Hraje si se mnou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 06:49:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Hraje si se mnou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Hraje si se mnou?  (Přečteno 24837 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 22. Listopad 2008, 22:03:25 »

Takže opět mi vlezla do cesty další holka(anna). Předem říkám že s ní chodit nechci, ale....
Chodíme spolu do tanečních. A protože mě se s ní tančí úplně nejlíp, a jí také, tančíme proto často spolu. Dneska byla prodloužená, a takových 80% času jsem tancoval jen s ní, a když měla možnost výběru ona, vybrala si vždy mě. Pořád na mě čuměla a zcela vážně se usmívala. IZ tam taky nějaký byly. No a abych se konečně dostal k tomu co mě zajímá, tak mi řekla, že její sestra říká, že vypadáme jako skvělej pár. A do toho nějak Anna zamontovala že má přítele. Zajímalo by mě právě jestli to byl "test koulí", nebo pravda. Když by to byla pradva, tak proč by se potom stále tak neskutečně dvořila?
Napište to upřímně, protože mi o ní moc nejde (myslím jako o holku. Jinak jako spolutanečnice je výborná).

Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Listopad 2008, 22:10:22 »

Podle mě mě to myslela ve stylu "moje sestra říkala že bysme byl skvělej pár, což je vtipný vzhledem k tomu že budeme jenom kamarádi", kdyby to s tím přítelem byl "test koulí", nevytáhla by to podle mě sama, ale až potom co ty bys naznačil zájem o něco víc
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Listopad 2008, 22:20:15 »

To si taky myslim. Že to použila jako záchranou brzdu. Nicméně bude jistě ještě spousta pestrých názorů na tuto situaci. Tak směle do psaní!!
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Listopad 2008, 09:53:23 »

Měls jí říct: to je v pohodě, mě se stejně víc líbí tvoje sestra  Smějící se.

Ale je ok že s ní nic mít nechceš, protože mi to příde jako zabitý. Myslím že si s tebou jen chtěla pohrát, zjistit jak zareaguješ, aniž by v tom viděla něco hlubšího. Protože některý holky manipulujou rády  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Listopad 2008, 10:09:01 »

Měls jí říct: to je v pohodě, mě se stejně víc líbí tvoje sestra  Smějící se.

Ale je ok že s ní nic mít nechceš, protože mi to příde jako zabitý. Myslím že si s tebou jen chtěla pohrát, zjistit jak zareaguješ, aniž by v tom viděla něco hlubšího. Protože některý holky manipulujou rády  Mrkající
Anebo je to slecna, co ma o tebe zajem, chtela se ti nejak nabidnout - ze vypadate jako par, ale kdyz nevidela zadny zajem, tak se chtela "neztrapnit" a rekla, zema kluka...aby nedejboze nebyla ponizena. Jinak jedna rada - nijak ji neodhanej aspon do konce tanecnich, jinak si bud jisty, ze jsi bez vyborne partnerky.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Listopad 2008, 12:28:03 »


Anebo je to slecna, co ma o tebe zajem, chtela se ti nejak nabidnout - ze vypadate jako par, ale kdyz nevidela zadny zajem, tak se chtela "neztrapnit" a rekla, zema kluka...aby nedejboze nebyla ponizena. Jinak jedna rada - nijak ji neodhanej aspon do konce tanecnich, jinak si bud jisty, ze jsi bez vyborne partnerky.


já sdílím stejnej názor, při tom čtení mě todlencto taky napadlo a přijde mi to nejreálnější. Už jsem se nejednou setkal s tím, jak mi holka, o kterou jsem ani neusiloval, prostě jsem se s ní jen kámošil a nebo to byla třeba i holka, kterou jestli v životě vídat nebudu, tak se mi bude dejchat líp. A ty holky mi furt cpaly jak maj partnery a přítele a já nevim co všechno (podotýkám že jsem se na to neptal, ani jsem po tom nijak nepátral a bylo mi to i dost ukradený). A po nějakym čase jsem se  náhodou dozvěděl, že ta holka v tý době nikoho neměla a ani nikoho nemá....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Listopad 2008, 12:32:21 »

já sdílím stejnej názor, při tom čtení mě todlencto taky napadlo a přijde mi to nejreálnější. Už jsem se nejednou setkal s tím, jak mi holka, o kterou jsem ani neusiloval, prostě jsem se s ní jen kámošil a nebo to byla třeba i holka, kterou jestli v životě vídat nebudu, tak se mi bude dejchat líp. A ty holky mi furt cpaly jak maj partnery a přítele a já nevim co všechno (podotýkám že jsem se na to neptal, ani jsem po tom nijak nepátral a bylo mi to i dost ukradený). A po nějakym čase jsem se  náhodou dozvěděl, že ta holka v tý době nikoho neměla a ani nikoho nemá....

Možná byly tak zoufalé že se snažily zvednout svoji cenu vykládáním toho že o ně někdo stojí, všude a všem, i těm které to nezajimá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Listopad 2008, 12:42:39 »

já sdílím stejnej názor, při tom čtení mě todlencto taky napadlo a přijde mi to nejreálnější. Už jsem se nejednou setkal s tím, jak mi holka, o kterou jsem ani neusiloval, prostě jsem se s ní jen kámošil a nebo to byla třeba i holka, kterou jestli v životě vídat nebudu, tak se mi bude dejchat líp. A ty holky mi furt cpaly jak maj partnery a přítele a já nevim co všechno (podotýkám že jsem se na to neptal, ani jsem po tom nijak nepátral a bylo mi to i dost ukradený). A po nějakym čase jsem se  náhodou dozvěděl, že ta holka v tý době nikoho neměla a ani nikoho nemá....

Možná byly tak zoufalé že se snažily zvednout svoji cenu vykládáním toho že o ně někdo stojí, všude a všem, i těm které to nezajimá
No a právě něco v tom smyslu si myslim že je Comanchův případ
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Listopad 2008, 14:30:33 »

Anebo je to slecna, co ma o tebe zajem, chtela se ti nejak nabidnout - ze vypadate jako par, ale kdyz nevidela zadny zajem, tak se chtela "neztrapnit" a rekla, zema kluka...aby nedejboze nebyla ponizena. Jinak jedna rada - nijak ji neodhanej aspon do konce tanecnich, jinak si bud jisty, ze jsi bez vyborne partnerky.
Taky alternativa. Ale ona nečekala na reakci a řekla to rovnou v jedné větě.(btw...její sestra je o 4 roky starší) Asi takhle:"Moje trapná sestřička zase říkala jak nám to spolu sluší, a jaký jsme pěkný pár. A přitom ví že mám přítele"
Podotýkám že řekla "přítele" nikoliv "kluka", což podle mě hraje taky docela významnou roli.

Jo a ještě další věc. Asi tak před měsícem to lehce zkoušela na mýho kámoše taktéž z tanečních  Smějící se

Opravdu jí nechci jako holku a jako kámoška je skvělá. Jedinné o co mi jde, prozkoumat její mentalitu a mít nad ní nadhled.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Listopad 2008, 14:35:02 »

Podotýkám že řekla "přítele" nikoliv "kluka", což podle mě hraje taky docela významnou roli.
Tak to mě se zdá že ať by v tom jejím vyjádření řekla jedno nebo druhý, rozdíl v tom nebude.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Listopad 2008, 14:39:01 »

Ale ona nečekala na reakci a řekla to rovnou v jedné větě.(btw...její sestra je o 4 roky starší) Asi takhle:"Moje trapná sestřička zase říkala jak nám to spolu sluší, a jaký jsme pěkný pár. A přitom ví že mám přítele"

Což by napovídalo tomu aby vytvořila dojem že má nějakou cenu a není zoufalá

Jo a ještě další věc. Asi tak před měsícem to lehce zkoušela na mýho kámoše taktéž z tanečních  Smějící se

Což jenom potvrzuje předchozí myšlenku, že to byl  jenom pokus jak nepůsobit zoufale. Byť takové prohlášení kdy , hned po tom co řekne že byste byli skvělý pár , prohlásí že má přítele zoufale působit může. A na dost lidí nejspíš u působí. Nazval bych to takovým nepovedeným negem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Listopad 2008, 15:44:27 »

Na mě by to teda nezapůsobilo. Jo, sice zvedne svoji cenu, ale dá mě tím najevo, že se o ni nemám snažit. Ale takhle holka nepřemýšlí, tak třeba ti chtěla jen vnuknout myšlenku, že se k sobě hodíte a aby to nebylo tak nápadný, tak to neutralizovala tím, že někoho má. Tak nebo onak, máš možnost "tréninku" svých baličských zkušeností. Kdyby se chytla, tak řekneš že taky někoho máš nebo že jsi se do ní nedokázal zamilovat, protože ti přece řekla že někoho má.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Listopad 2008, 18:45:53 »

tak to neutralizovala tím, že někoho má
Tím by to ale podle mě uplně zazdila, než že by tím kompenzovala svojí situaci
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Listopad 2008, 18:58:58 »

- Všichni jsme někdy něco totálně zazdily, ačkoli jsme to mysleli uplně jinak. Úsměv Tak už to chodí... Mrkající
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Listopad 2008, 19:52:14 »

A na nás je abychom se poučili  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Prosinec 2008, 00:06:56 »

Tak nekecala. Smějící se Dnes si toho frajera přivedla s sebou.  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Prosinec 2008, 22:47:45 »

Citace
Jo, sice zvedne svoji cenu, ale dá mě tím najevo, že se o ni nemám snažit.
A anžto se nesnažíš, tak pro ní jsi nezajímavý, když skončíš při prvním nezdaru Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Prosinec 2008, 14:41:48 »

Nešlo o to jí sbalit, ale pochopit její chování vůči mně.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Prosinec 2008, 14:47:04 »

Nešlo o to jí sbalit, ale pochopit její chování vůči mně.

To je někdy dost problém pochopit chování ženský...uvažujou pro nás občas dost nepochopitelně
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Prosinec 2008, 15:21:03 »

To je někdy dost problém pochopit chování ženský...uvažujou pro nás občas dost nepochopitelně

Asi se budu už po několikáté opakovat, ale "Žádnej člověk nikdy nepochopí, jak žena uvažuje"
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Prosinec 2008, 19:29:11 »



Asi se budu už po několikáté opakovat, ale "Žádnej člověk nikdy nepochopí, jak žena uvažuje"

krom ženský
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:48:22 »

Něco vám povim: "ženský jsou svině"
Zaznamenáno
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Prosinec 2008, 22:50:37 »

něco ti povím já: ženský jsou svině když si to "zasloužíš" (myšleno spíše když se chováš jako AFC )
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Prosinec 2008, 17:40:04 »

no, ženský svině.. Jsou mezi nima velký svině, ale mezi klukami taky. Domnívám se, že výskyt zmetků bude na obou stranách vyrovnanej...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Prosinec 2008, 19:22:11 »

no, ženský svině.. Jsou mezi nima velký svině, ale mezi klukami taky. Domnívám se, že výskyt zmetků bude na obou stranách vyrovnanej...

Já bych to poopravil: kdybyste mohli (uměli) sbalit každou noc jinou holku, neudělali byste to? Zcela jistě ano  Smějící se takže až na pár vyjímek jsou zmetci vichni kluci  Smějící se Smějící se (myšleno jako sranda, ale něco na tom bude, což?)
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS