Jak se vyrovnat s bývalými milenci přítelkyně?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:30:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se vyrovnat s bývalými milenci přítelkyně?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se vyrovnat s bývalými milenci přítelkyně?  (Přečteno 18808 krát)
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 07. Duben 2012, 18:57:41 »

Ahoj,

chodím se svou o 3 roky starší přítelkyní už skoro rok. Miluju jí, ona miluje mě (vím to...) a plánujeme společnou budoucnost. Nemám si na co stěžovat, protože je nám spolu skvěle, jsme spolu skoro pořád, nasmějeme se, máme společné zájmy, přátele a rozumíme si i v posteli.

Od jejích nejlepších kamarádek vím, že za ten poslední rok jen kvete, protože měla prý smůlu na chlapy a se mnou je konečně šťastná. Pro mě to byla i první holka, se kterou jsem kdy spal (to ona neví, myslí si, že jsem jich pár před ní v posteli měl...), ona mi hned ze začátku řekla, že měla v posteli už zhruba 15 kluků, ať si ale o ní nemyslím nic špatného... tak jsem nad tím tenkrát nějak mávnul rukou, protože ji mám fakt rád.

Jediné, co mě občas trochu dělá těžkou hlavu (že na to musím myslet, bolí mě z toho žaludek a tak, když na to prostě intenzivněji myslím) je to, že měla přede mnou prostě na můj vkus tolik kluků. Jsou mezi nimi dokonce i dva spolužáci z VŠ, které od vidění znám a jednou jsem s nimi byl na pivu. Nechodila s nimi, jen s nimi spala (to nemám od nich, řekla mi to ona, že prý mi nechce lhát a bude lepší když mi to řekne ona a ně někde oni ožralí v hospodě).

Vyrovnával jste se někdo s podobnou situací? Já si myslím, že nad tím možná tolik přemýšlím právě proto, že byla moje první. Možná kdybych jich měl sám já víc, koukal bych se na to jinak. Hodila by se mi nějaká rada, díky které bych si řekl "a vždyť vlastně co" nebo tak nějak... ať mě to (občas) přestane vrtat hlavou.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Duben 2012, 19:25:17 »

V tomhle věku už je trochu naivní si myslet, že potkáš holku, která před tebou ještě nikoho neměla. To, že měla před tebou nějaký partnery je uplně normální a neni důvod to vůbec řešit. Důležitý je, že teď je s tebou. Kdyby s tebou být nechtěla a chtěla by být s někym jinym, tak s tebou neni.

Nežárli na minulost a nežárli, když k tomu neni vůbec důvod.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Duben 2012, 06:51:03 »

Sex je prostě sex, buď rád, že máš holku, která ho má ráda a neřeš kraviny.
D9 to napsal dost výstižně.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Srpen 2012, 09:18:23 »

Já myslím, že jste ho blbě pochopili. Mu nevadí, že holka měla před ním nějaký sexuální partnery, ale to, že jich měla tolik.
Pro mě je 15 borců, co před tím píchalo mou holku celkem vysoký číslo a to vzhledem k tomu, že já takovej nejsem, já s tolika ženami nespal a to z důvodu toho, že to nemám za potřebí a hnusí se mi ženy, který sbírají co největší počet sexuálních partnerů. Myslím si, že takhle to asi myslel, takhle to chtěl vyjádřit, že i přes to, že ji miluje, rozumí si atd, tak se mu tato skutečnost hnusí a nedokáže to pochopit, protože sám jej jiný, sám se chová jinak a sám má na to jiný názor.
Samozřejmě nechci žádnou purytánku, ale dívku, která měla přibližně stejnej počet partnerů jako já - to budu mít takto jistotu, že není rozhoďnožka (jako já nejsem), že nespí s borcama jen tak, že se jí líbí, že s ním chce šukat(tak jako já to nedělám), ale že nad sexuálním životem přemýšlí (jako já) - že spala jen s klukama, se kterýma si myslela, že bude už vztah, že nespí s klukama jen tak na potkání, ale že nad tím PŘEMÝŠLÍ (zkrátka má stejný způsob myšlení jako já co se týče těchto - celkem důležitých - věcí)... Vysoký číslo sexuálních partnerů podle mě navádí k nenažranosti. Lidé, kteří nad sex. partnerkama přemýšlí nebudou nikdy tak nenažraní tak jako ti, co spí s každým, jak se jim zrovna zachce (což je logické, že). A to proto, že je to jakýsi její (jejich) krédo, jakýsi styl života a způsob myšlení. Zcela určitě z takového člověka nevyzařuje pocit věrnosti a jistoty.
« Poslední změna: 29. Srpen 2012, 09:42:54 od defekt » Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Srpen 2012, 10:20:40 »

Ale odpověď pro tebe bohužel nemám, nevím jak se s tím vyrovnat, protože já osobně bych si nikdy s takovou holkou nezačínal, snažím se vždy předejít této skutečnosti. Proto nevím, jak se s tím vyrovnat - já bych se s tím taky nedokázal vyrovnat, ale hlavní je, že bych s takovou holkou ani nepromluvil, natož si s ní něco začínal, takže bych se s tím vlastně ani nikdy vyrovnávat nemusel, nikdy mě to nepotká. Sorry.
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Srpen 2012, 12:43:13 »

To jsem jedinej komu přijde na 27 letou babu 15 borců poměrně málo? Většina pěkných holek mělo borců daleko víc, pokud neměly vyloženě nějakej dlouholetej vztah a maj rády sex, tak to prostě je...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Srpen 2012, 14:46:51 »

A i kdyby s nima chodila a spala od 17ti, tak to máš jednoho kluka na 8 měsíců...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Srpen 2012, 19:48:06 »

defekt: holky se ti ale nerozhoduj na logický úrovni jestli se s tebou vyspí..buď tam hraje roli alkohol či velká přitažlivost, která vychází z jejích pocitů, co v ní ten kluk zakořenil...

Je naivní doufat, že si holka řekne: "Nene, s timhle se nevyspím." Protože pak je to třeba kluk s mega charismatem (a penisem) a jí prostě udolá;-)

Nicméně chápu Tvé pocity, kdyby to tak šlo..kéžby  Kroutící očima
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Září 2012, 13:29:03 »

Tvé pocity naprosto chápu, mě se zvedá žaludek stačí si představit u mé přítelkyně, že byla s někým jiným přede mnou (měla sice jen jednoho).
Taky jsem před ní nikoho neměl sexuálně, možná je to způsobené i tím.

Prostě na to nemyslet Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Září 2012, 14:11:03 »

Jako upřímně Úsměv V okolí mýho věku (15-19) maj některý holky i víc než 15 kluků na kontě takže si moc nedělej iluze.Hold se s tím vyrovnám a beru ji i s tím a nebo mám hold smůlu a vykašlu se na ni. Šťastný Smutný, ale taková je asi doba. Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Září 2012, 21:33:47 »

Hah, tak tohle jsem řešil taky a docela dlouho Smějící se Ono je to tak, že ty víš, že nemá cenu se tím jakkoli zabývat, ale ve výsledku to prostě většinou nejde… A nedej bože, aby jí nějakej tenhle kluk potom napsal na facebook zprávu, na mobil smsku nebo jí zavolal, co? Smějící se

P.S.: Osobně myslím, že celý tohle všechno je jenom v hlavě. Včetně toho, kolik jich holka měla. Když prostě nějaká holka má sex hodně ráda, asi za sebou bude mít hodně kluků. Stejně jako když má někdo rád kafe, asi bude mít za sebou hodně vypitýho kafe Úsměv

P.P.S: S holkou, u který jsem tyhle "věci s bývalýma" řešil a trápil se tím, jsem se kvůli tomu rozešel. Dnes mám holku, která přede mnou s nikým nespala a je mi fajn Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Září 2012, 23:18:38 »

Ono to chce začít u sebe. Když chceš holku, která před tebou neměla 15 kluků v posteli, tak s ní nesmíš chtít spát první tejden. Ale když ti nedá do měsíce, tak jsi hned nasranej, že je nějaká prudérní Šťastný

Buď ti dá brzo (a pravděpodobně stejně tak dala i všem před tebou - pokud nejsi lovec panen Úsměv) a nebo si počkáš a užiješ si toho, na co ostatní nevydrželi čekat S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Září 2012, 18:32:36 »

To jsem jedinej komu přijde na 27 letou babu 15 borců poměrně málo? Většina pěkných holek mělo borců daleko víc, pokud neměly vyloženě nějakej dlouholetej vztah a maj rády sex, tak to prostě je...

Tak myslím, že číslo 15 rozhodně malé není. Taky bych se nad tím asi pozastavil, kdyby mi to holka řekla.
Já mám přítelkyní které je 19, ona je moje první, já jsem její druhý a tak tohle řešit nemusím, ale kdyby měla za sebou 15 kluků, taky už bych asi měl podobné myšlenky...........
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Září 2012, 22:48:23 »

To jsem jedinej komu přijde na 27 letou babu 15 borců poměrně málo? Většina pěkných holek mělo borců daleko víc, pokud neměly vyloženě nějakej dlouholetej vztah a maj rády sex, tak to prostě je...
No, skoro bych řek, že jo. Resp. kdekoli mimo okruh party-girl je takové číslo IMO docela výjimka.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS