Jak zaujmout holku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 00:08:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zaujmout holku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak zaujmout holku  (Přečteno 27215 krát)
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červen 2007, 18:10:25 »

Mno i když už tu je něco podobného ,tak ted´ by mě zajímalo jak musí bejt kluk upraven a jak se musí chovat ,aby zaujal dívku... prosím o odpovědi hlavně holky:D
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červen 2007, 20:57:54 »

Každá holka řčekne, že musí bejt vtipnej, milej na své okolí, nesmí smrdět atp. Ale myslim, ze na zujmutí musíš něco udělat (něco co ji upoutá, aby tě začala zkoumat - treba se ji nekde zastat, s necim ji pomoct, nejak se s ni dat do kontaktu (btw: vcera sem koukal na Qarka, pardon Hitche a je to fakt cool film Úsměv )) a pak záleží jak vypadáš. Pokud nic moc, musíš projevit své výborné povahové vlastnosti a pokud vypadas dobre, tak nemusis nic (snad jedine neprojevovat sve spatne povahove vlastnosti Šťastný ).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Červen 2007, 21:07:41 »

pokud vypadas dobre, tak nemusis nic
Tohle mě na holkách asi štve nejvíc... ale utěšuju se tím, že všechny takové nejsou...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červen 2007, 21:21:16 »

pokud vypadas dobre, tak nemusis nic
Tohle mě na holkách asi štve nejvíc... ale utěšuju se tím, že všechny takové nejsou...
A cim tebe upouta holka, ze se o ni zacnes zajimat? U nich je jen rozdil, ze nemusi (vice-mene) nic delat ani v jednom pripade
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Červen 2007, 22:47:02 »

A cim tebe upouta holka, ze se o ni zacnes zajimat?
vizuálně:
1. žádné výrazné líčení
2. čisté nehty (upravené, ale nenalakované, a tím myslím i na nohou)
3. žádný viditelný piercing nebo tetování
4. musí mi být sympatická
chováním (to už jsem psal jinde):
1. slušná
2. skromná
3. hodná
4. upřímná
5. obětavá
6. veselá (ta která mě chce rozhodně musí mít velký smysl pro humor Smějící se)
7. inteligentní
...a další, nebudu to zas tak pitvat. Přepsat ideály z hlavy na papír je někdy celkem obtížné...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červen 2007, 23:02:29 »

hustejdym: hehe, co ze jsou upravene nehty... francouzska manikura, nebo to ze nejsou okousane a spinave???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Červen 2007, 23:05:33 »

pán je asi tak vtipálek ...

máme dejme tomu 1000 000 zajímavých žen stejný věkový kategorie v ČR, tak žačnem ...

slušná > 30%
skromná > 20%
hodná > 50%
upřímná > 5%
obětavá > 20%
veselá > 70%
inteligentní > 30%

takže berem 0.3*0.2*0.5*0.05*0.2*.07*0.3 = 0,000063
a teď krát miliónek .... 63 žen v ČR, který ti za to stojí ... špatný ... to jen na ukázku, že nemá smysl být přísnej

alternativně ... se něco najde, časem se to dá přetvořit k obrazu našemu.
co takhle k zaujmutí tenká, mrňavá, plochá jak prkno? jen jako příklad .... ale požadavky to nejsou tak nemožný ke splnění. dejme jim šanci  Mrkající ...


na jiné rovině nesouhlasím s tím že vzhled je povrchní. určitě se najdou tací, kteří protestují ... jestli má někdo rakovinu kůže přes půl obličeje, hluboce se omlouvám, ale jsi jeden z miliónu. ti ostatní co se přežírají, nosí ohozy příšerné, kůži mají napuchlou a zavánějí specifickým aroma si na své sebelásce moc nezakládají. a když to nemají v sobě, nemůžou to přirozeně dát dalším lidem ...

Citace
Mno i když už tu je něco podobného ,tak ted´ by mě zajímalo jak musí bejt kluk upraven a jak se musí chovat ,aby zaujal dívku... prosím o odpovědi hlavně holky:D
pro začátek bych se choval jako král, který má právo první moci a jen si jej přišel vyzvednout. rozumný sebevědomí okořeněný arogancí a humerem udělá svoje ... o vzhledu to až tak není, to spíš navenek působíme tak, jak si to o sobě myslíme ...

jsme to řízl povrchně, no ... by bylo na dlouho
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Červen 2007, 23:27:11 »

A cim tebe upouta holka, ze se o ni zacnes zajimat?
blablabla
No, tak jinak: jdeš po ulici, jsi v baru, nebo nevim, kde se seznamujes s devcaty. Podle ceho si vyberes objekt zajmu? Rozhlednes se a jdes za tou nejuprimejsi a nejskromejsi? (ma to totiz napsane na čele) Šťastný Jistě, že tě zaujme nejdříve vizuálně Úsměv A budeš vyvíjet aktivitu, abys poznal její povahové vlastnosti. Když tě vizuálně nezaujme, tak si ji ani nevšimneš. (velmi pravděpodobně je to způsobeno tím, že vnímáme z 90% očima a zbylé smysly 10%)
pro začátek bych se choval jako král, který má právo první moci a jen si jej přišel vyzvednout. rozumný sebevědomí okořeněný arogancí a humerem udělá svoje ... o vzhledu to až tak není, to spíš navenek působíme tak, jak si to o sobě myslíme ...
No, je to různé v různém věku (speciálně TVÉM VĚKU - aspoň od pohledu).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Červen 2007, 23:42:21 »

]No, tak jinak: jdeš po ulici, jsi v baru, nebo nevim, kde se seznamujes s devcaty. Podle ceho si vyberes objekt zajmu? Rozhlednes se a jdes za tou nejuprimejsi a nejskromejsi? (ma to totiz napsane na čele) Šťastný Jistě, že tě zaujme nejdříve vizuálně Úsměv A budeš vyvíjet aktivitu, abys poznal její povahové vlastnosti. Když tě vizuálně nezaujme, tak si ji ani nevšimneš. (velmi pravděpodobně je to způsobeno tím, že vnímáme z 90% očima a zbylé smysly 10%)
Právě podvědomě si vybereš tu největší kurwu a hodné holky zůstanou nedotčeny ... když jsi prosťáček ...

Jako hráč, když už jdeš do toho baru, se klidně v půli cesty zastav a poklidně se podívej okolo sebe, jaký materiál se tu nachází, trošku analyticky a objektivně si to nechat uležet v hlavě ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Červen 2007, 07:47:51 »

daemoniack: upravené = zastřižené (ne okousané Úsměv) a ne moc dlouhé

pán je asi tak vtipálek ...

máme dejme tomu 1000 000 zajímavých žen stejný věkový kategorie v ČR, tak žačnem ...

slušná > 30%
skromná > 20%
hodná > 50%
upřímná > 5%
obětavá > 20%
veselá > 70%
inteligentní > 30%

takže berem 0.3*0.2*0.5*0.05*0.2*.07*0.3 = 0,000063
a teď krát miliónek .... 63 žen v ČR, který ti za to stojí ... špatný ... to jen na ukázku, že nemá smysl být přísnej
Pán to asi nepochopil. Ideál neexistuje, každá holka má něčeho míň a něčeho zase víc, takže důležité je jaká je ta výsledná kombinace.

No, tak jinak: jdeš po ulici, jsi v baru, nebo nevim, kde se seznamujes s devcaty. Podle ceho si vyberes objekt zajmu? Rozhlednes se a jdes za tou nejuprimejsi a nejskromejsi? (ma to totiz napsane na čele) Šťastný Jistě, že tě zaujme nejdříve vizuálně Úsměv A budeš vyvíjet aktivitu, abys poznal její povahové vlastnosti. Když tě vizuálně nezaujme, tak si ji ani nevšimneš. (velmi pravděpodobně je to způsobeno tím, že vnímáme z 90% očima a zbylé smysly 10%)[
Nikdy jsem neřekl, že to má někdo napsané na čele. Holka mě nejdřív musí zaujmout vizuálně (a k tomu patří i neverbální projevy, ze kterých jdou některé povahové vlastnosti odhadnout). Jaká je můžu zjistit teprve až se o ní začnu zajímat, a když zjistím, že jí chybí něco podstatného, tak nazdar (ale musím říct že mám docela dobrý odhad) Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Červen 2007, 08:32:55 »

hustejdym: tak to ty pozadavky nejsou zas tak  hrozne Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Červen 2007, 09:15:21 »

hlavne tu opet narazime na to, ze kazde holce se libi neco jineho, takze na prvni pohled je dulezite, aby byl kluk pekne upravenej, cistej, aby holku necim zaujmul, nebo byl vtipnej, ale on i kluk v triku a riflich mnohdy zaujme holku vic nez typek v motorkarsky kombineze. Vy chlapi si porad neuvedomujete, ze holkam, ac na vzhledu "zalezi" tak to maji uplne jinak, nez vy chlapi, kteri byste nedokonalou holku neoslovili, ale holka oslovi chlapka, kterej ji bude sympatickej a uz se tolik nepidi po tom, jestli ma na zadku o 2 kila vic nez by tam byt melo
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Červen 2007, 09:48:52 »

mawe47: ale ja davam prednost sympatickym nedokonalym (vzhledove) holkam Úsměv Protoze nejsou nafoukane jako ty "krasne".
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Červen 2007, 10:07:00 »

Protoze nejsou nafoukane jako ty "krasne".
Krásna slečna je automaticky nafúkaná?! Kde to žiješ? Šokovaný

To musíš byť potom odborník na body language a mať kopec času na jej sledovanie... zaujímalo by ma kde sa zoznamuješ keď si to môžeš dovoliť.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Červen 2007, 10:35:52 »

To bylo receno nadnesene... Jasne, ze kazdej nejde po krasavici, ale chtela sem naznacit rozdil muzskeho a zenskeho pohledu na vec
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Červen 2007, 10:48:25 »

Mikullas: zadna teorie neplati 100% na vsechny pripady...

EDIT:
zapomnel jsem dost dulezitou vec - holka nesmi mluvit sproste (ani kdyz je nastvana). Kdyz neumi ovladat svuj verbalni projev tak je mi uplne jedno, jaka je jinak. Samozrejme nejake obcasne male excesy toleruju. Vlastne to souvisi se slusnosti, slusna holka mluvi slusne...
« Poslední změna: 27. Červen 2007, 13:05:57 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Červen 2007, 15:34:52 »

A cim tebe upouta holka, ze se o ni zacnes zajimat?
vizuálně:
1. žádné výrazné líčení
2. čisté nehty (upravené, ale nenalakované, a tím myslím i na nohou)
3. žádný viditelný piercing nebo tetování
4. musí mi být sympatická
chováním (to už jsem psal jinde):
1. slušná
2. skromná
3. hodná
4. upřímná
5. obětavá
6. veselá (ta která mě chce rozhodně musí mít velký smysl pro humor Smějící se)
7. inteligentní
...a další, nebudu to zas tak pitvat. Přepsat ideály z hlavy na papír je někdy celkem obtížné...

Většinu vlastností ale na poprvé nepoznáš.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Červen 2007, 18:37:43 »

Většinu vlastností ale na poprvé nepoznáš.
Správně. Proto nejsem fanoušek sexu na prvním rande (ani na třetím) Šťastný
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 27. Červen 2007, 19:17:29 »


Správně. Proto nejsem fanoušek sexu na prvním rande (ani na třetím) Šťastný

Proc? Kdyz vis ze to je slipka tak si aspon uzijes ne? Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Červen 2007, 19:36:05 »

Proc? Kdyz vis ze to je slipka tak si aspon uzijes ne? Smějící se Smějící se
Protože bohudík nejsem typ co by si potřeboval takhle užívat.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 28. Červen 2007, 12:25:10 »


zapomnel jsem dost dulezitou vec - holka nesmi mluvit sproste (ani kdyz je nastvana). Kdyz neumi ovladat svuj verbalni projev tak je mi uplne jedno, jaka je jinak. Samozrejme nejake obcasne male excesy toleruju. Vlastne to souvisi se slusnosti, slusna holka mluvi slusne...

Ani třeba když se trochu rozjede verbálně při sexu  Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Červen 2007, 14:12:40 »


zapomnel jsem dost dulezitou vec - holka nesmi mluvit sproste (ani kdyz je nastvana). Kdyz neumi ovladat svuj verbalni projev tak je mi uplne jedno, jaka je jinak. Samozrejme nejake obcasne male excesy toleruju. Vlastne to souvisi se slusnosti, slusna holka mluvi slusne...


Hmm to mi zase nevadí
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Červen 2007, 15:09:28 »

Super ja udelam tema jak zaujmout holku a vy resite jak holka zaujme kluky.... Smějící se
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Červen 2007, 15:45:59 »

dextera: při sexu to nejsou nadávky Smějící se ono všechno se dá říct slušně, i při tom sexu (když někdo chce romantiku) Smějící se

spanky: sorry Znepokojený
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Červen 2007, 16:30:02 »

dextera: při sexu to nejsou nadávky Smějící se ono všechno se dá říct slušně, i při tom sexu (když někdo chce romantiku) Smějící se

Tak kdyz uz jsme u toho tak... v sexu se par sprostejch slov ztrati a ani to neni tak hrozny:D
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS