesni dobe a ve stredni evrope hladem urcite nikdo netrpi, ale radsi budu mit jednu kvalitni a drahou vec, ve ktere se citim dobre, nez deset nekvalitnich na efekt  Znepokojený tak a je to venku  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 10. Červenec 2007, 18:24:56 »

nejde o to, jestli mam hodne nebo malo penez, protoze v dnesni dobe a ve stredni evrope hladem urcite nikdo netrpi, ale radsi budu mit jednu kvalitni a drahou vec, ve ktere se citim dobre, nez deset nekvalitnich na efekt  Znepokojený tak a je to venku  Znepokojený

Jenze ono presvedceni, ze taman je nekvalitni a na efekt taky neni nejspravnejsi. Kazdy mame proste svoje nazory, svoje znacky, svuj styl... ale i tamani maji pekne bavlnene veci ktere vydrzi i nekolik let bez nejakych nasledku. I ty rifle me vydrzej stejne dlouho jako kamosce ty znackovy za 1500. Nechci tamany obhajovat, ovsem vetsina z vas si mysli, ze taman = leskla umelohmotna halena popriade hnusny fusekle sada 5 paru za 25 kc a tak...

ponozky, pradlo ani sportovni veci u tamanu nenakupuju, rada si na brigade na neco dobreho vydelam, at nesplacu nad vydelkem, ovsem zrovna tricka a rifle sou tak spotrebni zbozi, ze stejne netouzim po tom mit stejne tricko 10 let, protoze by me pak ani nestacila nafukovaci skrin:) takze me nevadi, ze tamanska tricka prestavaji byt po dvou letech krasna... ale mam i par znackovych tricek a nezdaji se mi nejak extra kvalitnejsi... ta cedulka "made in china" je na vsech stejna...

Je me fuk kde si kdo nakupuje, jen mi prijde pritazeny za vlasy, ze mikina pod 1500 je na nic...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 10. Červenec 2007, 18:31:19 »

ja nerikam, ze obleceni U TAMANU je nekvalitni a na efekt, clovek muze mit stesti a najit tam dobry a kvalitni kousek, ale neni to jistota. ALe stejne nekvalitni mi prijde obleceni u nekterych "renomovanych znacek" typu Hitech{trekove botky uz nikdy vic, draze zaplacena zkusenost...cert vem penize, ale tu bolest pri prechodu Rily uz mi z hlavy nikdo nevymaze } nebo uz zminene Kenvelo{cokoli, lezou z toho nitem je to rozparane a tvari se to trendy  Ďábelský}.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 10. Červenec 2007, 18:39:05 »

takze hlavne pro mawe: no kazdej mame jinej nazor, ja k congum proste nejdu.. a me znackovy veci vydrzej fakt dlouho... kdyby me tak brzo neomrzeli a nekoupil si novy, moch bych je nosit dost let a porad by vypadali jako novy.. aspon mi oblibeny znacky:) to sami mininy a trika , dam treba za triko litra i vic a vydrzi... mikina to sami.. ale je pravda ze i mikiny tak kolem litra docela dou.. ty ve sleve ale jen Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 10. Červenec 2007, 18:49:06 »

nojo, hitech je podle me spise pro lidi, co chcou v adrspachu chodit po neoznacenych cestach a ne nekam na brutalni zatezovej test... to sou dobry znacky za urcitym ucelem... koneckoncu ja hitech trekovky mela, vydrzeli me tri roky, ale myslim ze cena 1500 k nim byla adekvatni...
takze to i k tem ostatnim znackam... za ty prachy je to asi solidni, ale kdyz by clovek opravdu chtel kvalitu, tak k tomu sou urceny jiny znacky a jiny cenovy kategorie

jinak sem si dneska koupila rifle v normalnim obchode... tamani letos maj ty strihy divny jak sem nekde zminovala... tak sem vzala litr odlozenej na cyklisticky kalhoty a vyrazila pro nove rifle s tim, ze kalhoty musej pockat do brigady... nakonec sem narazila na obchod se slevama a dala za ne jen 700 z puvodniho litru ale musim rict, ze muj pocit v nich nebyl nejak uzasnejsi nez v levnejsich... a je me to spis skoda penez, ale nedky se proste neda nic delat a nezalezi na tom, zda to clovek koupit chce nebo ne... nekdy clovek proste musi

afi > vidis, kdyz te stejne omrzi, proc teda za to dat dvakrat tolik, kdyz dvakrat vic to obleceni nevyuzijes? ale lituju holky, ktera by s tebou chodila a ty ji rek ze ji to sekne jen proto, aby ona mela radsot. Radsi budu vedet ze ten kluk pohrda mym oblecenim abych ja pak mohla pohrdat tim klukem, nez aby me chlacholil jak je to ok a pritom si myslel neco jineho

Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 10. Červenec 2007, 19:05:23 »

No nevim, kdyby se mnou zacal nakej chlapek chodit a rozesel se se mnou kvuli obleceni... asi bych mu poprala hodne stesti do zivota, protoze tohle mi zrovna jako kriterium partnera prijde dost ubohe.
Proboha, oblekam se, aby mi nebyla zima a abych si chranila kuzi. Dobre, do prace musim mit asi neco jineho, ale to je spolecnosti ve ktere se pohybuji. Na druhou stranu, dost lidi mi chvalilo prave to obleceni od congu, a doopravdy to nebyla ironie. Chce to mit jen trosku trpelivosti a umet vybirat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: 1 [2] 3 4 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS