Jde to ještě?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 23:56:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jde to ještě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jde to ještě?  (Přečteno 5851 krát)
george10100

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Písek
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 31. Květen 2010, 20:34:36 »

Zdravim byl bych moc rád, když mi někdo pomůže, protože každej vidí věc jinak než ten co jí prožívá. Snažim se zbalit jednu holku, kámošku ze školy, už dřív mi přišlo, že se tak trochu ke mě má a rozuměli si a rozumíme pořád na jednej akci mě i chytala za ruce, objímala a pod. a to byl ten moment, kdy jsem si řek, že do toho pudu. Nechtěl jsem tlačit na pilu a tak ze začátku jsem jsem s ní jen flirtoval jako dřív, pak mě napadlo, že bych jí moch pozvat na vodu jestli by nejela, do zprávy jsem jí napsal i drobet co si myslim, aby si uvědomila o co mi jde. Napsal jsem něco v tom stilu, že se mi líbí a že hezčí představu než bejt s ní na vodě si neumim ani představit. Odpověděla že pojede ráda a myslel jsem že to jde dobrym směrem. Navíc se blížila další školní akce, kde jsem měl v plánu jí říct všechno na rovinu. Jenže než jsem to s tich udělat odešla na chvíli od stolu a od tý doby se k ní měl jinej a už se s náma ani nebavila, čili všechno špatně. Navíc ještě před akcí mi napsala že nejni jis tý jestli na vodu pojede že se jí to s něčim kreje. A ted nevim jak dál a jestli je vůbec z toho nějaká šance vybruslit ?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Květen 2010, 21:23:43 »

WTF?! Tohle celé se stalo během toho, co nějaká holka stála u tvýho stolu? Šťastný A zhatila to tim, že odešla?!

Doufám, že ne Úsměv  V tom případě můžeš zkusit opačný postup. Napsat jí, že jestli už se teda rozhodla, že jedna kámoška by docela jela, ale chtěla to vědět dřív. Blbější než je to teď to nebude. Ona se bude muset vyjádřit. A navíc jí bude vrtat jaktože když si chtěl jet s ní, tak teď bys hnedle jel s nějakou jinou. A to je dobře. Protože třeba bude mít chuť zaručit, aby žádná jiná nejela = pojede sama. Jen na to lhaní s kámoškou pozor... připrav si nějakou konkrétní kámošku, abys jí dokázal popsat, říct jak se jmenuje a tak Mrkající Protože bude vyzvídat IMO Mrkající

A VYPLŇ SI VĚK ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
george10100

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Písek
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Květen 2010, 21:33:28 »

No celkem mě to rozhodilo seděli jsme celá parta u stolu a kecali, flirtoval jsem s ní a z ničeho nic odešla, myslel jssem že de na záchod a pak už jsem jí jen viděl jak se objímá s jinym Šťastný Jinak trik s holkou dobrej nápad:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Květen 2010, 22:48:12 »

No a ? Já se objímám s tolika holkama... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
george10100

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Písek
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Červen 2010, 11:42:00 »

No což to já taky, ale když jsem to viděl nebylo to jenom objímání, ale čert to vem. Rozhod jsem se to neřešit, navíc věci se hli v tom smyslu, že na tu vodu nakonec pojede čili to nebudu nijak hrotit. Super!
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen 2011, 13:18:39 »

mozno tam stal, ona ho videla, mali nieco medzi sebou, tak si sadla aby ziarlil sa ta dotykala a potom sa na to vykaslala.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Březen 2011, 19:28:07 »

z toho, čo si napísal je jasné, že sa jedná o chybu čisto technickú. Skrátka si ju nezbalil a nechal ju prebaliť iným. Ľudia zo social dynamics tomu hovoria Beta. Doporúčam navštíť Social dynamics fórum, tam získaš presne ten druh informácií, ktorý ty teraz potrebuješ.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS