Jak chlapovi říct...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:31:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak chlapovi říct...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak chlapovi říct...  (Přečteno 20593 krát)
Weela

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červen 2008, 15:32:20 »

Mám otázku Úsměv Je mi 23 a jsem stále panna - můj nejdelší vztah trval necelý rok, ostatní kolem 3 měsíců... Nejde o to, že by mě partner nepřitahoval, ale já sex beru jako vyvrcholení vztahu - tak stále čekám.

Teď chodím měsíc s partnerem, do kterého jsem zamilovaná a na léto budu v cizině. On na mě začíná trošku tlačit se sexem, a i když se pokaždé omluví, když ho zarazím a tváří se v pohodě, tak nevím jak mu vysvětlit, že mi na něm fakt záleží, že to není v něm. Prostě chlapská ješitnost. Díky za vaše názory  Eh?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červen 2008, 15:45:34 »

Máš pravdu, není to v něm...

Možná bys měla začít přemýšlet o sexu i jinak než jen jako vyvrcholení vztahu. Tady se spousta kluků ptá: "čím to je, že se mnou nechce spát, když spolu chodíme dva měsíce?" a snaží se tu najít nějaký důvody a vážný problémy, proč ta holka nechce... řeknu ti, kdybych se po roce vztahu dozvěděl od holky, že nechtěla proto, že prostě jen čekala, tak bych byl asi dost nasranej...
Zaznamenáno

dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červen 2008, 16:20:45 »

Vazba k chlapské ješitnosti mi nějak nedochází, každopádně být tebou, tak si prostě nechám říct, sex není tak špatný Úsměv Takže bych šel do sebe a hledal důvod tvého názoru, proč sex musí být jen vyvrcholení vztahu (např. po 5 letech, čekat do manželství apod.) a zhodnotil, jestli se to fakt zakládá na něčem rozumném a ne na obavách nebo předsudcích. No ale jak se říká, je to na tobě, každý svého štěstí strůjcem Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červen 2008, 16:54:44 »

Obdivuji toho, kdo s Tebou chodil rok bez sexu, já za sebe můžu říct, že na začátku vztahu potřebuju sex a povídání, bez jednoho či druhého z toho nic není. Samozřejmě je to na Tobě, jak se rozhodneš, nedělej nic co nechceš.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červen 2008, 17:26:17 »

Měsíc není moc, pravda. Ale kdy má podle tebe nastat vyvrcholení vztahu?
Zvaž to sama, můžeš s tím začít teď, před tvým odjezdem - aspoň na tebe bude myslet a neopustí tě. Nebo ho nalákej, že začnete, jak se vrátíš.

A dotaz: Proč jsi se rozešla s těmi předchozími partnery? Nebylo v tom něco, co teď řešíme?

jen tak ironicky: Jestli mu chceš říct, že s ním nechceš mít sex, tak řekni: "Miláčku, já s tebou nechci mít sex". Pak by mě zajímala ta jeho ješitnost. (Tím chci říct, že sis našla ještě rozumnýho kluka, kterej po tobě nechce jen sex, ale ví, že je součástí vztahu)
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červen 2008, 21:15:06 »

Nejde o to, že by mě partner nepřitahoval, ale já sex beru jako vyvrcholení vztahu - tak stále čekám.

Já jsem to pochopil tak, že ten tvůj nynější vztah není pořád podle tvých představ a snad čekáš na nějakej lepší?? Radši se mu o tomhle nezmiňuj, nebo si bude myslet, že ho prostě nemáš dostatečně ráda a řekne ti zdarec. Ale je zas pravda, že měsíc bych asi ještě nepovažoval za nějak tragickou dobu, v tomhle nevím  Podivený
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Červen 2008, 11:10:05 »

Prečo to zvalujete na ňu, no bože, tak ma proste iný prístup. Sex berie ako niečo výnimočné a kopa teenagerských nadržancov by jej mohla závidieť. Vyspať sa s niekým len preto, aby sa so mnou nerozišiel je podľa mňa nedostatok sebaúcty a je to smutné. Vôbec to nie je jej chyba (že D9), ani chyba niekoho iného a vlastne to vôbec nie je chyba. Je to len rozdielny prístup a iné hodnoty ako vaše hormóny.

Môj názor: Ak jemu záleží na tebe, tak mu to odlúčenie nebude vadiť a potom si budete ešte bližší, ale vyspať sa s ním len preto, aby mal pred tvojim odchodom pocit, že ste sa konečne spolu vyspali... Sama zváž, či je to to správne.
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Červen 2008, 11:48:51 »

Ta nevěra během odloučení je jen hypotéza. Pokud tě má opravdu rád (myslím že ano), tak mu to vadit nebude...ale člověk nikdy neví (viz u holek: jen kamarád, jen kamarád, nevím, asi se mě líbí)
Abych se obhájil, tak neříkám ano, udělej to. Ne nedělej to. Prostě se zamysli nad tím, jestli bys teď měla, nebo ještě ne... Můj názor je takový, že půl roku je dost dlouhá doba na to, abyste se poznali tak, že...ano. Pravda je, že měsíc je asi málo, ale jak pro koho. Taky se sebe zeptej, co tě vede k tomu nezačít? 23 let a nic? (mě bude co nevidět taky 23, ale rozdíl je v tom, že já jsem ani příležitost neměl).

Nevím co ti poradit, protože není co-sama musíš poznat, kdy pro tebe bude ta pravá chvíle. A chyby nehledej, není proč.
Zaznamenáno
Weela

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Červen 2008, 12:06:42 »

Nejde o to, že bych sex nechtěla, ale poprvé to můžu prožít jen jednou tak chci, aby to bylo s partnerem, se kterým to má naději vydržet už na stálo  Eh? A to prostě po měsíci vztahu nepoznám... někdy to nepoznáte ani po půl roce.

On si ale na svých "zkušenostech" dost zakládá a to, že ho někdo odmítá nese dost těžce. Přesto se snaží čekat. Už ale opravdu nevím, jak mu to ulehčit či vysvětlit... Je čím dál popudlivější.
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Červen 2008, 12:21:40 »

Ani se mu nedivim ... pokud bych byl ja na jeho miste a ty by jsi to porad a porad oddalovala tak bych si rekl, ze nemas zajem o sex a zamaval bych ti Kroutící očima.

Je to uplne normalni vec, samozrejme ti nerikam aby jsi s nekym spala hned na prvnim rande ale po mesici mi to prijde docela normalni.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
p@lo
Host
« Odpověď #10 kdy: 16. Červen 2008, 12:24:47 »

urob to jedine vtedy, ked si budes 100% ista, ze to naozaj chces. nerob nieco len preto, lebo to niekto od teba vyzaduje. ide predsa hlavne o teba. sex je krasny ale najkrajsi je vtedy, ak to robis s niekym koho uprimne milujes a on rovnako miluje teba Mrkající
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Červen 2008, 15:18:05 »

Nejde o to, že bych sex nechtěla, ale poprvé to můžu prožít jen jednou tak chci, aby to bylo s partnerem, se kterým to má naději vydržet už na stálo  Eh? A to prostě po měsíci vztahu nepoznám... někdy to nepoznáte ani po půl roce.

Jenže to je právě ten problém, podle mě to nepoznáš nikdy, lidi se rozchází i po několikati letém vztahu. Nechci tě k ničemu navádět, samozřejmě je to na tobě, ale zas bych to takhle moc neřešil, protože když budeš furt přemýšlet a zkoumat jestli je to partner na celej život, tak zjistíš, že jsi v pasti a budeš pořád v nejistotě na něm hledat pro a proti a říkat si, co když se nakonec rozejdem. Tohle prostě nemůžeš nikdy vědět.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Červen 2008, 19:38:31 »

Z toho co tu čtu vypíchnu několik věcí:
Chci si být jistá, že je to ten pravý pro společný vztah
Co bude za půl roku jiné než teď? Budeš ho víc miloval? Objeví se mu ne čele nápis "zbývá 70let 8hodin"? Ne.
poprvé to můžu prožít jen jednou
Ano, "poprvé" to bude jen jednou. Pravděpodobně tě to bude trochu bolet a bude to více-méně nepříjemné. A to bude jediné čím se to bude odlišovat. Kromě tvého pocitu, "že to napoprvé bude skvělé, protože si si jistá vztahem". A nedej bože, aby to bylo hodně nepříjemné a tys začala přemýšlet jestli jsi to neuspěchala a jestli je to ten pravý zpětně (ne, že by ze mě nemluvila zkušenost, i když né osobní)
Možná bys měla začít přemýšlet o sexu i jinak než jen jako vyvrcholení vztahu.
Ano, možná ano, ale ne proto, aby s tebou zůstal, ale proto, abys nakonec nebyla zbytečně zklamaná. "Vyvrcholení vztahu" - tím chceš říct, že po prvním milování váš vztah se nebude mít kam dál vyvíjet? To by bylo docela smutné. Víc než vrcholem vztahu je sex znakem toho, že tomu druhému důvěřuješ.
můj nejdelší vztah trval necelý rok, ostatní kolem 3 měsíců
Nechci říkat, že si měla štěstí, ale aby kluk vydržel rok bez sexu, tak tě musí mít opravdu rád. A možná je na místě se zamyslet, jestli si to neprotahovala až moc. Myslím si, že měsíc je brzo a ten tvůj současný může ještě počkat - to není předmětem toho, na co chci upozornit. Ale po půl roce vztahu bych řek, že musíš mít jasno, jestli to má smysl nebo ne. Když je to víc jak půl roku, tak už si nemůžeš být jistá, jestli jednou z příčin následného rozchodu nemůže být právě ten sex. To, že "když tě miluje počká" je pravda do určité míry. A spíš platí "když tě miluje a nemá žádné zvláštní sebevědomí, tak počká". To samozřejmně platí v rozumných mezích (pro mě - jak sem předeslal je ta mez tak půl roku)
Zrovna jako se bojíš, abys to neuspěchala a aby si byla jistá, že je to ten pravý, by ses měla taky bát, abys věčným čekáním o toho pravého nepřišla. Protože, že je to ten pravý nebudeš vědět za rok, ani za dva. To poznáš, až se ani nenaděješ a zestárnete spolu. A stejně si může ve 40ti najít milenku a bude to pořád "ten pravý"? To, že tady někdo píše, že se nemáš nechat tlačit je pravda, ale musíš brát v úvahu, že kromě SpeedMastera (který napichuje, co potká) jsou tady spíše zhrzení a veskrze nesebevědomí kluvi, kteří holky berou víc jako zázrak než jako člověka a přijde jim, že rozejít se kvuli sexu by bylo znesvěcení toho nadpozemského štěstí, že je vůbec nejaká chtěla (no offense, ale je to tak, vlastně včetně mě, že ano - viz moje minulost). Ale "normální" kluk se zdravým sebevědomým ví, že pokud tě nechá, tak si za čas najde jinou a třeba to s ní bude lepší. Tedy zůstávání s tebou je výrazem nízkého sebevědomí nebo silné vůle, ale ne nějaké větší nebo menší lásky.

Co tímhle celým chci říct? Chci říct, neuspěchej to a pokud si nejsi jistá vztahem a nebo svému partnerovi dostatečně nedůvěřuješ, tak se nenech nutit. Ale neodkládej milování kvůli iluzi "krásy a čistoty" svého poprvé, protože asi budeš zklamaná, ani protože se bojíš (až se jednou rozhodneš tak to uděláš jen proto, že sebereš odvahu a ne proto, že by to bylo v něčem lepší než dříve) a ani zbytečně dlouho, abys nepřišla o toho "skutečně" pravého.

P.S: Mě napadla paralela s Jak dědeček měnil až vyměnil. Úsměv Abys najednou nezjistila, že jsi "stará" (ne snad objektivně, ale spíš pro sebe - pocitově) a v záchvatu tikání biologických hodin neudělal chybu Mrkající Určitě mě budou všichni kamenovat za to, že je to zkažená doba, že kdo je v 18 panna/panic je opožděnej. To sem říct nechtěl, ale vezměme - v době hluboké úcty k morálce před takovými 60ti lety - přicházely dívky o pannenství (sice po svatbě) třeba ve 20ti letech a kdo byl v 25ti "single" byl podezřelý. Jenže teď když se se svatbou čeká klidně osum let, tak je to takové jiné, že Mrkající Moje babička bylo v 19ti už provdaná a v jiném stavu a byla řekněme "ideálem doby" Úsměv

Herdek, to sem se rozepsal ! No, snad sem se v tom nezamotal.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Červen 2008, 21:46:59 »

A ty si vazne myslis, ze s chalanom, s ktorym to budes robit prvy krat, ostanes do konca zivota? To predsa nemozes vediet. No tak, neboj sa toho a skus to. Nehovorim, ze to musi byt hned. Najdolezitejsie je, aby si bola na to pripravena a mala pocit, ze ten tvoj chlapec stoji za to, aby si mu dala. Ako tu uz ktosi pisal, je to prejav toho, ze mu doverujes. Inac chcel by som spoznat take dievca ako si ty. Momentalne mam kamaratku (pozname sa len cez net), ma 20 rokov, je panna, aj som s nou hovoril telefonicky, aj som hovoril s jej kamaratkou telefonicky a furt ju nemozem vytiahnut von. Ta baba sa hrozne boji chalanov. A ja neviem, ako na nu. Keby mal niekto nejake rady, co s tym, uvitam cokolvek. Mna totiz take panny vzrusuju. Nejde mi o to, urobit sa, ale skratka som to tiez zatial nerobil, tak si hovorim, ze by to bolo s nou asi najlepsie.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Červen 2008, 09:01:02 »

to Ava: Priste pozor na dylku prispevku  Smějící se Tohle uz pro me bylo na hranici cist / necist...hehe

Jinak, kdyz jedes na leto pryc (tusim mesic, dva, asi nejaka prace v cizine..??), tak podle me neni vhodny se s nim vyspat na rozloucenou nebo jak tu kdosi rikal.
Podle me spis bude lepsi pockat, az se vratis, asi si s nim o tom i predem promluvit.
Jo, mesic neni dost dlouha doba na to, abys poznala, ze s nim budes do konce zivota, ale to nebude nikdy.
Pres svuj pobyt pryc si treba sama uvedomis, jak moc ho milujes a kdyz na tebe pocka (treba i dvojnasobek casu nynejsiho vztahu), myslim, ze to bude dost velky projev toho, ze te miluje taky. Dalsi oddalovani by minimalne pro nej budilo dojem, ze neco neni v poradku a taky by asi neco v poradku nebylo.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
max75

Karma: -1
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Červen 2008, 10:26:55 »

kua, po mesiaci a uz ta taha do postele?
.
ak ta ma rad, tak by mu nemalo robit problem cakanie ...ale ak mu ide len o 'to', potom chapem jeho netrpezlivost


Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Červen 2008, 11:23:38 »

je normalni ze lidi chtej sex.. nemusi mu jit jen o ukojeni sexualnich potreb kdyz mu to schazi.. kdyz nic jinyho tak muze mit strach ze te nepritahuje (pokud ma nizky sebevedomi) a nebo se proste muze obavat toho ze to neberes tak vazne aby ti stal za to se s nim vyspat.. proste to ze mu to nejak vadi nebo ze na tebe naleha neni zdaleka dukaz toho ze je to archetyp nadrzenyho chlapa co ma zenskou jen na sex, jezis prober se.. me prijde ze existuje bud nekde naka ohromna skupina chlapu co naplnujou tu predstavu co nezkuseny holky maj o klucich nebo proste nekdo holky az moc strasi a napovida jim takovy kravoviny ....a ony tomu veriii....?!?!?!?! kdy sex, je vazne na tobe..coz ovsem znamena ze se ale nemusis ani ridit tim ze ti vychova stanovila ze sex pred 10. rokem vztahu nepripada v uvahu
Zaznamenáno
max75

Karma: -1
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Červen 2008, 12:04:03 »

je normalni ze lidi chtej sex.. nemusi mu jit jen o ukojeni sexualnich potreb kdyz mu to schazi.. kdyz nic jinyho tak muze mit strach ze te nepritahuje (pokud ma nizky sebevedomi) a nebo se proste muze obavat toho ze to neberes tak vazne aby ti stal za to se s nim vyspat...

a je to tu : sex ako dokaz lasky...

ked sa s tebou rozide, lebo si mu 'nedala', bude to lepsie, ako ked mu vyhovies a po jeho odchode za dalsim 'zarezom' ti ostanu oci na plac...
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Červen 2008, 12:26:15 »

kdo rekl co o dukazu lasky?

ja rikam ze lidi to potrebujou.. a potrebujou mit pocit ze nekoho pritahujou a uz je jedno jestli mu to rekne a vysvetlimu ze s nim nechce spat protoze je sahla/ma zasady/je ve skutecnosti taky chlap/nemuze/neciti to tak... ale proste je uplne hovadsky prijit na forum a resit co si to ti chlapi dovolujou ze se dozaduji sexu.. bud se spolu vyspete nebo mu to vysvetli.. nebo si nestezuj... nebo nevim.. zadny dokazovani neceho, zadny ustupovani... tady mi nekdo asi nerozumel maxi
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Červen 2008, 15:23:32 »

Mám na to stejný názor jako max. Jestli tě má rád, tak do podzima počká. Když ne, tak asi neměl tak velký zájem  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Červen 2008, 19:54:24 »

...hodne dlouhej prispevek...
tohle uz ale kapku prehanis ne? Šokovaný
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Červen 2008, 17:54:15 »

Teď chodím měsíc s partnerem, do kterého jsem zamilovaná a na léto budu v cizině. On na mě začíná trošku tlačit se sexem

aha takze si s nim uz mesiac a este ste spolu nemali sex? tak potom do nho nie si zamilovana
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #22 kdy: 18. Červen 2008, 18:30:28 »

a to si z coho vydedukoval?
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Červen 2008, 19:34:48 »

z toho ze ju ten typek fyzicky nepritahuje
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #24 kdy: 18. Červen 2008, 20:01:00 »

to ona ale nikde nenapisala. mas rozne typy bab. niektore sa s tebou vyspia uz na prvom rande, niektore po dlhsom case, napriklad po 6 mesiacoch...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS