Jak poznám, že mě miluje?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 05:02:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznám, že mě miluje?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak poznám, že mě miluje?  (Přečteno 21240 krát)
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« kdy: 26. Prosinec 2011, 21:20:26 »

Je to asi divné, ale prostě já jí to řekl, ona mě ne a nevím jak to poznat. Poslední dobou mi to začalo vrtat v hlavě, zdá se mi, že vůči mě ochladla, nedá mi tak často pusu, nepřitulí se. Ještě tedy dodám, mě je 25 let a jí 19 let, jsme oba znamení střelce a jsme spolu půl roku. Zatím vztah byl hodně akční, skvělý sex, plnej dobrodružství, asi nejlepší ženská jakou jsem kdy měl, do hospody zajde se mnou, má ráda společnost, postará se, navaří a tak. Jednou je to asi dva měsíce jsem ji řekl, že ji miluji ale ona mě jen objala. Zatím mi to nikdy neřekla, nechci to z ní páčit ale bylo by dobré kdyby to občas řekla, rád to prostě slyším ale nevím jak ji přimět. Případně, říkat jí to slůvko i bez odezvy? Uslyší to ráda? Nevím jak se k ní moc chovat, zpočátku byla hodně uzavřená, držela si mě od těla a teď už je to teda lepší ale pořád to není ono a nevím jak si k ní najít tu správnou cestu. Díky za každou radu Úsměv
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Prosinec 2011, 21:24:03 »

Ještě teda jsem zjistil právě, že když jsem jí to řekl, tak psala hned kamarádce a chlubila se, takže počítám říkat jí to mám i když to nebude oplácet že? ještě další dotaz, ona má nahoře v domku celé patro pro sebe a sama od sebe mi nenabídne noclehy na víkendy, i když její mamka proti tomu už nic nemá když jsem tam spal když nejel třeba vlak...já takovou možnost nemám a rád bych s ní usínal. Nechápu čím to může být, jestli si pořád trošku drží odstup a nechce mě prostě ještě do té postele pouštět..komplikuje to pak i sex, kterej je super, ale často není kde.
« Poslední změna: 26. Prosinec 2011, 21:37:24 od lofty » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Prosinec 2011, 23:48:52 »

Dva kroky vpřed, jeden vzad. Bejt tebou, tak se trochu stahnu. Každej vztah je jako sinusoida - přicházejí cyklicky období, kdy se navzájem milujete méně a pak zas více. Zdravý vztah to v klidu překoná, ale musí se chtít a nesmí se panikařit.

Podle mého jste po půl roce v prvním stereotypu - tj stereotypu "jsme spolu" (další budou následovat - např. "nemáme si co říct", "děláme pořád to samé", "nikdy nic neděláme", atd Úsměv). S tím se dá bojovat různě. Prakticky jde o to, aby si (znovu) uvědomila, jak jsi pro ní důležitý a proč s tebou je. Oproti zdravému rozumu není dobré, abys jí to dával najevo nějakou extrémní snahou - nezaškodí ji nějak překvapit v rámci "běžného" běhu věcí. Tedy romanická večeře při svíčkách, vana s kvítky růží, svíčkami a masáž nejsou to pravé. Ale zdánlivě obyčejné maličkosti udělají víc - udělat jí třeba svačinu, než ráno odejde - připravit večeři (normální - jde o ten akt - nemusí t být zrovna kaviár - špagety s kečupem klidně stačí). Prostě nějakou zvláštnější věc, která jí myslíš potěší. Podle mého i kytka "jen tak" je zbytečně moc.

Rozhodně po ní nevyžaduj, aby ti říkala, že tě miluje, tím to spolehlivě zabiješ!

Ohledně toho přespávání a tak - nevím oc na to ostatní, ale já bych využil nějaké vhodné příležitosti, až bude příjemně naladěná (=povídání po skvělém sexu) a nadhodil to s tím, že bys s ní rád usínal. Něco ti odpoví. Měl by ses s tim spokojit a netahat z ní dál rozumy a počkat, až překonáte tuhle fázi.

A ještě abych dokončil to dva kroky vpřed... podle mého by nebylo od věci se s tím verbalizováním na chvíli zbrzdit a LEHCE ochladnout co se týče citových výlevů směrem k ní. Jen trochu - je těžké to vykalibrovat - ideálně tak, aby to nebylo tolik, aby se ptala, jestli se něco neděje, ale tolik, aby měla pocit, že "něco není v pořádku". Těžký, vim Šťastný

Hlavně jí do ničeho netlač - ať už do toho, aby si tě pustila k tělu, nebo aby ti říkala, že tě miluje. Tlačení IMO nepomůže a akorát uškodí. Ale uvidíš, co napíšou ostatní Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Prosinec 2011, 10:13:47 »

No nemyslím si, že krok zpět to vyřeší. Ono komunikaci začíná právě ona, první píše sms, na ICQ atd když má nějakej zážitek taky mi to hned píše, nějakou akci a tak. Jednou řekla, že jsem chlap a měl bych vztah vést. Tak asi prostě chce chlapa, co bude vše vymejšlet a plánovat. Ovšem to s tím spaním u ní je na prd. Navíc jak mi ta kamarádka včera řekla, že byla moja uplně hotová a hned jí psala, že jsem jí řekl, že ji miluji tak z toho radost asi má. Neřekl jsem jí to hodně hodně dlouho tak to zkusím a uvidím jestli zareaguje. Snad bude vše ok, jen prostě přišel první stereotyp pro ni, s nikým tak dlouho nebyla, spíš si víceméně užívala života, nebo narazila na debily co říkala, jen s prvním byla necelýho půl roku.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Prosinec 2011, 16:15:06 »

No, ono je taky možný, že žádnej problém neni no Šťastný A prostě taková je a musíš to vás tam kam chceš sám.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Prosinec 2011, 19:11:20 »

Řekl bych, že je a teď jsem dojel totálně nasranej! Máme jít do zoo, mrholilo ok tak že pojede za kamoškou, předtím dopoledne tam jedu opravovat pc k její babičce, ona tam byla samozřejmě se mnou a byla na pět domluvená s kamoškou.. Bohužel se to protáhlo a nestihla to, absolutně si mě tam nevšímala, žádná pusa, jen z mé strany, ještěš byla nasraná, že celej den v prdeli...co mám jako kurva říkat já? Sory za sprostý slova ale fakt pěním...A nevím co si o tom myslet.
Zaznamenáno
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Prosinec 2011, 19:14:03 »

Moh by mi někdo poradit jak na to? Promluvit si jedině asi že? Ale nevím jak, abych na ni netlačil ... fakt nevím sakra.
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Prosinec 2011, 20:16:27 »

Otázka jestli to z ní cítíš. Jestli ti to "říká" jinak. Možná pomůže když začneš mluvit....:

Víš cítím něco tak krásnýho, myslím, že ti to ani nemusím říkat, protože mám pocit, že to z tebe vyzařuje, to štěstí. Myslel jsme si že to cítíš stejně...?

Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Prosinec 2011, 20:18:08 »

Snad máš pravdu, jedu za ní znovu promluvit si (jí kemě nic nejede). Ale chtěl bych slyšet občas, že mě má ráda prostě...Ona mi občas radost udělá, překvapí a tak ale prostě neřekne mi to.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Prosinec 2011, 21:25:48 »

Kacířská myšlenka, ale řekls jí to? Neni z cukru Úsměv Můžeš jí říct, když jsi na ní naštvaný. A dost možná očekává, že jí to řekneš a že ukážeš, kdo tady velí Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lofty

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Šternberk
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Prosinec 2011, 12:59:08 »

Tak včera jsem si s ní promluvil a výsledek? Prostě je jedináček, neměla nikoho tak blízkýho jako mě. Znám celou její rodinu, včetně babiček maminek, tetiček...A není zvyklá na to, že už není jen ona tak ji to rozhodilo a nemůže si na to zvyknout prý. Navíc jsem u ní už jako doma celkem, čehoš se taky prý děsí Šťastný A spaní u ní, i když má možnost taky nechce, protože si myslím, že bych tam potom spal každý den. Takže asi tak no, zajímavé, to bych nečekal teda.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Prosinec 2011, 23:55:40 »

Tak se toho nedoprošuj. Pokud je ochotna s tebou trávit čas, spát s tebou apod. tak je to v klidu.

Ale stejně, neměl bys holce jen tak říct že ji miluješ, očekávat že ti to řekne taktéž. Je to jako by ses jí navždy odevzdal. A dívka naopak by měla o tebe usilovat. Takhle nemá o co a nebude jí to bavit..
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS