Jak jí to říct aby pochopila...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:07:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak jí to říct aby pochopila...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak jí to říct aby pochopila...  (Přečteno 9064 krát)
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 11. Duben 2008, 21:29:09 »

Potřebuju radu.
Zkrátím to nebudu tu psát romány, znám se s jednou holkou, která mě miluje, ovšem tyhle city jsou pouze jednostranné...už jsem jí říkal mnohokrát že je to bez šance, ale ona mě pořád miluje a nepustí ke mě žádnou jinou holku a docela mě to omezuje...jak jí to mám vysvětlit? co mám uděla???, abych ji ale doslova neposlal do pr****?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Duben 2008, 21:39:04 »

Nejlepší je použít taktiku ženských : Mám tě rád jako kamarádku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Duben 2008, 21:41:58 »

A jak jim zabranuje, aby za tebou chodily? Jeste jedna otázka, meli jste spolu neco?
Zaznamenáno
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Duben 2008, 21:51:06 »

Nejlepší je použít taktiku ženských : Mám tě rád jako kamarádku
To už jsem udělal

A jak jim zabranuje, aby za tebou chodily? Jeste jedna otázka, meli jste spolu neco?
Prostě se mezi mě a nějakou holku pořád plete a nedovolí, bay jsme se bavili...jo a měli jsme spolu něco, ale chození to nebylo...
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Duben 2008, 08:48:14 »

Stačí ji dostatečně dlouho ignorovat, neodepisovat na vzkazy, když už s ní musíš být odpovědět hm a věnovat se kamarádovi například. Přestane jí to bavit, uvidíš. Ale pozor..znáš tu pohádku o ošklivém káčátku, abys pak nelitoval promarněné šance, promysli si to dobře. Snad bych přihodil ještě jednu otřepanou frázi, i když ji uvařím z vody Úsměv Odmítáme ty kteří nás milují....a naopak Úsměv Good luck
Zaznamenáno
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Duben 2008, 09:06:52 »

Jo ta první část té fráze u mě sedí, ale ta druhá ne...no každopádně díky moc za rady, ikdyž jich není moc, budu se snažit to tak nějak udělat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Duben 2008, 02:17:23 »

Nejúčinější a nejméně fér je jí nějak ublížit Úsměv Ale už se to tu někde řešilo Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Duben 2008, 18:46:15 »

To je docela šílené co píšeš,ale dneska je asi možné všechno. Ubližovat by se asi nemělo,ale v tomhle případě bych udělal vyjímku. A zkusil provést něco co se jí hodně nebude líbit.. myslím,že na to už přijdeš sám.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Duben 2008, 19:40:30 »


Prostě se mezi mě a nějakou holku pořád plete a nedovolí, bay jsme se bavili...jo a měli jsme spolu něco, ale chození to nebylo...
Myslím si dobře, když si myslím, že jste spolu delší dobu spali?
Kolik jí je?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Duben 2008, 07:31:27 »

Nebud suchar, omlat ji o hlavu vsechna existujici "rozchodova" cliche, od "mam te rad jako kamaradku" az po "zaslouzis si nekoho lepsiho nez sem ja" pripadne "bylo to krasne, a bylo toho dost" JA vim, ze to ev sve podstate neni rozchod, ale ona to asi jinak nepochopi, navic existuje dost slusna pravdepodobnost, ze se ji z tech silenych frazi udela nevolno a nebude te uz povazovat za tak uuuuzasneho, za jakeho te zrejme ted povazuje  Super!
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Duben 2008, 13:33:33 »

Cassies: No delší dobu to nebylo, jenom jednou...je jí 16.

Larry flint: Říkal jsem jí, že ji mám rád jako kamarádku, říkal jsem jí, že si zaslouží lepšího, říkal jsem jí...prostě řeči nepomohou...já jsem udělal to, že jsem jí řekl, že mám jinou (což je z malé části pravda) a ono to trochu pomohlo...sice mě pořád hlídá, ale už to není tak hrozné  Úsměv A za úžasného mě považuje furt, ale já ji chápu  Smějící se(to poslední berte s humorem  Šťastný)
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Duben 2008, 15:47:51 »

Palo: Přesně takovýhle problém jsem řešil v tématu Jednostranná zamilovanost, ale od ní. Vyřešil jsem to trochu drsným způsobem - narovinu jsem jí to řekl, z toho se vyvinula hádka a pak mě dokonce ona sama poslala do oněch míst. Teď když se náhodou potkáme, jen se pozdravíme (předtím jsme měli společnou kamarádskou minulost) a naprosto v pohodě.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Duben 2008, 17:53:32 »

Z vlastni zkusenosti:
posli ji nevybirave tam kam patri - tj. holka nemam zajem a jestli me nechces nastvat a uplne otravit, tak mi dej pokoj
najdi ji jineho lepsiho kluka - samozrejme nenapadne Úsměv

a nezapomen, ze neni nic horsiho nez zhrzena zenska :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Duben 2008, 20:01:45 »

Neřikej!!!! tyto fraze: Najdi si lepšiho. Ja si te nezaslouzim....a podobne veci. Tohle ji urcite neodradi, ver mi. To ji jen presvedci v tom, jaky jsi skvely, ze ji mas taaaak rad a podobne. Osobni zkusenost (v mem pripade to dopadlo jinak, bylo to mysleno jinak, ale premyslela jsem stejne, u tebe to bude lez, tak to nerikej)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS