Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 07:05:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: Holky - co na sebe - o oblečení, hadříkách a vysokých podpatcích  (Přečteno 60891 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 14. Červenec 2007, 11:24:53 »

tak nektery veci se proste u vietnamcu sehnat nedaji, ale kdyz uvidite holku na podpadcich v hnedy minisukni a bilym tilku, nemate sanci poznat zda to stalo dohromady 4 tisicece nebo 4 stovky...

nesnasim podpatky Šťastný a mas pravdu, obleceni ktery me nezajima nemam sanci poznat... ale tak s takhle oblikanou holkou bych asi ani nechodil...

Ty nerad vidíš pěknou dívku hezky oblečenou?! (Když pomineme barvy,případně podpatky, je tohle oblečení v létě časté.) Tak to jsi první, kterého znám. Šťastný To bych se pak na svou slečnu nesměl v tom případě ani podívat..  Smějící se

ja myslel hlavne ty podpatky... tilko a minisukne je ok, i kdyz sou lepsi varianty
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 14. Červenec 2007, 11:31:00 »

2 afi: co mas proti podpatkum? teda jestli je taky nahodou nemas zaskatulkovane pouze v jedne kategorii Mrkající

ja nosim jak rovne boty tak podpatky, oboji vzdy vybiram hlavne tak, aby byly velmi pohodlne... tak aby se v tom dalo chodit cely den a dokonce jsem nedavno v kozenych papucich na 5cm plnem podpatku vylezla v Krci po kopci a krpalu na nejakou tu zriceninu co tam je...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 14. Červenec 2007, 11:38:46 »

2 afi: co mas proti podpatkum? teda jestli je taky nahodou nemas zaskatulkovane pouze v jedne kategorii Mrkající

ja nosim jak rovne boty tak podpatky, oboji vzdy vybiram hlavne tak, aby byly velmi pohodlne... tak aby se v tom dalo chodit cely den a dokonce jsem nedavno v kozenych papucich na 5cm plnem podpatku vylezla v Krci po kopci a krpalu na nejakou tu zriceninu co tam je...

no ber to tak, ze se mi proste jen nelibej... nekomu vyhovujou silene dlouhy nohy na podpatku, ale me ne.. ja sem pro tenisky u holek.. hodne to taky souvisi s tim jak se oblikam ja a holka s podpatkama by vedle me vypadala divne Šťastný to sami holka co ma treba i jen mensi nadvahu, ale to je zas neco jinyho... ale jinak nic proti, hodne klukum podpatky vyhovujou (na holkach, samozrejme Úsměv)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 14. Červenec 2007, 12:33:02 »

ja treba podpadky nosim na ples k satum:) nebo ke spolecenskym kalhotam, protoze ty sandale s podpadkem sou jediny slysny boty co mam... vetsinu tech normalnich mi krade totiz maminka:)

Ale jinak treba nejaky nizsi podpatek vypada pekne, kdyz to nejsou zrovna vysoke stekle.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 14. Červenec 2007, 12:58:18 »

...ke spolecenskym kalhotam...
Je tu ještě někdo kdo to úplně nesnáší...?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 14. Červenec 2007, 13:01:27 »

...ke spolecenskym kalhotam...
Je tu ještě někdo kdo to úplně nesnáší...?

ja! a ty podpatky... i kdyz je ten podpatek nizkej, tak porad to je pro me hnus Podivený
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 14. Červenec 2007, 14:13:40 »

ja je taky nemam moc rada:)

nojo, jenze kdyz bych si vzala botasky, tak by me spodek tech kalhot tahal po zemi... a to u kalhot za 1200 opravdu nemam v umyslu... tahat je po zemi... a navic kdyz sem malicka a kulata, vypadam s podpatkem lip:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 14. Červenec 2007, 14:13:40 »

Já nevim, ale na tanec a do společnosti třeba k černým delším šatům bych si radši představil tohle

než tohle
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 14. Červenec 2007, 18:14:32 »

tak do spolecnosti to je neco jinyho.. ja myslim normalne na kazdodenni noseni, po meste a tak.. proste tenisky a basta Super!
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 15. Červenec 2007, 21:31:05 »

No vskutku zajimave povidani a hlavne nazory jsou v tomto topicu Mlčím  Super!

Jinak je smutne, ze zejmena pro muze je v nasi republice nabidka mody vskutku na tragicke urovni a to bydlim v hlavnim meste, kde by clovek cekal ty nejlepsi "vysledky". Jelikoz mam svuj styl, ze ktereho nehodlam slevit, tak jsem ochoten investovat pomerne dost peneze do obleceni ci bot, ktere se mi skutecne libi atd. Ovsem to se zase tak casto nestava - kolikrat chodim cely den po obchodech a nekoupim vubec nic. Nabidka tragicka, velikosti bude moc male nebo velke, nasrani prodavaci, ktere zjevne obtezuje skutecnost, ze clovek pride do jejich obchodu a v neposledni rade je u nas obleceni znacne predrazene Projel jsem to
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 16. Červenec 2007, 06:18:47 »

V Evropě aspoň co jsem viděl mi přijdou ceny +- stejné..a jak se píše na tom blogu o té americe - ano to je jiný svět a nejen ceny oblečení tam jsou jinde, i elektronika, auta a nabídka značně větší než u nás,například nová auta tam mají i ty nejlevnější klimatizaci, airbagy a většinou i věci jako tempomat apod...z jednoduchého důvodu : auto který by tohle nemělo by si američan prostě nekoupil nebo pánské boty..různě šité, různě široké, prostě velká nabídka aby si každý vybral...to u nás asi ještě nějakou tu dobu nebude než výrobci a distributoři pochopí že čím větší různorodost tím větší šance že to zákazník koupí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 16. Červenec 2007, 06:33:51 »

No vskutku zajimave povidani a hlavne nazory jsou v tomto topicu Mlčím  Super!

Jinak je smutne, ze zejmena pro muze je v nasi republice nabidka mody vskutku na tragicke urovni a to bydlim v hlavnim meste, kde by clovek cekal ty nejlepsi "vysledky". Jelikoz mam svuj styl, ze ktereho nehodlam slevit, tak jsem ochoten investovat pomerne dost peneze do obleceni ci bot, ktere se mi skutecne libi atd. Ovsem to se zase tak casto nestava - kolikrat chodim cely den po obchodech a nekoupim vubec nic. Nabidka tragicka, velikosti bude moc male nebo velke, nasrani prodavaci, ktere zjevne obtezuje skutecnost, ze clovek pride do jejich obchodu a v neposledni rade je u nas obleceni znacne predrazene Projel jsem to

souhlas, styl sice mame pravdepodobne jinej, ale problemy stejny. a ty ceny teda taky nepobiram, to u nas vazne neexistuje normalni konkurencni prostredi? vypada to jak kartelova dohoda, kdy se vyrobci dohodnou ze budou jejich znacky o litra drazsi.. prece by vypadalo blbe, kdyby stali podobne jak veci na trznici, tak tu jejich cenu prestrelujou... ach jo Smutný
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #112 kdy: 16. Červenec 2007, 08:06:57 »

...ke spolecenskym kalhotam...
Je tu ještě někdo kdo to úplně nesnáší...?
Yep Úsměv
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 16. Červenec 2007, 17:56:17 »

to byl samozrejme priklad:) na nekterych typech obuvi od pohledu poznat znackovost nemuzes a na nekterem obleceni (tilka, halenky, rifle, sukynky) taky ne.


Tak treba na tech riflich, to jde poznat vzdycky, nikdy jsem nevidela na burze rifle, ktere by se aspon trochu podobaly znackovym. Jinak proti lidem, co se oblikaji na burze nic nemam, ae ja radsi nekoupim trika tri, ale jen jedno, ktere bude mit kvalitni material.Jenze ja uz jsem tak zvykla, asi kdybych u vetnamcu nekdy nakupovala, tak by mi to neprislo. ale ten rozdil v kvalite je sileny....radsi si priplatim a pockam si, az na to budu mit, nebo si to obleceni, pokud to neni akutni, proste nekoupim.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 16. Červenec 2007, 20:00:12 »

cassies > pokud ale nejsi clovek zabyvajici se modou, tezko poznas jake kalhoty se prodavaji ve znackovych obchodech a jake na ulici... ja to napriklad nepoznam, proste vidim holku v riflich a tezko poznam, odkud je ma...

Nojo, ja sem uz nekde psala... tricka od vietnamcu za 200 maji asi stejnou vydrz jako tricka z obchodu za 800 (porovnavam z moji skusenosti), a stejne rok, dva a tricko se me omrzi, navic sem trickovy maniak, mam jich plnou skrin a kazdej rok tak 5-10 novych tricek koupim... takze stejne stara trika vyrazuju na spani a na pracu a tudiz me je jedno, ze po dvou letech prestane byt krasny, kdyz s nim uz nikam ani nechodim

A zase me se libi urcity styl a mnohdy na tricka dle meho gusta prave narazim v obchodech typu dena, vse za 39, katex, vietnam... jo neco z toho nejsou zcela tamani, ale obleceni je taky levne a ne vsechno pekne a kvalitni... ale ve znackovych obchodech proste nejsou kusy, ktery me by nejak nadchly...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 16. Červenec 2007, 20:47:25 »

...tricka od vietnamcu za 200 maji asi stejnou vydrz jako tricka z obchodu za 800 (porovnavam z moji skusenosti)...

Také si dovolím přidat svoji zkušenost s (ne)značkovými tričky Kroutící očima Mám na mysli klasická trička, nikoliv trička s límečkem.
Konkrétně jde o bílá trika, která nosím většinou pod košili, ať už pod dlouhou, nebo v současných teplotách pod krátkou.
Ta si kupuju v jistém značkovém obchodě(nebudu jmenovat, abych nedělal reklamu Super!) v balení po 2 kusech a to balení stojí kolem 900 - 1000 Kč. Jistě, pro někoho je to pálka za obyčejné bílé tričko, taky se mi to nejdříve zdálo dost, ale došlo mi, že za kvalitu se prostě zaplatit musí.

Například první balení těchto triček mám již asi třetím rokem - nosím je poměrně často, takže jsou praná zhruba tak 2-3krát do měsíce, protože většinou se nedají vzít více než jednou a musí se vyprat. Během celé té doby s nimi nebyl jediný problém - nesrazily se ani nenatáhly, mají souměrné švy, výborně se žehlí a bavlna ze které jsou je na všech místech stejně kvalitní a nedělá žmolky, nepárají se místa, kde jsou šitá a trička vypadají pořád jak "nová".

Výsledek? S dvěmi či třemi baleními takových triček vystačím několik let aniž bych musel kupovat cokoliv jiného někde jinde.

Když to srovnám s tričky, která jsem si koupil třeba ve výprodeji(ale není to pravidlem) buď v tržnici nebo v nějakém běžném obchodním domě za cenu kolem 200 Kč, je to jako nebe a dudy - hnedka po prvním vyprání se každé tričko zachovalo jinak - samozřejmě dle Murphyho zákona se ta menší ještě víc srazila a ta volnější roztáhla Ďábelský Posunuly se u nich švy, takže vyžehlit je byl fakt kumšt. Krom toho bavlna ze které byly měla na každém místě jinou tloušťku a tak došlo postupně k jejímu oslabení a vzniku děr. Po několika vypráních se objevily i žmolky a trička putovala mezi pracovní oblečení na zahradu Mlčím

Toť má zkušenost, ze které vyplývá, že velmi často se vyplatí investovat více peněz ve prospěch kvality Kroutící očima Samozřejmě to bohužel neplatí vždy Nemluvím s tebou a já doufám, že jsem to tímhle nezakřiknul a hned příští nákup nepůjde okamžitě na reklamaci nebo do koše Přemýšlím Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 16. Červenec 2007, 21:10:28 »

Me stve, ze pres prsa, kde jsou tricka casto mnohem vice zatezovana nez v jinych oblastech proste za chvilu smolkovati i draha tricka... kdyz to jsou normalni volna trika, je pravda, ze kvalitni bavlnene triko vydrzi i nekolik let narozdil od tech ridkych tamanskych za 50 korun...

Ale jak rikam, u vietnamcu se nesmi koupit prvni vec, co clovek vidi. Je dobre se podivat a da se koupit dobre veci za dobre penize... napriklad ted mam na sobe cerne tilko od tamanu za 120 kc kpovane pred cca 4 roky... vypada porad dobre, a velmi rada ho nosim, takze muzu bez obav rict, ze kdo neni blbej, poradne se podiva co kupuje, muze mit za par korun pekny satnik. A osobne nevidim ani rozdil v pohodlnosti rifli za 300 od vietnamcu a za 1000 ze znackoveho obchodu... dokonce musim rict, ze ty vietnamske nosim radsi...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 16. Červenec 2007, 21:13:10 »

Me stve, ze pres prsa, kde jsou tricka casto mnohem vice zatezovana nez v jinych oblastech...

Tak tohle asi nebude problém většiny pánů Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 16. Červenec 2007, 21:30:55 »

Mawe: Tak to tam u tebe jsou asi zazracni vietnamci, ptz ja proste vec od nich poznam, netvrdim, ze tilka, to ne, ale klasicka tricka, sukne, kalhoty, boty jo. A u rifli je to propastny rozdil, jednou jsem si je na burze koupila, ptz jsem potrebovala kalhoty na brigadu, kde se pracuje v bordelu a v tencich bych se bala...no a celkem krute, vsechno to tak nejak nesedi, odstava, popripade dokonce nekde odstava a jinde stahuje a urcite to nebylo moji postavou, ptz v obchodech si vzdycky ve svojem cisle vyberu. Krom toho par vyprani a z rifli uz je jiny model.
No nevim, asi to tam mate fakt jine nez u nas Super!
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 16. Červenec 2007, 21:46:50 »

cassies > podle toho, odkud si a jakou mas postavu:) ja za poslednich cca 5 let mam vsechny rifle od vietnamcu a perfektne moji postave sedi... teda az na dvoje zkracovani kalhot, ale to je problem i u tech znackovejch... sem moc mala a mam velkej zadek.

Jenze nekoupim prvni vec co vidim. Na obleceni mi moc nezalezi, mam jine priority na ktere se musi investovat a rozhodne si nemyslim, ze tech usetrenejch stovek je skoda:)
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 17. Červenec 2007, 08:56:57 »

cassies > podle toho, odkud si a jakou mas postavu:) ja za poslednich cca 5 let mam vsechny rifle od vietnamcu a perfektne moji postave sedi... teda az na dvoje zkracovani kalhot, ale to je problem i u tech znackovejch... sem moc mala a mam velkej zadek.

Jenze nekoupim prvni vec co vidim. Na obleceni mi moc nezalezi, mam jine priority na ktere se musi investovat a rozhodne si nemyslim, ze tech usetrenejch stovek je skoda:)
No prave ze znackove rifle mi vzdycky sednou perfektne. Ale mas ravdu, josu dulezitejsi veci, nez hadry Super!
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 22. Červenec 2007, 15:43:01 »

nenosej se podpatky kvůli tomu aby si ženy zvýraznili pozadí?  Otázka
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 23. Červenec 2007, 15:29:54 »

spis proto, aby vypadali vyssi a ze maji vyssi a stihlejsi nohy:)
Zaznamenáno
Stacy
Host
« Odpověď #123 kdy: 23. Červenec 2007, 18:07:33 »

Bych řekla, že oboje. Holce se protáhnou nohy a taky se prohne páteř, děvče se narobná, vystrčí zadek a prsa a je to Úsměv
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 15. Září 2007, 13:24:10 »

aa vidim ze se tu rozhorel boj znacka versus tamani  Smějící se ok i ja prispeju svou troskou do mlyna ackoli nezastavam ani jednu z pozic.

a... nelibi se mi okate znacky typy hrudnikovy napis Replay, Mr.Kenvelo atd ... to je dost divne, ale proti gustu....
b... stejne jako soucasna moda nechavat si na batohu cedulku i s cenovkou, probuh proc???
c... priznavam ze u vietnamcu moc nenakupuju, protoze nechapu jejich presvedceni, ze cim delsi nohy zakaznik ma, ti, silnejsi musi byt v pase. Takze kdyz u nich nahodou sezenu dziny prislusne delky, obvykle si je musim v pase nabrat na pasek jak baletka sukenku...nic moc sexy
d....mam sve oblibene znacky, ne predrazene, ale ani nijak lacine, Proste chci kvalitu a zaplatim si za ni.
e...u outdooroveho ci lezeckeho obleceni a bot se na cenu naprosto neohlizim, protoze se mi nechce trpet zimou nebo otlaceninami jen proto, ze tamhleta bunda, boty atd byli o par stovek levnejsi. to ani nahodou.
f... naprosto nechapu proc si kupovat mikinu nad 1500, ktera se mi za mesic rozpadne.... to by me asi dost nastvalo....a ani ten dobry pocit, ze znam jeji puvod {beztak je to vetsinou cina nebo banglades, nedelejme si prehnane iluze} by mi to nevynahradil.

nejde o to, jestli mam hodne nebo malo penez, protoze v dnesni dobe a ve stredni evrope hladem urcite nikdo netrpi, ale radsi budu mit jednu kvalitni a drahou vec, ve ktere se citim dobre, nez deset nekvalitnich na efekt  Znepokojený tak a je to venku  Znepokojený
ehhh...proc jen mam uplne stejnej nazor?!  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS