Jak oživit vztah?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 17:19:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak oživit vztah?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak oživit vztah?  (Přečteno 17287 krát)
Daronez

Karma: 2
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 14. Září 2009, 13:10:16 »

Povězte, jsem s holkou 4 měsíce, a je to takové nijaké...teďka se různých důvodů moc nevídáme jen párkrát do týdne a třeba jen na krátko.
Poradte, jak oživit vztah aby zase něco zaplanulo?...Jinak řečeno aby to bylo trochu akční?Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Září 2009, 13:12:16 »

Udělat něco zajímavého a zbořit stereotyp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daronez

Karma: 2
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Září 2009, 13:15:48 »

no jo..ale právě jak?..nějaký návrhy?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Září 2009, 13:44:31 »

Takže něco akčního ? To chce vzrůšo, může to být i přiměřeně nebezpečný - adrenalin  Šťastný. Dávam příklady - Bandžidžaping ve dvojci, paintball, skok padákem, lanové centrum atd. možností je hodně.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Daronez

Karma: 2
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Září 2009, 13:53:07 »

tak vzhledem k tomu že nám je oboum 18, se do mejch finančních možností řadí akorát to lanovýý centrum:D
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Září 2009, 14:12:35 »

Nevim, do kolika peněz si to představuješ utratit a taky jestli budeš platit i za přítelkyni.  Úsměv Tak zkuste to centrum, jestli máš jistotu že se vám to bude líbit. Nebo Zorbing, to není tak drahý.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Září 2009, 15:37:59 »

Citace
Bandžidžaping ve dvojci, paintball, skok padákem, lanové centrum atd. možností je hodně.
Citace
Nebo Zorbing, to není tak drahý

po různých nepěkných zprávách z tisku z poslední doby, týkajících se těchto "adrenalinových sportů" bych do toho nešel ani kdyby ten vztah potom měl bejt naprosto úžasnej. 
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Září 2009, 15:49:47 »

Spacák, karimatku a vyrazit na 3 dny do přírody.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Září 2009, 15:51:03 »

Já myslim, že stačí i něco menšího. Třeba místo večera doma s filmem na PC vyrazit do kina. Nebo nesedět večer doma a jít někam na disko. Pokud je romantička, tak jí zkus někdy překvapit kytkou / večeří / etc. Nebo naplánuj na víkend výlet na kolech někam. Prostě zlomit to co bylo a navrhnout něco nového.
Spacák, karimatku a vyrazit na 3 dny do přírody.
Nevim, jestli si to v poslední době dělal, ale ono to neni taková sranda ani v létě. Natož teď když je venku v noci okolo nuly (aspoň u nás). I když sme byli teď pod stanem, jak byl ten chladný konec srpna, tak to bylo "tak akorát", že ti byla zima, ale dalo se to vydržet. Ale teď bych do toho teda už asi tolik nešel. Resp. já jo, ale netahal bych s sebou křehkou polovičku Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Září 2009, 16:24:27 »

Henry: To je pravda, ale to by si už nemohl v životě dělat nic. Takoví věci se stávaj.

Comanch: To je skvělej nápad  Úsměv, být se svoji holkou v přírodě, kde budou jen sami, ikdyž je zima, jak říkal Avaranger  Podivený .

Avaranger: Kino ? Tam jen sedíš, to není nic akčního  Úsměv .
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Září 2009, 17:25:57 »

Avaranger: Kino ? Tam jen sedíš, to není nic akčního  Úsměv
By ses divil, jak často spolu nebyli kluk s holkou v kině třeba po roce chození Mrkající Když máš filmy doma na DVD, tak ti to ani nepřijde. A tam nejde o to aby to bylo kor nějak moc "akční". Nesmí to být stereotypní. A pro tebe je "akční" nějaký adrenalin. Pro holky je často mnohem zajímavější nějaká "společnost" - proto tak rády chodí do divadla/na koncerty/výstavy/etc.

Přijde mi, že ste se nad tim nijak moc nezamýšleli a jen ste sem napsali "akční věci" co vás zrovna napadly...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Září 2009, 17:38:27 »

No ono taky záleží na věku... v 16ti bych například holku do divadla vážně nebral Šťastný
 
Já bych ti doporučil například bobovou dráhu, bowling, nebo třeba jen obyčejný výlet na Petřín - podobných možností je hodně, stačí se jen rozhlédnout Úsměv
 
P.S.: tohle je jeden z mnoha důvodů, proč v 16ti nechci vztah... vymýšlení právě takovýchhle věcí mě dost odrazuje Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Září 2009, 18:29:44 »

Avaranger: Kino ? Tam jen sedíš, to není nic akčního  Úsměv
By ses divil, jak často spolu nebyli kluk s holkou v kině třeba po roce chození Mrkající Když máš filmy doma na DVD, tak ti to ani nepřijde. A tam nejde o to aby to bylo kor nějak moc "akční". Nesmí to být stereotypní. A pro tebe je "akční" nějaký adrenalin. Pro holky je často mnohem zajímavější nějaká "společnost" - proto tak rády chodí do divadla/na koncerty/výstavy/etc.

Přijde mi, že ste se nad tim nijak moc nezamýšleli a jen ste sem napsali "akční věci" co vás zrovna napadly...
Tak není blbej, kino ho muselo napadnout ne ?  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Září 2009, 18:32:13 »

Citace
To je pravda, ale to by si už nemohl v životě dělat nic. Takoví věci se stávaj.

To není pravda. Jasně, že když půjdu po ulici, může mě srazit auto. Jenže dělat tyhle "adrenalinový věci", to mi přijde jako vyloženě jít naproti tomu, zničit si zdraví....
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Září 2009, 18:38:40 »

Henry sportovat se má  Úsměv . Fotbalista hrál fotbal a zastavilo se mu srdce či co a zmeřel. To teď můžeš říkat že fotbal hrát nebudeš, protože je to proti tvému zdraví. Jak jsem říkal takové věci se stávají  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 14. Září 2009, 20:10:27 »

Citace
To je pravda, ale to by si už nemohl v životě dělat nic. Takoví věci se stávaj.
To není pravda. Jasně, že když půjdu po ulici, může mě srazit auto. Jenže dělat tyhle "adrenalinový věci", to mi přijde jako vyloženě jít naproti tomu, zničit si zdraví....
henry, už jsem myslel, že jsem s takovým názorem sám Úsměv

Daronez: Pro začátek můžeš zkusit překvapit třeba kytkou, nebo ji klidně přines jen nějakou drobnost, třeba čokoládku Úsměv
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Září 2009, 20:24:42 »

jděte do privátního whirpoolu Šťastný Kdybys měl zájem, jedna poukázka mi zbyla:D
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Září 2009, 20:34:24 »

henry, Augi: když jedete autem po silnici, tak vás kamión míjí o půl metru...
« Poslední změna: 14. Září 2009, 20:39:28 od D9 » Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Září 2009, 20:40:39 »

Pro začátek můžeš zkusit překvapit třeba kytkou, nebo ji klidně přines jen nějakou drobnost, třeba čokoládku Úsměv
Ten se ti poved  Smějící se . Nic ji nekupuj prosimtě, radši ty prachy utrať za nějakej zážitek na kterej nikdy nezapomenete, než růži která za pár dní uvadne a čokoládu kterou jen sníš. Je to naprosto zbytečný.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Září 2009, 20:46:34 »

Jouda:
jde o to oživit vztah a ne o to aby se jí to navždy vrylo do paměti. Vztah neoživíš jednim zážitkem a nemůžeš jí todle dávat neustále takže nevidim důvod proč nezačít kytkou
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Září 2009, 20:54:41 »

Začít ? a co potom ? víš že tisknout peníze je trestné ?  Kroutící očima
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Září 2009, 22:06:27 »

Tak teď je ta debata naprosto zcestná. Jestli se to trochu někam neposune, tak to promažu Úsměv) Není to tady o tom, že nemáš na to jí vzít do kina a koupit kytku.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Září 2009, 22:35:49 »

Není to tady o tom, že nemáš na to jí vzít do kina a koupit kytku.
Máš pravdu není  Úsměv , ale kupovat jí čokoládíčku ? Kdyby k narozeninám, tady nechce rady o věcěch co ji má koupit, to on moc dobře ví, ale řeší kam se slečnout zajít ( nějakou akci, třeba koncert, to je lepší nápad než ten adrenalin co jste tu odsuzovaly.), takže to tu klidně promázni, byl to můj názor a vybojoval jsem si mínus karmy, což je jedno  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Září 2009, 20:48:20 »

sorry panove, jste mimo.

kolikrat se omilalo dokola, ze muzi delaji velka gesta, zeny vyzaduji ta mala. no nevim, jak se k tomu vyjadri zbytek zen tohoto fora, ale ja s timhle souhlasim. zaplaceny vikend nekde me ohromi, ale to, ze jsem treba zrovna pred par dny partnerovi neco rikala a on to neignoroval, ale vzpomnel si na to - to je neco co mu u me pridalo body.

neco co ma rada je idealni - cili pokud ma oblibenou cokoladu, tak si udelat takovy maly ritual, ze ji treba jednou za cas prineses presne tu, co ma nejradsi, protoze to vis, ze ji ma nejradsi. skutecne je vhodne prekvapit prochazkou na petrin, piknikem v parku (dnes bylo treba v praze fakt krasne), vzit do kina (ano, mame rady spolecnost a ano dnes kdy si muzu film stahnout, tak navstevu kina sakra uvitam), ale ono nakonec staci i prekvapit treba uvarenou veceri pri svickach nebo novou spolecnou aktivitou - zacit spolu sportovat, chodit plavat, ten whirlpool je uzasny napad...

btw, chces potesit holku, ci rady si myslis ze budou spis "trefou do cerneho"? radoby svetem protrelych kluku, nebo tech starsich a zkusenejsich chlapu ci zde pritomnych dam?

Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Září 2009, 21:19:54 »

...ale to, ze jsem treba zrovna pred par dny partnerovi neco rikala a on to neignoroval, ale vzpomnel si na to - to je neco co mu u me pridalo body.
Škoda, že tohle u mě nefunguje protože to dělám jako běžnou součást vztahu. Takže pokud potřebuju "oživit", tak sem nahranej, protože tohle neni nic extra když to dělám furt Úsměv Ale jinak s tebou samozřejmě souhlasím Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS