Jak je to možný ? jak to dělaj ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:49:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak je to možný ? jak to dělaj ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak je to možný ? jak to dělaj ?  (Přečteno 16884 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 15. Srpen 2010, 10:10:47 »

Cau lidi už nějakou dobu mi nejde do hlavy jedna věc. Týká se to toho jak může mít dejme tomu takovej ani moc ne hezkej kluk, ani ne moc dobře oblečenej fakt luxusní holku ?? Včera sme vyrazili s pár lidma do jednoho města na pouť a potom co sem tam viděl už to enchápu vůbec. Bylo tam spoustu podobných případů ale jeden nejlepší co mluví za vše. Byl tam kluk dejme tomu tak 17 kterej nevypadal snad ani průměrně když to tak vemu já neříkám, že sem model to vůbec ne, ale on byl fakt moc. Takže vlasy tmavé vůbec nějak neupravené, brýle, strašně hubenej, oblečení takový to normální ničím zvláštní prostě ničím nepoutal pozornost nevšim bych si ho ani normálně nebejt toho že tam měl takovou luxusní holku a začal se sní líbat... takových podobných týpků sem tam viděl celkem dost a nemůžu to pochopit jak je to možný že takovej má tak hezkou holku ?? co na něm může vidět ?
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Srpen 2010, 10:30:15 »

Zatímco sexy kwášnej šamponek jako ty nemá žádou vid?
Co ty víš třeba to byli všechno puas  Šťastný
Já si myslim že jestli je holka z vesnice, tak se třeba prostě spokojí s tim co zná v jejím okolí.
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Srpen 2010, 10:35:48 »

já neřekl že sem model nebo nějakej šampon sem normální kluk Úsměv ale tamten týpek byl fakt moc prostě vůbec neupravenej nic takovej nemastnej neslanej... jen mi to prostě nejde do halvy všiml sem si toho už víckrát :-D a nidky mi to hlava nebrala
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen 2010, 11:00:36 »

Třeba je to ten případ, kdy se z ošklivýho káčátka stala krásná labuť (nebo jak se to říká) Holka prostě v době kdy byla ošklivý káčátko začla chodit s timhle brejlatym ťulpasem a už je tak zabudovanej v jejím životě že se jí nechce měnit, nebo třeba holka eště pořád žije ve svojí bublině nízkýho sebevědomí a neuvědomuje si že má na lepší. Její social life na to může mít taky vlív, třeba nemá moc šancí jak potkat lepšího, protože třeba nemá ráda diskotéky a podobně.

Ať tak nebo tak, když krásná holka chodí s podprůměrným afc, tak to většinou nebude mít dlouhýho trvání pokud to ten týpek nebude vyvažovat svoji povahou a vystupováním / penězi.
Tý holce to začnou přátelé řikat že má na lepší a ona časem prozře a najde si lepšího.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2010, 11:02:12 »

třeba jí platí
Zaznamenáno

Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2010, 11:07:06 »

Další důkaz, že pro ženský znamená vzhled chlapa <20% celkový attraction.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2010, 12:12:30 »

třeba jí platí

To je možný. Nebo dobře vydělává a holka se s ním má líp než s někým byť hezkým, kdo ale tak úspěšný není
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Rom84



Nehledám cestu ale cíl...

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: SM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2010, 12:31:35 »

Možná to bude tím že ta slečna ho proste miluje vidí v něm něco co jiní ne. Jako je jeho osobnost, charizma, postoj k životu, nebo prostě si dobře rozumí. Těch případů je hodně jak vidím tak nejen na SM.

Mne zase překvapilo že docela hodně mladých holek v rozmezí 20-25 má o hodně starší partnery tam už se můžeme domnívat o co těm holkam jde. Super!

Zaznamenáno

''Život je boj, tak bojuj až do konce!''
''Nejsi naživu, když opravdu nežiješ! ''
''Vždy dělej to co tě nejvíce děsí!''
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2010, 12:47:44 »

Nevím v jakém věku byli, ale ta holka musí vědět, proč ho má. Mohl to být sebevědomí frajer z bohatší rodiny  Směrovka má vyšší cenu než ostatní klůci.

Můj kámarád má kámoše, který je z bohatší rodiny a má mastné vlasy, ošlé oblečení. Svoje bohatsví nedává najevo. Když se baví s nějakou holkou, později jí hodně vyfakuje a pak si ji přitáhne nějak k sobě a už ho osahává. Takhle to může také fungovat.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Srpen 2010, 13:26:15 »

taky nejsem zadnej mode,l ale todle me vzdy dostane kdyz vidim peknou holku takovymdle trotlem a jeste vic me dostane kdyz me chce nejaka osklivka tak to uz se muplne mrtvej.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Srpen 2010, 13:41:27 »

Holky chtěj chlapa, co si nedělá starosti se svým vzhledem....
Takže když se bude s tebou cítit dobře, není potřeba být model od "Calvin & Kleina".
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Srpen 2010, 16:19:55 »

Přesně jak to definoval Barzini. Holka chce CHLAPA, kterej je se sebou spokojenej a dokáže ji ochránit.

Nejde o to aby se na něj mohla dívat a vychvalovat jeho vzhled, ale o to aby ji měl kdo emocionálně a sexuálně uspokojovat. A z hlediska přežití a reprodukce to bude jenom ten nejzdatnější, a ne ten nejhezčí.

To, že chtěj holky hezounky nastolila naše zkažená společnost. A neni to pravda. Holky chtěj toho, který pro ně má nejvyšší společenskou cenu.
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Srpen 2010, 22:59:54 »

Tyjo zas to neprehanejte. Evoluce je eklekticka slatanina, VSECHNY faktory hraji roli.
- holka chce (i) hezkeho chlapa
a] aby mela hezke deti (kdyz to budou holky je to pro ne jasna reprodukcni vyhoda)
b] aby ji ten ochrance neumrel na nejakou chorobu nebo defekt (velka cast krasy je proste zdravi a absence defektu)
jinak samozdrejme souhlasim ze social status a "sila" (mentalni, fyzicka) je dulezitejsi

a nebude to ten nejzdatnejsi a nejhezci, ale ten nejzdatnejsi a nejhezci z chlapu na ktere ma aby si jejich ochranu udrzela. Precijen mira polygamie u lidi je ve srovnani s ostatnimadruhama spise mala.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Srpen 2010, 23:27:15 »

Shorty - omg  Smějící se Tak co, misto zavisti si najit nejakou takovou ? Hold je asik lepsi balic, kdyz on ma a Ty ne, co ?  Šokovaný Šokovaný Jedna vecicka - nezavidet  Mrkající Kazdy ma moznosti !
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Srpen 2010, 21:45:56 »

Dvojice hezká holka - nevzhledný kluk je vcelku stravitelná, naopak dvojice hezký kluk a nehezká holka ... to je jiné kafe, sice nechápu proč mi to přijde tak jiné, ale prostě to je jine. Holka může být s někym nepěkným jednak pro - povahu (u mladých tomu moc nevěřím), pro prachy, pro auto ... naopak to nebývá zvykem.
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Září 2010, 00:50:15 »

Přesně jak to definoval Barzini. Holka chce CHLAPA, kterej je se sebou spokojenej a dokáže ji ochránit.

Nejde o to aby se na něj mohla dívat a vychvalovat jeho vzhled, ale o to aby ji měl kdo emocionálně a sexuálně uspokojovat. A z hlediska přežití a reprodukce to bude jenom ten nejzdatnější, a ne ten nejhezčí.

To, že chtěj holky hezounky nastolila naše zkažená společnost. A neni to pravda. Holky chtěj toho, který pro ně má nejvyšší společenskou cenu.

Možeś prosím definovať spoloćenskú cenu? To je hrozne śiroký pojem.

Bod druhý: to, že je niekto nagélovaný frajírek ešte ani zďaleka neznamená, źe je to na ňom všetko. len sa stará o svoj vzhľad. Možo je rovnako vtipný, zábavný, priateľský, úspešný a pod. než "priemernejśí chlapi", jednak pre to, že je cieľavedomejśí a dosahuje úspechy a jednak pre to., lebo sa lepśie cíti. Ke´d je vám fajn, vśetko ide ako po masle.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Září 2010, 09:24:01 »

Myslim že ten chlapík měl koule. Anebo taky ne, a holka je lesba. Pravda bude někde mezi.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Září 2010, 00:03:17 »

O tomhle jsem taky premyslel. Znam par takovych pripadu ze sveho okoli. Vsichni maji jedno spolecne- kluk musel tu holku uhnat, seznamili se spolu, holku vubec nijak fyzicky nepritahoval, postupne ji zacal dokazovat, ze se k sobe hodi, az se s nim ta dotycna zacla citit dobre a rekla si, ze ten vzhled teda prekousne. Ve vztahu se te holce nestava, ze by ji zanedbaval nebo by balil jine. On vi,ze je zazrak, ze sbalil takovou holku. Naopak proti tomu nekdo se vzhledem Brada Pitta vi, ze takovych holek muze mit vic. Tak jsem dosel k zaveru, ze kluk muze mit na hlave 3 vlasy, uzky ramena, na zadech hrb, misto bricha vak s tukem, ale zase musi do puntiku splnovat pozadavky holky, co se tyce povahy.

cassies: taky jsem si vsimnul toho,ze naopak to moc nefunguje. Asi jsme my muzi vic zamereni na vzhled. Myslim, ze kluk potrebuje, aby ho ta holka fyzicky pritahovala a to chovanim prakticky neovlivni.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Říjen 2010, 13:11:47 »

Napadlo vás, že to může být jeden z "nás"? Šťastný
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Srpen 2012, 13:12:22 »

Cau lidi už nějakou dobu mi nejde do hlavy jedna věc. Týká se to toho jak může mít dejme tomu takovej ani moc ne hezkej kluk, ani ne moc dobře oblečenej fakt luxusní holku ?? Včera sme vyrazili s pár lidma do jednoho města na pouť a potom co sem tam viděl už to enchápu vůbec. Bylo tam spoustu podobných případů ale jeden nejlepší co mluví za vše. Byl tam kluk dejme tomu tak 17 kterej nevypadal snad ani průměrně když to tak vemu já neříkám, že sem model to vůbec ne, ale on byl fakt moc. Takže vlasy tmavé vůbec nějak neupravené, brýle, strašně hubenej, oblečení takový to normální ničím zvláštní prostě ničím nepoutal pozornost nevšim bych si ho ani normálně nebejt toho že tam měl takovou luxusní holku a začal se sní líbat... takových podobných týpků sem tam viděl celkem dost a nemůžu to pochopit jak je to možný že takovej má tak hezkou holku ?? co na něm může vidět ?

Kámo, důležitý je si uvědomit, že podle jakýho měřítka ten kluk není hezkej, obyčejnej? PODLE TVÝHO. Proto ti to furt nejde do hlavy, proto v tom furt vidíš nějaký zvrácený fungování vesmíru. ALE kdybys pochopil, kdyby sis uvědomil, že ON je ten hezčí a přitažlivější pro holky, než ty (kdy si podle SVÝHO měřítka o sobě myslíš, že seš úžasnej), tak by ti to všechno do sebe zapadalo. Nemám rád otázky typu: Jaktože takovej obyčejnej škaredej kluk má takovou mařku, když není alfasamec. Člověk, co se takto ptá si nikdy nepoložil otázku: Ale co když právě ON je ten alfasamec dnešní doby? Pak by to dávalo význam. Pak by už nebyly žádný takovýto otázky...
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS