Jedna malá story

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 07:21:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jedna malá story
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jedna malá story  (Přečteno 8632 krát)
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 11. Leden 2009, 14:19:19 »

Zdravím všechny.

Kdyby mi někdo ještě nedávno řekl že si tady někdy budu "vypisovat srdíčko" a doufat že mi někdo poskytne pohled na věc který mi uniká, asi bych se mu vysmál. Ale hle, ženy mi opět ukázaly že je velmi těžké je pochopit , a tak jsem tady. =)

Věc se má asi takto - seznámil jsem se s jednou dívkou která je o rok mladší než já (mně je 19), nejdříve jsme si zhruba měsíc psali na ICQ přičemž už tehdy jsem měl po dlouhé době pocit že zrovna ona by mohla být ta pravá - předtím jsem totiž skoro rok držel půst po dvouletém vztahu který ze dne na den krachl. Ve všem jsme si rozuměli, měli jsme téměř stejné názory na hromadu věcí, a proto jsem se rozhodl ji po této měsíční korespondenci zkusit pozvat ven. Vzhledem k tomu že jsem se teprve nedávno přistěhoval do města ve kterém žije rozhodl jsem se trochu negentlemansky nechat výběr data i podniku na ní, protože ještě nemám dvakrát moc obhlédnuto kde se dá dobře posedět a podobně. Nakonec ke schůzce opravdu došlo, zašli jsme do vinárny a večer utekl jako voda. Snažil jsem se ji příliš okatě nebalit ale také jsem vybrusloval z témat které by mě mohly pasovat do role "kamaráda" která se mi už jednou stala osudnou. Z mého pohledu vše proběhlo vcelku dobře, pořád se mi dívala do očí, smála se, mluvili jsme zhruba stejnou měrou a chvilek ticha bylo minimum. Samozřejmě jak velí nepsané pravidlo jsem ji pak šel doprovodit domů kde nastal drobný kámen úrazu v tom že jsem ji příliš dlouho zdržoval na mrazu. Ne protože bych sbíral odvahu k tomu ji políbit (to jsem ani neměl v plánu, měl jsem trochu v krvi a navíc jsem věděl že nemá ráda úlety a když někdo moc tlačí na pilu) ale protože mě pořád napadalo co jsem jí ještě zapomněl říci. Když jsem se konečně vypovídal, objal jsem ji na dobrou noc a rozloučil se s tím že jí brzy dám vědět abychom se mohli domluvit na repete. Říkal jsem si že dám tak týden období klidu a pak s ní zkusím zase někam vyrazit, osud mi ale shodou okolností včera přihrál možnost získání dvou lístků na operní představení. To sice není můj šálek čaje, ale dotyčná je více kulturně založená než já tak mě napadlo že se jí přes SMS zeptám jestli by nechtěla jít. Čekal jsem odmítnutí s tím že na to není, ale místo toho přišla odpověď která se mnou mnohem více pohnula.
Nejdříve se zeptala, kolikátého to je, protože má údajně nabitý program (zde si neodpustím poznámku - hernajs, já mám zkušební období na VŠ, musím přečíst v průměru knížku za den, a přesto když si chci na něco udělat čas tak si ho prostě nějak udělám :-D). Napsal jsem jí tedy přesné datum a připojil poznámku že učení přece počká, koneckonců i já jsem ještě týden před maturitou řešil jediné a to sice oslavu narozenin. Odepsala že nejde ani tak o učení jako spíše o to že teď má spousta kamarádů a kamarádek oslavy narozenin (tady mi to moc nesedělo už jen kvůli tomu že to na mě působí dojmem že použila výmluvu o které jsem psal ve své SMS já jen aby nemusela uvažovat co napsat) a že neví jestli bude mít čas.

Teď budu jen chvíli uvažovat nahlas - snad ví kdy mají její kamarádky a kamarádi narozeniny, ne? Dal jsem datum, pokud ten den někdo narozeniny slaví tak to beru, ale takhle mi "nevím jestli budu mít čas" do toho prostě nesedí. A navíc - kdo by pořádal oslavu narozenin ve středu? A stejně je to celé zvláštní shoda okolností, zrovna když by se jí asi nějaká ta výmluva hodila tak najednou všichni v jejím okolí "slaví". Když jsem ještě chodil na SŠ tak vyloženě oslava narozenin se vším co k tomu patří byla v průměru jedna za rok, a to jsem byl součástí dosti živé třídy. :-D
Ale zase na druhou stranu - kdybych jí prostě nepadl do oka tak myslím že by pro ni bývala nejlepší a nezpochybnitelná výmluva "opera to není nic pro mě".

Normálně bych se v tom takhle nepitval ale jak jsem psal - už strašně dlouho se mi nestalo aby na mě nějaká holka tak moc zapůsobila a nerad bych promeškal šanci jen kvůli své paranoie. Nečekám ani že mi tady někdo z vás napíše "Je mi to jasné, je to tak a tak", spíše bych byl vděčný za jakýkoliv možný úhel pohledu...a taky pokud to ve výsledku bude úplně jinak tak budu moci aspoň svůj neúspěch na někoho svést. :-D
V tuto chvíli ve mně převládá názor 'Stáhnout se, nepsat jí, nevolat a vyčkávat", na druhou stranu by tím mohla získat mylný dojem toho že jsem se naštval a v duchu si mě odepsat.

Hergot, no nebylo mi ten rok co jsem si dal od holek klid lépe než teď? Rozhodně bylo o problém méně.:-D

Předem děkuji za jakýkoliv názor / připomínku / nápad / reakci, a omlouvám se že jsem vás obral o pár minut života tím že jste museli číst tenhle nezajímavý blábol ze kterého ve výsledku vylezlo jen něco co se tady v bledě-modrém už několikrát řešilo.
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Leden 2009, 14:43:07 »

hele? ne že bych měl nějaký nápad.. spíš ale trochu doplňující otázka.. co se teda stalo,  když si ji doprovodil domu? Tos ji jen objal? jak se tvářila?
Zaznamenáno
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Leden 2009, 14:53:58 »

Kazisvět: Poté co jsme si ještě zhruba 30 minut povídali na mrazu jsem udělal klasiku která se mi zatím pokaždé oplatila - řekl jsem "Tak tohle už bude asi vhodná doba na rozloučení", vzal jsem ji rukou za pas a objal. Žádný odpor nebo nechuť nedala najevo, jen se zasmála což se ale dalo pochopit, bylo to z mé strany asi docela nečekané, pak jsem se odtáhl, usmál jsem se i já a popřál dobrou noc.
Nevím ani proč ale prostě a jednoduše mi to nepřišlo jako správná chvíle na polibek, koneckonců jsem počítal s tím že nejpozději do týdne ji zase vytáhnu ven...chyba lávky. :-D

Jinak když se k tomuto přidá políbení na tvář dá se z toho udělat solidní předěl mezi přátelským a milostným rozloučením, teď docela lituji že jsem to nedotáhl aspoň do této podoby. Ale po bitvě je každý generál. =)
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Leden 2009, 14:55:22 »

Kámoši, víc z toho nebude. Už jenom proto že než jste se viděli, kecali jste spolu dlouho na icq
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Leden 2009, 15:10:24 »

Uvědom si, že holka v jednom okamžiku nemusí řešit jen tebe. Jesi je komunikativní a vypadá trochu k světu, může vás bejt klidně víc. S tím ale nic neuděláš, je to tak u většiny holek, takže si zvykni to brát jako fakt.

Teď ale k problému. Když ona váhá kvůli spoustě kamarádů a kamarádek, tak to otoč. O ten druhej lístek je přece velkej zájem, ale protože víš, že má operu ráda, zeptal ses jí jako první. Buď to vezme, nebo má smůlu - půjdeš s jinou. Mrkající Nic horšího se ti nestane.

Jj, já moc dobře vim, že teď je mnohem složitější takhle uvažovat než "za střízliva", ale jinak to s nima nejde. Úsměv
« Poslední změna: 11. Leden 2009, 15:20:35 od Stranger » Zaznamenáno

Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Leden 2009, 15:41:57 »

Mr.LiWu: No, nejsem si jistý jestli se to dá takhle brát, protože hned druhý den co jsme si psali jsem jí napsal že zrovna nemám co dělat a jestli nechce někam zajít. Odepsala že se chce nejdříve přesvědčit jestli nejsem nějaký úchylák, a k mé smůle pak přišly Vánoce které mé možnosti trochu omezily. Každopádně ale faktem bohužel zůstává že holka je schopná kluka přesunout do škatulky "kamarád" už po pár hodinách. Úsměv

Stranger: To jsem zapomněl podotknout (zato jsem zmínil spoustu nepodstatných blbostí :-D) - ona mi dvakrát moc extra společenská nepřijde, o tom mě přesvědčily dva fakty, a to sice že je skoro permanentně na ICQ a ještě se mi nestalo aby mi někdy napsala že byla na nějaké akci nebo že něco podnikla. Spíše když jsem se jí ptal co celý den dělala tak odpovídala že se koukala na nějaký film nebo že se učila. A druhak se mi zmínila že si bude pořizovat tarif na mobil u kterého si může zvolit 5 čísel na které by psala zadarmo, přičemž řekla že já mám místo v této pětici jisté (a to jsme si psali teprve něco málo přes týden).
Ale je fakt že mě samotného překvapuje že to zatím beru docela v klidu, protože už jsem naštěstí získal dost zkušeností abych Ti dal za pravdu - jinak to s nima ani nejde. Úsměv
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Leden 2009, 15:45:25 »

A proto je lepší seznamovat se naživo..seznámení přes icq je uplně k prdu...Na libimseti aspoň jako první vidí tvojí fotku...icq a chaty jsou už dneska ztracený
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Leden 2009, 16:46:28 »

Nevim, tys to zkusil, ona to zahrala do outu, kaslal bych na ni (a nezda se mi popravde ani ten smich pri objeti). Pokud by o tebe stala, tak si cas udela. A pokud o tebe stala a cas si udelat neumi, tak co bys od toho cekal? Ze budes vzdycky v poradi az za skolou a kamaradkama?
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Leden 2009, 16:53:59 »

Absolutní souhlas s LiWu ... seznamovat se (nebo si nějakou dobu nejdřív jen dopisovat) přes icq, chat,... je úplně k ničemu. Vlastní zkušenosti + zkušenosti nějakejch kámošů

A podle toho, co o ni píšeš bych ji nechal být a pustil bych to z hlavy. Přijde mi, že taky neví co chce. Nejdřív že má strašně nabitej program, že má spoustu oslav s kamarádama a přitom ji vydíš pořád na icq, řekne ti, že skoro nikam nechodí atd. Přijde mi to celý nějaký divný a divných věcí se bojim Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Leden 2009, 12:28:15 »

Dal jsem na rady (a i na sebe, bylo mi více-méně potvrzeno že nemá smysl se zahazovat s holkou která nemá ani dost fantazie na pořádnou výmluvu :-D) a napsal jsem jí že si vděčím její upřímnosti a že jsem ji rád poznal. Pochybuji že by nějak v budoucnu zareagovala ale kdyby ano určitě dám vědět. Úsměv
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Leden 2009, 17:57:27 »

Kdyz nad tim tak premyslim, tak ja bych na schuzku s nekym jen pres icq nesla ani za nic...mozna proto, ze si nepridavan na icq nikoho, koho neznam, ale i tak. Mam kamaradku, ktera to tak udelala...posilali si fotky, kecali a tak, ale je to o tom, ze u icq se da tak krasne premyslet, u rozhovoru ne, clovek se ukaze takovy, jaky je...nebo aspon mene predstira....no zpatky ke kamaradce, ona na navrhovanou schuzku chce jit, me by to ani nenapadlo.

Jinak k tem narozkam, mozna bych tomu i verila, ja mam 5 pratel, co slavi v lednu...a tak se cachruje s daty, ze netusim jeste ani jedno presne...zalezi, jake to ma doma, jak velkou ji davaji rodice volnost, od toho to muzes odvodit. Kdyz muze skakat po usich porad, tak je to urcite pravdepodobnejsi, nez kdyby mela tvrdsi rezim.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Leden 2009, 21:59:29 »

Já teda nevím, mě z její strany přišlo, že tam zájem je - když se ptá kdy je ta opera. A to že mají lidi narozky není teď nic divného, hromada lidí je má buď teď nebo pak hodně začátkem září. Oslava ve středu je sice trochu divná, ale není to úplně nemožný. Třeba chtěla jen prostě jít odpoledne za kamarádkou jí popřát a na hodinku posedět...
Jestli jsi to už odpískal, tak asi nic.
LiWu má sice pravdu, že z toho moc nekouká, jenže každej člověk je jinej a pokud je introvertka (ne moc společenská jak jsi psal), tak se asi nezamiluje během prvního rande. A když to prostě zahodíš hned po první schůzce, tak je to škoda. Kde je dneska to dobývání? Vždyť holku dneska nemusíte sbalit hned na prvním rande. A jestli se to podaří tobě, tak klidně za týden někomu jinému a jseš v trapu. To je přece o ničem. Lepší ji dobývat 5x déle a pak aspoň uvidíš jak to mezi váma je a máš trošku jistotu, že to není žádná holka pro každého. I když mě za to nebudou mít ostatní moc rádi, tak bych tomu dal šanci. Ještě tak 2 nebo 3 rande a pak budeš mít jasněji. Třeba se ti začne vyhýbat, třeba naopak.
Zaznamenáno
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Leden 2009, 00:13:47 »

Ještě není nic ztraceno, pořád mi může dát nějak vědět pokud jsem to špatně pochopil a mluvila pravdu nic jí nebrání v tom aby mi napsala, telefon na mě má, na ICQ bývám...kde bydlím ví. :-D

cassies: Jasně, to tak bývá, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit. Ale tehdy to byla schůzka domluvená přes kámošku, která mě chtěla dát dohromady s její známou. Večer předtím než jsme se viděli jsme si chvilku psali na ICQ a přišla mi fajn...ale na to rande budu dlouho vzpomínat, myslím že to bylo nejhorší rande v dějinách. Odcházel jsem z restaurace s rukou od krve poté co mě "ze srandy" začala bodat vidličkou, pak jí přišlo neuvěřitelně zábavné strkat si hranolky do nosu (a samozřejmě je následně sníst) a po jednom pivu o sobě nevěděla. Měl jsem strach ji nechat jít domů samotnou tak jsem ji vzal do sevření aby se mi nemohla vysmeknout a doslova jsem ji přes celé město dotáhl domů kde jsem ji svěřil jejímu bratrovi...a to jí pěkně prosím bylo 17...a dodnes nechápu že jsem se už na začátku po vidličkovém attacku nezvedl a neodešel jsem.
A teď tahle má druhá zkušenost...jak jsem psal přišlo mi že jsme si perfektně navzájem sedli, ale čertví, dnes se nedá věřir ničemu. =))

petanx: Na tohle nemůžu nezareagovat jinak než: Dobývání mě už tak trochu "přešlo"...a to sice poté co jsem dva a půl roku dobýval srdce homosexuálky. Lidi se klepali na čelo že jdu proti jejím genům, já jsem byl ale přesvědčen že když vydržím nakonec skončíme spolu. Skoro celý rok jsme spolu byli doslova každý den, byli jsme nerozlučitelní, ale přesto se od ní má snaha o zblížení odrážela jako dlažební kostky od štítů pořádkových jednotek. A že to skončilo nejhůř jak mohlo je asi zbytečné říkat...navíc se jí to povedlo naprosto perfektně - zametla se mnou den před mojí maturitou (jako kdyby to nemohlo počkat ještě jeden den :-D) ale jsem na sebe pyšný že jsem to vydržel tak dlouho. Úsměv

No, dali jste mi námět na přemýšlení...možná jí zítra brnku abychom si vše vyjasnili...koneckonců raději slyšet krutou pravdu než si pak vyčítat to že jsem automaticky počítal s nejhorším. Uvidí se...nejhorší možný výsledek je že se ztrapním a ztratím kousíček sebeúcty, což mi žíly nikterak netrhá. :-D

Každopádně budu informovat.
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Leden 2009, 08:02:52 »

...homosexuálky...

Já nevim, ale tohle mi přijde strašně směšný Šťastný Ne to co se ti stalo, ale ten výraz, kterej pro ně používáš Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Leden 2009, 12:01:58 »

smoula_007: To mi říkalo už hodně lidí, a já vždycky odpovídám že nevím proč ale označení "lesby" mi přijde zbytečně moc hanlivé. Vím, že tomu tak není a že se tohle slovo běžně používá, ale mně prostě tak nějak nesedí. Úsměv
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
Lanternon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Leden 2009, 12:58:44 »

Jauch jauch jauch jauch...a ještě jednou jauch. :-D
Napsal jsem jí že by mě zajímalo jestli na mě tak rapidně po našem setkání změnila názor...odpověď dorazila po několika hodinách a v té chvíli by se ve mně krve nedořezal...
,,Ale ne, jen jsem neměla náladu se s nikým bavit. Pořád jsi kámoš. Úsměv"

Na jednu stranu mám radost, na druhou je to jako dostat facku...ale myslím že je to lepší než možnost se kterou jsem počítal. No nic lidi, vidím to tak že teď budu stát 2 a půl roku proti menšímu nepříteli než je sexuální orientace, ale i tak bude fuška vymanit se z chomoutu kamaráda...

Ale za pokus nic nedám...a kdo napíše že to nemá smysl a ať to vzdám tomu ruka upadne. :-P

Aneb odteď bude moje motto "I'm the man who make impossible possible." Úsměv)
Zaznamenáno

Jsem magnet na homosexuálky! Jestli ještě jednou v životě uslyším "Promiň, kdybych nebyla na holky tak bych s Tebou šla, ale takhle..." tak budu vraždit. :-D
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Leden 2009, 13:24:01 »

No nic lidi, vidím to tak že teď budu stát 2 a půl roku proti menšímu nepříteli než je sexuální orientace, ale i tak bude fuška vymanit se z chomoutu kamaráda...

Don Quijote de la qarkforum Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS