Kamikadze

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 15:52:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kamikadze
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Kamikadze  (Přečteno 29932 krát)
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« kdy: 26. Září 2008, 21:31:12 »

Čau lidi,
jen mě napadlo sem přispět jedním mým v podstatě nedůležitým zážitkem S jazykem 
Byl jsem  v klubu a blbli jsme s dvěma kamoškama na podiu, vysmátí, pohoda. Když tu naráz se odkudsi přihnala nějaká holka (s mojí kšiltovkou,asi ju čorla kamošce) a doslova mě narazila na zeď a začala olizovat (opět doslova Šťastný). Cosi mlela (vim akorat že to bylo slovensky, všude kravál jak sviňa) já sem na ňu čučel a musel jsem se smát, protože tohle se nestává každej den že Smějící se (kamošky čučely taky jak z jara..) . Tak jsem si sedl, holka na mě a furt cosi říkala a plazila se po mě.. Nechápal jsem a první co mě napadlo ,zeptat se jestli se tak náhodou teď s někým nerozešla, odpověděla že jo, zeptal jsem se jestli je ten borec tady, ona že je. Snažil jsem se z ní vytáhnout proč se rozešli a radil jsem jí ať jde za ním (ne nejsu frigidní ani vykastrovanej Překvapený Úsměv jen jsem se s kamoškama zrovna dobře bavil a taky jsem neměl zájem vypadat jak vocas na kterým si každá odmítnutá bude léčit mindráky). Nakonec jsem se jí zbavil.

Mě jen vede k zamyšlení , jestli to ty mařky fakt mají za potřebí. Konkrétně tahle, protože nevypadala špatně (7ka minimálně). Určitě byla opilá, ale zas ne nijak extra. Taky se tomu svýmu mohla ,,pomstít" nějak líp, takhle navíc vypadala i dost lacině. Nicméně nemůžu tvrdit, že by mě její akce neimponovala, kdyby to nedělala z náhlýho pomatení emocí možná bych reagoval jinak.. prostě byl by to dobrej masakr Provokatér
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Září 2008, 21:42:55 »

Kamikadze tím se myslí bejvalej face na štvanici? Tam by mě nepřekvapilo nic
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Září 2008, 23:29:38 »

Ne Šťastný jen jsem přirovnával chování mařky k některým japonským pilotům S jazykem
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2008, 08:09:05 »

Njn, někdy po rozchodu dělají a říkají holky věci, který by buď normálně neudělali nebo neřekli, jen proto aby si připadali lepší a snažili si zvednout sebevědomí. Tím chtějí ukázat, že jsou prostě lepší tvor, než vy. Holt, holky nikdy nepochopíme.  Šťastný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Září 2008, 13:10:26 »

jj je to od nich hloupé. Jen chci řict, že si udělal rozumně. Kdyby ses jí věnoval. Druhý den by ti hrozila by ti 2 hodinová diskuzeo tom, e toho ta holka strašně lituje.
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Září 2008, 14:27:53 »

zoufalé situace vyžadují zoufalé řešení....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
profi
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: KOSTELEC U KŘÍŽKŮ
Příspěvků: 84


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Září 2008, 21:14:14 »

zoufalé situace vyžadují zoufalé řešení....
spíš zoufalé rozumné řešení  Pssst!
Zaznamenáno

Pravý přítel přijde když všichni odejdou.
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Září 2008, 21:29:26 »

"zoufalé rozumné řešení" 

to je nějakej oxymoron ne?
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Září 2008, 22:38:00 »

já sem na ňu čučel a musel jsem se smát, protože tohle se nestává každej den že Smějící se (kamošky čučely taky jak z jara..) .

Máš pravdu, to teda nestává. Ale přiznej se, žes to sem hodil taky proto, aby ses pochlubil Mrkající Super!
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Září 2008, 00:05:59 »

J/R:  no poslední dobou sem měl ego dost v bahně, tak aspoň nějaká potrava  Neutrální   

Prostě mě dost sere, že de facto většinu mýho sebevědomí má v rukou něco tak nevyzpytatelnýho jako ženská. A dokud se s nima nenaučím pracovat a zvládat je, budu mít problémy sám se sebou. No a protože se teď chystám na jednu dotyčnou tak hledám odvahu všude. A i kdybych to tady rozepsal, stejně mě nejvíc pomůže když někdo napíše ,,jo di do toho" nebo ,,žádnej strach voe, máš na to". Jedna věta udělá víc než tuna psycho rozborů.. Ale stejně asi něco brzo napíšu, protože mě určitě něčím překvapí. Hltám tuny teorie, snažím se to zkoušet v praxi a jelikož nejsu splachovací strach z neúspěchu mě zároveň oslabuje a žene vpřed.

Uf Kroutící očima
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Září 2008, 14:09:34 »

BornToHate: tu zbalíš, máš na to voe  Super!
Zaznamenáno
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Září 2008, 20:56:57 »

jo jdi do toho Mrkající, neměj žádný strach voe
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Říjen 2008, 21:09:42 »

Jdi do toho. A nezapomeň dát report jak to dopadlo, ať se můžou poučit ostatní
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Říjen 2008, 19:05:08 »

Takjo, malinkej report Nápad

Ta slečna která byla v plánu je ségra od kámošky, vídáme se víceméně náhodně a dost vzácně. Měl jsem info, že se jí líbím (i mě to pak de facto řekla) pak jsme se bavili v klubu,tancovali.. Cca o dva dny později jsem jí napsal, psala s časovým odstupem 1-7 hodin (!),už to bylo divný. Vím, že je vytížená,ale že si na mě ,,vzpomene" až o půlnoci.. Konverzace z její strany taková strojená, nevím moc ji neznám, ale furt přeji ti pěkný den a tak...no jak kdybych si psal se svou pojišťovnou Překvapený Pak jsem jí zavolal,nebrala to, zavolala zachvilku zpátky, pozval jsem ji na kafe, prý nemá čas ozve se, neozvala.. myslím, že jsem jí nedal nějaký důvod aby nešla nebo tak. V telefonu se zdála ,,příjemně" překvapená a eště poděkovala, že jsem zavolal i když volala ona. Možná agitace od sestry/kámošky ? Ta mě zná mnohem líp.. ale kdoví co byl ten rozhodující faktor.

Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Říjen 2008, 15:01:50 »

Jestli je nějaká možnost zařídit "náhodné setkání", tak bych do toho šel být tebou touto formou. Dáte řeč a pozveš jí někam osobně. Z očí do očí nejlíp zjistíš jak na tom jsi, buď půjde nebo navrhne jiný termín, nebo ti řekne ne
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Říjen 2008, 11:19:02 »

Zdar, takže progres jaxvina opravdu.. 

Náhodný setkání se zařídilo samo. Včera jsme byli kalit se bývalou třídou (došly ale samý holky  Překvapený ). Kamoška hlásí, že tam bude ta její ségra, co mě výše nešla na kafe. Byli jsme v malým klubu pohoda. Nějak jsem si jí moc nevšímal a když kecání tak vata. Ale začla se postupně ptát co se mnou prý je a že se jí nějak nezdám a že na minulé akci sem byl víc v klidu a co se mračím.. Prostě jsem se jen na ni neusmíval tolik co na ostatní. Měla tam s sebou jednoho pašáka, stejně starej, vysokej, frajer.. no ku*va drát, ale bylo mně to celkem jedno. A pak se začala omlouvat, že nezavolala atd. Říkám v klidu o nic nejde. Ale ona furt valila sorry bla bla. Sral jsem na nějakou taktiku nebo hru, fakt jsem neměl náladu. Tak jsem se zeptal proč něšla, že jí určitě její sestra co mě zná podstatně líp něco nakecala. Prý, že jen trochu, že mám na její poměry špatná názory (člověk není humanista a je průser Eh? ) . Nějak jsem se zasmál a poslal ju pryč, prostě jsem do ní jemně žduchl ok tak si běž a šel dělat kraviny s kamoškama. Jenomže zas došla. Ty ses jeden z nejhezčích kluků co sem potkala, hypnotizovala jsem tě přes fotky... bla bla keci keci keci.. Znovu opakuju nic jsem na ni nehrál, takže : Tak proč se mnou sakra nešlas?? Asi ten týpek co je tady s tebou že.. Néé to je jen kamoš. -Hm to určitě, prosimtě pokračuj.. Buď se o tom nebavme nebo ať nemele kraviny. Neměla jsem čas, promiň, ale třeba příští týden bych šla, ale ať to není rande. WTF?! Říkám, hmm jasně, a jak sem byl lehce namletej  zase jsem ji žďuchal pryč. Jestli mně to předtím neštvalo tak teď už sem byl nas*anej. Proč se mnou jedná jak s nějakým retardem? Že nešla ok, já si lano nehodim. Ale plácat jak se jí libim.. Ty se mně taky líbíš no! .. A poď tancovat a minule ti to tak šlo atd .. Pak když jsme jeli dom, ještě chtěla jít někam do knajpy, stáli jsme já,ten šéfík a ona, samo borec nechtěl tak valila dom. 

Prostě si připadám, že mě ponižuje. Nedolízal jsem za ní, nepřemlouval ji a ona musí za každou cenu ospravedlnit svoje chování. A prý, nebudem si pamatovat, že jsem ti řekla tady ty věci..  Ďábelský Proč nebyla ticho radši! Fakt nevim co jsem měl dělat. Mám jí ještě psát jestli by teda šla, když to bude jen nevinný ,,kafe"? Tímhle mě fakt vytočila.  Neutrální Ale líbí se mě ku*evsky.  Smutný     
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Říjen 2008, 12:47:18 »

Mám jí ještě psát jestli by teda šla, když to bude jen nevinný ,,kafe"? Tímhle mě fakt vytočila.  Neutrální Ale líbí se mě ku*evsky.  Smutný     

V žádným případě nepiš že ji zveš na nevinný kafe ani nic v tom smyslu. Nekontaktovat, počkat se ozve sama. Teda v případě že nechceš být jejím kamarádem, pak ji na to kafe pozvi
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 31. Říjen 2008, 14:37:13 »

V žádným případě nepiš že ji zveš na nevinný kafe ani nic v tom smyslu. Nekontaktovat, počkat se ozve sama. Teda v případě že nechceš být jejím kamarádem, pak ji na to kafe pozvi
   

ty si myslíš, že se ozve sama?? Chlape jestli se ozve máš u mně panáka za správnej typ  Smějící se  Mrkající 
Já prostě nechápu proč mi říká takový věci když mně ani nedá šanci. Nějak v tom nevidím ,,snaž se víc". Mimoto jak na ni mám dělat dojem, když se potkáváme jen v klubech atp. Představa, že si sedí doma a čučí na moje fotky se svou sestrou, která jí dává odborný komentář a pak mě vidí naživo leda tak s pivem v ruce.. Nevim co si o mě myslí.. ,,Ten je hééézkej ale je to parchant,ožrala a dál od něho." Akorát to komplikuje, si pak dělám z těch komplimentů falešný naděje.. Su ochotnej se jí ukázat z té lepší stránky a zabojovat.
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Říjen 2008, 14:52:49 »

jak řiká LIWU, tak se jí neozývej, taky si myslím že přijde nebo se ozve sama.
S tím jak si řek, že když člověk neni humanista, hned je průser, tak já to vidim uplně stejně a už sem se naučil před holkama svoje názory moc neventilovat, popřípadě je ventilovat, ale poněkud jemně.
Jinak mě to chování tý holky a sestry přijde fakt zvláštní, dementní, nepochopitelný a nedospělý....
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Říjen 2008, 15:15:27 »


Jinak mě to chování tý holky a sestry přijde fakt zvláštní, dementní, nepochopitelný a nedospělý....
 

přesně! BTW: s tou její ségrou jsme bývalí spolužáci, známe se, kamošíme a jsme furt v kontaktu.Je to mezi náma dobrý, nechápu proč mně trochu nehilfne. Zas nevim co přesně jí o mě říká nebo tak, takže jí nechcu křivdit, ale jestli pak se mnou baba nepůjde na rande taky kvůli politice to je na ho*no.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Říjen 2008, 15:21:36 »

Pokusím se odpovědět tak nějak popořadě. Takže, k tomu ozvání se : Nevím jestli se sama ozve, každopádně je to jediná možnost jak být něco jiného než kamarád, a v momentě, kdy ti holka řekne že doufá že to nebude rande jsi na celkem dobré cestě k této škatulce. Musí o tobě začít přemýšlet i jako o potenciálním příteli, a na to potřebuje pochybnosti a čas aby to v ní začalo hlodat. K té politice : Můj názor je ten, že na politiku a další názory potenciálního přítele holky nekladou zas tak velký důraz, pakliže nejsou vyhraněné do extrému. Spíš to používají jako výmluvu, ať už pro borce nebo pro sebe samy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Listopad 2008, 11:27:43 »

S tim neozýváním se souhlasim.. když se jí líbíš, bude o tobě sama přemejšlet a k tomu potřebuje čas. Bude uvažovat nad tim, že by se do tebe dokázala zamilovat, ale nebude si to chtít připustit... Nakonec buď sama sebe přesvědčí.. a nebo nepřesvědčí a ozve se....
Zaznamenáno
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Listopad 2008, 19:46:43 »

Dík za všechny rady kluci, ale čistě teoreticky Směrovka kdybych jí napsal jestli by šla na to kafe (samozřejmě třeba až zítra tj. 4 den od posledního vidění,nebo i později když by fakt nepsala) formou : Tak teď už konečně bez piva a kraválu, prostě poď v ten den a buď tam.. Ano/Ne, když ne tak už se o tom příště nezmiňuj,dík. Zdar.   Eh? protože, já se potřebuju fakt ukázat v lepším světle a jestli půjde a bude se kroutit, že to rande není, tak nastoupit a ignorovat překážky co mě bude podvědomě házet. Jít si za svým. Když tvrdí, že se jí líbím tak mě aspoň jednu šancu dá, jestli ne tak kecá nebo má strach a takovou já nechcu. Nestojím o ní jako o kamarádku a jestli to nevyjde aspoň jsem udělal co jsem mohl. Když vidím jak se chová zmateně, přijde mi zranitelná. A toho je škoda nevyužít ne?   
« Poslední změna: 02. Listopad 2008, 19:53:09 od BornToHate » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 02. Listopad 2008, 19:51:33 »

Šak to bylo dobré, v té hospodě, nebo kde. Pěkně si jí posílal k šípku a ona pořát dolejzala. To je místo, kde si jí chtěl mít. Tak si to nepokaž a buď dál nedostupnej.

Hehe, teda nevim, co by to udělalo, ale můžeš jí na něco kejvnout, až to bude fakt neúnostný, ale "hlavně ať to neni nějaký rande! " Šťastný Vžij se do toho co by si chtěl udělat a udělej opak Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 02. Listopad 2008, 19:55:12 »

Vžij se do toho co by si chtěl udělat a udělej opak Šťastný
 

máš pravdu... Dáváš mě sílu Provokatér takových slabých chvilek se musím vyvarovat.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS