Kamarád - jak dál?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 05:58:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamarád - jak dál?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kamarád - jak dál?  (Přečteno 6095 krát)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« kdy: 02. Srpen 2008, 10:17:47 »

Zdarec,
mám takovej menší problém s ženskýma... nedělá mi až tak problém se s nima seznámit, padneme si do oka, rozumíme si,... ale nějak asi nestíhám vystihnout ten správnej okamžik, kdy to nějak převýst na vztah.. protože se z toho potom prostě vyklubou už moc dobří kamarádi a ta holka většinou řekne, že nechce stratit tak dobrýho kamaráda, že je jí s ním sice skvěle, baví se... ale je to kamarád... nemáte někdo nějakej tip kdy zhruba to naznačit nebo co udělat, aby to nedopadlo vždycky jenom kamarádsky?
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Srpen 2008, 21:01:33 »

chacha, moje oblíbený téma Šťastný

Citace
nedělá mi až tak problém se s nima seznámit, padneme si do oka, rozumíme si

OK, tak postupně, jakým způsobem se s nima bavíš? Nejsi třeba takovej, kterýmu se můžou kdykoliv se vším svěřit a ty to s nima řešíš?

Celý je to o tom, že ty kdyš potkáš nějakou novou holku, tak se k ní musíš už od začátku chovat jako "potencionální přítel", tzn. flirtovat, dobírat si jí, různě laškovat, zkusit být vtipně drzej a hlavně používat při tom dotyky!!!

Tímhle se staneš pro holku atraktivní a ona o tebe začne mít zájem jako "o chlapa". Jasně, záleží taky dost na tom, jestli se jí líbíš fyzicky, ale není to všechno...ona pak přijde domů a bude si říkat: "Ty jo ten je tak zábavnej, a nepředvídatelnej, určitě mě moc zajímá"

Kdežto, když se s ní seznámíš, a budeš se chovat jako hodnej kluk, to znamená, budeš s ní vést "obyčejnou konverzaci" styl: otázka - odpověď, budeš vyzvídat co nejvíc věcí o ní, když se tě na něco zeptá ona, tak ty hezky popravdě odpovíš, budeš se s ní bavit o tom, jak jsou na ní všichni zlý, a utěšovat jí, nebudeš používat žádný dotýkání a různý škádlení, tak ona přijde domů a řekne si: "Ty jo, to je takovej milej ťunťa, pěkně se s ním povídá, dokonce bych řekla že mu můžu říct plno věcí a že mi rozumí - bude to skvělej kamarád!"

Bohužel v tomhle případě nevyvoláš žádnou "sexuální touhu" a jsi za hodnýho kamaráda, z čeho není už cesty ven Úsměv

tak snad jsem ti to trochu vysvětlil....
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Srpen 2008, 21:32:49 »

Celý je to o tom, že ty kdyš potkáš nějakou novou holku, tak se k ní musíš už od začátku chovat jako "potencionální přítel", tzn. flirtovat, dobírat si jí, různě laškovat, zkusit být vtipně drzej a hlavně používat při tom dotyky!!!

Tímhle se staneš pro holku atraktivní a ona o tebe začne mít zájem jako "o chlapa". Jasně, záleží taky dost na tom, jestli se jí líbíš fyzicky, ale není to všechno...ona pak přijde domů a bude si říkat: "Ty jo ten je tak zábavnej, a nepředvídatelnej, určitě mě moc zajímá"

sice neřekneš ani jednu souvislou větu, ale protože se mnou flirtuješ, tak se do tebe zamiluju, jen to hviznde....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Srpen 2008, 17:03:29 »

tak nějak kombinuju oboje... flirtuju s nima laškuju s nima, ale když se něco děje, tak to třeba pořešíme, atd... ale spíš víc flirtuju, ale nakonec to končí kamarádstvím...
Zaznamenáno

Eclectic

Karma: 3
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Srpen 2008, 18:09:41 »

Pokud mluvíš o různých známostech, se kterými ztrávíš pár dní a ne o dlouhodobých kamarádkách, tak by to neměl být takový problém.
Jasně že na tohle téma se daj psát knihy (teda.. počkej.. ono jich vlastně je asi dvěstě), tak bych to tak shrnul.
Hlavní důvod budou asi doteky. Ženy mají sny o tom, jak potkají toho vyvoleného, jak bude čas plynout, až se najednou ocitnou ve vášnivém polibku, který ale bude naprosto přirozený.  No.. sorry místní holky jestli vám to nesedí, bude to spíš tím, že jsem to blbě popsal, ale neříkejte mi, že je to úplná blbost.

Každopádně, to, co jsi si z toho měl přebrat, je ta plynulost - jestli první polibek vypadá jakkoliv kostrbatě, je to chyba. Jedno pravidlo je aby ty jsi udělal 90% pohybu a ona těch 10%, ale to také není tak důležité.
Ta přirozenost toho vývinu až k polibku není navozená ničím jiným, než "připravováním" na doteky. Např. holka kterou chceš políbit, by se měla už cítit příjemně, když ji držíš za ruku. Čím méně je zvyklá na tvé doteky, tím více je to náhlé přiblížení nepřirozené a krkolomné, takže se té náhlé změny lekne a ty končíš jako "kamarád".

Jo a ještě k tomu když tohle tedy udělá - pokud to tedy jsou tyhle krátkodobé známosti, tak ti asi nevadí ji opustit. Řekni jí že "přátelé se nezařazují do škatulek". Až na vyjímky je výraz "kamarád" prostě jen trouba odvedle (řekl jsem, že JSOU vyjímky, tak mě neupalujte), který ženu nijak nepřitahuje. Takže pokud si ona myslí, že to ty nejsi, tak si uvědomí, že škatulkování je blbost.

Mno, vtip je v tom, že tvůj problém je možná jinde, nevím, třeba si tohle přečteš a řekneš si, že jsi v tomhle opravdu dělal chybu. Snad jsem pomohl.
Zaznamenáno

Vyber si. Můžeš buď věřit ve svůj neúspěch, nebo ve svůj úspěch. V obou případech máš pravdu.
Neexistují neúspěchy, jen výsledky a ponaučení z výsledků.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Srpen 2008, 21:28:58 »

Až na vyjímky je výraz "kamarád" prostě jen trouba odvedle

Tim chceš říct, že pro každou svojí kámošku jsem v podstatě trouba, protože jí nebalim? Zvlášť když to skoro nikdy ani jeden nechceme?....... tohle mi vadí, když se na holky nahlíží jen jako na potenciální partnerky a přátelství je podle leckoho vlastně jen výsledek nezdařilýho pokusu zbalit.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Srpen 2008, 22:07:51 »

Blaueminence:

Já myslím že jsi to špatně pochopil. Já beru za kamarádky takový holky, který:

a) znám odmala (holky od nás z vesnice)
b) spolužačky (který potkávám každej den, ale nechci z nich udělat svoji partnerku)

tady byl myšlen ten typ "kamarádství", kdy kluk holku chce sbalit, ale ona mu řekne že budem kamarádi = trouba odvedle

jo a nevím jak ty, ale já si nový kamarádky cíleně nevyhledávám....pokud do toho nepočítám známý známých atd., který taky nemusí přesně splňovat mé "fyzické a duševní" požadavky na partnerku, ale se kterýma jsem přirozeně v kontaktu.
« Poslední změna: 03. Srpen 2008, 22:14:15 od henry » Zaznamenáno
Eclectic

Karma: 3
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Srpen 2008, 00:02:18 »

Tim chceš říct, že
Přesně tomuhle jsem chtěl předejít těmi vyjímkami. Nicméně henry to už přesně popsal, nemám co dodat, díky.
Zaznamenáno

Vyber si. Můžeš buď věřit ve svůj neúspěch, nebo ve svůj úspěch. V obou případech máš pravdu.
Neexistují neúspěchy, jen výsledky a ponaučení z výsledků.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS