Holky - večer vašich snů!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 14:20:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Holky - večer vašich snů!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Holky - večer vašich snů!  (Přečteno 7892 krát)
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« kdy: 07. Leden 2008, 23:17:28 »

Ahoj všem, jsme spolu s přítelkyní už nějaký ten pátek a já bych jí chtěl udělat večer, na který jen tak nezapomene.
Mám několik vlastních nápadů, ale uvítal bych nějakou další inspiraci. Mám pro dotyčnou koupenou krásnou luxusní košilku ještě k Vánocům, protože jsme se neviděli a tu bych ji chtěl předat, ale ne stylem na, tady máš, ale celý večer by se měl nést v romantickém duchu - muzika, růže, večeře + něco neobvyklého co bych chtěl poradit právě od vás S jazykem
Nějaké konkrétní tipy? Může to být romantika nebo něco dobrodružného, klidně jen nějaká maličkost, nějaký dáreček, cokoliv, nechám to na Vás Andílek

P.S. V předmětu jsem oslovil holky, ale samozřejmě se nebráním ani tipům od pánů tvorstva  Šťastný
Zaznamenáno

Věk : 17
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Leden 2008, 21:26:21 »

už stovka lidí tohle téma shlédlo a žádná odpověď  Velmi smutný
nemusí to být nic světoborného, prostě holky co by se vám líbilo a kluci s čím máte dobré zkušenosti?
Zaznamenáno

Věk : 17
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2008, 22:22:31 »

No, ono je to možná spíš proto, že to musí vycházet z tebe. A navíc tyhle "velká gesta" jsou často taková rozpačitá - aspoň u mě. Prostě to asi neumim. IMO je lepší překvapení - třeba vlastnoruční večeře. Třeba při svíčkách. Ale nemusí to být velkolepé jako ve filmu. Důležití jste tam vy dva.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Leden 2008, 22:27:58 »

Myslím ,že je to o tom , že něco extra světoborného z čeho by šla do kolen asi není jednoduché vymyslet , je to o možnostech a z tebe cítím , že bys chtěl aby to bylo prostě něco naprosto úžasného .Večeře , růže , svíčky .... pánové kde jste nechali fantazii ach jo . Mám spoustu nápadů , ale nenapsal jsi o slečně ani slovo , třeba jestli je to sportovkyně , romantička , věk .... jestli chceš být doma nebo vyrazit ven , jeden večer nebo noc , víkend , atd.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Leden 2008, 01:28:41 »

to barbarela.trust
spíše než fantazii jsem někde nechal iluze, že vymýšlení nějaké úžasné atmosféry má význam...

Měl jsem přítelkyni, pro kterou jsem podobné věci vymýšlel. Vždycky vypadala moc štastná a povídala při tom, jak mě miluje. A já měl radost jak to všechno krásně umím vymyslet. Ale pak mě nechala a nějak na to všechno, včetně řečí o lásce zapomněla....

Nevím proč, ale od té doby jsem nějak ztratil chuť něco podobného pro holky organizovat. Asi nevěřím, že to je smysluplná práce.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Leden 2008, 09:43:47 »

Zklamání je vždycky těžké , ale nechápu pointu toho co jsi napsal  Podivený, že tebe opustila přítelkyně a proto nemá vůbec žádný smysl vyvádět nějaké takové akce ? To rovnou vůbec nemá smysl se párovat ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 10. Leden 2008, 10:16:12 »

On měl galileo jistě na mysli to, že tyhle akce snadno v holce vzbudí falešné city. A pak je člověk překvapený Úsměv A když to člověk dělá dost často a dost intenzivně, tak dokáže ten pocit lásky v ní (a i v sobě) poměrně dlouho a dobře simulovat. Bez takovýhle akcí by to "vychcípalo" tak nějak postupněji a člověk by se na to připravil.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 10. Leden 2008, 22:29:30 »

Myslím ,že je to o tom , že něco extra světoborného z čeho by šla do kolen asi není jednoduché vymyslet , je to o možnostech a z tebe cítím , že bys chtěl aby to bylo prostě něco naprosto úžasného .Večeře , růže , svíčky .... pánové kde jste nechali fantazii ach jo . Mám spoustu nápadů , ale nenapsal jsi o slečně ani slovo , třeba jestli je to sportovkyně , romantička , věk .... jestli chceš být doma nebo vyrazit ven , jeden večer nebo noc , víkend , atd.
tak přítelkyně sportovkyně není, spíš ta romantička. Bude to po plese - takže v noci a zrovna to vychází na 10 měsíců co jsme spolu. Poděl se o své nápady Mrkající

Pro Galilea a Avarangera: nebojte, není to kupování si přítelkyniny lásky nějakými honosnými akcemi nebo něco podobného. Klape nám to výborně a nemusíme si to dokazovat Andílek Podobnou věc jsem té slečně už jednou udělal a vím jakou z toho měla radost a že na to v koutku duše pořád vzpomíná a taky vím, jak jsem se potom cítil já jako král a měl jsem radost, že jsem jí udělal radost. Prostě to chci udělat, protože ji mám rád  Úsměv A necítím se u toho rozpačitě, spíš si to užívám  Mrkající
Zaznamenáno

Věk : 17
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Leden 2008, 23:56:12 »

Jen mě tak napadlo, ještě k tomu všemu-večeři, svíčkám, řůžím...co kdybys ji ještě (k něčemu hlavnímu)dal pěnu do koupele? A pak jste ji společně vyzkoušleii?Jinak pěknej večer je fajn dárek, ale něco, na "památku"-pro vzpomínku by dostat měla...si myslím.
Zaznamenáno

Life is outside!
Maeglin

Karma: 1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Leden 2008, 14:44:31 »

Jen mě tak napadlo, ještě k tomu všemu-večeři, svíčkám, řůžím...co kdybys ji ještě (k něčemu hlavnímu)dal pěnu do koupele? A pak jste ji společně vyzkoušleii?Jinak pěknej večer je fajn dárek, ale něco, na "památku"-pro vzpomínku by dostat měla...si myslím.

Dobrý nápad, společná koupel a k tomu nějaká pomalá muzika, to zní dost dobře Potlesk
Háček bude asi v tom, že nemám vanu  Projel jsem to takže smolík.

Co dál? Uvítám všechny nápady od bonbonu až třeba po stavění sněhuláka, cokoli  Úsměv
Zaznamenáno

Věk : 17
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Leden 2008, 11:12:54 »

ach boze tak treba masazni olej, rovnou plochu, kam si slecna muze lehnout, abys ji namasiroval snad mas ne?  Super!
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Leden 2008, 12:33:51 »

Tak půjdete z plesu , to je sám o sobě pěkný večer a budete se vratcet pozdě a slečnu budou stoprocentně bolet nohy , takže nějaké papání a masáž chodidel , paráda .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Leden 2008, 15:46:56 »

Věnuj jí  ke košilce kámásutru, nebo nějakou sexuální pomůcku, třeba vibrační kroužek  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS