Jak chlapovi říct...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 06:20:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak chlapovi říct...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak chlapovi říct...  (Přečteno 20656 krát)
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Červen 2008, 20:03:56 »

takovou babu už bych nechtěl tohle jsem taky zažival že holka nechce a nevim do ted proč a trvalo t o7 mesicu Velmi smutný
Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #26 kdy: 18. Červen 2008, 20:48:50 »

komunikacia je zaklad vztahu. mozno ona sa ma nevedela, preco to nechce. to ste sa o tom ani nerozpravali?
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Červen 2008, 21:20:43 »

Teď chodím měsíc s partnerem, do kterého jsem zamilovaná a na léto budu v cizině. On na mě začíná trošku tlačit se sexem

aha takze si s nim uz mesiac a este ste spolu nemali sex? tak potom do nho nie si zamilovana

Tak s tímhle teda vůbec nesouhlasím, řekl bych že tohle s tím nemá co dělat, teda myslím v období jednoho měsíce. Určitě to k sobě patří, ale ne stylem že když není jedno, tak není ani druhý.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 19. Červen 2008, 15:20:00 »

Hned na začátek - tože jsi ve 23 panna a sex bereš jako vyvrcholení vztahu je chvályhodné !!!!!

Ale nepřeháníš to trochu , nepřikládáš tomu svému panenství větší význam než ve skutečnosti má ? Ty čekáš na toho pravého a můžeš mi prosím vysvětlit jak se ten pravý pozná ? Po měsíci je brzo a kdy teda bude ten pravý čas ? Po roce ?
Podle mého názoru je sex nedílnou součástí vztahu dvou dospělých lidí a bez něj to nejde . Když ty už teda nějak zhodnotíš , že on je ten pravý nebo že už čekal dostatečně dlouho a konečně mu ten svůj věneček odevzdáš - tak co se stane jestliže vy dva si nebudete sexuálně vyhovovat ? Nebo prostě časem potom poznáš , že není až tak úplně ten pravý ? To si tam necháš našít blánu zpátky pro nějakého jiného pravého ? Člověka nepoznáš za měsíc dva nebo pět někdy nepoznáš člověka ani za dvacet let . Svým přístupem jen okrádáš sebe i partnera !

Prostě to podle mě ženeš do extrému a navíc úplně zbytečně .

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 19. Červen 2008, 18:48:03 »

Jou...naprosto souhlasím s barčou (čtěte barbarela.trust)  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Weela

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 20. Červen 2008, 20:00:07 »

Hned na začátek - tože jsi ve 23 panna a sex bereš jako vyvrcholení vztahu je chvályhodné !!!!!

Ale nepřeháníš to trochu , nepřikládáš tomu svému panenství větší význam než ve skutečnosti má ? Ty čekáš na toho pravého a můžeš mi prosím vysvětlit jak se ten pravý pozná ? Po měsíci je brzo a kdy teda bude ten pravý čas ? Po roce ?
Podle mého názoru je sex nedílnou součástí vztahu dvou dospělých lidí a bez něj to nejde . Když ty už teda nějak zhodnotíš , že on je ten pravý nebo že už čekal dostatečně dlouho a konečně mu ten svůj věneček odevzdáš - tak co se stane jestliže vy dva si nebudete sexuálně vyhovovat ? Nebo prostě časem potom poznáš , že není až tak úplně ten pravý ? To si tam necháš našít blánu zpátky pro nějakého jiného pravého ? Člověka nepoznáš za měsíc dva nebo pět někdy nepoznáš člověka ani za dvacet let . Svým přístupem jen okrádáš sebe i partnera !

Prostě to podle mě ženeš do extrému a navíc úplně zbytečně .



Neříkám, že to poznám správně. A pokud ne - dobře, bude mě to asi mrzet, ale svět se nezboří. Jde o to, že potřebuju vědět, že s tím partnerem bych byla schopná strávit zbytek života. Jednou jsem to už zažila, ale zjistila jsem, že onen partner mě podvádí - dobře pro mě, že jsem to zjistila včas. A teď si myslím, že je to totéž. Ale nechci s ním spát před tím, než odjedu na několik měsíců pryč - přeci jenom po tak krátké době si nemůžu být jistá, že to vydrží. A ačkoliv bych se s ním chtěla milovat, tak bez důvěry to prostě nejde. Zatím ne. A přestože se opravdu snaží, moc mě nechápe:(
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 20. Červen 2008, 20:23:05 »

Začínám mít pocit, že jsi tady tu diskuzi založila úplně zbytečně, ptže si stejně pořád stojíš za svým názorem. Neříkám že je špatný, ale myslím si, že je to už podle mě fakt extrém. Všeho moc škodí - ty pořád dokola jenom řešíš, jestli spolu budete žít šťastni až do smrti. Jenže tohle funguje jenom v pohádkách
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 20. Červen 2008, 21:11:12 »

pokud jsem dobře pochopila...s přítelem se vyspíš ve chvíli, kdy budeš mít pocit, že sním můžeš strávit celý život?....Ale to jsi říkala, že už jsi zažila....tak kde je zádrhel....

Myslím, že kladeš důraz na relativně nepodstatnou věc....Jak už tady nškdo psal....co budeš dělat, když budeš mít pocit, že ten chlap, kterého považuješ za muže svého života ti nevyhovuje v posteli....

Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Červen 2008, 20:22:56 »

Monny: Pravděpodobně nic. Protože, kdyby pro ní byl sex nějak moc důležitý (myslim, jako "ho mít" = nadrženost), tak by to takhle dlouho nevydržela Úsměv Prostě s příztelem třeba nebude spát... a ono se to nějak rozpadne samo a ukáže se, že to nebyl ten pravý Mrkající

Weela: My veskrze myslím souhlasíme s tím, abys počkala, až se vrátíš (třeba). Kritizujeme spíš tu tvojí obecnou motivaci tím pocitem, že to musí být "ten pravý" Úsměv A trefila si to přesně - nemáš k němu důvěru (to už sem taky zmínil) - a on to pozná. A jestli myslíš, že s tebou bude chtít být, když pozná, že mu nevěříš, tak nebude (pokud to není tragéd, který nezná vlastní hodnotu). A ad nevěra - jestli on ti náhodou ten předchozí nebyl nevěrný, protože už prostě potřeboval trochu fyzické lásky a přitom tě nechtěl ztratit úplně Mrkající (tím nechci říct, že je to tvoje vina, jen poskytuju jiný úhel pohledu)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS