Jak poznám že mě holka podvádí?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 02:07:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznám že mě holka podvádí?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak poznám že mě holka podvádí?  (Přečteno 21822 krát)
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 02. Březen 2007, 20:00:45 »

Zdravím všechny na tomto foru...chtel bych se vás všech zeptat jestli se dá poznat jestli mě holka podvádí???Jsem s ní asi tak 5 měsíců a prostě vím že jí píše úplně nejvíc kluků a to mě sere a ona mi o tom ani neřekne a se všema si píše..a prostě sem ji jednou najel do sms(ale nechtěl sem..vím že se to nedělá ale prostě sem něco cítil že se mam podívat) a tam se viděl : "já tě maám taky moc rád..a jak moc mě máš ráda?" a odemně to nebylo!!! Smějící se :'(Tak sem si s ní o tom ňák popovídal ale všechno se vysvětlilo-to teď není ani podstatný jak!!..pak bylo všechno ookk...jenže teď mi ukazovala něco na profilu a tam byl vzkaz zase od ňákýho borečka : "pujdem někdy do kina?" A zas mi to vysvětlila že si s ním prostě jen tak piše ale že je to debil a je hnusnej a tak!!Mě to úplně sere když si s někým píše..třeba si pořád píše s bejvalým a bůh ví co!!!Nevím jestli jí můžu věřit??!!Ale máám ji strašně mooooc ráád!!!:(
Porádí někdo pls jak to vyřešit nebo tak něco? Byl bych strašně rád..předem dííky zatim
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Březen 2007, 21:46:01 »

No, ja byt v tvem pripade tak z toho taky nemam extra radost, ale jde o to jestli si s nima pise ve stylu kamaradstvi a taky je bere jako kamarady nebo za tim stoji neco vic...
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Březen 2007, 21:54:49 »

No to pravě nevíím... Kroutící očima
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Březen 2007, 22:56:37 »

Tak tohle by me asi stvalo, i kdybych se vnitrne presvedcoval, ze ji muzu verit, kdyz je se mnou... no asi bych si s ni promluvil a rekl ji, ze mi to neni prijemne, a kdyby to nepomohlo, tak bych ji zacal delat to same - myslim, ze by pak zjistila, proc mi je to tak neprijemne Šťastný
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Březen 2007, 23:34:37 »

Ona je jako kamarády brát může, ale oni ji ne a pak stačí, aby se nechala strhnout...
Promluvit bude asi jediné řešení, náznaky u takových typů holek asi nebudou fungovat...
Zaznamenáno
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Březen 2007, 09:21:24 »

Noo ja ale nechci delat to stejny..uz jednou sem si s ni o tom promluvil ale,nebylo to uplne na stejny tema..a proste rikala ze me strasne miluje a tak ale ja porad neviim..jako najevo to nak nedavam potlacuju to uvnitr!Ani neviim jak si s ni o tom mam promluvit?! Velmi smutný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Březen 2007, 10:25:15 »

jako v tom, ze ma hafo kamaradu, pise si s nima, chodi s nima ven bych problem nevidela. Ja to taky delam, se svym byvalym sem zadobre a tak jednou tydne se k nemu stavim na chvili.

I kdyz treba do kina bych s nimi asi nesla a psat jim, ze je mam taky moc rada mi prijde uz dost uhozeny...

Uvidis, jeste si s ni o tom promluv a trba ji aspon rekni, ze na nektere druhy aktivit by mohla brat radsi tebe, ze ty s ni napr do kina pujdes taky moc rad
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Březen 2007, 12:16:35 »

no...
me kluk vlizt do telefonu, tak leti ani nevi jak rychle, to bych ho musela mit vazne moc moc rada, abych mu neco takoveho dovolila.
Abych si i v takovem pripade psala k jinejma chlapama, trebas na lide.cz - jo, ale zrejme bych nekde v profilu mela, ze hledam jen kamarada a ze mam uzasneho pritele.
Jak zjistit, zda te podvadi - pokud mas nakeho dobreho pritele, ktereho ona nezna, muzes ho zkusit poprosit, at ji napise nakou milou zpravu - nic nasilneho, trebas jen, ze  ma peknou fotku na profilu, jak se ma, co studuje... a cekat na jeji reakci...
Ale timhle muzes take vsechno zkazit, zarlivost a neduvera jsou hnusne veci. Takze by se o tom, ze jde o tveho kamose proste nesmela dozvedet, max. ve chvili, kdy by se s nim nak... spustila, tak ji dat sbohem.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Březen 2007, 14:47:42 »

Tak aby mi kamos testoval pritelkyni... do toho bych asi nesel... Bud holce muzu verit, protoze je nam spolu dobre a ani jeden nema duvod hledat neco dalsiho nebo nemuzu a pak si musime vyrikat co nam vadi. A jestli ji bali ostatni borci a ona za to "chudera nemuze"? Ma pravo se rozhodnout je ignorovat nebo poslat do haje s tim, ze ma kluka, moje byvalka to tak delala, kdyz ji otravoval nejaky borec i presto, tak mi jen predala cislo a ja uz si to vyridil s dotycnym sam... hold nekteri nevedi kde jsou meze Úsměv
Zaznamenáno
J@n

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Březen 2007, 16:31:58 »

Záleží na tom, jestli chodí s kamarádem nebo s kamarády a jestli je to jednou týdně nebo obden. Ale některý kamarádky mně taky píšou na konec SMSky-mám tě ráda, to může psát i dědovi, horší by bylo-miluji tě.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Březen 2007, 19:01:07 »

Jo, je to hnusne... ale pres vsechny reci o krasne duvere mezi partnery...
Ja ti nevim, bud ma podvadet tak, aby to ten druhy nezjistil, nebo podvadet nema, dela-li neco jineho, je to nepouzitelne pro zivot :-P
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Březen 2007, 04:41:41 »

Citace: "daemoniack"
Jo, je to hnusne... ale pres vsechny reci o krasne duvere mezi partnery...
Ja ti nevim, bud ma podvadet tak, aby to ten druhy nezjistil, nebo podvadet nema, dela-li neco jineho, je to nepouzitelne pro zivot :-P


Souhlas Mrkající a naprosty hnus je tento pripad: nepodvadet, ale navozovat pocity, ze podvadi
Zaznamenáno
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Březen 2007, 20:32:58 »

Tak díky všem!!! Úsměv  Už je vše OK!!! Promluvil sem s ní a vysvětlili sme si to a prostě pohoda!!! diky mooc všem...hodně stestí
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Březen 2007, 20:39:20 »

A jak jste si to vysvětlili? Mrkající
Zaznamenáno
J@n

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Březen 2007, 20:43:59 »

Taky by mě zajímalo jaké vysvětlení jsi dostal.
Zaznamenáno
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Březen 2007, 18:16:48 »

Já sem jí prostě řekl že mě sere jak se chová k bejvalýmu a co ji píšou ti ostatní borečci...no a prostě mi ukazovala jak ji ten boreček psal ať s ním de do kina a ona ho prostě poslala do prdele a říkám proč si mi o něm třeba neřekla a já sem si s ním třeba mohl promluvit a ona jako že si to chtěla vyřešit sama a tak...a teď už mi píše že jí píše ňákej blbeček a tak..prostě se to teď zlepšilo..stačí si o tom jenom promluvit.. Mrkající
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #16 kdy: 05. Březen 2007, 18:19:54 »

Ja byt tebou bych delal blbyho, pokud ji mas ver ji, doufej ze ona te ma natolik rada nebo te miluje, ze by byla jen verna tobe Úsměv urco s ni chce hodne kluku chodit, ale prd na to, akorat budes zarlit a tim ten vztah muzes znicit, protoze tu holku to muze mrzet, ze ji neveris  Úsměv
Zaznamenáno
Kubík

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Březen 2007, 20:40:05 »

Hele ale to nejde delat blbyho!!! Proste ja ji strasne moc miluju a chci ji jen pro sebe..ale ja ji veriim..jen me to mrzelo nebo tak!!!
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #18 kdy: 05. Březen 2007, 20:51:16 »

to je ale holt dan za to ze mas supr a hezkou holku Úsměv proste vetsine klukum je treba jedno, ze ta holka ma pritele, snazi se ji ziskat atd a treba doufaji v to, ze ta holka to ma spatny s tim klukem, takze se s nim rozejde Úsměv
Zaznamenáno
Kotja



Karma: -11
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Březen 2007, 21:35:43 »

jestli jste silný jedinec, který chce slyšet celou pravdu v její nemilosrdné nahotě, či patříte k těm slabším, co dávají přednost blahé nevědomosti o té hrůze, před níž stojíte?
Zaznamenáno

aroslav.kotlaba@gmail.com
Morituri nomulus mori. - Rincewind the wizzard
Come shall ten well bloat ? Ten well bloat shell when blaight !
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Březen 2007, 21:39:46 »

Citace: "carreaum"
vetsine klukum je treba jedno, ze ta holka ma pritele, snazi se ji ziskat atd a treba doufaji v to, ze ta holka to ma spatny s tim klukem, takze se s nim rozejde Úsměv

To je svatá pravda Mrkající
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #21 kdy: 05. Březen 2007, 21:50:45 »

Treba ja to tak delam viz topic niz  Šťastný  ( ale to si ji ten kluk nezaslouzi hih )
Zaznamenáno
vaseks

Karma: 0
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Únor 2010, 12:45:30 »

Podle meho nazoru a mych skusenostech tohle takove psani hodne pokazi vztah. Moje byvala si psala neustale porad as doslo k nevere. Furt me ujistovala ze to jsou jen kamosi ze na tom nic neni. Potom mi jednou o jednom klukovi rekla ze ji otravuje a ze ho poslala nekde . Po rozchodu ji na lide dava ten kluk zamilovane obrazky. Kdyz jsme byli na dovolene ji psal kluk na mobil jak je pro neho dulezita. Nektere holky se na kamarady jen vymlouvaj. Nechapu proc to holky delaji
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS