Jak berou holky kamaradstvi?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 09:03:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak berou holky kamaradstvi?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak berou holky kamaradstvi?  (Přečteno 17458 krát)
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« kdy: 01. Prosinec 2007, 09:26:17 »

K zalozeni tohoto tematu me privedla jedna moje zkusenost. Pres studia mediciny jsem se zkamaradil s jednou divcinou. Ona potrebovala nejake materialy na vyuku , tak jsem ji je poslal. Pote jsem musel odjet do ciziny a hodne jsme si psali, k svatku mi poslala hodne originalni prani ( namluvila pres mikrofon prani), opravdu bylo videt, ze ta iniciativa je na jeji strane jasna. Z me strany neslo o nic vice, jen jsme si super rozumeli, ruzne se podporovali, kdyz jeden mel nejaky problem, pri zkouskovem jsem se ji snazil rozveselit a dodat kuraz atd. Vim, reknete si, ze tohle se deje skoro vsude, ale tady u te slecny jsem si rikal, ze si toho sama vazi, ze by se na to nevykaslala. A najednou se proste neozyva, kdyz byla na icq, tak psala, ze toho ma tedkom moc, ze to muze znit jako vymluvy, ale nejsou . Zduraznuji , ze se zminovala o vymluvach, prtoze jsem ji rikal, ze tohle mi na holkach vadi atd. A otazka zni -  tohle delaji vsechny holky? Bud me napada, ze si nasla kluka a proto prestala psat, protoze jsme se oslovovali muj mily atd. K tomuto se priklanim, protoze spoustu mych kamaradek se uplne zmenilo, jak si nasly kluka. A nebo ke mne zacala citit neco vice a ja jsem se nejak neprojevoval, ze bych to citil tatez, tak se na to vykaslala. Nejde mi o to, ze tu budu smutnit nad tim, ze jsem ztratil jednu kamosku, problem najit si jinou nevidim, ale jen by me zajimalo, jak holky mysli, dokazou vubec si vazit kamarada?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Prosinec 2007, 15:42:43 »

Ty mluvis jako bys nikdy nikoho nebalil xD

Když se budeš snažit, tak tě bude chtít za kamaráda každá druhá xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Prosinec 2007, 16:28:29 »

Teď asi budu mluvit proti vlastnímu plemeni , ale musím - ženy si nejen neumí vážit přátelství , ale neumí si ho ani udržet ! Muži si dokážou udržet přátelství od školky až do důchodu . Ženská má kamamráda , pak si najde kluka ,který pro ni začne znamenat celý svět a na kamaráda najednou není čas a kamarádství vyšumí , totéž platí , když se jí narodí dítě , vdá se , apod. Ženské se zbavují i kamarádek , nepřiznají to , ale s  argumentem - co kdyby se tomu mému líbila víc než já .... Když mají partnera všechno kolem nich najednou umírá , nechápu to , ale je to tak .
Samozřejmě existují i výjimky , ale ty potvrzují pravidlo.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Prosinec 2007, 16:46:14 »

bohuzel musim s barbarelou souhlasit, vetsina zen kdyz si najde chlapa, venuje se primarne jemu a na kamarady uz proste casu nezbyva. Vetsinou to neni vedome ani umyslne jednani, proste to jsou ty nase tendence budovat hnizdecko, co nam najednou zabere vsechen volny cas. A kdyz si to konecne uvedomime, vetsinou je uz pozde a nekdejsi kamaradi s nami uz nechteji nic mit, protoze nechapou proc mame zas najednou cas, kdyz nam predtim pul roku nestali ani za telefonat  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Prosinec 2007, 17:51:42 »

S holkama vyjimecne nesouhlasim. Ano, kdyz si najdu partnera, je na prvnim miste, ale neznamena to, ze by kamarad mel smulu. Jenom to znamena, ze mam na nej min casu, ale pokud me kamos potrebuje, porad tu pro nej jsem. Ale asi nebudu uz travit hodiny na icq a jeste vice casu vymyslenim cim mu udelam radost...ale neznamena to, ze jsem se na nej vykaslala.
A spravnej kamarad tohle pochopi... podle me je to jenom sobecka reakce. Navic zrejme to ani nebude opodstatnene - pokud sama napsala, ze to bude znit jako vymluvy, asi je ji vazne lito, ze si uz s Tebou nemuze psat... nebo je tu i jina moznost. Mozna ji stvalo, jak je ona aktivni a Ty si to pekne uzivas, tak zkusila opacnej pristup. Jestlipak se budes ozyvat, jestlipak se budes ptat, proc nema cas a jestli ji nak muzes pomoc???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Prosinec 2007, 17:57:39 »

tak nevim, ja si kamaradstvi vazim a kdyz se objevi nejakej chlap, je fakt, ze pak treba na kamarada neni TOLIK casu, ale urcite se snazim udelat si na nej cas tak, aby nemel pocit, ze je zadedbavan. Na druhou stranu tech kamaradu zas tolik nemam, aby byl problem se s nimi schazet a pritom neukrajovat cas partnerovi a znami sou lidi, kteri se do tohodle nepocitaji... s tema clovek celkove komunikuje min.

Jina vec je, kdyz se mi nekdo libi, evidentne dobre si spolu rozumime, ale z jeho strany neni zajem o neco vic, kdezto z me strany ano... to pak ale neni kamaradstvi jako takove a kdyz se objevi nekdo jiny, s kym si zacnu, tak s timhle "kamaradem" proste styk a komunikaci omezim, protoze sem to zkusila, nechytil se, tak se obcas ozvu, ale urcite to neprehanim.

 

Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Prosinec 2007, 18:05:50 »

S holkama vyjimecne nesouhlasim. Ano, kdyz si najdu partnera, je na prvnim miste, ale neznamena to, ze by kamarad mel smulu. Jenom to znamena, ze mam na nej min casu, ale pokud me kamos potrebuje, porad tu pro nej jsem. Ale asi nebudu uz travit hodiny na icq a jeste vice casu vymyslenim cim mu udelam radost...ale neznamena to, ze jsem se na nej vykaslala.
A spravnej kamarad tohle pochopi... podle me je to jenom sobecka reakce. Navic zrejme to ani nebude opodstatnene - pokud sama napsala, ze to bude znit jako vymluvy, asi je ji vazne lito, ze si uz s Tebou nemuze psat... nebo je tu i jina moznost. Mozna ji stvalo, jak je ona aktivni a Ty si to pekne uzivas, tak zkusila opacnej pristup. Jestlipak se budes ozyvat, jestlipak se budes ptat, proc nema cas a jestli ji nak muzes pomoc???

no to je prave to, budes na nej mit cas, kdyz te bude POTREBOVAT, ale utuzovani kamaradstvi v podobe pravidelnych prochazek, vyletu nebo cehokoli proste odpadne, protoze nebudes mit cas....budes se uz prochazet s nekym jinym. A to je to, co tu Sven resi. Kdyby mel nejaku psycho krizi, tak slecna zrejme taky bude pri nem, ale protoze ji akutne zrejme nepotrebuje, tak dava logicky prednost svemu priteli
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Prosinec 2007, 23:12:13 »

Chci zduraznit, ze jsem se nesnazil ji sbalit. Proste jsme se nahodne potkali a mely stejny smysl pro humor, stejne nazory na ruzne veci atd. Ja si nemyslim, ze to je z me strany sobecka reakce, je mi jasne, ze kdyz bude mit pritele, ze uz nebudeme vysedavat na icq ci mi nebude psat ruzne citove zabarvene emaily. Prave, ze jsem mel strasne moc kamaradek, ktere bych zaradil do kolonky hodne dobre , a pak se objevi nejaky kluk, do ktereho ona se zblazni a najednou vsechno zahodi? Kdyz to tak pozoruji, tak se slecna zacne chovat naprosto opacne, nez je jeji typicke chovani. Rikam si, jak se muze zmenit. Drive usmevava, blazniva holka, s kterou nebyla nuda, najedou odpovida jednoslovne na icq, kdyz se s ni bavis, tak si pomalu pripadas jako kdyz povidas monolog. Prave, ze vim, jak to dopada, jsem si rikal, ze tahle slecna proste byla opravdu jina v nahledu na kamaradstvi. Uprimne jsme si myslel, ze nadale budeme z legrace vsechno rozebirat psychologicky atd:o)) .. a ja ji opet poslal nejakou pisnicku na povzbuzeni k uceni a zadna odpoved. Napsal jsme ji asi za tyden sms, kde jsem se vubec nezminoval, ze by mela odepsat a zase nic. Pote na icq byla jednoho vecera a kdyz jsem se ji ptal, co se stalo, rekla, ze se moc omlouva a ze o vikendu to vsechno vysvetli. Vikend presel a nic se nedelo. Pote asi 14 dni later se objevila na icq a ptal jsem se znova a to mi vysvetlila, ze ma hodne uceni, pak jeste brigada a taky cas s Petrem ( jmeno je vymyslene , o Petrovi se zminovala, ze je to jeji nej kamarad ve skole).Myslim, ze uz je to vice, nez kamarad. Mam tuseni, ze mu treba vadi, ze nase konverzace mela vzdycky naboj a tak ji to snad zakazal. Uprimne je mi to lito, ze holky si toho nevazi. Venoval jsem hodne casu, abych ji pri zkuskovem rozveselil, delal jsme ji ruzne prezentace legracni atd. Ne z lasky, ale proto, jaka je, protoze jse veril, ze tahle si pratelstvi vazi.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Prosinec 2007, 11:31:52 »

Za tenhle topic ti musim hrozně poděkovat. Bylo mi divný, proč se ke mně jednou za půl roku chová tak divně, když se den předtim svěřovala, jak nikoho nemá a já jí utěšoval.....

Prostě si někoho našla  Kroutící očima a já abych čekal, až se zas rozejde... na tu chvilku, kdy bude sama a zas přileze.....

Nerad tohle přiznávám, ale je to asi tak, no..  Znepokojený  Velmi smutný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Prosinec 2007, 12:00:13 »

Přihodím jednu zkušenost, kterou mnozí z vás (at už holky nebo kluci) zažijete. Když jsem byl na vysoké, měl jsem několik kamarádek, se kterýma jsem stále něco podnikal. Tenkrát jsem měl málo zkušeností z holkama,tak jsem se s nima víceméně jen kamarádil Šťastný.

Postupně si ty holky našly stálé partnery a začali s nima žít ve společné domácnosti. Jakmile dokončily školu a začali chodit do práce, veškeré kontakty omezily na zasílání mailu k vánocům, kde v kolonce adresát byl celý seznam jejich známejch.

U jedné holky to bylo úplně drsné - ještě o práznidnách, kdy končila vejšku, jsme se viděli alespoň jednou týdně nebo za čtrnáct dní (a to žila s nějakým klukem), začalo září, našla si dobrou práci...a od té doby jsem jí neviděl. Jen tak jednou za dva roky mi přišly maily typu, že se vdává nebo s fotkou dítěte co se jí narodilo.

A protože to samé se mi stalo u několika holek, tak to pravděpodobně bude tím co barbarela.trust a larry flint píší. Holky chodí do práce, dělají kariéru, když se utahané vrátí domů, tak se ještě musí postarat o domácnost a být milá na přítele nebo manžela. Představa, že by šla s nějakým kamarádem třeba do kina je nemyslitelná.
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Prosinec 2007, 15:50:52 »

Omlouvam se predem za Off Topic, ale jak jsem si to tady ted tak  procetl, tak na me dopadl tak trosku splin, kam vlastne ty nase zivoty smeruji... Do jakeho stereotypu muzem zapadnout, vybudovat si mozna hezkej vztah, dobrou karieru, ale mit zivot naplnenej jenom tim? Je smutne, ze nam fakt casem bude dopravano cim dal tim mene casu na nase kamarady...Smutný

Protoze ted bohuzel taky resim neco podobneho. Nova zena a na kamaradky je proste min casu, bojim se, ze o ne zacinam prichazet a to me sere..Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Prosinec 2007, 00:08:56 »

Zivot je otazkou priorit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Prosinec 2007, 00:11:53 »

Jasny, ale preci jenom me stve, ze buduji kamaradsky vztah, dozvim se o te holce hodne, pomuzu ji v hodne vecech a pak ze dne na den konecna. To mi prijde nefer. Nerikam byt v kontaktu nekolikrat za tyden jako predtim, ale vedet, ze ten clovek tu pro Vas je a ze mu stojite za odpoved  Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Prosinec 2007, 01:22:39 »

Když člověk zažije ze dne na den konečnou od holky se kterou několik měsíců nebo i let chodil, tak ho nějaká kamarádka, co se přestane najednou ozývat ani nepřekvapí.
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Prosinec 2007, 09:07:04 »

Když člověk zažije ze dne na den konečnou od holky se kterou několik měsíců nebo i let chodil, tak ho nějaká kamarádka, co se přestane najednou ozývat ani nepřekvapí.
Jo, vcera jsem se bavil s kamaradkou tady v cizine, s kterou jsem hodne casto v kontaktu,  o tomhle tematu a ona sama mi to potvrdila, ze to tak je skoro vzdycky. Ze holky tohle delaji, proto si rikam, ze je vlastne uplne zbytecne davat energii do kamaradstvi s holkou. Proste normalne se s ni bavit, ale nedelat si iluze, ze tu pro nas bude vzdycky.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Prosinec 2007, 11:37:36 »

Teď asi budu mluvit proti vlastnímu plemeni , ale musím - ženy si nejen neumí vážit přátelství , ale neumí si ho ani udržet ! Muži si dokážou udržet přátelství od školky až do důchodu . Ženská má kamamráda , pak si najde kluka ,který pro ni začne znamenat celý svět a na kamaráda najednou není čas a kamarádství vyšumí , totéž platí , když se jí narodí dítě , vdá se , apod. Ženské se zbavují i kamarádek , nepřiznají to , ale s  argumentem - co kdyby se tomu mému líbila víc než já .... Když mají partnera všechno kolem nich najednou umírá , nechápu to , ale je to tak .
Samozřejmě existují i výjimky , ale ty potvrzují pravidlo.

Uz viackrat som si vsimol ze velmi generalizujes, neviem ci tie priklady robis podla seba, ale nemozes ich takto uplatnovat na vseobecne vsetkych. Ja napriklad poznam vela zien co to dokazu, ty pises ze existuju vynimky, ktore potvrdzuju pravidlo. Podla mna to zalezi na prostredi, zvyklostiach etc etc, nemoze sa to takto zovzeobecnovat... No offence Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Prosinec 2007, 12:08:21 »

Tak z logiky věci vyplývá , že to co píšu jsou moje názory na základě mých životních zkušeností , když moje životní zkušenost je taková , že neznám prakticky ani jedinou ženu , které by byla schopná si udržet přátelství přes určité etapy života v tom případě mi přijde krajně nelogické napsat sem - jistě ženy si váží a umí udržet přátelství , jsem o tom přesvědčená i když žádnou takovou ženu neznám .

Ty máš životní zkušenosti a názory jiné a teď jde o to jestli je někdo schopný zhodnotit a objektivně posoudit čí názor je správný ?
A jestli o to vůbec jde ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Prosinec 2007, 12:51:30 »

Ja som vobec nehovoril o spravnosti/nespravnosti nazoru Úsměv Ja som len povedal, ze take zeny poznam a tiez nepisem do fora v zmysle "vsetky zeny su take". Nazor ti neberem, ale nazor je tvoj postoj a tvoj postoj nemoze byt generalizovany na celu skupinu ludstva, kedze je to len nazor a ta skupina presahuje tvoju skusenost... Úsměv Ale vlastne o nic nejde, cize peace...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Prosinec 2007, 13:57:04 »

vlastne protoze je to jen nazor a neni to nic co by bylo uvedeno do praxe tak to muze klidne generalizovat, a v tomhle pripade v tom nejsou myslim ani zadne eticke nebo moralni zabrany Úsměv
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Prosinec 2007, 17:01:12 »

Teď asi budu mluvit proti vlastnímu plemeni , ale musím - ženy si nejen neumí vážit přátelství , ale neumí si ho ani udržet ! Muži si dokážou udržet přátelství od školky až do důchodu . Ženská má kamamráda , pak si najde kluka ,který pro ni začne znamenat celý svět a na kamaráda najednou není čas a kamarádství vyšumí , totéž platí , když se jí narodí dítě , vdá se , apod. Ženské se zbavují i kamarádek , nepřiznají to , ale s  argumentem - co kdyby se tomu mému líbila víc než já .... Když mají partnera všechno kolem nich najednou umírá , nechápu to , ale je to tak .
Samozřejmě existují i výjimky , ale ty potvrzují pravidlo.

Uz viackrat som si vsimol ze velmi generalizujes, neviem ci tie priklady robis podla seba, ale nemozes ich takto uplatnovat na vseobecne vsetkych. Ja napriklad poznam vela zien co to dokazu, ty pises ze existuju vynimky, ktore potvrdzuju pravidlo. Podla mna to zalezi na prostredi, zvyklostiach etc etc, nemoze sa to takto zovzeobecnovat... No offence Úsměv
Myslím, že barbarela.trust jako holka ví spíše co holky dělaj. Kromě toho, je ti 21 takže asi znáš hlavně holky tvého věku.  Tato situace se u holek opravdu objevuje hlavně když si začnou budovat svoje hnízdo. Tedy kolem 25 let.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Prosinec 2007, 23:41:24 »

Jo, vcera jsem se bavil s kamaradkou tady v cizine, s kterou jsem hodne casto v kontaktu,  o tomhle tematu a ona sama mi to potvrdila, ze to tak je skoro vzdycky. Ze holky tohle delaji, proto si rikam, ze je vlastne uplne zbytecne davat energii do kamaradstvi s holkou. Proste normalne se s ni bavit, ale nedelat si iluze, ze tu pro nas bude vzdycky.

Blahoslaveny je ten, jenz neceka niceho, nebot ten zklaman nebude.
Zaznamenáno

dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Prosinec 2007, 17:51:04 »

to Sven....asi pokud si nasla pritele, tak je to v prni rade on, kdo ji pomaha o zkouskovym, potesi, povzbudi, kdyz je problem....na tohle te uz nepotrebuje....nechapu, proc te to tak prekvapuje Otázka
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Prosinec 2007, 09:27:47 »

Protoze byli kamaradi, ne?
Ted me asi ukamenujete, ale ja si myslim, ze z hodne globalniho hlediska muze byt pritel (mysleno vybornej kamarad), dulezitejsi nez partner...
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Prosinec 2007, 09:52:52 »

to Sven....asi pokud si nasla pritele, tak je to v prni rade on, kdo ji pomaha o zkouskovym, potesi, povzbudi, kdyz je problem....na tohle te uz nepotrebuje....nechapu, proc te to tak prekvapuje Otázka
Prekvapuje me to, protoze ona pritele nemela, kdyz bylo to zkouskove. Ja jsem byl ten, kdo se snazil vymyslet zpusob, jak ji rozveselit, rozptylit. Ja jsem byl ten, komu vsechny ty starosti psala. Proto me prekvapuje pristup nyni. Mne nejde o to, aby to bylo takove jako predtim, ale povazuji za slusnost, ze mi treba odpovi na email a ne, ze bude delat, jako bychom se neznali. Promin, ale prijde mi to, ze me akorat vyuzila, kdyz ji bylo ouzko!
Zaznamenáno
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Prosinec 2007, 09:54:36 »

Protoze byli kamaradi, ne?
Ted me asi ukamenujete, ale ja si myslim, ze z hodne globalniho hlediska muze byt pritel (mysleno vybornej kamarad), dulezitejsi nez partner...
Naprosty souhlas! I kdyz tedkom hodne pochybuji o uprimnem kamaradstvi mezi holkou a klukem.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS