Kamaradka vs JA

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:33:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamaradka vs JA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kamaradka vs JA  (Přečteno 12286 krát)
Warp

Karma: -2
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2009, 01:18:22 »

Ahoj lidi, chtěl bych Vás poprosit o radu co mám dělat, jelikož už jsem z toho nějak mimo Úsměv

Chodím s jednou slečnou, dokonce můžu tvrdit že jsem se do ní i zamiloval. Jenže je tu malý problém, její kamarádka.
Tak k věci... Není týden co se s tou její kamarádkou nevidíme, neřeknu jednou, dvakrát za týden, jenže ono to je skoro každý den a pomalu mi to začíná bejt nepříjemný, není to hodka dvě, ale je to celej čas co jsem s moji přítelkyní...  Kvůli tomhle se pořád hádáme, už ani Nevím co mám dělat. Jen vím, že chci bejt taky nějakej  čas trávit jen sní a ne, abychom měli pořád za zadkem její kamarádku...
P.S  asi nějaká zaručená rada nebude Úsměv Jen by mě zajímalo, jestli jste Štim měli taky někdo podobej problém a jestli jste ho nějak vyřešili rozumně vyřešili.
Díky všem za odpověď
Zaznamenáno
Twistik



Alone in the Darkness

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2009, 01:31:25 »

Stavalo se mi to v jednom LTR, resil sem to bud ona nebo ja S jazykem slecna to pochopila..
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen 2009, 03:18:04 »

A řekl jsi to té tvojí slečně, že ti to vadí? Co ona na to? ... Kdyby se to nevyřešilo domluvou mezi tebou a tvojí přítelkyní, případně domluvou s tou kamarádkou, nastupuje řešení "ona nebo já", které už zmínil Twistik.

P.S. odhaduju věk obou tak do 16, ale stejně by to autor mohl doplnit
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Květen 2009, 10:23:47 »

Já si to ani nedokážu představit, to s váma chodí i do parku, do čajovny a do kina?
Mám dojem že ta kamarádka není normální. A možná i tvoje holka by to měla řešit trochu sama, jestli jí na vás dvou záleží. Jí samotný to musí být nepříjemný.

Určitě napiš víc informací co na to tvoje holka říká, a taky o čem se hádáte.

Základní rada je samozřejmě: normálně jí to říct. Nebo odejít někam, kde ta kamoška být nemůže.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Květen 2009, 11:06:49 »

Ve svym okolí mám podobnej případ (pro zjednodušení zavádim jména Lucka, Kája, Ivan).  Kája je holka, která si nedokáže najít kluka a celej svůj čas trávila s Luckou. Jenomže Lucka začala chodit s klukem, ale protože je na svou Káju zvyklá, tak jí všude tahá. Ivan to ze začátku toleroval a v tom okamžiku udělal největší chybu. Protože nejdřív to byla vždycky jenom návštěva u Káji, ale později s nima začala chodit ven a později normálně napsala Ivanovi: "Kdy s Luckou někam pudete?" Ivan to nejdřív přítelkyni řikal v klidu, ale vždycky se jenom dozvěděl: "Ty jí nemáš rád a ona je moje kamarádka" a přítelkyně se mu rozbrečela. Když to řikal Káje, tak se dozvěděl, že Lucce to nevadí. No a situace se opakovala. A potom se Ivan jednou nasral, poslal milou Káju do prdele (a to doslova), přítelkyni řek, že chodí s ní a ne s "tou debilní krávou" a od tý doby má na talíři vyčítavý pohledy od Lucky, kdykoliv se nějak zavede řeč na jeho nebo její kamarády (kamarádky) a milá Kája o něm začala šířit pomluvy. Ale dosáhnul svýho. Takže tohle je jedno z řešení.

V tý souvislosti mě napadá ještě jedno řešení. Najdi tý kámošce kluka. Vem na nějakou schůzku kámoše a zkus je spárovat (jestli ta kámoška neni úplně tragická).
« Poslední změna: 17. Květen 2009, 11:16:33 od msankh » Zaznamenáno

UsKd



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Óoostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Květen 2009, 12:11:20 »

.... Najdi tý kámošce kluka. ....
aby potom nechodili ven všichni čtyři, to by potom bylo ještě horší Šťastný Smějící se...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Květen 2009, 14:46:01 »

Muzes rict kamosce na rovinu jestli s vama chce do trojky. Bud pujde nebo da pokoj.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Květen 2009, 15:45:38 »

No jenomže co kdyby šla a potom by od ní neměl klid ani při sexu Šťastný by si jí k sobě Warp moch nastěhovat místo přítelkyně Šťastný
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 17. Květen 2009, 17:46:10 »

Jak místo přítelkyně? Snad vedle přítelkyně, ne? Úsměv
Jinak bych to teda zkusil taky nejdřív po dobrym a pak metodu "buď ona nebo já"...
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Květen 2009, 19:20:10 »

A co jí ignorovat?Dělat jako by tam nebyla?Muselo by jí dojít, že je přebytčná...
Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Květen 2009, 19:27:51 »

Jenže když už je tak zoufalá, že musí chodit ven s párečkem, tak to vážně nepomůže.
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Květen 2009, 19:31:59 »

A co jí ignorovat?Dělat jako by tam nebyla?Muselo by jí dojít, že je přebytčná...
Ignorace je dobrá jenom v případě, když tě někdo provokuje a ty nestojíš o konflikt. Jinak tim nikdy nic nevyřešíš.
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Květen 2009, 20:21:57 »

Stavalo se mi to v jednom LTR, resil sem to bud ona nebo ja
Tak tohle jsem taky zkusil. Vyhrála její kámoška  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Květen 2009, 20:37:14 »

A co jí ignorovat?Dělat jako by tam nebyla?Muselo by jí dojít, že je přebytčná...
Pokud to té holce se kterou chodíte (zajímalo by mě jak dlouho) nevadí, tak se jí bude třeba ještě snažit věnovat, aby se necítila odstrčená...  Ďábelský

Stavalo se mi to v jednom LTR, resil sem to bud ona nebo ja
Tak tohle jsem taky zkusil. Vyhrála její kámoška  Smějící se Smějící se
Pokud vyhraje kámoška, svědčí to o tom, že by to stejně nemělo naději na úspěch (holka navíc v takovém případě evidentně neví co chce)... takhle by to akorát zkrátilo utrpení nebo vyřešilo problém (což je sice imho o něco méně pravděpodobná varianta, ale nic lepšího mě nenapadá)...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Warp

Karma: -2
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Květen 2009, 14:53:55 »

A řekl jsi to té tvojí slečně, že ti to vadí? Co ona na to? ... Kdyby se to nevyřešilo domluvou mezi tebou a tvojí přítelkyní, případně domluvou s tou kamarádkou, nastupuje řešení "ona nebo já", které už zmínil Twistik.

P.S. odhaduju věk obou tak do 16, ale stejně by to autor mohl doplnit

Me i jí je 18,  a neboj, rikal jsem ji to, diky tomu jsou kvuli tomu i hadky. Ze nechape proc, sni nemuzu jit, ze to je jeji nejlepsi kamaradka a ze se potrebujou videt. Jde o to, ze ona ma kluka i ta kamaradka, ale kdyz neni zrovna snim, tak uz se kope doprdele, tak musi bejt s moji pritelkyni.

Ve svym okolí mám podobnej případ (pro zjednodušení zavádim jména Lucka, Kája, Ivan).  Kája je holka, která si nedokáže najít kluka a celej svůj čas trávila s Luckou. Jenomže Lucka začala chodit s klukem, ale protože je na svou Káju zvyklá, tak jí všude tahá. Ivan to ze začátku toleroval a v tom okamžiku udělal největší chybu. Protože nejdřív to byla vždycky jenom návštěva u Káji, ale později s nima začala chodit ven a později normálně napsala Ivanovi: "Kdy s Luckou někam pudete?" Ivan to nejdřív přítelkyni řikal v klidu, ale vždycky se jenom dozvěděl: "Ty jí nemáš rád a ona je moje kamarádka" a přítelkyně se mu rozbrečela. Když to řikal Káje, tak se dozvěděl, že Lucce to nevadí. No a situace se opakovala. A potom se Ivan jednou nasral, poslal milou Káju do prdele (a to doslova), přítelkyni řek, že chodí s ní a ne s "tou debilní krávou" a od tý doby má na talíři vyčítavý pohledy od Lucky, kdykoliv se nějak zavede řeč na jeho nebo její kamarády (kamarádky) a milá Kája o něm začala šířit pomluvy. Ale dosáhnul svýho. Takže tohle je jedno z řešení.

V tý souvislosti mě napadá ještě jedno řešení. Najdi tý kámošce kluka. Vem na nějakou schůzku kámoše a zkus je spárovat (jestli ta kámoška neni úplně tragická).

Presne takhle to je i u nas, jen s tim rozdilem ze ona toho kluka ma:( A kdyz neni  zrovna snim nebo ji nevyjde nejakej plan, tak napise pritelkyni a ona uz meni plany...I kdyz uz jsme byli domluveny na necem uplnym jinym...

.... Najdi tý kámošce kluka. ....
aby potom nechodili ven všichni čtyři, to by potom bylo ještě horší Šťastný Smějící se...

Mno uz nahore jsem psal ze kluka ma, ale ve ctyrech jsme hodne malo, spis ve trech:D


Imho v nedeli jsem ji rekl, jestli stim nechce neco delat, tak ze to nema cenu, ze nechci bejt porad jen ten "kamarad" kdyz svy nejlepsi kamaradce dava vic prednost nez me... Tak uvidime, jak se ted bude chovat:-)
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Květen 2009, 18:08:54 »

Imho v nedeli jsem ji rekl, jestli stim nechce neco delat, tak ze to nema cenu, ze nechci bejt porad jen ten "kamarad" kdyz svy nejlepsi kamaradce dava vic prednost nez me... Tak uvidime, jak se ted bude chovat:-)
Ve světle toho cos napsal tak ideální řešení, jiná cesta než ultimátum už tady není... pokud jí to nevadí, tak neví co chce a není zralá pro vztah... nejsem si dokonce jistý, jestli to vůbec stojí za to dát jí ještě šanci (ve formě ultimáta), protože pokud by mně holka řekla, že se potřebuje vidět s kamrádkou a několikrát ji takhle vpašovala do schůzky neschopná pochopit, že ten vztah jde do háje, tak bych ji za tou kamarádkou poslal definitivně a kamarádčinu klukovi bych našel holku  Provokatér
Akorát dotazy pro dokreslení situace:
1. Kolik vám je?
2. Jak dlouho už spolu takhle jste?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Květen 2009, 21:15:34 »

Ze nechape proc, sni nemuzu jit, ze to je jeji nejlepsi kamaradka a ze se potrebujou videt. Jde o to, ze ona ma kluka i ta kamaradka, ale kdyz neni zrovna snim, tak uz se kope doprdele, tak musi bejt s moji pritelkyni.

...

A kdyz neni  zrovna snim nebo ji nevyjde nejakej plan, tak napise pritelkyni a ona uz meni plany...I kdyz uz jsme byli domluveny na necem uplnym jinym.

Jednoslovně - nevyzrálá na vztah. Kroutící očima Jestli si skutečně pro kamarádku nenajde čas někde mimo čas který tráví s tebou, tak to podle mě nemá cenu dál  Smutný

king666: Oběma je 18, napsal to jeden příspěvek nad tvým. Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Květen 2009, 22:54:52 »

king666: Oběma je 18, napsal to jeden příspěvek nad tvým. Mrkající
aha  Stydlivý
ale jak dlouho spolu jsou by mě taky zajímalo... odhaduju, že to nemůže být moc dlouho, ale červík zvědavosti hlodá Šťastný
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Warp

Karma: -2
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Květen 2009, 21:08:13 »

Zachvilku to budou 4 mesice Smutný Panove, rad bych ten vztah ukoncil, ale do ty holky jsem se fakt zamiloval, je to prvni holka s kterou si vazne rozumim. A verim v to, ze budem spolu jeste hodne dlouho, kdyz se zmeni
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Květen 2009, 21:17:39 »

...kdyz se zmeni

Správně jsi použil toto spojení "když se změní". To je právě problém vztahů. Vždycky se musí někdo změnit. V ideálním případě se oba dva trošku změní a pak by ten vztah měl vydržet IMHO.
Ale pokud po vás (teď je to trošku offtopic, i když v podstatě k tématu) holka chce, abyste se změnili, tak od ní ruce pryč. Protože za chvilku budete skákat podle jejího pískání a budete si akorát rvát vlasy.

to Warp:
Správně jsi jí dal ultimátum. Jiný řešení tady nevidim. Pokud na to nepřistoupí, tak nevěš hlavu. Ta holka není zralá na vztah.
Celkem zajímavý by bylo, kdybys jí dal kopačky a ona by se pak začala chovat stejně k tý svý kamarádce. Co by na to asi řekl ten její kluk Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 19. Květen 2009, 21:57:46 »

Ještě taky můžeš zkusit trošku emoční vyříkání si to.

Třeba si jí dával jen samé racionální argumenty. Což jí to říct stylem:

Anička mi nevadí a je fajn, když s náma občas někam zajde. Ale pro mě je důležité strávit taky nějaký čas jen s tebou a mít společné zážitky jen my dva, jako třeba když ... /doplň něco co bylo hezké a byli ste tam sami a někdo další by to zkazil - třeba nějaká romantická procházka nebo tak něco/... mrzí mě, že teď často jdeme ve třech.

(tučné pasáže považuji za zásadní) Zapúojit do toho city a tvé pocity. Ne jen racionální důvody, že nechceš,a by s váma furt chodila a že to neni normální takhle, atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 19. Květen 2009, 22:34:34 »

Ava: kvalitně Mrkající
Jestli bude ještě nějaký delší argumentační rozhovor, rozhodně bych dal na Avovu radu, protože pokud takový způsob vedení hovoru (ještě umocněný tím ultimatem) nezabere, tak už fakt nic a nemělo by to cenu... ale to ultimátum rozhodně chyba nebyla a myslím, že s tímhle přístupem se to taky nevylučuje a jde to při troše štěstí zkombinovat...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 19. Květen 2009, 23:03:14 »

Presne takhle to je i u nas, jen s tim rozdilem ze ona toho kluka ma:( A kdyz neni  zrovna snim nebo ji nevyjde nejakej plan, tak napise pritelkyni a ona uz meni plany...I kdyz uz jsme byli domluveny na necem uplnym jinym...

Mozna lepsi nez zacit s ultimatem by bylo nejdriv ignorovat jeji zmeny planu - meli jste jit tam, tak si za tim budes stat.
Kazdopadne je nasnade s tim neco delat a jak vidim, tak i riziko rozpadu vztahu ti nebrani. Myslim, ze je to lepsi, nez se trapit.

BTW me napadla jeste jedna vec Úsměv - kdyz se ji nezbavis ignoraci, tak by se ti treba podarilo ji zbavit prilisnou aktivitou (tak to vlastne funguje v baleni). Navic by to melo i ten ucinek, ze by jsi se venoval hodne kamaradce a tvoje holka by byla odstrcena a zarlila by - sama by prisla na to, ze neni dobry jeji kamaradku tahat vsude s sebou. Ale pokud se na tenhle zpusob necitis, tak to radej nezkousej, chce to trochu zkusenosti, aby jsi dosahl spravnyho vysledku a nezamilovala se kamaradka do tebe a tvoje holka ti nedala kosem.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Květen 2009, 23:58:05 »

Mno ignorace změn plánu a celkově "stát si za svým" by určitě bylo lepší, ale problém je v tom, že by se to muselo aplikovat hned ze začátku, teď už je na to imho trochu pozdě...
Pokud ta holka má k té kamarádce dobrý vztah, tak s žárlivostí by se to taky mohlo nevyplatit
a)při "balení" a flirtování by se kamarádka prokecla (na to vem jed) a holka by byla nakonec nasraná na kluka, nicméně předpokládám žes myslel spíš variantu b
b)věnovat se jí jako kamarád, investovat energii, vzbudit pocit ohrožení a tříštění pozornosti, zanedbávání slečny,... pokud ale holce nevadilo, že kamarádka chodí pořád s nima, tak by mohlo trvat dýl, než by jí to docvaklo a byly by z toho leda nervy... a pokud jsou dobré kamarádky, tak opět hrozí to, že nejdřív by se hněv obracel ke klukovi (kamarádka je normální, chyba musí být na straně kluka) než by jí napadlo se zbavit kamarádky...  potom jakou představu o té slečně na základě toho co warp napsal mám, nedivil bych se, kdyby k takovému scénáři v reálu skutečně došlo...
každopádně po nastolení ultimata už jsou možnosti čehokoli dost zúžené... nicméně po dlouhé době je radikální řešení lepší, protože je menší šance, že si holka neuvědomí, že udělala chybu => teď je to ultimatum asi fakt nejlepší řešení (ve světle toho co už warp napsal)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS