Je inteligence důležitá?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:18:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je inteligence důležitá?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: Je inteligence důležitá?  (Přečteno 51208 krát)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 08. Leden 2007, 14:00:48 »

ad hodnoceni na webu - co mam zkusenost tak skvele hodnoceni tam maji lidi prumerni, je totiz nejaky podivny zvyk ze vsichni obyc lidi davaji jenom skvele zamnky, spatne znamky davaji poze lidi kteri se na to specializuji, a to tem kteri jsou nadprumerne hezci protze je maji za narcise a vyzivaji se v tom ze davaji spatne znamky a pak si libujou v reakcich na to (nechapavych, nastvanych a podobne) - prijde mi to spise jako zajimavy ekologicky, etologicky nebo spise sociologicky experiment ale rozhodne ne jako objektivni hodnoceni Úsměv


ad inteligence z druhe strany - u holek. Asi mi jde o ni vice nez sem si mylel (resp. mene me odrazuje kdyz je holka trozku oskliva, nez kdyz je nepodnetna).
jo ta nepodnetnost je spravne slovo, asi lepsi nez inteligence. Vadi mi kdyz se s nekym bavim a nemuzu z neho vydolovat nejaky jeho nazor, postoj (natoz aby se ho snazil sam prezentovat). Nebo kdyz odbyde moje vyadreni se k necemu..jen tak ho prejde a nema k tomu co rici. Nevim jestli je to tim  ze se boji rikat svuj nazor, ze tak lidi deformuje skola (nebo ja nevim co - myslim tim "drzet hubu a krok"), nebo jestli tim dava najevo ze se stavi do submisivni role (a mysli ze mi to bude imponovat?) - ale vypada to potom jako by uvnitr toho blackboxu jeji hlavy nebyla zadna zajimava struktura k prozkoumani. Jako uznavam ze obcas to muze byt pouze tim ze ji nesedi tema, ale jiste ne vzdy.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 08. Leden 2007, 14:07:09 »

nemusi to byt tim, ja si proste s nekterymi lidmi mam hodne co rict a povidame si jak o kravinach tak o podstatnych vecech a s nekterymi i pres veskerou snahu ta konverzace vyzni tak nejak prazdne...nijak...

to neni v blbosti tech holek...to je proste v nekompatibilnosti osobnosti Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 08. Leden 2007, 14:32:44 »

no jak rikam - je mozn e ze v nekterych pripadech jo. terminu "nekompaktibilita osobnosti" nejak tak moc nerozumim, ale je jasne ze casto se muze holka pohybovat bezne v prostredi kde se mluvi o uplne jinych tematech, nebo ji neco jineho zajima a tak.

ale ja kdy vidim ze je nekdo prakticky cimkoli fakt zaujaty, tak hrozne rad posloucham a nechavam na sebe pusobit jak o tom emotivne hovori.

ale mam i treba kamarady, o kterych vim ze je neco zajima, ze neco zajimaveho delaji, (i kdyz musim rict ze jsou asi spise chytri no Úsměv ale nic moc o tom nereknou, clovek aby to znich tahal jak u zkousky treba. O cem by teda jinem mohli chtit mluvit kdyz ne o tom co JE zajima?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 08. Leden 2007, 14:56:52 »

neni to v zajmech, fakt je to o tom, jak si lide sednou. tohle rikam, ze zkusenosti... proste jsou lide, kterym nemam zajem nic rikat, nevim proc. a predpokladam, ze to funguje i opacne...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 08. Leden 2007, 15:30:32 »

zombie
zeny vydrzi hodne - no, mozna ze jste pro nas jen takova zkouska - jednou preci budeme muset vydrzet potomky a nezabit je (i kdyz budou po vas Úsměv
Docela by me zajimalo, jak muzes vypadat, ze to zenska nemuze snest... napada me jen jeden typ chlapu co nesnesu - a to jsou slizouni a to neni o vzhledu, ale o necem...mimosmyslovem?? Takze - s posledni vetou souhlasim, vnimame vas nejen ocima (ostatne mame 5+1 smysl Úsměv
K tomu kdy zenske neutecou... nesmrdet, nebyt spinavy (pocitaj se i mastne vlasy) a souhlasim (akorat tu odvahu - to se nekde prodava, nebo jak to je? Smutný
A co je to charisma - napada me nekolik- ne klasicky peknejch chlapu, co ho jiste maj a nejlepe se to da popsat jako vnitrni zare/svetlo toho cloveka

0254
Vis, oni se obcas doopravdy najdou lidi, kteri ac delaj totez, zajima je skoro to same, proste si nemaji co rici - mam kamarada, stejne zajmy, krasnej kluk, ale po dvou vetach na sebe vetsinou jen koukame a smejeme se (bohuzel tam neni ani ta chemicka reakce Smutný ) a nemyslim, ze bychom byli inteligencne nak moc mimo, nebo tak, proste smula... takze jako obvykle, souhlas s noghri Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 08. Leden 2007, 15:56:33 »

Citace: "daemoniack"
zombie
zeny vydrzi hodne - no, mozna ze jste pro nas jen takova zkouska - jednou preci budeme muset vydrzet potomky a nezabit je (i kdyz budou po vas Úsměv
Docela by me zajimalo, jak muzes vypadat, ze to zenska nemuze snest... napada me jen jeden typ chlapu co nesnesu - a to jsou slizouni a to neni o vzhledu, ale o necem...mimosmyslovem?? Takze - s posledni vetou souhlasim, vnimame vas nejen ocima (ostatne mame 5+1 smysl Úsměv
K tomu kdy zenske neutecou... nesmrdet, nebyt spinavy (pocitaj se i mastne vlasy) a souhlasim (akorat tu odvahu - to se nekde prodava, nebo jak to je? Smutný
A co je to charisma - napada me nekolik- ne klasicky peknejch chlapu, co ho jiste maj a nejlepe se to da popsat jako vnitrni zare/svetlo toho cloveka



No nemyslim si ze je to tak zlé Úsměv))
jak vypadam , spíš jsem vzpomínal jaký byl můj osobní názor  můj vzhled v pubertě Úsměv
No slizoun snad nejsem  Úsměv   To radši balooon Úsměv
Jinak jsem jistě krasavec , zvlášť kdyz je dostatečné přítmí Úsměv)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 08. Leden 2007, 16:00:30 »

baloon, tedy mirne s nadvahou? Šťastný tak to je jeste v pohode Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 08. Leden 2007, 16:11:44 »

Citace: "noghri"
baloon, tedy mirne s nadvahou? Šťastný tak to je jeste v pohode Úsměv))


No já bych to spíš přesněji pojmenoval že jsem solidní Úsměv)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 08. Leden 2007, 17:13:23 »

Smějící se  Smějící se   Smějící se

i tak se tomu da rikat Úsměv ja hrde pouzivam oznaceni, ze nejsem zadne tintitko Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 08. Leden 2007, 19:23:41 »

Ja teda rikam, ze je za co chytnout... i kdyz, pravda, zenska to musi mit na spravnem miste Úsměv

Super... kdyz se zhasne, kazdej je Brad Pitt.. jen si rikam, koho asi videj partneri Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 09. Leden 2007, 10:34:45 »

Citace: "daemoniack"
Ja teda rikam, ze je za co chytnout... i kdyz, pravda, zenska to musi mit na spravnem miste Úsměv

Super... kdyz se zhasne, kazdej je Brad Pitt.. jen si rikam, koho asi videj partneri Úsměv)


Svatosvatě slibuji že Brada Pitta v partnerce nevidím ani si ji tak nepředstavuji , ani jsem se o to toto nikdy  nepokoušel, bez ohledu na intenzitu osvětleni....
Úsměv

No jo ale chlap nikdy na tom správném místě nikdy nepřibere Úsměv))
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 09. Leden 2007, 10:42:10 »

Citace: "daemoniack"
Super... kdyz se zhasne, kazdej je Brad Pitt.. jen si rikam, koho asi videj partneri Úsměv)


No koho - partnerku Brada Pitta - neodolatelnou Angelinu Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 09. Leden 2007, 21:23:54 »

Citace: "ZombieMen"

No jo ale chlap nikdy na tom správném místě nikdy nepřibere Úsměv))


pravda, mozek jen tak nenabira, ze Úsměv)
Ale notak... rika se, ze i s malym kasparkem lze hrat velke divadlo - a nejdeme-li do extremu... (nebot, kde nic neni, ani smrt nebere)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 09. Leden 2007, 21:25:46 »

Citace: "Ondrash"

No koho - partnerku Brada Pitta - neodolatelnou Angelinu Šťastný


Ona je neodolatelna?? Vazne?? Chjo Smutný

Ja se s bejvalym furt hadala, ktera zenska je NEJ - on tvrdil ze trinity (nevim proc, ale prej kdyz vylezu ze sprchy, jsem ji podobna), me se strasne libila jedna ze zrzka z Avalonu (tak se tusim ten film jmenoval)...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 09. Leden 2007, 22:54:24 »

Angelina se libi i me a to jsem holka Smějící se ale je fakt, ze jsem si ji vsimla jen kvuli jejimu prvnimu manzelovi Johnny Lee Millerovi Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 10. Leden 2007, 10:19:22 »

Citace
pravda, mozek jen tak nenabira, ze Smile)

zajimave, a clovek by cekal ze tem fosfolipidum bude obezita docela pomahat

ad trinity - hodne cernovlasek s mokrou hlavou tak byde vypadat Úsměv
ale jestli se mu spise nelibil jaky to byl akcni typ
-at tak ci onak v obou nikach u me dominuje Aeon Flux (aspon predstavitelka v hrane filmove verzi) - neni tak krecovita a a ma jemnejsi oblicej a plnejsi tvary
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 10. Leden 2007, 11:39:38 »

Angelina je chodící reklama na silikon a rozhodně se mi nelíbí. To už snad raději toho Pitta  Smějící se

Abych nebyl úplně OT. Nedávno jsem na ulici viděl nádhernou holku. Nohy až do nebe, překrásný úsměv, no přál bych vám to vidět. Vedle ní šlo něco, co vypadalo jako její starší dementní bratr. Ještě jsem si říkal, jaká je hodná, že ho bere na procházky. Nebudu to natahovat - když jí začal po chvíli olizovat mandle, došlo mi, že to nebude její bratr.
Inteligence nemá co do činění s tím, jestli na vás holky letí, nebo ne. Toť můj závěr.
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 10. Leden 2007, 18:54:56 »

jak se ta inteligence/hloupost navenek vzhledove poznala?
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 10. Leden 2007, 19:24:23 »

Citace: "0254"
jak se ta inteligence/hloupost navenek vzhledove poznala?


Vzhledove? Nijak - i na prvni pohled nadherne jablko muze byt uvnitr cervive... hold ho musis prozkoumat zevnitr Úsměv
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 10. Leden 2007, 20:48:20 »

A holt je tu i moznost, ze po predchozich zkusenostech s jinymi jablky ti ten cerv vadit nebudes a s klidem ho schroupes  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 11. Leden 2007, 22:09:24 »

Řekla bych, že ta inteligence musí být na obou stranách trochu kompatibilní, jinak je to pro toho jednoho dost nuda  Mrkající
Zaznamenáno
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 09. Březen 2007, 19:12:29 »

Citace: "Devor"
...jsem velmi inteligentní...Jsem matematik a často mívám dost výstřední názory. Vzhledově nic moc, introvert...

Kdo mě tady popisuje?  Stydlivý
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 14. Březen 2007, 19:23:05 »

Teď mluvim z vlastní zkušenosti, protože mým největším koníčkem jsou počítače a vim o nich fakt hodně. Na střední mám jednu dvojku (čeština) a moje názory nejsou většinou nijak výstřední, ale jsem ten typ, kterej se je nebojí prosazovat Úsměv No, každopádně (teď budu přehánět) když přídeš k holce v košili, v kapsičce propisky, ve vlasech pěšinku a v ruce kufřík, tak tvoje ambice nevidim jako moc optimisticky (pokud se teda nesnažíš sbalit nějakou ve středních letech, protože tam tohle prej zabírá - nezkoušel jsem to :-D ), ale pokud si chytrej, ale normální, tak se to dá v pohodě, protože kombinace zajímavej, vypadá normálně a ještě k tomu chytrej je docela dobrá. Ale druhou věcí je, že ty se musíš snažit zvát spíš chytřejší holky, protože když pozveš nějakou "míň chytrou" tak se budeš nudit buď ty nebo ona. Já tohle řešim tak, že když zjistim, že se s ní nemám v podstatě o čem bavit, tak prostě využívám toho, že dokážu prokecat komukoliv díru do hlavy a prostě bavim jí a pak se rozejdeme domů a prostě jí třeba napíšu, že tohle by nešlo. Ale aspoň někdo si to rande užil a ty potom můžeš bejt happy, že aspoň šla, protože se ti povedlo jí "sbalit". To že si introvert to vůbec nevadí pokud teda sebereš odvahu jí pozvat (což mi občas dělá i problémy (velký problémy :-D ), ale potom když ze sebe vysoukáš nějaký ahoj nebo prostě ten začátek, tak už to de samo). Vzhled nic moc ... Tak to by mě štvalo nejmíň.

Takže když to shrnu, taky jsem v tvym popisu docela poznal :-D a věř mi, že můžeš uspět.

Je možný, že teď se mnou nesouhlasíte, tak to napište, rád se poučim.
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 15. Březen 2007, 17:42:07 »

Tak se taky vyjádřím Šťastný ...inteligence může být jedině plus. Teď mám přítele, který, slušně řečeno, kašle na nějaká y/i, s/z...takže to je pro mě (čeština je moje hobby) utrpení. Ale můžu mu snad říc, "Víš, lásko, ve slově opilí muž se opravdu píše ypsilon..."?
Modlím se, abych si na to zvykla, protože buzerovat ho za pravopis by bylo hnusné.
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 15. Březen 2007, 18:50:43 »

Citace: "cassies"
Tak se taky vyjádřím Šťastný ...inteligence může být jedině plus. Teď mám přítele, který, slušně řečeno, kašle na nějaká y/i, s/z...


Heh, úplně souhlasím, většina lidí si řekne, že na icq o pravopis nejde, ale hrubky fakt nedělají dobrý dojem Kroutící očima (ale neříkám, že někdy neudělám chybu...)

Teď si s někým píšu a opravdu pozitivně na mě zapůsobilo, že píše (jako jeden z mála) bez chyb Smějící se, fakt radost pohledět ...

Jinak si myslím, že o inteligenci samozřejmě jde ... ale na druhé straně, pokud kluka neznám, tak na něm tu inteligenci hned neuvidím, že ... takže mě musí nejdřív něčím zaujmout ... ať už je to cokoliv Provokatér
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS