Jak je vysoká tvoje holka...???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 13:41:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak je vysoká tvoje holka...???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Kolik měří váš partner  (Hlasování ukončeno: 23. Září 2006, 17:08:36)
stejně jako já - 3 (8.8%)
maximálně o 10cm menší - 17 (50%)
maximálně o 10cm větší - 1 (2.9%)
menší o víc jak 10cm - 12 (35.3%)
větší o víc jak 10cm - 1 (2.9%)
Celkem hlasů: 34

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak je vysoká tvoje holka...???  (Přečteno 33893 krát)
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« kdy: 23. Září 2006, 17:08:36 »

Čau lidi, tohle téma by se mělo týkat výšky patnerů vůči sobě...
Jak vysoký je Váš partner...??? Hraje výška ve vztahu roli...???

Tak například poslední holka se kterou jsem chodil byla o hlavu menší než já, měřim 182cm a ona myslim že 155cm... Skoro sem na to byl i hrdý, muž se pak cítí jako ochránce a navíc jsou malé holky strašně roztomilé... Podle mě na výšce ve vztahu vůbec nezáleží...

Téma přesunuto ze sekce JAK NA ŽENSKÝ do sekce O ŽENSKÝCH

Důvod: Téma bylo umístěno ve špatné sekci.

kvarkopako
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Září 2006, 18:09:46 »

Já 193cm; slečna 178.
Zaznamenáno
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Září 2006, 18:13:58 »

Takže taky asi tak o hlavu menši což...???
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Září 2006, 19:06:11 »

Moje spolužačka má sotva 160 cm a její kluk dost přes 190 cm Tanec

Ale to je extrém. V určitých věcech je velký výškový rozdíl poměrně na obtíž Mrkající

Obecně je fakt, že dívky jsou rády, když je kluk vyšší. Důvody jsou zřejmé a každý je známe - pocit bezpečí, opory, vzhlížení k němu nebo jen taková ta prostá možnost si položit hlavu na jeho rameno.

A když ze mne má vypadnout kapka ješitnosti Provokatér , tak jsem samozřejmě také raději, když jsem vyšší než dívka, ale zase ne o tolik. Podle mého názoru je ideální rozdíl tak do 10 cm Pískající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Září 2006, 07:50:58 »

No zpravidla je kluk vyšší nebo jsou oba partneři stejně vysocí. Pár, kde by byla dívka vyšší se vidí málokdy. Svým způsobem je to nefér vůči klukům, kteří jsou malí a u některých holek mají z tohoto důvodu mizivé šance. Já měřím 191 cm a dívkám to zjevně imponuje. Zde však moje kvality končí.   Přemýšlím
Zaznamenáno
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Září 2006, 14:29:39 »

jo, bavil jsem se o tom s pár holkama a nějaký maj rádi menší kluky, holka se pak cítí že chlapa může taky chránit, a navíc jsou prej takoví chlapy roztomilí...
Škoda že mám 183 Úsměv
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
josher

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Září 2006, 16:40:10 »

Citace: "vomi"
jo, bavil jsem se o tom s pár holkama a nějaký maj rádi menší kluky, holka se pak cítí že chlapa může taky chránit, a navíc jsou prej takoví chlapy roztomilí...
Škoda že mám 183 Úsměv

a kolko ich ma taky nazor ? 1 zo 100 ? Šťastný
Zaznamenáno
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Září 2006, 18:25:17 »

Je pravda že mi to řekli asi 2 holky, ale 200 holek jsem se 100% neptal  Šťastný  Styď se
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Září 2006, 10:00:40 »

Já mám 178a slečna 160, přijde mi to lepší, než když sem byl s ex skoro stejně vysokej...když si vzala podpatky, musel jsem se furt rovnat a dělat, že su větší Podivený
Mně osobně je to fuck, jestli je větší nebo menší, ale myslím, že holky se na to docela dívají Kroutící očima
Zaznamenáno

Life is outside!
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Září 2006, 12:46:31 »

Lidé jsou tak různí, že mi tyhle topicy připadají jako tlachání u piva. Je sice pravda, že některé ženy vidí ve výšce oporu, jiné zase vidí oporu ve svalnatém předloktí, ve dlani, ve velkém pupku, širkoých ramenou. Lidé jsou různí. A je pravda, že u 185 cm a vyšších holek ta výška u kluků moc oporu nepředstavuje, protože jsou samy mnohem vyšší než ostatní lidé, takže jsou zvyklé dělat oporu menším kamarádkám a tak tuhle vlastnost od kluků nepožadují, nebo by si na ní nezvykli. To jakou preferují lidé výšku záleží na zkuenostech a tolika psycho faktorech, že by se tohle dalo studovat jenom hustými statistikami a to ještě s povrchními výsledky.  Podivený
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Únor 2009, 23:07:03 »

Holka by měla tak vysoká aby při líbání stačilo max. to , že si ona stoupne na špičky, aby k líbání vůbec mohlo dojít,ale aby se u toho kluk nehrbil...Já se musel trošku přihrbit vždycky anebylo to ono...ještě když sem vyděl jak se chudina snaží stát ,,co nejvýš."
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Únor 2009, 23:19:43 »

Holka by měla tak vysoká aby při líbání stačilo max. to , že si ona stoupne na špičky, aby k líbání vůbec mohlo dojít,ale aby se u toho kluk nehrbil...Já se musel trošku přihrbit vždycky anebylo to ono...ještě když sem vyděl jak se chudina snaží stát ,,co nejvýš."
To si to po sobě dopr*ele nemůžeš přečíst, opravit chyby a doplnit slova? Myslim, že ve škole si už češtinu a vyjmenovaný slova měl.

Nechápu, proč otevíráš 3 roky starý téma jen kvuli tomu, abys nám sdělil, že si vYděl jak se snaží.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Únor 2009, 23:30:04 »

Mám 170cm. Partnerky jsou většinou stejně vysoké, nebo menší. Jediné v čem mě má výška omezuje jsou hlavičkové souboje Úsměv s holčinama problém nulový.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Únor 2009, 23:49:24 »

Mám 180. Většina holek je o dost menších než já, což je někdy dost nepohodlné. Buď rád za svých 170
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Únor 2009, 23:56:21 »

Mám cca 183... Docela by mě zajímalo, jak mám holku při polibku těsně obejmout a přitom ji nepřelomit v pase jak se bude zaklánět...   Neutrální
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 11. Únor 2009, 09:27:22 »

No tak bejt váma, tak sem spokojenej Úsměv
Já mám 191. Sice na jednu stranu to vyvolává respekt, na druhou stranu je to už trošku moc. Chodil sem s holkou, která měla asi 165 a musim teda říct, že to nebylo moc ok. Přeci jenom bych chtěl vyšší holku.

Teď poslední dobou mám štěstí na vysoký holky...jen ten jejich věk ještě musim stlačit trošku dolu Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Únor 2009, 20:56:21 »

No, já mam nějakejch 190+ a holka má ke 170ti a těch 20 čísel je dost znát. Úsměv Jsem o hlavu vyšší a často řeším problém jako king666 Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
j4c0p
Host
« Odpověď #17 kdy: 12. Únor 2009, 21:35:43 »

citam ze elita fora ma 180+ cm ...to cumim  Překvapený
ja osobne mam ledva 170cm a chodil som s o 5cm vyzsou nez som ja ale aj mensou...
ale musim potvrdit ,ze vacsina dievcat ma vysku do 170 cm v priemere ,co je super pre vsetkych a hlavne premna  Mrkající

Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 12. Únor 2009, 23:05:40 »

měřím 193, a holka s kterou jsem býval byla přibližně o 30cm menší. Musím říct, že jsem v tom nikdy problém neviděl, ani při sexu!  Super! Jen při líbání jsem měl chuť si někdy uříznout nohy, ale aspoň byla sranda, to se musí uznat  Smějící se
Jinak na svoji výšku si nestěžuju, znám lidi vyšší než jsem já a ti to teprv musí mít těžší. Jinak pokud je někdo menší postavy, tak vždy se může alespoň ve fitku nabušit aby vypadal líp a tím vykompenzoval ztrátu Úsměv
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Únor 2009, 08:11:49 »

Mám cca 183... Docela by mě zajímalo, jak mám holku při polibku těsně obejmout a přitom ji nepřelomit v pase jak se bude zaklánět...   Neutrální

tak si k tomu sedni:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. Únor 2009, 10:50:38 »

Já mám tak těch 177+ a rozhodně si nestěžuju a ještě si v šalině (v tramvaji Šťastný) připadám vysokej protože se furt mlátim do hlavy o ty držátka co tam visí dolů
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Únor 2009, 14:46:35 »

171, většina holek má víc  Úsměv ale nevadí mi to.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Únor 2009, 14:52:48 »

taktéž mám 171 cm, jediná holka se kterou jsem zatim chodil měla asi 164 cm, takže ideální...
a zatím jsem pravej opak tý nabušenosti, takže sakra už bych měl začít kompenzovat Smějící se
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Únor 2009, 16:23:15 »

No já sem jednou byl s holkou okolo 190 (nevím přesně, neměřil jsem ji  Smějící se). Nešlo se s ní líbat normálně, tak sem jí prostě řekl ať se skloní. Já v tom problém nevidím, beru to tak jak to je. Mindráky z toho rozhodně nemám. No a pak když už sme leželi, tak nebyl problém  Super!
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Únor 2009, 17:28:46 »

- Odjakživa jsem byl všude nejmenší a nejmladší což na mě mělo dle mého soudu dobrý vliv... Všechno jsem si musel vybojovat, aby jsem vykonpenzoval svojí výšku... Úsměv V posledních několika letech jsem se trochu vytáhl, na momentálních 174, takže už nejsem tak extrémní prcek a to mi vyhovuje...  Smějící se

- S holkama žádnej problém, líběj se mi menší roztomilý typy, takže mi není vejška na překážku... A když se oběví větší, tak je její věc, jestli s tím má problém...  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS