Jak zaujmout holku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 08:50:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak zaujmout holku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak zaujmout holku  (Přečteno 27194 krát)
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Červenec 2007, 00:16:20 »

vizuálně:
3. žádný viditelný piercing nebo tetování
Vidíš, já bych třeba v tomhle nebyl tak akurátní, ale záleží typ holky od holky. Některé to prostě sluší a jiné vůbec... Holt prostě osobní vkus. Jak její, tak můj.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Červenec 2007, 11:00:04 »

Vidíš, já bych třeba v tomhle nebyl tak akurátní, ale záleží typ holky od holky. Některé to prostě sluší a jiné vůbec... Holt prostě osobní vkus. Jak její, tak můj.
Přesně tak. A můj vkus říká: NE Vykřičník
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Červenec 2007, 22:00:26 »

No tak tohle mi prijde docela nefer: slusna holka nemluvi sproste... a slusnej chlap? Nekdy si preci musis ulevit - jakekoliv napeti, ktere zustava uvnitr vyusti v neco mnohem horsiho. A rici nekdy ono magicke doprd... mnohdy pomuze mnohem vic, nez hodiny hlubokeho meditativniho dychani... Popr. jizda v aute. Myslim, ze u niceho jineho tolik nenadavam.
Na druhou stranu, ono je asi neco jineho ulevit si, a mluvit stale vulgarne (hehe, uz se vidim, jak jeho prumerny kluk pujdou dve slecny nakupovat a jedna rekne druhe: ty pico, to jsou kurevsky pekny hadry)  To uz ovsem nesvedci o slusnosti, spis o vzdelani, inteligenci
a jesne me napadlo, takove prazske "voe" (mozna je to vsude, ja to nejvic slysela u prazaku). Kdyz se mezi sebou bavej kluci, je to neco jako vsuvka. Kdyz jsem se s nima bavila ja a jednoho z nich lehce parafazovala, tak na me koukali jak pera z gauce... to je mi ale rovnopravnost
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Červenec 2007, 23:15:06 »

daemoniack: Třeba já říkám často "pyčo"...ale tam odkud pocházím se to říká tak jak v Praze to "voe"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Červenec 2007, 00:14:11 »

me hrozne to vole, pico atd vadi. Jasne, nekdy je treba si zanadavat, nekdy taky pouziju sprosty slova, ale fakt pri rozcileni a ne aby to daval clovek do kazdy vety
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 05. Červenec 2007, 10:08:51 »

POZOR!!!! S jazykem

\begin{OT}
hehe jak to ctu, tak jsem si vzpomnela na to stare zname "ja vim, on vi, ty pico" od johanky Smějící se ale to jen tak na okraj
\end{OT}

no a zpet k tematu: tato tzv. "vsuvka" mi tez vadi. prijde mi to jako znamka toho, ze podobni jedinci maji tak omezeny slovnik, ze ho potrebuji necim vycpat (nad 15 let). nebo chtejii byt zajimavi a timto zpusobem se snazi zviditelnit (pod 15). v kazdem pripade to neni tak, ze bych mluvila porad slusne a snazila se tady moralizovat. prave jeden z mych ex mi vycital, ze jsem velmi sprosta kdyz se rozcilim. rikaval mi, ze pak "mluvim jak dlazdic". resila jsem to tak, ze jsem zacala nadavat v jinem jazyce a pred nim radsi vubec neventilovat Úsměv ale je to jak rika daemoniack, clovek obcas potrebuje vypustit paru a boxovaci pytel/bratr s polstari/cokoliv jineho na kopnuti neni vzdy po ruce a nez abych si zbytecne nicila naladu, organismus a den stresem, tak si zanadavam a za pul h je to pryc...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 05. Červenec 2007, 12:43:04 »

No tak tohle mi prijde docela nefer: slusna holka nemluvi sproste... a slusnej chlap? Nekdy si preci musis ulevit - jakekoliv napeti, ktere zustava uvnitr vyusti v neco mnohem horsiho. A rici nekdy ono magicke doprd... mnohdy pomuze mnohem vic, nez hodiny hlubokeho meditativniho dychani... Popr. jizda v aute. Myslim, ze u niceho jineho tolik nenadavam.
Na druhou stranu, ono je asi neco jineho ulevit si, a mluvit stale vulgarne (hehe, uz se vidim, jak jeho prumerny kluk pujdou dve slecny nakupovat a jedna rekne druhe: ty pico, to jsou kurevsky pekny hadry)  To uz ovsem nesvedci o slusnosti, spis o vzdelani, inteligenci
a jesne me napadlo, takove prazske "voe" (mozna je to vsude, ja to nejvic slysela u prazaku). Kdyz se mezi sebou bavej kluci, je to neco jako vsuvka. Kdyz jsem se s nima bavila ja a jednoho z nich lehce parafazovala, tak na me koukali jak pera z gauce... to je mi ale rovnopravnost
Hergot daemoniack, z mych prispevku se snad da poznat, ze soudim rovnym dilem. Slusnej chlap ma taky mluvit slusne (zadne "voe" za kazdym druhym slovem). A tou slusnosti myslim hlavne to, ze se clovek dokaze v takovych situacich ovladnout a neposila hned nekoho do pr.... Bláznivý Chapu, ze dneska vetsina mladych lidi na slusnost verbalniho projevu dlabe, jenze to je tim, ze rodice se doma bavi jak dlazdici, v mediich si s tim hlavu taky nelamou, a detem to pak prijde normalni. Kdyz je clovek sam tak at si nadava jak se mu libi, ale pred ostatnimi lidmi (hlavne pred detmi!) by se mel kazdy ovladat. Cesky jazyk je velmi bohaty a nevidim duvod, proc si verejne neulevit slusne (doprcic, doprkynka, atd.) - proc hned pouzivat vulgarnosti nejvetsiho kalibru? IMHO ta uleva je spis v tom, ze si clovek zarve, nez v tom, ze pouzije vulgarni slovo. Vykřičník

<OT>
noghri: ty znas TeX? Šokovaný
</OT>
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Červenec 2007, 13:18:17 »

Mne osobne sa viac ulavi pri vulgarnosti najvacsieho kalibru a normalnej hlasitosti, ako pri hlasitom doprkynka.  Šťastný
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS