Jak dlouho TO má trvat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 02:13:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dlouho TO má trvat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak dlouho TO má trvat?  (Přečteno 11137 krát)
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« kdy: 21. Květen 2007, 21:00:36 »

Otázka pro ženský i chlapy  Šťastný jak dlouho má trvat/chtěli byste aby trval sex. Nebo jak dlouho jste schopni vydržet. Zajímá mě to, protože s příteknyní máme oba hodně velkou výdrž, tak jak je to u jiných... díky za odpovědí. Je to moje první téma, snad mě hned neukamenujete  Úsměv


//EDIT: zapoměl sem odpovědět...poslední dobou mi připadá že bych vydržel i celej den...dvě hodky není problém, spiš že ji to už po tom začiná trošku bolet...
« Poslední změna: 21. Květen 2007, 21:28:13 od czechboy1 » Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Květen 2007, 21:06:13 »

Zalezi na nalade, okolnostech, a vubec. U me v posteli pri svickach a kdyz jsme celou noc sami doma, tak klidne i vic nez hodinu a pul. A kdyz jsme u ni a rychlovka na gauci, tak klidne dvacet minut.  Šťastný
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Květen 2007, 22:08:16 »

Přece tak dlouho jak se vám to líbí. Problém je, že málokdy se holka a kluk v tomhle shodnou. Většinou se to řeší nějakým kompromisem.

Obecně platí že čím delší milování, tím méně často bude. To mám vyzkoušené.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Květen 2007, 22:16:52 »

Přece tak dlouho jak se vám to líbí. Problém je, že málokdy se holka a kluk v tomhle shodnou. Většinou se to řeší nějakým kompromisem.

Obecně platí že čím delší milování, tím méně často bude. To mám vyzkoušené.

zatím můžu hrdě prohlásit, že to u nás neplatí  Šťastný spiš by mě právě zajimala ta doba, kdy chlap ještě může a ženská už ne...
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Květen 2007, 10:47:48 »

zatím můžu hrdě prohlásit, že to u nás neplatí  Šťastný spiš by mě právě zajimala ta doba, kdy chlap ještě může a ženská už ne...
Šťastný haha, tak to sa ti len tak nepodari, ak si triezvy... zeny oficialne vydrzia viac, ako chlapi, teda ak uz nema zodrateho bobra Šťastný ale kludne sa da presukat cela noc, samozrejme s prestavkami... vyhoda sexu vo vztahuje taka, ze si to das aj ked nechces Mrkající este mas cosi pred sebou. si myslis, ze to chlapy su taky, ze idu vonka na lavicku, ci za kriky? ha... to by si sa cudoval...
« Poslední změna: 24. Červen 2007, 22:48:18 od Radofun » Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Květen 2007, 17:04:53 »

Přece tak dlouho jak se vám to líbí. Problém je, že málokdy se holka a kluk v tomhle shodnou. Většinou se to řeší nějakým kompromisem.

Obecně platí že čím delší milování, tím méně často bude. To mám vyzkoušené.

zatím můžu hrdě prohlásit, že to u nás neplatí  Šťastný spiš by mě právě zajimala ta doba, kdy chlap ještě může a ženská už ne...

Teď jsi mě rozesmál, to přece není o hrdosti. Mrkající

S jednou slečnou jsme si v posteli docela dobře vyhovovali, ale nikdy to s ní nebylo na chvilku. Dlouhááááá předehra a dlouhééééé milování.  Šťastný
Protože to mám takhle taky docela rád, tak bylo naše běžné milování okolo dvou hodin, ale občas i o dost déle.

Jenže slečna studovala a vstávala jak se jí chtělo, nebo mohla být v poledne doma a jít si na chvíli zdřímnout. Já pracoval a když jsme běžně přes týden dorazili domů a přede mnou bylo tak šest/sedm hodin spánku. Tak mi takové milování zas úplně úžasné nepřišlo. Navíc slečna byla dost náruživá a mě dalo hodně námahy jí vysvětlit že to nemá nic společného s tím jestli mě ještě přitahuje.
Myslím že definitivně to pochopila, až když začala pracovat i ona. Potom byla totálně utahaná a přesvědčovat jsem ji musel zase já.  Kroutící očima

Když se vrátím k tvým otázkám, tak jsem schopen vydržet v řádu hodin, ale tak po dvou třech hodinách mě to už přestává bavit. Většinu holek asi utaháš spíš fyzicky, než sexuálně. Co se týká mého názoru na ideální délku milování pak rozhodně střídat změna je život, alespoň se vyhnete stereotypu. Mrkající
« Poslední změna: 22. Květen 2007, 17:49:54 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Květen 2007, 17:17:04 »

Aha, to já jsem asi mimo...2 hodiny by byly pro mě trošku moc pokud do toho nepočítáte i romantickou večeři při svíčkách... Smějící se nedovedu si představit, že bych měla orgasmus až po 2-hod. milování  Šokovaný každá ženská i každej chlap to bude mít asi jinak...takže doba, kdy chlap ještě může a ženská už ne...něco takovýho asi není...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Květen 2007, 17:52:30 »

A co několik orgasmů během dvou hodin?  Šťastný
Někdy je to prostě rychlovka v oblečení a někdy zas když je ošklivý den, venku prší a fouká studený vítr...
« Poslední změna: 23. Květen 2007, 09:05:03 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Květen 2007, 18:22:32 »

Teď jsi mě rozesmál, to přece není o hrdosti. Mrkající

beru zpět, špatně vybraný slovo...co takhle "radostně", lepší?  Úsměv


Šťastný haha, tak to sa ti len tak nepodari, ak si triezvy...

ptám se proto, že se mi právě tohle daří dost pravidelně. Kolik kdo vydrží...
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Květen 2007, 09:14:19 »

Teď jsi mě rozesmál, to přece není o hrdosti. Mrkající

beru zpět, špatně vybraný slovo...co takhle "radostně", lepší?  Úsměv


lepčí Šťastný

A jestli někdy zjistíš dobu kdy chlap ještě může a ženská už ne, tak dej určitě vědět. Taky se rád něco nového dozvím. Šokovaný
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Květen 2007, 22:17:04 »

Neni problem vydrzet treba hodinu, dve  Super! ale pak uz se pod nami tvori louzicky potu. A u nas neni vzdy pravda, ze zenska vydrzi dyl...vetsinou se shodujeme, ale obcas uz krici a prosi, ze dyl uz to nevydrzi, jinak emocionalne praskne (=trosku sem si to poupravil, aby to zajimave znelo Šťastný)
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Květen 2007, 11:46:15 »

Teď jsi mě rozesmál, to přece není o hrdosti. Mrkající

beru zpět, špatně vybraný slovo...co takhle "radostně", lepší?  Úsměv


lepčí Šťastný

A jestli někdy zjistíš dobu kdy chlap ještě může a ženská už ne, tak dej určitě vědět. Taky se rád něco nového dozvím. Šokovaný

tak ta doba je u  nás kolem dvou hodin Mrkající ale je to jen subjektivni, objektivne se to nikdy nikdo nedozví Úsměv

to Lee: přesně na to sem se ptal Úsměv  Šťastný
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červen 2007, 20:22:32 »

Sedm a třičtvrtě hodiny Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Červen 2007, 22:43:53 »

Sedm a třičtvrtě hodiny Šťastný

myslel sem jeden akt, ne kolik toho mas za celej zivot  Šťastný Smějící se Smějící se

//EDIT: doufam ze to beres jako for, nerad bych tu nekoho urazel  Andílek
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Ly
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červen 2007, 09:52:52 »

Obecně platí že čím delší milování, tím méně často bude. To mám vyzkoušené.

No tak s tím bych moc nesouhlasil..  Smějící se


S jednou slečnou jsme si v posteli docela dobře vyhovovali, ale nikdy to s ní nebylo na chvilku. Dlouhááááá předehra a dlouhééééé milování.  Šťastný

No nemusí být vždycky všechno na rychlovku, i když ta je taky dobrá..  Provokatér

Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Červen 2007, 12:45:25 »

Sedm a třičtvrtě hodiny Šťastný

myslel sem jeden akt, ne kolik toho mas za celej zivot  Šťastný Smějící se Smějící se

//EDIT: doufam ze to beres jako for, nerad bych tu nekoho urazel  Andílek

Neboj, mě je celkem těžký urazit, většinu věcí neberu zas tak vážně Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS