"Já nechápu, proč mě miluješ..."

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 19:33:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "Já nechápu, proč mě miluješ..."
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: "Já nechápu, proč mě miluješ..."  (Přečteno 27228 krát)
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 03. Červenec 2007, 17:16:44 »

Napadá mě ještě jedna otázka, kterou můžem prodiskutovat, a to:
Když mají 2 vztah a jeden z nich moc dává a druhý skoro vůbec, případně jen přijímá, vztah ukončí ten, který přijímá a najde si někoho jiného (vrátí se k bývalému partnerovi). Jaká si myslíte, že je šance, že ten člověk zjistí, že se mu "vlastně líbilo dostávat 'tak moc'" a proč?
 Šťastný Možná je ta otázka zvláštní, ale kdo z nás není? Když kousek vedle (na fóru) se řeší ... ehm, hloubka zasunutí, aby muž ztratil panictví.. Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Červenec 2007, 20:53:34 »

Omlouvam se, nevyjadril jsem se presne. ArchimonDe ma samozrejme pravdu, ale ja automaticky predpokladam oboustranne vyrovnany vztah (idealista Mrkající), coz znamena, ze si navzajem davame predevsim lasku a ty darecky jsou jenom neco navic, co neni potreba vracet stylem neco za neco. Pokud ten vztah neni vyrovnany tak se neni o cem bavit Úsměv

K te dalsi otazce: ja bych s takovou holkou vubec nechodil (ja se nejdriv holku snazim poznat, nez si s ni neco zacnu - predchazim tak zbytecnemu trapeni Úsměv). Rekl bych ze takove jsou zvykle doma dostavat co si zamanou a berou to jako samozrejmost.  Jasne ze si uvedomuji, ze se jim libi "dostavat", prave proto si proste najdou partnera, ktery je schopen tuhle potrebu uspokojit (a ty ostatni odkopnou).
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 03. Červenec 2007, 21:44:54 »

Srandou zůstává, že na tu holku doma maminka někdy i zvýší hlas, aby udělala domácí práce. "Pořád" ji nutí doma makat.  Úsměv Anebo to tak vypadalo jen, když jsem tam byl. Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Červenec 2007, 08:32:08 »

Tohle delaji vsechny maminky vetsine holkam:)
Akorat nektery jdou a udelaji to a jiny se ohradijou a delat to nechtej.

Jasne ze kazdy holce je prijemny dostavat, jen to ma kazda v jine mire... a myslim, ze pokud holka nema potrebu partnerovi nic davat i kdyz on ji dava... videla bych to tak, ze je to znamka konce.. prece ktery milujici clovek by nechal darecky od pritele naprosto nepovsimnuty bez toho, ze by mu to bylo lito a sam neco nekdy taky nedal?
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 04. Červenec 2007, 11:46:17 »

Takže chceš říct, že to byl konec už po měsíci? I když se vše tvářilo perfektní? Šťastný To je pozitivní, později mi cvaklo, že do toho bývalého mohla být zahleděná už v době, kdy jsem ji potkal, akorát si myslela možná, že se toho zbaví tím, že bude se mnou? Kdo ví. Tím tuplem do něj mohla být zahleděná, pokud se rozešel on s ní. Úsměv
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. Červenec 2007, 12:30:37 »

No mozna ze ne konec, ale urcite si myslim, ze to znaci nestabilitu vztahu, pokud jeden jen bere a nedava tak je to pravdepodobne ten, kterej v tom vztahu neni tak zcela spokojen.
A to ze se neco tvari perfektne? moje vztahy se taky tvarili perfektne a pak najednou skoncili... ten clovek te asi ma rad, je mu lito ti ublizit a tak se snazi premahat se a delat jako ze nic. Jenze jednoho dne uz to proste nejde, dojde mu ze tohle nechce a jde o dum dal.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 04. Červenec 2007, 12:49:15 »

 Podivený To by sedělo.. A co mám v takové chvíli dělat, když začínám vidět tu nestabilitu, respektive jaký mám zachovat postoj? Mám ve zvyku si prostě říct, že teď si dám pauzu, ale to ta holka hned reaguje, jako co se děje a někdy i že "jsem odtažitý"... atd. V tu chvíli nevím, jestli pokračovat v tom stání, protože to má člověk pocit, že pokud nezačne zase dávat, tak o ten vztah přijde.
Za tento problém jsem se ještě nikdy nedostal, takže nevím, jak se na něj připravit. První vztah skončil na tom, že jsem jí to dával najevo docela nahlas, že mi vůbec nedává. Druhý vztah skončil na tom, že jsem jí to asi 2x lehce naznačil a nevyzval jsem ji přímo k tomu, aby s tím něco udělala. Zřejmě je obojí špatně, ale proto potřebuji vědět, co je lepší  Otázka
« Poslední změna: 04. Červenec 2007, 12:54:40 od ArchimonDe » Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 04. Červenec 2007, 13:58:43 »

Podle me je dobre si promluvit. Rict mam te moc rad, ale trochu me vadi tohle a tohle, vim ze me mas taky rada, ale nekdy si z tvyho chovani nejsem moc jistej. - jo mozna trochu prehnany, ale my s partnerem vetsinu tech mene zavaznych potizi takhle vyresili a v pohode. Nekdy s tim prisel on, nekdy ja, ale jediny co stacilo to proste rict, probrali sme to, dobrali se vysledku a bylo. Ono kdyz mas pocit, ze si chces dat pauzu, tak to asi taky neni dobre. Partnerstvi je prece o tom ze spolu resite i vznikle problemy a ne ze kdyz se objevi problem, date si pauzu. Myslis, ze po skonceni pauzy se partnerka zmeni? tezko. Zustane stejna, jen si odsunete dobu rozchodu.

A nejhorsi ve vztahu je, kdyz si neumite rict, co vas trapi, co se vam nelibi a tak. Komunikace je to nejdulezitejsi, protoze zamilovanost jednoho dne zkonci a na necem ten vztah postavenej mit musite.

Kdyz zacnes mit pocit, ze ten vztah uz neni uplne ok, tak si promluvit. Bud to vyresite a zkusite spolu dal byt, nebo to nevyresite, jeden z vas proste neakceptuje to, ze druhemu se neco nelibi a vztah pujde driv nebo pozdeji do kytek.
Jestli slecny spatne reagovali na tvou pripominku, znamena ze nebyli ochotne neco zmenit a tudiz kdyz nejsou ochotne ted ve fazi zamilovanosti ze zacatku vztahu, myslis, ze by byli ochotne resit pozdeji zavaznejsi veci?
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 04. Červenec 2007, 17:39:43 »

Ta poslední věta mě zarazila nejvíc a myslím, že mluví za všechno.  Úsměv Děkuji za názor.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Červenec 2007, 18:29:52 »

mozna si vybiras povahove spatne holky
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 05. Červenec 2007, 02:05:48 »

Taky jsem si toho všiml. Musím si to ještě jednou projít, co vlastně chci, protože pokud jsem si teď naposledy myslel, že to je to, co chci, a ono nakonec nebylo, něco jsem musel určit špatně. Podivený
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 05. Červenec 2007, 09:53:19 »

ad sponzoring : Nesnažte se lásku přepočítat na peníze, nedopočítate se je jedno kolik kdo koupil kofil, nemá to smysl, i kdyste kupovali tu kofilu každej den tak se vsadím že ua nesmysly typu chlast,auta, motorky, hadry a pod utratíte několikanásobně víc...prostě bych to neřešil


jezis jak ti to vysvetlit Šťastný jde o to kdyz ste treba ve spolecnosti kde vasi holku nemusej a vy jdete proti vsem... kdyz s ni jdete v bource domu i kdyz se pak sami budete muset vracet nekolik kilometru... kdyz se divate dlouze do oci a nikdo nic nerika... proste mam jinak nez ve stylu: tady msem ti koupil cokoladu/kofolu, protoze te miluju Smějící se

Nene, to není láska beze slov, když se holky vždycky vehementně zastáváš a doprovázíš ji domů tak jsi ideální adept na brzké kopačky od slečny...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. Červenec 2007, 12:33:51 »

Ja v tom teda problem nevidim, me oba moji kluci vetsinou domu doprovazeli, snad az na vyjimky a me to bylo mile, ze nemusim sama v noci pres mesto a i tak sem nemela pocit, ze bych je kvuli tomu napriklad nechtela.

To asi zalezi typ od typu, ale rozhodne to neznaci adepta na kopacky
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 05. Červenec 2007, 12:49:30 »

Hm tak treba ja taky vzdycky doprovazel jednu svoji bejvalou domu... vlakem 90 km... a prislo mi to normalni Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 05. Červenec 2007, 13:06:54 »

jezis jak ti to vysvetlit Šťastný jde o to kdyz ste treba ve spolecnosti kde vasi holku nemusej a vy jdete proti vsem... kdyz s ni jdete v bource domu i kdyz se pak sami budete muset vracet nekolik kilometru... kdyz se divate dlouze do oci a nikdo nic nerika... proste mam jinak nez ve stylu: tady msem ti koupil cokoladu/kofolu, protoze te miluju Smějící se

Nene, to není láska beze slov, když se holky vždycky vehementně zastáváš a doprovázíš ji domů tak jsi ideální adept na brzké kopačky od slečny...

ty ses vazne vocas, tam zadny ''vzdycky'' nepadlo
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 05. Červenec 2007, 13:26:33 »

Hm tak treba ja taky vzdycky doprovazel jednu svoji bejvalou domu... vlakem 90 km... a prislo mi to normalni Úsměv

lol a to si pak jel tech 90 km zase treba v noci dom? jak si to resil, kdyz treba uz zadna linka nejela?
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 05. Červenec 2007, 13:55:26 »

lol a to si pak jel tech 90 km zase treba v noci dom? jak si to resil, kdyz treba uz zadna linka nejela?
Jo, pak jsem jel zase 90 km vlakem v noci zpatky domu. Resit jsem nic nemusel pac jsme jezdili tak abych ten posledni vlak zpatky stihnul. Mimochodem ani jedno z mest nebyla Praha...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 05. Červenec 2007, 14:44:11 »

tak to ja byt tou holkou, tak ti nejaky casty doprovazeni teda zatrhnu, zbytecna ztraca casu a penez
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS