Je inteligence důležitá?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Květen 2024, 12:42:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je inteligence důležitá?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Je inteligence důležitá?  (Přečteno 51542 krát)
Devor

Karma: -4
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 06. Listopad 2006, 21:26:32 »

Myslíte, že se dá holka nabalit na to, že jsem velmi inteligentní? Nebo to holky spíš berou jako nevýhodu? Jsem matematik a často mívám dost výstřední názory. Vzhledově nic moc, introvert.
Děkuji za každou odpověď
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Listopad 2006, 21:37:11 »

Dá, ale záleží o co jí jde. Všechno jde, když se chce. U holek je spíš rozhodující, jak na ně zapůsobíš, když tě poznají. Se koukni kolik "ošklivých" kluků (třeba křováci) mají pěkné holky. Protože toho prostě dokázali využít a něčim na ně zapůsobili a teď neřeším prachy.  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Devor

Karma: -4
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Listopad 2006, 21:44:50 »

LordAli : Mě spíš šlo o to, jestli třeba existují normalní holky, kterým se líbí inteligentní muži(nikoli, že v nich vidí potenciální zdroj peněz)
Zaznamenáno
Johny

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Listopad 2006, 22:07:48 »

Každou holku bere něco jinýho,nejde ani tak o vzhled ale jak si s ní rozumíš,jestli j rozesměješ a prostě jak si celkově rozumíte..Mít holku,které jde jen o peníze je dle mýho vztah o ničem...
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Listopad 2006, 22:27:15 »

Citace: "Devor"
Myslíte, že se dá holka nabalit na to, že jsem velmi inteligentní? Nebo to holky spíš berou jako nevýhodu? Jsem matematik a často mívám dost výstřední názory. Vzhledově nic moc, introvert.
Děkuji za každou odpověď


A jak se to na tobe pozna, kdyz jsi introvert? Ze by holky omdlevaly, kdyz jim sdelis cislo sveho IQ, jsem jeste nezazil Úsměv.

Pokud ovsem umis svou inteligenci pouzit pri konverzaci a taktice, tak to rozhodne vyhoda je.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Listopad 2006, 22:51:08 »

Jasně, když jsi inteligentní, tak máš šanci zaujmout inteligentní holku. Když máš výstřední názory, tak se možná budou líbit nějaké výstřední intelektuálce.
Kupodivu znám i chytré chlapy, kteří mají doma blbé slepice a nevím, čím to je...jestli je ta ženská hodná a udělá jim pěkný domov, tak to taky určitě něco váží...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Listopad 2006, 23:24:04 »

Tohle bude drsne... Leda bys mel velkej penis a tesne kalhoty...
(pokud tohle na me uz nekdo z kolegu zkousel-inteligence plus introvert, mno, tak mi nedoslo, ze me bali...)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Listopad 2006, 23:36:38 »

Matematik, introvert... CVUTak... matfyzacky... tady fakt neni nikdo mimo technicke obory ? Úsměv)

Problem neni v IQ, ani ve vzhledu - pokud teda nepripominas chrest s brejlema ci tlusteho medvidka, nemel by byt problem dostat se az k tomu, ze ohromis vtipnou konverzaci... nazory si nech na pozdeji Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Devor

Karma: -4
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Listopad 2006, 15:34:03 »

Dobře ještě jednou od znova. Je mi k nečemu pověst inteligenta, když se vyskytuju mezi inteligentními kluky a holkami? Tedy je kolem mě spousta inteligentních kluků, kteří dejme tomu nejsou tak chytří jako já(nechci se vychloubat, ale nevím, jak to napsat jinak), ale také spousta inteligentních holek.

p.s. Mě nejde o to, ajk oslovovat dívku, ani o nějakou podobnou věc. já nemám zapotřebí balit holky na ulici. jde mi o to, jestli ve svém okolí můžu najít dívku, které bych se líbil zrovna já(nikoli, že by chodila se mnou, jen proto, že na ni ideálové nezbyli)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Listopad 2006, 15:41:51 »

Zazraky se deji :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Listopad 2006, 18:28:18 »

Citace: "Devor"
LordAli : Mě spíš šlo o to, jestli třeba existují normalní holky, kterým se líbí inteligentní muži(nikoli, že v nich vidí potenciální zdroj peněz)


Proto jsem psal, že neřešim prachy, aby se o tom vůbec nebavilo  Vykřičník  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Devor

Karma: -4
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Listopad 2006, 19:09:28 »

Citace: "LordAli"
Citace: "Devor"
LordAli : Mě spíš šlo o to, jestli třeba existují normalní holky, kterým se líbí inteligentní muži(nikoli, že v nich vidí potenciální zdroj peněz)


Proto jsem psal, že neřešim prachy, aby se o tom vůbec nebavilo  Vykřičník  Nápad


JJ, jenže kdybych tam nenapsal tu závorku, tak by to plno lidí zajisté pochopilo tak, že se třeba můžu líbit holkám, co jsou na prachy a vidí v inteligenci jejich potenciální zdroj.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 07. Listopad 2006, 20:33:05 »

Citace: "daemoniack"
Matematik, introvert... CVUTak... matfyzacky... tady fakt neni nikdo mimo technicke obory ? Úsměv)

Ne Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Listopad 2006, 22:16:26 »

Citace: "Augi"
Citace: "daemoniack"
Matematik, introvert... CVUTak... matfyzacky... tady fakt neni nikdo mimo technicke obory ? Úsměv)

Ne Šťastný


ale jooo, nejaky architekt se tu sem tam poflakuje a obcas i ekonom Mrkající)))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Listopad 2006, 22:17:54 »

Citace: "Augi"
Citace: "daemoniack"
Matematik, introvert... CVUTak... matfyzacky... tady fakt neni nikdo mimo technicke obory ? Úsměv)

Ne Šťastný


Úsměv) no, aspon jsem doma... mezi svejma...

jen takova vlezla otazka ... matematik a prachy - to mi moc dohromady nejde, aspon teda pri predstave vysokoskolskeho profesora... ci miris do bankovniho sektoru? :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Listopad 2006, 22:23:05 »

1) Ne vzdy znamena inteligence vtipnou konverzaci
-dokonce ani nutne potencial naucit se vtipne konverzovat - vtipnost vyzaduje znacnou rychlost, ale matematika ma casto spise takovy dumavy prubeh
-ale jiste znamena zajimavou a podnetnou konverzaci, pokud je umozneno aby byla hluboka

2)
Citace
Je mi k nečemu pověst inteligenta, když se vyskytuju mezi inteligentními kluky a holkami?

-jo to je dobra otazka, na to jsem se chtel taky zeptat.
No byly doby kdy sem to mohl hrat tak nejak na "genia" ktery si muze dovolit byt "trochu mimo"...ted uz jsem v kolektivu kde sice porad nejsem blby ale jsou tu jine hvezdy.
Je docela problem (v sebevedomi) kdyz se ti libi holka ktera je ~dokonala (krasna, spolecenska, upravena...) a zaroven ani nevidis ze bys byl chytrejsi, cos je jediny trumf ktery mas. Ale pokud jsi i v danem kolektivu tou HVEZDOU (jednou z hvezd staci) tak urcite za to mas slusny bonus. Je to podobne jako bys byl spevak, umelec, prezident. Ale musis to brat jako bonus, a ne spolehat ze to proste vsechny omami (vlastni retrospekce  gymplu a tak).

//no ale nevim jestli mam neco jako radit kdyz za mnou nestoji ciny a zkusenosti...su proste teoretik Úsměv[/quote]
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Listopad 2006, 22:31:29 »

ad profesor ... profesori sice maji nejakych 25-30 tis ale oni to maji nejak zvlastne strukturovane (nevim jestli maji neco z grantu)...s zapocitanm tech dalsich veci to pak vyslo tak 50-80 tis... a navic furt nekde litaji na konference, synchronizovat atomove hodiny a tak..tak si zijou dobre Úsměv

Toz architekt je cvutak...to je technicky obor...
naopak na vas akademicke matfyzacky kamos hrozne nadava...ze si tam dete jen tak popvyhulene pablit jak na filozofii bez predstavy jak se chcete ucastnit procesu vytvareni materialnich hodnot Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Listopad 2006, 22:33:57 »

Citace: "0254"
ad profesor ... profesori sice maji nejakych 25-30 tis ale oni to maji nejak zvlastne strukturovane (nevim jestli maji neco z grantu)...s zapocitanm tech dalsich veci to pak vyslo tak 50-80 tis... a navic furt nekde litaji na konference, synchronizovat atomove hodiny a tak..tak si zijou dobre Úsměv

Toz architekt je cvutak...to je technicky obor...
naopak na vas akademicke matfyzacky kamos hrozne nadava...ze si tam dete jen tak popvyhulene pablit jak na filozofii bez predstavy jak se chcete ucastnit procesu vytvareni materialnich hodnot Úsměv


teda... vazne - tak to jsou ti "moji" profesori docela chudackove... teda, mozna jsem se spatne vyjadrila - doktorandi, postdokove, vedecti pracovnici, mozne phd a pak nekdy docent a profesor - ale to uz by chlap mel byt dedeckem... nebo aspon otcem s puertalnim deckem....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Listopad 2006, 22:49:19 »

to 0254:

no asi jak kteri profesori...souhlasim s daemoniack...u nas co za neco mozkove stalo uteklo do zahranici, protoze tady se neda vyzit... mame momentalne docela vylidnenou katerdru Šťastný

a to mi rekni to kamos nadava jen na matfyzacky nebo obecne na matfyzaky... protoze nejak kdyz nad tim premyslim, vetsina z mych kamaradu ma praci, obcas i dve... a ja se take nebojim, ze bych nebyla schopna akumulovat majetek jak Fereng, kdyz na to prijde, a delat vedu k tomu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Listopad 2006, 23:09:25 »

tohle tu moc neresme Úsměv
-ten kamos ma dost extremni nazory na spoustu veci... a nadava vic na matvyzacky - ze holky nepujdou na techniku ale na matvyz protze si dany obor predstavuji jak hurvinek valku - ze opovrhujiu tou industrialni slozkou vedy a chtely by byt nejaci zbytecni astralni akademici jak filozofove (na ktere pak nadava jeste vice)...zatimco chlapi maji radi primo ty pocitace, ten prumysl, neco chlapskeho delat... //ja snim teda moc nesouhlasim...a nechapu proc potom nenadava na me (ze mam rad brutalni silu velkych devicu? Úsměv
proto to neresme, byla to jen konverzacni poznamka...
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
enter00

Karma: 0
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Listopad 2006, 12:54:09 »

ono treba rozlisovat medzi inteligenciou napr na pocitanie prikladov, a SOCIALNOU inteligenciou. Ked mas tuto druhu a mas dostatok vzdelania - teda hodne citas, mas prehlad, vlastne nazory na veci a vies sa za nieco postavit(napr. pomoct cloveku aj ked vsetci ostatni nanho kaslu), tak to mas u kazdej rozumnej baby vyhrate. a to doslovne.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Listopad 2006, 13:51:31 »

s tou socialni inteligenci - mi to totiz neprijde ani moc jako inteligence (potencial neco pochopit, vymyslet), ale spise ciste obrovsky soubor zkusensoti + nebyt nejak citove naruseny ci co...

jako ze to cemu se obvykle rika socialni inteligence bych spise nazval socialnim vzdelanim

jinak enter00 dik, poprve se poznavam v popisu idolu zen Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Listopad 2006, 15:28:03 »

Citace: "noghri"
Citace: "Augi"
Citace: "daemoniack"
Matematik, introvert... CVUTak... matfyzacky... tady fakt neni nikdo mimo technicke obory ? Úsměv)

Ne Šťastný


ale jooo, nejaky architekt se tu sem tam poflakuje a obcas i ekonom Mrkající)))


Tak jsou tu i jiné obory, ale natolik specifické, že by nebylo moudré je uvádět.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Listopad 2006, 17:43:35 »

jejda, tak kdyz uz si stim zacal, tak uz to vyklop Úsměv nikomu se tu nechce to z tebe tahat (vim ze bys chtel kyz se k tomu tak stavis:))
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Listopad 2006, 21:11:06 »

Citace: "0254"
tohle tu moc neresme Úsměv
-ten kamos ma dost extremni nazory na spoustu veci... a nadava vic na matvyzacky - ze holky nepujdou na techniku ale na matvyz protze si dany obor predstavuji jak hurvinek valku - ze opovrhujiu tou industrialni slozkou vedy a chtely by byt nejaci zbytecni astralni akademici jak filozofove (na ktere pak nadava jeste vice)...zatimco chlapi maji radi primo ty pocitace, ten prumysl, neco chlapskeho delat... //ja snim teda moc nesouhlasim...a nechapu proc potom nenadava na me (ze mam rad brutalni silu velkych devicu? Úsměv
proto to neresme, byla to jen konverzacni poznamka...


Jeden můj kamarád říkal, že ho studium na matfyzu poznamenalo následujícím způsobem: když přišel na školu, tak mu všechny spolužačky (kterých bylo dost málo) přišly strašně chytrý a ošklivý. A když školu končil, tak mu přišly staršně chytrý a krásný.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS