K nepochopení (jako všechno ostatní, že?)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 02:10:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  K nepochopení (jako všechno ostatní, že?)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: K nepochopení (jako všechno ostatní, že?)  (Přečteno 11397 krát)
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 04. Červenec 2007, 19:30:19 »

Asi před třema tejdnama sem šel ven s jednou holkou (skoro 18 - musim se pochlubit.. Super! ) a krásně sme si na lavičce povídali. Číslo sem se dozvěděl na ni od kamaradky ktera mi řekla že se jí strašně moc líbim jak sem krásnej - to sem si přímo čet z jejích zpráv (potěší) - ale že se mnou nikam nechce..(pak sem jí teda napsal atd atd.) a pak sme spolu byli ještě byli paákrát, nějaká ta pusa - znáte to - a pak už byly prázdniny. A kdykoli se jí zeptám tak mi buď neodpoví a nebo nemá čas.. WTF?!?!? proč tak na jednou? to vůbec nechápu..  Smutný vim že když ste u toho nebyli tak asi těžko budete nějak analyzovat situaci ale proč tohle holky dělaj? mě teda nepříde že by zrovna TAHLE měla předem něco promyšlený nebo naplánovaný.. to je demence prostě Přemýšlím
« Poslední změna: 04. Červenec 2007, 21:26:45 od Qark » Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Červenec 2007, 21:18:23 »

nema treba jinyho a nestydi se ti to rict? problem vetsiny lidi je totiz to, ze neumej rict na rovinu co se deje
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Červenec 2007, 23:22:02 »

Nebo si to prostě rozmyslela, jestli ještě neměla moc vztahů (úlety na jednu noc se nepočítají) tak těžko bude v 18ti vědět co chce nebo aspoň co nechce
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červenec 2007, 07:56:05 »

souhlas s Mr. LiWu; mohla si to rozmyslet a nebo je jí blbý říct, že ji třeba nebaví, co děláte nebo že se chce vídat víc nebo cokoliv Úsměv zkus se jí zeptat
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červenec 2007, 19:05:00 »

tak dneska sem s ni byl venku znova... v parku - prselo tak sme zalezli do altanku a zacali se libat no... ale po chvili z ni vypadlo ze spolu nechodime (jeste pred ttim byla dlouha konverzace) pak sem z ni vytah ze prej takhle jeste ulitava jeste s jednim klukem  Ďábelský a ze se nechce na nikoho v 18 jeste vazat... co to jako ma bejt?? jak si ji mam omg ziskat jen pro sebe??






  Nemocný
« Poslední změna: 05. Červenec 2007, 19:08:14 od nemalej » Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Červenec 2007, 20:53:44 »

nema treba jinyho a nestydi se ti to rict? problem vetsiny lidi je totiz to, ze neumej rict na rovinu co se deje
ale kdeze, problem vetsiny lidi je, ze neunesou, kdyz s nima nekdo mluvi na rovinu...
tak dneska sem s ni byl venku znova... v parku - prselo tak sme zalezli do altanku a zacali se libat no... ale po chvili z ni vypadlo ze spolu nechodime (jeste pred ttim byla dlouha konverzace) pak sem z ni vytah ze prej takhle jeste ulitava jeste s jednim klukem  Ďábelský a ze se nechce na nikoho v 18 jeste vazat... co to jako ma bejt?? jak si ji mam omg ziskat jen pro sebe??
ja bych v takovy situaci, spis nez jak ji ziskat jen pro sebe, uvazoval, jak co nejrychleji pryc od ni...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 05. Červenec 2007, 21:14:02 »

 Šťastný rewer, to je pěkně řečené..
Já bych ji pozoroval a sledoval, proč se chová tak, jak se chová.. atd  Smějící se Ale takový úchylák zřejmě kamaráde nejsi. Řekl bych, že ta slečna nemá párek, co vlastně chce. A já osobně takové holky nemám rád, vždycky jsou s nimi nějaké problémy. Ať je sebevíc pěkná, inteligentní, vtipná a kdesi cosi, pokud neví, co chce, tak tam nevidím šanci na úspěšný vztah. Šťastný
Ale dělej, co ty uznáš za nejvhodnější. Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Červenec 2007, 21:26:54 »

jj souhlasím a ArchiimonDem!!! ta holka neví co chce - sice v 18 už by to mohla vědět Smějící se Asi si chce zatím jen užívat (ulítavat) Šťastný
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 05. Červenec 2007, 21:44:44 »

Asi si chce zatím jen užívat (ulítavat) Šťastný
Přesně tak Úsměv Doporučoval bych se jí zbavit nebo s ní pokračovat ve stejném stylu jako ona Mrkající
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Červenec 2007, 21:57:31 »

Asi si chce zatím jen užívat (ulítavat) Šťastný
Přesně tak Úsměv Doporučoval bych se jí zbavit nebo s ní pokračovat ve stejném stylu jako ona Mrkající
Když si sama neumí vybrat, budeš si hold muset vybrat za ní. V mym případě to znamená nechat ji plavat, páč na podobný skopičiny prostě nemám povahu. - Na druhou stranu, jestli si věříš a rád si hraješ, můžeš si s nastalou situací zkusit trochu vyhrát, proč ne... Provokatér (Jen ještě bacha na toho druhýho; jestli o tom zatim nic neví, moh by bejt "mile" překvapenej a podle toho se zachovat, až se to dozví. Smějící se No ale jak sem řek, já na tohle nejsem, proto radši pracky pryč.)
Zaznamenáno

nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Červenec 2007, 07:03:20 »

asi máte pravdu.. nebude to si jednoduchý ale asi to bude nejlepší......... kua  Projel jsem to
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Červenec 2007, 08:24:41 »

co ty víš, třeba jí začneš díky tomu připadat úžasnej, že víš co chceš a vybere si tebe  Super!
Zaznamenáno
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Červenec 2007, 10:11:03 »

to je jedna z těch lepších alternativ  ale spíš bych do toho už nešel. je sice pěkná ale každej chlap by měl mít svou hrdost
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 06. Červenec 2007, 10:21:30 »

Je všeobecně známo, že pokud si člověk usmyslí, že něčeho dosáhne a jde zatím přes všechny překážky, tak toho nakonec dosáhne. Tímto se řídím i já, otázkou však vždycky zůstává, jestli ten výsledek má stát za to.
Znám jeden dospělý pár, kdy se holka s tím klukem rozešla a pak za rok (tuším) zjistila, že on byl vlastně ten, se kterým chce být. Možná to byl ten "aha efekt", a možná v tu chvíli té holce v hlavě SECVAKLO, že už by asi chtěla trvalý a stabilní vztah s budoucností Šťastný, já nevím, ale ona sama to komentuje takto: "Já jsem byla blbá, měla jsem s ním zůstat už od začátku." Myslím, že s tímto přístupem to s ní může být úspěšné. Ale pokud ti říká, že se teď nechce vázat, tak bys měl buď čekat nebo hledat jinde.

A ještě bych okomentoval, jak jste byli venku, líbali se a pak ti řekla, že to dělá ještě s jedním takto.
Já jsem asi před rokem strašně moc miloval holku, která se se mnou rozešla. Po rozchodu jsem byl jako andílek Andílek, vypadalo to, že dostanu znovu šanci, ale nakonec ne. Asi o 2 měsíce později jsme spolu byli na rockotéce, a pak jsme se šli nějak po půlnoci projít, to byl venku ještě sníh a byla zima. Vypadala, že jí zima je, tak, protože jsem nechtěl nic pokazit, zeptal jsem se jí, jestli chce půjčit bundu, aby neumrzla a ona mi odpověděla: "Dělej to, co bys dělal, kdybych měla umrznout." Tak jsem ji obejmul a držel. Hezky jsme si povídali, ruce jsme měli společně v kapsách, hladili jsme se prsty, ten večer už málem došlo i na polibek, ale v tu chvíli řekla, že už by chtěla jít dovnitř (zpátky do toho klubu). Tak jsme tedy šli. Další den ráno jsem nad tím pořád přemýšlel a nevěděl jsem, jak si to mám vysvětlit? Já, po uši zamilovaný do ní a teď se stalo tohle. Tak jsem jí napsal, že mi na ní moc záleží a že se k sobě takto kamarádi nechovají, jestli ke mně něco cítí, ať mi to řekne. Víš co mi odpověděla? Otázka .................. Směrovka
"Takhle se chovám ke všem kamarádům, nehledej za tím nic víc."
Takže chápu, jaké jsi měl v tu chvíli asi pocity, není to vůbec nic pěkného a nevím proč to tak lidi dělají. Přijde mi, jako by věděli, že ten druhý je z nich paf a oni to živí a pak zasadí takovou ránu, ale nechápu proč.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Červenec 2007, 21:07:38 »

Takže chápu, jaké jsi měl v tu chvíli asi pocity, není to vůbec nic pěkného a nevím proč to tak lidi dělají. Přijde mi, jako by věděli, že ten druhý je z nich paf a oni to živí a pak zasadí takovou ránu, ale nechápu proč.

Jo no, tohle je fakt hnusný...taky se mi to stalo. Mám takovou osobní teorii - tím, že dáš najevo svoje city, tak "jsi ten slabší" a ten druhý tě má "v moci" a s chutí toho zneužije Velmi smutný  Ďábelský
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 06. Červenec 2007, 21:53:56 »

Častokrát to, co jsi napsal, sedí. Ale ne vždy. Jsou N-A-Š-T-Ě-S-T-Í i holky, které to ocení.
Stejně vtipem a paradoxem života zůstává, že čím víc se straníš (v mezích), tím víc tě má ráda.  Mrkající Chce to najít tu správnou míru.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Červenec 2007, 15:25:32 »

mě spíš zaráží to jak může říct že zejtra se de cucat s jinym(a) Smutný a ještě mi to řekne jako by nic... Ďábelský
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 07. Červenec 2007, 17:47:41 »

Buď rád, že je tak blbá a řekne ti to, protože kdybys žil ve lži a dozvěděl se to později od někoho jiného, ne-li bys je viděl, tak by to bylo horší. Mrkající
Ale jinak to taky nechápu - někdo na tyto věci povahu má, někdo ne, my dva ji asi na to nemáme Úsměv ona nejspíš jo. To bude fajn kámo. Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Červenec 2007, 06:48:37 »

huh, no že na tu levárnu povahu má bude nejspíš tím, jak se snaží ospravedlnit své chování, o kterým ví, že je špatné ... a prezentuje to dost neštastným způsobem, jen aby se vyhla útrapám přiznání si špatnosti sobě.

taková je blbá, ruce pryč
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Červenec 2007, 13:34:35 »

Hmm, bohužel i takové jsou mezi námi.
Už jsem měl čest takové podobné 2 blíže poznat. Řekni to mé ruce Řekni to mé ruce

Na druhou stranu je zde mnohem víc férovejch a správnejch holek, mnohem lepších než jsou tyhle "kurvičky"

Ruce pryč a najdi jinou, lepší... Vykřičník
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS