Jak pomoci?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 09:40:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak pomoci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak pomoci?  (Přečteno 5445 krát)
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« kdy: 12. Prosinec 2007, 21:12:40 »

Uz delsi dobu premyslim, jak se zachovat. Na stredni skole jsem se hodne sblizil s jednou slecnou. Bylo nam oboum 18 let. Asi do tretaku jsme si ji nejak moc nevsimal, jen jsem vedel, ze je ve tride. Byla hezka, chytra, ale nejak moc se neprojevovala. Nebo spise asi nebyla zahrnuta do vedouci skupiny ve tride, kde jsem byl ja. Nahodou me kvuli jeden zalezitosti prozvonila a ja ji napsal sms jen tak ze srandy. Zacli jsme si psat , ve tride se hodne bavit. POstupovalo to suprove, denne jsme si volali treba dve hodiny. Asi pul roku nam to vydrzelo . Nikdy se nestalo, ze bychom mlceli. Najednou z ni bylo takove slunicko, lidi ve tride rikali, jak se zmenila, zacala byt vemi oblibena. Pozval jsem ji k sobe, kdyz nasi nebyli doma. Prochazeli jsme se nocnim mestem , kecali, smali se , proste totalni zamilovanost. V te dobe se mi zacalo velmi darit ve sportu, coz jsem si moc pral. S odstupem casu si uvedomuji, ze jsem ji daval najevo, ze ji chci, ale sam jsem ty naznaky tak nebral. Bylo mi krasne v jeji spolecnosti, chte jsme s ni byt porad, ale nejak jsem nemyslel vubec na neco vice. Myslim tim, ze jsem asi nebyl mentalne vyspely na vztah. Proste myslenky byly u sportu a ja si uzival to hezky s ni, aniz bych bral ohled na ni, ze jeji mentalni vyspelost byla jinde. Jak byla u nas, lezeli jsme spolu, koukali na sebe jen z nekolika par cm a stejnak jsme nic neudelal. Pote jsem se chtel na Vomanoce rozhoupat a rici ji, co citim. Byl jsem predbehnut. Zacala chodit s jinym klukem , avsak nas vztah trval dale. Jak to tak ale byva, uvedomil jsme si , o co jsem prisel, nedokazal jsme pochopit, kdyz rikala, ze me milovala a chtela me , ale ze tedkm uz ma nekoho jineho. Trval jsem na tom, ze kdyby to tak bylo, nechodila by s jinym. Zacali jsme se hadat. Ona je ten typ, co se na kazdeho usmiva, chova se k nemu az moc pritulne. To jsem ji rekl a plno jinych veci jsme si rekli a ona s brekem to ukoncila, ten nas vztah kamaradsko - nevim co:o). Stejnak jse bez sebe dlouho nevydrzeli a po par tydnu opet travili spolu cas, volali si atd. Pred prazdninami ve tretaku jsme se hodne pohadali a ona to ukoncila a ze uz se spolu nebudeme bavit vubec. I kdyz me to hodne bolelo, uz jsme si rekl, ze je to definitivni konec. Byli sjme zvykly si volat denne, sms atd. Nic z toho. konec. Utekly prazdniny a zacala skola. Ona zacala chodit o prazdninach s romem. Rodice a kamosi ji od toho odrazovali, ale ona ne, vsem tvrdila, jak je super atd. Po prazdninach jsme se dale nebavili a chodii kolem sebe , jako bychom se nezanli. Pritom byly videt pohledy na obou stranach. Pred maturakem se ozvala, ze jsme si tenkrate domluvuli, ze pujdeme spolu na stuzkovani. Sli jsme, ale z me strany tam byly jeste city, takze tio pote moc nevydrzelo. Pokracovalo, ze jsme se moc nebavili. Behem hodiny jsem casto neco rikal, nejake komentare , a trida se pak hodne smala, casto i ucitele. Ona vsak ne, obcas odesla na zachod. Pred maturou jsem to nevydrzel ty pohledy a sel za ni, ze si chci promluvit. Dozvedel jse se mnoho veci, ze treba, kdyz odchazela na ten zachod, ze tam brecela, ze ji mrzelo, ze se nebavime atd. Na slavnostni vyhlaseni maturitniho vysvedceni jsme sli uz spolu a pote se rozloucila s holkama  a ja cekal, co podnikne. Prisla se slzami v ocich , ze jestli se nepujdeme projit . Ale mohla tak na pet minut, protoze na ni cekali rodice. Rozlucili jsme se, ze se uvidime pozdeji. Psali jsme si na icq a ja ji psal, ze jsem ji chtel polibit a ona, proc jsme to neudelal! Bylo po prazdninach a ja odjel do ciziny, ona zacla skolu. Pred Vanocema minuly rok byl sraz tridy a ona napsala na spoluzaky, ze prijde, jen kdyz prijdu ja. Nenapsal jsem a ona teda neprisla. Pak jsme si jednou psali na icq a nejak resili, co bylo a ona, ze mela a i tedkom ma pro me slabost, i kdyz jse na mile daleko. Take jsme se dozvedel, ze kdyz jsme se pohadali, ze se se mnou nebavila, i kdyz hrozne trpela, ale chtela si zachovat svoje ego. V kvetnu jsme ji nechal poslat puget kvetin s listeckem hesitation ( zavahani). Ona psala, jestli jsme ji neco neposilal, potom i na icq. Napsal jsme, ze jo a ona, co jsme tim myslel. Neodpovedel jsme, nechtel jsme to resit pres icq. Nekolikrat mi psala, pote i na iccq. I presto jsem neodpovedel  a ona mi napsala, kdyz ja ji neodpovidam, ona taky nebude. Od kamaradky ze stredni jsem se dozvedel, ze se strasne zmenila, kdyz byla se mnu, byla vesela,  ziva, hrozne napadita. Tedkom mi prijde jako spousty slecen, ktere jsou nezazivne. Ma problemy s tim klukem, rika, ze si ho nedpvede predstavit do budoucna, ale ze tedkom ho miluje. Kdyz se rozejde, je nestastna, kdyz se opet daji dohromady, tak pry taky nevypada stastne Zacala hodne kourit. A moje otazka? Vracim se tedkom zpatky a opravdu mi tato slecna neni ukradena, uz jako kamaradka. Poznal jsme strasne hodne slecen, ale tahle zatim vede. Vim, je to klise, ale ona byla jedna z tech, co sama vymyslela zabavu, nikdy jsem se nenudil. Proto se ptam? Mel bych za ni zajet, nekam ji pozvat a treba ji rici, ze vim, jaka je opravdu, ze jsem ji zazil zarit jako slunicko a ze tedkom me tohle vsechno mrzi, jak to ma a ze bych ji rad pomohl
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Prosinec 2007, 21:51:25 »

Stručně řečeno: určitě bych jí pomoch. Někam jí pozvat, pokecat, zavzpomínat. Možná by to pomohlo. I když ne, tak tim určitě nic nezkazíš. V nejhoršim (možná v nejlepšim) nasadíš tý holce brouka do hlavy.
Zaznamenáno

Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Prosinec 2007, 23:12:38 »

Ja tusim, ze bude delat fory, ze nikam nepujde atd. Uz jak jsem se zminoval, ze napsla na ty spoluzaky, ze prijde, jen kdyz pujdu ja. Nebyla tam a tak jsem ji druhy den volal, ze proc tam nebyla a ona, ze se musime sejit atd. Pak se to ale nejak zmenilo a na konci rozhovoru rekla, ze by se to asi nelibilo tomu jejimu .. on je hodne zarlivy ... budu se snazit ji vytahnout, ale musim najit nejakou pricinu, duvod:o), pr ni akceptovatelny ...
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Prosinec 2007, 00:38:20 »

A preco sa jednoducho nezoberes, nejdes k nej a zavolas: "Ahoj, stojim ti pred dverami" alebo rovno zaklop... Kaslat na nejakeho ineho, mozno sa bude chovat blbo ale urcite ta prec neposle... Sokova terapia obcas pomaha Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Sven
*


Karma: 2
Věk: 37
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Prosinec 2007, 09:09:03 »

A preco sa jednoducho nezoberes, nejdes k nej a zavolas: "Ahoj, stojim ti pred dverami" alebo rovno zaklop... Kaslat na nejakeho ineho, mozno sa bude chovat blbo ale urcite ta prec neposle... Sokova terapia obcas pomaha Úsměv
Presne tohle jsem chtel udelat, ale nemam jistotu, ze bude doma. Ona bydli asi 15 km od meho mesta. Premyslel jsem, uze bych si zjistil, kdy konci a pockal bych na ni pred skolou.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Prosinec 2007, 13:28:27 »

Skola je taka... co ja viem, ona bude unavena, bude mat okolo kamaratky, moze byt rozjasena, moze mat nieco na plane a niekam ist... daleko lepsie by imho bolo a vacsia pravdepodobnost aj je ak za nou skocis niekedy priamo domov podvecer, to by snad nemala byt nikde... a ked poznas ludi co sa s nou poznaju tak si to zisti nejako alebo nech ti zariadia aby bola doma, vsetko sa da Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS