Jak se zachovat k holce, která mě už nechce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
07. Květen 2024, 18:25:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak se zachovat k holce, která mě už nechce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak se zachovat k holce, která mě už nechce  (Přečteno 9341 krát)
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 10. Březen 2008, 18:17:35 »

Tak začalo to před cca 2 měsíci, kdy k nám do obchodu přišla velice pěkná a fajn holky. Která se líbí každému, opravdu po ní všichni chlapi koukají jak na svatej obrázek, ani já jsem se tomu neubránil, ale řekl jsem si že jsem vedoucí a ani bych se jí nemohl líbit, tak jsem to nechal být. Když jsme se v práci bavili, tak se na mě pořád usmívala, dívala se přímo do očí a bylo to moc fajn, mě to k ní lákalo, moc mě přitahovala ale pořád jsem si říkal že by to asi nedopadlo. Pak mě se svou kámoškou, která tam taky pracovala 2x vytáhli do hospody na pokec a začali jsme si tykat, bylo to fajn, ten první večer byla normálka, ale ten druhý byl moc fajn, stálé úsměvu pohledy do očí, loučení, jako bych byl něco extra a pak mi v noci poprvé napsala, aniž bych jí dal číslo. Řekl jsem si fajn, přeci se jí asi taky trochu líbím, tak jsme si začali psát, v tý hospůdce jsem je pozval do aquaparku a ona že si na to musí koupit plavky a co se mi ještě nikdy nestalo zaplatila za mě útratu, bylo mi to trapné, ale nenechala mě to zaplatit. Stále se mě ptala kdy budeme v práci spolu atd. Pak jsem si dal týden dovolenou, přes půl roku jsem si ani trochu neodpočal, tak jsem musel trochu vypnout a ten týden se to zhoršilo. Do konce týdne už nenapsala a kdy jsem se tam jeden den stavoval pro něco v práci, tak mi pomalu neodpověděla na pozdrav. Několikrát jsem jí napsal, že se mi moc líbí a že jí mám rád, ale neodpovídá a všechno se děsně změnilo. Je ke mě odměřená a krom práce se mnou nemluví, chodím po krámě jako tělo bez duše a nevím co udělat aby to bylo jako dřív. Vím že si našla nějakýho kluka ale to by přece nebyl problém. Od kámošky jsem se dověděl, že jsem se jí opravdu líbil, ale taky jsem se dověděl, že tam do ní jedna baba hučela a rozmlouvala jí mě. Taky mě před ní docela pomlouvala. Tak si myslím že právě tohle bylo příčinou všech problémů. Rád bych to napravil, aspoň aby se mnou mluvila jako dřív takhle se to nedá vydržet. Kroutící očima
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Březen 2008, 21:19:55 »

řekl bych buď chlap.. Úsměv a ukaž jí, že ty pomluvy co ta ženská té slečně nakecala nejsou pravda Úsměv To je podle mě asi nejlepší způsob, když někdo začne pomlouvat.. tak prostě tomu okolí ukázat, že takovej nejsem... na druhou stranu, nemám moc rád ani lidi, kteří pomluvy šíří a ani ty, kteří se podle nich řídí, aniž by mě opravdu znali... takže asi tak..
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Březen 2008, 21:23:37 »

Příčina těch velkých problémů bylo to, že jsi jí napsal, že ji máš rád. Ona se pak lekla a už s tebou nechtěla nic mít. Je to běžná reakce. Do toho se ještě přidala ta ženská, která jí tě rozmlouvala - smrtící kombinace.

Ale začni spíš uvažovat nad tím, proč jí od tebe odrazovala a pomlouvala tě (ať už to byla pravda nebo ne). Tím můžeš vyřešit spoustu věcí ohledně balení do budoucna.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Březen 2008, 21:40:18 »

Příčina těch velkých problémů bylo to, že jsi jí napsal, že ji máš rád. Ona se pak lekla a už s tebou nechtěla nic mít.
nevím.. kdyby ji napsal, že ji miluje.. tak možná... ale že ji má rád.. dyť to řekneš v klidu i své kamarádce.. nebo komukoliv, s kým je ti nějak dobře nebo tak.. a taky se toho nelekne.. Úsměv jinak s tím zbytekem souhlasím Úsměv
Zaznamenáno

LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Březen 2008, 10:30:16 »

Ty pomluvy nevím přecně co o mě šířila, ale zjistím to, taky byla na rozpacích, že jsem nadřízenej a když bysme si spolu začali, tak by se pomluvy šířily ještě víc. Taky v tom možná hrálo roli, že jsem dal výpověď a měl jsem odtamtud odejít a třeba si myslel že bych se pak na ní vykašlal, ale už nebudu dělat zrkoušenýho to nikam nevede. Naději jsem ještě úplně neztratil, ale trápit se tím už nebudu aspoň navenek ne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Březen 2008, 14:36:42 »

IMO byla chyba v tom, že jsi se včas neprojevil (ne slovy, ale činy). Pomluvy možná přispěly, ale neposlaly by to do kytek samy.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Březen 2008, 15:06:18 »

IMO byla chyba v tom, že jsi se včas neprojevil (ne slovy, ale činy). Pomluvy možná přispěly, ale neposlaly by to do kytek samy.

Něco na tom bude, prostě mi připadalo jako nesmysl že bych se mohl líbit takový krásný holce, nemá sice postavu modelky ale je krásná. Krásný vlasy, tvář i normální ženskou postavu. Hloupá taky není, ale já to pohnojil prostě nade vším moc přemejšlím a to byla moje chyba, teď se pokusím začít chovat normálně nad věcí a uvidí se, tím že se budu chovat jako zkroušenej chudák ničeho nedosáhnu. A až se zase začnem normálně bavit tak to zkusím znovu a uvidí se hop nebo trop nemám už co ztratit můžu jen získat.
A to že jsem její nadřízený neznamená že bych jí v případě neúspěchu nějak ztrpčoval život, nejsem mstivej, dokonce bych jí chtěl pochválit a navrhnout aby dostala odměnu, ale obávám se že se to nakonec obrátí proti mě. Ostatní o ní budou tvrdit, že si ji snažím získat prachama a ona si bude myslet že jí  nadbíhám. Kroutící očima
To sice nebude tak lež že jí nadbíhám ale tu odměnu si fakt zaslouží, protože dělá spoustu věcí bez toho aniž bych jí to přikazoval, to ostatní nedělají.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Březen 2008, 19:38:56 »

Odměnou bych to nekomplikoval.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Březen 2008, 20:42:16 »

prostě mi připadalo jako nesmysl že bych se mohl líbit takový krásný holce, nemá sice postavu modelky ale je krásná. Krásný vlasy, tvář i normální ženskou postavu.
Nediv se. Jsi šéf a vstupuješ do věku, kdy holky koukaj spíše na to, jakého chlap dosáhl postavení, než na jiný věci. To se ti bude stávat častěji, že se do tebe nějaká holka zakouká protože jí imponuješ jako šéf.

A jako šéf si přece můžeš ošéfovat to, jestli ti v týmu vznikají nějaký pomluvy
Zaznamenáno
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Březen 2008, 22:19:33 »

Bohužel to moc ošéfovat nemohu, jsem sice vedoucí prodejny ale krom chodu obchodu nemám žádný pravomoci, maximálně mohu nadřízenému doporučit aby člověka co se mi nezamlouvá vyhodil a to může nebo nemusí udělat.
Jinak jsem samozřejmě pomlouvači vytmavil že se mi to nelíbí a ať to už nedělá. A tak jako tak bude pomlouvat dál akorát ví že o tom vím a nelíbí se mi to zřejmě budu muset být důraznější
Zaznamenáno
Tramina

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Březen 2008, 19:35:31 »

A zkoušel sis s ní promluvit? Taky si myslím, že byla chyba jí napsat , že ji máš rád, to nás vždycky dost vyděsí. Ale myslím, že když se budeš chovat normálně a přátelsky, mohlo by jí dojít, že jsi v pohodě. Nevím jak ta slečna, ale já osobně na ppomluvy moc nedám, takže je mi vážně divný, že najednou takhle obrátila. Zvlášť, jestli máš ověřené, že ses jí líbil
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Březen 2008, 21:07:55 »

Taky si myslím, že byla chyba jí napsat , že ji máš rád, to nás vždycky dost vyděsí.

Mohu potvrdit z druhé strany barikády - kdysi dávno za mých pubertálních let...ta holka se mnou několik let nepromluvila Smějící se Smějící se
(teď se na to dívám s úsměvem, ale tehdy mi to zas tak směšné nepřipadalo)
Zaznamenáno
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Březen 2008, 21:34:03 »

Díky za rady i podporu, už jsem se trochu uklidnil a chovám se normálně, tedy, že nechodím jako tělo bez duše, přišel jsem na to že to na nikoho dojem neudělá. Dnes jsem jí po 4 dnech viděl a bylo to lepší dokonce se smála a mluvila tak doufám není nic ztraceno. Také jsem mluvil s tou její kamarádkou, musel jsem jí volat pracovně ale přitom jsem vyřídil i soukromý záležitosti, podle ní to ztracený není, je starší tak snad má zkušenosti a možná jí trochu vadí že se s tou její kámoškoíu bavím víc že by žárlení? I když by to mohlo bejt nepochopím, že jsou holky který už o vás nejeví zájem ale když vás vidí s jinou tak jim to vadí
Zaznamenáno
Tramina

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Místo: Praha
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Březen 2008, 21:54:27 »

Ja bych ti proste poradila chovat se uplne normalne, ba primo vesele. Snaz se kolem sebe sirit dobrou naladu, vtipky a tak. Zadny zhrzeny vyraz a unyle pohledy. To ma naprosto opacny ucinek. Mluvim z vlastni zkusenosti. Kdykoliv se kluk chova ublizene a sklesle kvuli holce a vsemozne ji dava najevo sve utrpeni, zacne ji to pekne rozcilovat a snad i odpuzovat. Pokud ale nasadis vyraz pohodare, ktery dokonce srsi vtipem, sama leckdy obrati. Pokud si Te nevsima, zkus na to treba nijak prehnane nereagovat a bavit se s jinymi. Zacne ji vrtat hlavou proc se s ni nebavis a nakonec se jeste sama bude snazit. Holky totiz nemaji rady, kdyz si jich kluk (o kterem si mysli, ze ma one zajem) nevsima...
Ale zase ti nechci radit, abys ji ignoroval. To v zadnem pripade. Jen pokud ona na Tebe nebude mluvit, tak se snaz vypadat, jako ze to s Tebou nic nedela. Samozrejme pokud Ti ukaze privetivou tvar, tak hrr na ni!!! A nezapomen! My holky mame rady kluky, s kterymi je sranda a ne ty, na ktere se staci podivat a mame z nich depresi.
Zaznamenáno
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Březen 2008, 22:05:45 »

Depresi jsem za těch pár dní volna hodil za hlavu, už se snažím usmívat na všechny kolem, žádný stresy v práci zatím nehrozej, no možná jeztra ale to jen dopoledne a psk bude zase pohoda a pak zase 3 dny volna. Taky začínám přicházet na to že se musím chovat přesně naopak, než jak jsem se choval. Prostě nic není problém a všechno se vyřeší. Ono nějak bude horší to bejt nemůže.
Tak jako nadřízenýho se mě bojí poslat někam ale myslím že by to ani neudělala aspoň zatím ne.
Můj problém je taky v tom že než abych jí někam pozval, tak přemejšlím že odmítne a raděj nic neudělám, to je taky špatně, měl bych na tom zapracovat. Šokovaný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS