Jak často píšete své holce...???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:29:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak často píšete své holce...???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak často píšete své holce...???  (Přečteno 35199 krát)
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« kdy: 26. Září 2006, 19:20:35 »

Jak často píšete své holce...??? Píšete si se svou holkou děnně...??? Myslim tim sms, mail, icq i volání...??? Nebo jen párkrát týdně...??? Nebo dokonce zřídka kdy...???
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Září 2006, 20:56:22 »

Když jsem měl dlouhodobý vztah, tak denně několik sms bylo úplně normálních - minimálně ráno a večer, když jsme se dlouho neviděli, tak i volání - nebyl v tom problém  Super!
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2006, 10:03:42 »

No většinou denně, několikrát...jen vyjímečně se stane, že by sme si den nebo dokonce dva nenapsali nebo nezavolali...Jen účet od telefonu se mi nějak zvedl Super!
Zaznamenáno

Life is outside!
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2006, 16:51:30 »

Dle mých zkušeností čím míň, tím pro vztah líp...párkrát do týdne. Přítelkyň mám víc; psát každý den několikrát bych ani nezaplatil...
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Září 2006, 19:00:11 »

Když už tak alespoň zavolat...jednou za 2-3 dni...lepší než jí psát každou minutu, což je největší chujovina co můžete udělat.....
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Září 2006, 19:03:53 »

Se mi tak zdá, že máte asi dost sponzorů na ufona. Osobně si tedy myslím, že to nemá cenu přehánět, protože pak dotyčná na vás víc myslí a těší se na vás. Jak často komunikovat, těžko říci. Záleží také na situaci.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Říjen 2006, 15:18:18 »

ze se k tomu muzu vyjadrit ac jsem zenska? Úsměv

staci se nejakym zpusobem ozvat jednou za dva tri dny a klidne i bez duvodu. pokud se dlouho nevidite, pak treba kratky telefonat umi hodne potesit nebo email. jinak neni nad osobni kontakt Mrkající

btw panove neni pravda, ze se holka vic tesi, kdyz se neozvete. my zenske mame jednu chybicku a to, ze vsechno moc rozebirame, takze kdyz se chlap tri dny neozve, tak podle nalady/dne v mesici/jineho duvodu muzeme zacit i premyslet o tom, jestli nas ta druha polovicka vubec ma rada a mysli na nas Mrkající pak v zavislosti na psychicke vyspelosti trucujeme/pohadame se/promluvime si s vami.

na druhou stranu nekolik sms denne by me sice asi zpocatku tesilo, ale sama jsem lina je datlovat a casem...nevim, uz by to pro mne nemelo takovy vyznam. staci fakt tak dve tri sms jednou za dva tri dny Mrkající idealni frekvenci si musi kazdy najit sam...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Obtest

Karma: 4
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Říjen 2006, 08:24:15 »

Když se s přítelkyní nevidím delší dobu (třeba přes víkend), tak jednou za tu dobu zavolám nebo ona mě a pošlu tak jednu SMSku denně (víc SMSek posílám jen když se nudím, třeba cestuju vlakem nebo tak něco). Když se s ní vidím osobně, tak už nemám potřebu jí dál vypisovat SMSky. Docela mě až zaráží, když poslouchám, jak někteří kluci píší svým holkám přes den mnoho SMSek, informují svůj protějšek o každé hlouposti (třeba že jsou na cestě do školy) a pak ještě moře SMSek na dobrou noc a vypisují v nich romány o tom, jak je milují. Mě toto prostě přijde zbytečné a v případě toho milování skoro až nevhodné psát něco takového přes SMS. Asi jsem moc konzervativní, tak co už:-). Stejně je to spíš na jiné vlákno, začínat debatu o tom, jak často je vhodné tomu druhému říct, že ho milujete, aniž by ta slova ztratila častým opakováním sílu (a mám pocit, že se to tu už kdysi na fóru řešilo).
Zaznamenáno
djlj

Karma: 1
Příspěvků: 27


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 14. Říjen 2006, 08:57:06 »

Jojo, souhlasím s Obtest. Ve škole sedím s borcem, co svou holku (chodí spolu víc jak 2 roky) informuje o tom, že jsme právě dopsali písemku atd. Mě nejenže nebaví pořád mlátit do té škaredé malé klávesnice mobilu Úsměv, ale hlavně bych pak asi nevěděl, o čem se s ní napříkald hned ten den odpoledne bavit, když už jsem jí všechno vyklopil přes smsky Šťastný. Naštěstí mám teď slečnu, která to smskování taky nesnáší.
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Říjen 2006, 00:19:08 »

V případě dlouhodobého vztahu dejme tomu přes den a potom pravidelně večer nějaké sms, když jsme se neviděli. Dokud nebyl moc velký účet tak zavolat cca 10-15min pokud možno střídavě. Když jsme se viděli, tak volání jenom krátké informační nebo sms 2 krát za den. Ale jak už tady někdo psal není dobré se několik dnů neozývat.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
tessy



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Únor 2007, 16:48:42 »

my si píšem většinou tak jednu sms denně,aby věděl,že na něj myslím Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Únor 2007, 17:04:15 »

my si psali na icq kazdy den, a kdyz nebylo icq, tak jedna, dve smsky (rano, vecer) a co pritel bydli se mnou... i tak si pisem na icq, ale kdyz sme kazdy nekde mimo domov s prateli nebo tak, tak pisem malo... zase jen treba jak dojel a dobrou noc a kdyz je to na delsi dobu, tak jednou za dva, tri dny zavolame

Jinak sem driv byla zavisla na smskovani, napsala sem jich cca 100 denne (tak pred 5 lety) takze povazuju za uspech, ze napisu dve sms denne, kdyz partnera nevidim...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Únor 2007, 22:49:07 »

Citace: "Mawe47"

Jinak sem driv byla zavisla na smskovani, napsala sem jich cca 100 denne (tak pred 5 lety) takze povazuju za uspech, ze napisu dve sms denne, kdyz partnera nevidim...


auu, z telefonu, nebo z netu jsi to psala?? ale stejne... to se muselo krapet prodrazit, ne?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Únor 2007, 23:13:25 »

psala sem z telefonu, ale tenkrat zacinal oskar s tatifem slysim vas, tak sem premluvila tatku, at to na sebe koupi (tenkrat jeste lidi pod 18 nemohli mit tarif psanej na sebe) a protoze to jeste nebylo omezeny (tzn. sms do vsech siti za 35h bez dph) tak sem plativala neco kolem 1600 mesicne... a brigadu sem mela za 20 kc cisteho, takze byl udes na to vydelavat...
"chodila" sem s klukem, co bydlel 4 hodiny primym busem a net sem jeste nemela a proste sme si tak povidali...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Únor 2007, 23:28:37 »

pekne... tak tohle jsem nezazila. Mela jsem rekord nakejch 10 sms za den. Asi jsem mela malomluvne kluky Úsměv) ... vetsinou jsem volala
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Únor 2007, 23:34:17 »

holt at zije zavislost... kdyz sem s nim pak prestala komunikovat, mela sem hroznej problem komu a co psat, protoze sem si proste nedokazala predstavit, ze zadnou sms nenapisu...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Únor 2007, 13:48:46 »

Treba dneska uz sem ji napsal tak 10 zprav  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. Únor 2007, 00:43:34 »

Ale je fakt, že už mi poslala i 6majlů za 1den, sms průběžně stejně. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Únor 2007, 01:16:27 »

To nějak hrotíte Mrkající 3smsky denně stačí...
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Únor 2007, 10:09:20 »

Citace: "B961"
To nějak hrotíte Mrkající 3smsky denně stačí...

Nehrotíme, ale když píše ona, tak ji přece nebudu ignorovat. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. Únor 2007, 11:03:59 »

To je jasný... myslel sem z vlastní iniciativy Mrkající
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Únor 2007, 11:14:45 »

Citace: "B961"
To je jasný... myslel sem z vlastní iniciativy Mrkající


Sám taky píšu, ale nesmí se to přehánět, pokud je pryč tak ovšem kontakt na dálku je nutný častější. Nápad
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Březen 2007, 11:31:54 »

já sem docela psavej typ, takže několik sms denně pro mě není žádnej problém  Šťastný měsíčně tak propíšu cca 500-600 smsek...jeden extrém byl i rovnej 1000 Šťastný:D:D
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Březen 2007, 11:24:03 »

No vzhledem k tomu, že na sebe s přítelkyní máme oba smsky zadarmo (to je ňákej tarif od O2) tak jich občas bývá hódně... Úsměv Ale to je spíš takovej úlet, jen tak blbnem.. Když je to zadarmo... ;-)
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Březen 2007, 18:39:23 »

Tiez mi nepripada prilis extra zabavne vypisovat stale SMS... Niekedy si napiseme aj dva dni po sebe (napriklad SMS na vecer), niekedy dva dni vobec nic... Proste je to premenlive, avsak ked si piseme tak je to preto lebo sa dlho nevidime (napriklad teraz sa dost uci na matury, cize cez tyzden prilis vela casu nema) alebo je niekomu smutno (take SMS mi obcas pridu o jednej v noci, esteze obaja nemozeme spavat:) alebo sa stane nieco... no pre vztah specificke, k comu maju vztah obaja a je to do akejsi miery dolezite a dokaze to zabavit a zdvihnut naladu (nie blbost typu som tu a robim to alebo cakam tu a nudim sa tak mi nieco napis)... ale vo vseobecnosti to moc neprehaname, je to predsa len krajsie, viacej sa na seba tesite a podobne...

napadol ma priklad dacoho specifickeho k tomu vztahu - sice to asi nie je pre vacsinu teraz, ale napriklad ked zena napise muzovi sms ze ich male dieta povedalo prvykrat nejake slovo (aj ked by mu mohla rovno zavolat teoreticky:), proste nieco taketo, z coho maju obaja radost a je to pre nich dolezite (alebo zabavne a podobne)
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS