Jak proti nervozitě před prvním FC/sexem ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 06:51:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak proti nervozitě před prvním FC/sexem ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak proti nervozitě před prvním FC/sexem ?  (Přečteno 13211 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 24. Květen 2009, 18:26:04 »

Ahoj

Zakládám nový topic, který by mne dosti zajímal. Určitě jste si tím každý prošel..

Ze začátku, než ste měli první sex,  jste možná měli otázky a trochu pochyby (typu: Co když ta holka bude chtít vztah, nebo bude potom histerická , neztrapním se ?! apod.)
 * Mám na mysli dívky, které znáte pár hodin (kluby, streetgame, rande apod.) *
Nechci tady řešit do detailu příliš takovéto rozbory. Sám vím, kdy bych chtěl mít svůj první sex (v LTR nebo v krátkodobým vztahu a rozhodně s dívkou, kterou znám delší dobu nebo podobně..) ..ONS z klubu bych asi nebral, možná tak po nějakém tom day 2 (schůzce se slečnou) apod..

Zajímá mne to obecně, jak se takovému to pocitu "strachu", kdy už víte, že stačí "přiložit do krbu" a něco může být, vyvarovat a raději se uvolnit a nenechat se tím rozptylovat ?
Popíšu Vám situaci, kterou jsme zažili dneska s Abruzzim u nás v obci. Trochu pro inspiraci :

Dneska jsme jen šli směrem k hospě, pokecat jako vždy a cestou zpátky jsme uviděli 3set holek na koních, které nejdříve projely kolem a znáte to, jak to chodí na vesnicích..Šťastný Chvíli jsme se dívali na ně jestli k nám "přiklušou" a bylo mi jasný, že jakmile se uvedu do stavu, že mne nezajímají, stane se přesný opak a přijedou Šťastný
Střihnu to. Oslovily nás, zda-li mohou mít tu čest a vzít nás na pivko do hospy..  Úsměv Brali jsme to a už jsem viděl i jeden target, na kterém jsme se později oba shodli, že byl nejlepší (i nejstarší).. Jely napřed a když jsme dorazili, pochopitelně jsme se nechali pozvat, jak jinak..  Smějící se
Seděli jsme a povídali o koních a co jsem s tou HB8 (ta nejlepší) seděl na lavičce se konverzace začala stáčet dost sexuálním směrem...  Úsměv
Kalibroval jsem to a držel jsem si frame, když se snažila naznačovat ve dvojsmyslech na sex a negoval jsem typem na co myslí, že bych to do ní neřekl, ale že se mi to líbí  Mrkající
Připojoval jsem se, už stačilo jenom zapojit dotyky a izolovat, jestli by se nešla třeba projít, ale ty ostatní  2 byly NG (jedna moc mladá) a pro Abruzziho žádný zázrak (jako pro mne)...
Držel jsem konverzaci a nějak jsem se nesnažil zapůsobit a myslím, že to jí ještě více "rozohňovalo".. S jazykem
Poté chtěla po mne číslo, řekl jsem jí ať mi ho dá ona (pro případ, kdybych měl být otravován smskama = špatná zkušenost) .. Úsměv

Shrnutí: stále byla konverzace dost sexuchtivá a i pohledy na mé šortky, daly za pravdu.. Provokatér Neměla špatnou figuru a celkově, ale najednou přišla ta chvíle, kdy jsem si prostě nechtěl nic začít a přišla ta zmiňovaná fc fobie  a já jsem to i hned utnul a nemohl jsem pokračovat dál... jelikož nebyly ty dvě zbylé ani trochu hezké ( jedna z nich také věkově neodpovídala) nemohli jsme si já ani Abruzzi nic začít... Ještě nás hledaly, ale to už jsme změnili trasu, aby to nemělo pokračování...

Nejde ani tak o tento příklad, stalo se mi to vícekrát, že jakmile jsem to/tu (situaci) předtím (svádění a chvíle, kdy už cítíte že se to blíží) měl na "dlani" stáhnul jsem se. Zajímalo by mně, jak se toho strachu (z hloupých "kdyby" ) zbavit nebo jestli učinit tak, jak si myslím, že je správné - a to sex až ve vztahu.

Doufám, že každý chápe tento topic a snad pomůže i dalším, kteří ještě neměli sex (mají nervozitu a obavy za následky u ženy)

  Diky
 
« Poslední změna: 24. Květen 2009, 18:32:30 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Květen 2009, 18:41:31 »

Barzini, já to vidím tak, že až Fclosneš svou LTR, tak zjistíš, že sex je jen další způsob zábavy a není to něco, co máme stavět na piedestal či jak to říct a proto budeš uplně v pohodě, až k tomu dojde.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Květen 2009, 22:00:44 »

Určitě jsou začátky těžký.
Ale nejlíp to překonáš tréninkem a opakováním. Přiznávám se, že mám taky někdy mírnou obavu před FC, bývá to z různých příčin, ale často sám tak nějak necítím to správné vzrušení a chuť jít na to. Když jsem tv mírném stresu z toho, že "Teď by to mělo přijít."

Co u mě funguje, je umět sám sebe hezky nažhavit. Se zalíbením si prohlídni její křivky a představuj si ji v situacích, který tě rozrajcujou, tak že přestaneš tolik myslet a budeš se víc řídit pudama  Smějící se

Nebo si prostě řekni "Let's pull the trigger!" Že nemáš co ztratit a prostě do toho půjdeš, protože na to máš.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Květen 2009, 08:20:19 »

Každá rada marná. Pokud nad tim budeš přemejšlet, tak si ještě hodně dlouho neštrejchneš. Já sem o tom taky přemejšlel, a co když tohle a co když támhleto a jednou sem se prostě škádlil s kámoškou a už to mělo takový ty grády a už jsem věděl o co de. Zase sem přemejšlel, že couvnu. A najednou ona řekla: "Teď si troufáš co?". Já sem vzal všechnu odvahu a řek jsem jí: "Tak poď ke mně do chaty a uvidíme" a ona šla. A bylo to. První sex byl tragédie na druhou, ale jakmile si to poprvý odbydeš (s jakymkoliv výsledkem), tak podruhý už se toho nebojíš. Prostě se překonej.
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Květen 2009, 09:24:05 »

Přesně tak nepřemejšlet a nestavět sex na nejvyšší příčku-hlavně před tím sexem o tom takhle neuvažovat...i když je to úměra čím déle jsi ho neměl tím víc ti chybí a chceš ho takže ho zase stavíš do top10 Šťastný

A až ta tvoje chvíle přijde zkus na nic nemyslet.Jen na tady a teď a tu holku,že se ti líbí atk... všichni říkají,že první sex je nic moc-hlavně holky,ale mě to přišlo úplně normální a spontánní a ta holka to ani na mě nepoznala. Možná max. tím,že jsem byl trošku dřív,ale jinak jak na to přijde věř mi,že budeš vědět co přesně dělat aspoň trošku... Já svoje poprvé měl v autě tak možná taky proto jsem nebyl tak rychle a ta holka to nepoznala.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Květen 2009, 13:13:22 »

Pár poznámek, možná trochu OT, ale co už...

Člověče, ty musíš být buďto Brad Pitt, nebo kouzelník - tohle se mě zatím nestalo, že bych holku totálně ignoroval a ona mě pak sama od sebe oslovila. Jsem spíš zvyklej, že když budu ignorovat já ji, bude recipročně ignorovat ona mě.
Na druhou stranu (abych trochu zchladil tvoje nadšení) to, že se s tebou baví o sexu, nechá na sebe sahat atd., ještě zdaleka nemusí znamenat, že s tebou opravdu chce spát. Zatímco my chápem sexuální narážky jako něco, co směřuje k tomu cíli, pro ně (ženský) je to často jenom určitá hra, která je baví sama o sobě. Nemluvě o případech, kdy si chce děvenka jen potvrdit svoji atraktivitu, tak naoko svádí a když vidí, že by chlap chtěl, tak vycouve.

Co se týče samotný otázky, tak k tomu, co pánové napsali, nemám moc co bych dodal...
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Květen 2009, 15:44:14 »

Paul C. : Diky za typ, prostě skočit do toho , jako když jdeš oslovovat  Mrkající
kvaposak + msankh: Ok chlapi asi bych to neměl hrotit, na piedestal to nestavim, ale připadám si docela jako srab (Šťastný) , že když už je něco nablízku, odmítám..
Připomíná mi to topic, který jsem založil taky nedávno : Jak poznám, že jsem ve vztahu , kde by holka mohla taky mluvit o vztahu, když šlo pouze o sex..
Napadá mne k tomu dodatek- myslíte, že je hloupost říkat holce něco jako, že to bude jenom na jednu noc, nebo si to jenom myslet uvnitř a podle toho se tak chovat.  Úsměv
Děkuju moc za důvěru, cítím se sebevědoměji... Počítám s tim, že to bude poprvé propadák  Smějící se Hlavně bezpečně !!

J/R: Kouzelník opravdu nejsem (a brad Pitt už opravdu ne!  Smějící se, takovej Tom Cruise Šťastný, kecam), ale občas se mi to stane, ty holky ale nejsou zas takové zázraky...I když pravda, jak kdy, chce to oblbnout objekt (i když někdy se ta zmíněná ignorace/holomráz vyplácí)
Je to asi o té řeči těla, i když mne "balí" (jak tomu balení říkaj holky) třeba HB8, které mají přítele (i nezadane), nechám se, ale samozřejmě neni mi to zase úplně nejpříjemnější (když vás balí 2set, bez oslovení a dělá skopičiny, děsný je, když jsou i trochu starší, připadá vám, že se to k nim nehodí...jak se říká- holky jsou hravé ) Šťastný
Mohl bych je oslovit, ale většinou se ony k tomu dokopou samy  Úsměv btw, máš pravdu, že to vždy nemusí znamenat, že se chce se mnou vyspat, ale ten moment poznáš, je to ten pocit , kdy se buď vzdáš nebo do toho jdeš ..


    Dik chlapi za rady a tipy, inspirovali jste mne.
« Poslední změna: 25. Květen 2009, 16:02:44 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Květen 2009, 16:22:36 »

Přesně , najednou jsme prostě museli couvnout, Target co měl barzinni to by ještě šlo, ale ten zbytek ten nestál za nic. Jedný bylo jedenáct nebo kolik a já nejsem žádnej úchyl abych to zkoušel s jedenáctiletou. A ta druhá tý bylo 15 ale co bylo horší tak to co jsem viděl u jejího podpaždí, pak měla pihatý obličej, a byla celkově upocená z tý jízdy v tom počasí. Nic proti ale kdybyste to viděli asi byste taky couvli Neutrální  . To byl takovej prvotní důvod proč jsem couvnul a pak i kdyby to nebyla bída tak bych taky měl právě již zmiňovanou nervozitu před FC Close.
Zaznamenáno

2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Květen 2009, 17:17:55 »

vedome dychej ....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Květen 2009, 11:18:23 »

Hlavně za chlapa mluví činy ne kecy = nic neříkej, jen se podle toho zařiď = nepřespávej Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Alergix



Punk, sex a pogo!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Květen 2009, 17:20:38 »

jako inspiraci a zároveň instruktážní video doporučuju Kamasutra lovers guide to sexual positions  zadej si to jako heslo na uloz.to a určitě to najdeš. Docela mi to dost pomohlo rozšířit obzory v polohach při sexu, jsou tam ukazany všechny možný polohy a je to rozdělený do cca 8 kapitol a v každá kapitola začíná základní polohou a postupuje ke složitějším... Už se těším na víkend až je s přítelkyní vyzkoušíme....  Provokatér
Zaznamenáno
Conquistador

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Červenec 2010, 13:59:21 »

Ahoj, na netu jsem objevil tuto otazku, nikdo na ni neodpovedel:

Nechápu to !!!
mám menší/větší problém s mým sexuálním vživotem .. když jsem s holkou v posteli, máme předehru ..
u předehry se mi stopoří a samovolně ejakuluje menší množství spermatu.
Jak má přijítna sexuállní styk, tak se mi potom nemůže postavit na 100% ale jen na 40-70% a všechno je pak v prdeli ...
nechapu to Smutný(((


Mam totiz podobny problem...mozna je to nervozitou??
Diky za reakce
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Červenec 2010, 14:21:33 »

Nj, je to nervozita Mrkající Občas se to stane každému (a kdo říká, že ne, tomu se to děje furt). Nevýhoda je, že když máš často sex, tak se trefíš třeba 1 z 10 Úsměv Jenže když máš sex jen občas, tak tak ti chybí těch 9 pokusů, kdy se daří a kdy si spravíš sebevědomí a zjistíš, že je to v poho a že z toho nemá cenu dělat kovbojku Mrkající

Krom nervozity funguje stejně velká únava, vyčerpání, alkohol ve větším množství, něco co tě trápí a musíš na to myslet, atp...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Srpen 2010, 00:36:34 »


Držel jsem konverzaci a nějak jsem se nesnažil zapůsobit a myslím, že to jí ještě více "rozohňovalo".. S jazykem
Poté chtěla po mne číslo, řekl jsem jí ať mi ho dá ona (pro případ, kdybych měl být otravován smskama = špatná zkušenost) .. Úsměv

Shrnutí: stále byla konverzace dost sexuchtivá a i pohledy na mé šortky, daly za pravdu.. Provokatér Neměla špatnou figuru a celkově, ale najednou přišla ta chvíle, kdy jsem si prostě nechtěl nic začít a...

Nejde ani tak o tento příklad, stalo se mi to vícekrát....


takze skupinky kociek po tebe chcu sex a ty nie a nie im ho dat??? Chudacik... Stydlivý  Kámo, ty nie si v probléme, ty si hnusný PROVOKATÉR!!!  Šokovaný Ďábelský  Šťastný
"Mylý dennicek, dnes ma na ulici zbalila krasna koćka a chcela ma pretiahnuť... Už zase! Smutný Prečo je život taký krutý??? "

Vieš čo? Choď do kelu!  Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Srpen 2010, 08:44:13 »

Smějící se Už je to starý příspěvek, ale co si pamatuju zas takový kočky to nebyly (max ta co šla po mně)..  Úsměv
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Srpen 2010, 11:18:25 »

Jo, takže ten problém máš už dávno, od detstva, hej????  Ďábelský
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Srpen 2010, 14:17:57 »

Artiste, možná kdyby jsi viděl barziniho před rokem, tak bys nechápal, proč po něm holky nejdou.... on se prostě změnil a ženský na tohle maj 6. smysl:-) a teď vypadá ještě líp a hlavně má jinej, lepší, mentální postoj
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. Srpen 2010, 15:46:32 »

 Šokovaný Podivený tak teraz uplne nerozumiem. Robim si z Barziniho srandu ze ho holky zvadzaju a on je z toho nestastny a ty hovoris, ze pred rokom vyzeral dobre a kocky o neho nemali zaujem. To nema zmysel, chyba nejaka logicka spojitost Otázka. Navyse sa teraz zmenil a ja neviem ci pozitivne alebo negativne, z toho, co pises to navyplyva.

 Šťastný Ta kocka z maximu bola fakt husta, mozno ti odobrala prilis vela krvi z dutiny lebecnej a presunula inam Šťastný Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Srpen 2010, 18:54:48 »

to jen setrim mozek na vecer, aby mel alkohol co zabijet:-D
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS