Kde se získávají zkušenosti v sexu...??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 12:35:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde se získávají zkušenosti v sexu...??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kde se získávají zkušenosti v sexu...??  (Přečteno 7576 krát)
big-alik
Host
« kdy: 21. Září 2010, 13:39:26 »

Ahoj,
 trochu zkušeností ohledně sexuálního života mám, ale na to že mi je 21 je toho opravdu málo...
 Poznal jsem jednu holku a když jsme se dostali na téma sexuální zkušenosti, tak z ní vypadlo hodně věcí které mě opravdu děsí. Nepovažuju se za nějakýho suchara, ale je mi proti srsti su*at s kdekým někde na diskotéce nebo na oslavě narozenin... já k tomu potřebuju vztah, na kluka divný že nesmočím v každý díře, ale je to tak. Ona mi řekla, že je lepší když se kluk nebo holka užívá kde může, že má alespon zkušenosti a že ty jsou hodně důležitý, protože ve vztahu se žádný získat nedají, protože se ti dva bojí o tom mluvit, stydí se a jsou nervozní... s tím já nesouhlasím... když ti dva jsou trochu normální tak snad není problém si říct co a jak. Prej, že když se ti dva neznají, tak nemají zábrany a řeknou si co chtějí... prý že když kluk nemá zkušenosti tak to prostě neumí a to je na obtíž, protože se s tím nic neudělá... ona se asi narodila už jako sexuální bomba?? Jaký je na to váš názor, protože mě to vážně rozhodilo... přímo řekla - se stalym partnerem se zkusenosti nabrat prakticky nedaji, protoze kdyz jsou tam ty citovy veci, oba jsou nervoznejsi a nic si nereknou... kdyz zalezou na zachod na diskotece, nemaji zadny zabrany a rekneme ze hozeni do vody plavou...

Jaký na to máte názory Vy? Podle toho co mi řekla, tak je jí jedno kdo na ní vleze Šťastný.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Září 2010, 14:08:51 »

Můj názor je že dotyčná má trochu zjednodušené vidění světa

imho zkušenosti nabíráš právě ve vztahu...shoustem někde na záchodích s náhodnými partnery toho moc nevyzkoušíte, nenaučíš se tím co má protějšek rád, nepoznáš tak dobře co vše máš rád ty...to vše získáš právě ve vztahu zkoušením nového.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Září 2010, 17:34:02 »

Se sexem mám zkušenost sice jen z jednoho vztahu, ale nemůžu si stěžovat  Mrkající Ta slečna co popisuješ mi připadá nějak moc "lehká", takže bych se spíš bál o své zdraví a zkušenosti raději nabíral jinde  Úsměv Když si najdeš vhodnou holku, tak zkušenosti ze vztahu jsou podle mě určitě mnohem lepší. ONS na diskotéce považuju spíš za "uvolnění".
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Září 2010, 22:05:24 »

Opravdu mě štve, když někdo mluví o sexu na diskotéce jako o nějaké samozřejmosti, pro kterou by si tam každý přece mohl zajít, ale oni jsou tak na výši, že tím opovrhují a je to pro ně podřadné.
Nevím kolik z vás opravdu ONS tohoto typu mělo. To jenom tak na okraj.

Co se zkušeností v sexu týče, tak bych rozhodně neřešil názory nějaké holky podobného ražení. Jednoduše - holka, která je aspoň trochu k světu, tak sex mít může, když chce. Pokud jsou však emocionálně a vývojově v pořádku, tak do toho s každým nepůjdou. Z toho důvodu bych "sexuální zkušenosti" nějakých podobně, odvážím se říct, narušených slečen nebral v potaz.

Tím neříkám, že holka nemůže mít zkušenosti, aniž by byla děvka. Pokud ale razí ten názor, co jsi tu napsal ty, aliku, tak podle všeho do té výše zmíněné kategorie spadá.

Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Září 2010, 11:48:36 »

No jedna věc je pravda. A to, že by si měl kluk užít s hodně holkama. Pokud to totiž neudělá, tak má ve vztahu pak pocit, že "za řekou je tráva zelenější". Prostě si musí užít a poznat, že vztah není primárně o sexu Úsměv

Zkušenosti jsou potřeba, aby ten sex stál za něco. Ale rozhodně to neznamená, že by měl kluk napíchnout cokoli co se hne. I když obecně souhlasím s tím, že ve vztahu se otevřeně mluví o mnoho hůř. Speciálně o věcech, které jsou tak nějak společensky "na hraně" (bond age, BDS M, pi ss, an al, gro up atp - mezery jsou aby to nebylo vidět v googlu Mrkající). Ne každá holka je v sexu tak otevřená, aby tohle skousla. Když něco takového vybalíte na ONS, tak jediné co hrozí je, že se urazí a nic ten večer nebude... ve vztahu navíc hrozí, že i když se neurazí nebo tak něco, tak z toho bdue zmatená a bude to chtít s někým probrat. A v tu chvíli půjde pravděpodobně za někým ze svého Social Circle. A to je fail Mrkající

Ale na druhou stranu ve vztahu je většinou ta holka tolerantní k tomu, když to třeba neumíš (tohle jsou totiž IMO jen silácký řeči / tím omlouvá to, že je víc "do větru"). A naučit se jak na sex je věc na pár měsíců, pokud se snažíš... nic co by nemohla vydržet S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Září 2010, 13:17:24 »

Sex není o naučení se, sex je o odnaučení se. Všechny limiting beliefy, čumění na po*no, zažitý sociální naprogramování...ne, sex je o tom nemyslet na nic a vnímat sebe, svoje potřeby a zároveň potřeby holky. Sex je instinkt a každej si to v sobě nese.
Nicméně o sexu se dá debatovat vskutku do hloubky.


Citace
Opravdu mě štve, když někdo mluví o sexu na diskotéce jako o nějaké samozřejmosti, pro kterou by si tam každý přece mohl zajít, ale oni jsou tak na výši, že tím opovrhují a je to pro ně podřadné.
Nevím kolik z vás opravdu ONS tohoto typu mělo. To jenom tak na okraj.

Nice  Potlesk
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Září 2010, 19:29:40 »

Poznal jsem jednu holku a když jsme se dostali na téma sexuální zkušenosti, tak z ní vypadlo hodně věcí které mě opravdu děsí. Nepovažuju se za nějakýho suchara, ale je mi proti srsti su*at s kdekým někde na diskotéce nebo na oslavě narozenin... já k tomu potřebuju vztah...
Ty chceš poplácat po zádech a říct, že tvůj pohled na věc je naprosto vpořádku.

Ano, je. Navíc o nic nepřicházíš.
Věčný konflikt mezi jedincovými primitivními tužbami a morálkou je také klasika. Jen pamatuj, na jakém názorovém stanovisku sám stojíš, co utváří tvoji identitu.

Jeden by ještě mohl namítnout, že monogamie/andrie či sexuální promiskuita je dána geneticky. Kdesi v DNA, asi 14 variací nějakého genu; čím delší, tím věrnější.
Objeveno, popsáno ... jen už fakt nevím kde.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS