Kde ted vlastne jsem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:15:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kde ted vlastne jsem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kde ted vlastne jsem?  (Přečteno 10888 krát)
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« kdy: 05. Duben 2009, 10:31:20 »

Zdravim,
mam na vas takovy trosku filozoficky dotaz, zajimalo by me, jestli se nekdo z vas nekdy do podobne faze, co se holek tyce dostal. Jde o to, ze jsem v situaci, kdy me bavi s holkama trosku zaflirtovat, ale at je holka jaka chce, at o ni mam sebelepsi mineni, tak pri pomysleni na to, ze bych mel mit vztah mi vstavaji chlupy na zadech. Mam rad svuj klid, sve konicky, kamarady se kterymi je mi dobre. Co se vztahu tyce, nemam za sebou nic pekneho, to je asi ostatne duvod toho stavu. Nici me litostne pohledy dlouhodobe zadanych pratel, ktere kdyz posloucham co delali o vikendu, mam chut litovat spis ja. Nikdy sem to takhle nemel, vzdycky jsem se po konci nejakeho vztahu tesil na dalsi, ale ted mi to jak to je vyhovuje. Co se chci zeptat, je jestli myslite, ze ma smysl se z tohodle stavu nejak nutit, nebo tomu nechat volny prubeh. Je mi jasny, ze z tech par radek radu nedostanu, spis me zajimaji vase zkusenosti.
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Duben 2009, 11:28:38 »

Potrebujes chlapa.  Smějící se
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Duben 2009, 11:34:14 »

Potrebujes chlapa.  Smějící se
Šokovaný obavam se, ze tudy cesta nevede  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Duben 2009, 11:35:17 »

Zkoušel jsi to?
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Duben 2009, 11:47:03 »

Nemá smysl se nutit vůbec do ničeho. Pak bys byl wohnout, kdyby ses nutil do vztahu jenom proto že ho mají ostatní wohnouti a koukají spolu na růžovku. Určitě nejsi divnej, já bych se na víkendu stráveným obcházením hradů, byť s roštenou, nebo nějakým zevlu v penzionu v jižních čechách taky nudil. Taky mě nebaví taková ta tradiční "rodinná" relaxace, takže sám v tomhle rozhodně nejsi. Nicméne holky se mi teda líbí, to zas jo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Duben 2009, 12:18:15 »

já bych se na víkendu stráveným obcházením hradů, byť s roštenou, nebo nějakým zevlu v penzionu v jižních čechách taky nudil.

Já třeba jezdím na hrady a zámky rád, mám rád takový honosnější věci, ikdyž starý. Ale teda zatím jsem neměl možnost vzít tam nějakou holku, asi v tom něco bude  Smějící se
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Duben 2009, 12:24:39 »

Jak tak ctu, kam to stacite, tak jsem to asi nenapsal nejlip Úsměv Holky se mi libi, bavi me je nahanet, obcas se s nejakou vyspat, ale na vztah fakt nemam naladu, o to jde.

Mr.LiWu: Diky za nazor. Ja si myslim, ze se to zmeni, asi si po tech par rozchodech proste potrebuju jen odpocinout.
Zaznamenáno
UsKd



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Óoostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Duben 2009, 12:50:39 »

Každej z nás má prostě období, kdy nechce dlouhodobej vztah...Je to normální...Časem tě to určitě přejde a budeš mít znovu chuť na LTR. Ale není to otázka dnů, ani týdnů Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Duben 2009, 19:56:55 »

Mildar: Uplně se vidím v tom co jsi napsal. Mě se do vztahu nechce proto, protože výhodám které z toho těžíš předchází nespočet starostí, práce a peněz. Takže ve výsledku to možná ani za to nakonec nestojí. Navíc mě taky nebaví stále vytvářet nějakou iniciativu. Pokud jde o jedno nebo dvě rande tak v pohodě. Ale nevim jak řídit dlouhodobej vztah. Lepšejší je asi jen si s děvčaty hrát. Ty zadaní kámoši okolo tebe to s nima maj taky sakra těžký, ale navenek ukazujou jen ty světlé stránky.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Duben 2009, 20:27:55 »

jsem ve stavu jako autor topiku.... po nevydařených vztazích se mi do dalšího nechce, holku bych chtěl. Ale když si představím co tomu předchází ty začátky tak je mi z toho zle   Kroutící očima.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Duben 2009, 20:51:07 »

Midar: Prostě tomu nech volnej průběh a do ničeho se nenuť... Nemá to cenu a akorát bys mohl nějakou holku zbytečně zklamat. Když něco přijde, tak to přijde a člověk si to třeba ani neuvědomí. Taky jsem mívala podobný období, kdy mi bylo samotný dobře. Ale všeho moc škodí a už mě to moc neba.
No, nicméně se s holkama normálně stýkej, prostě se bav a třeba se někdy tvůj postoj změní, a když ne teď, tak později Úsměv Mimochodem, na tvym stávajícím postoji neni nic špatnýho.

Mildar: Uplně se vidím v tom co jsi napsal. Mě se do vztahu nechce proto, protože výhodám které z toho těžíš předchází nespočet starostí, práce a peněz.

Myslim, že do vztahu se dá vložit hodně úsilí, ale někdy to stojí fakt za to Úsměv I když záleží na tom, jak se na to člověk zrovna cítí...
« Poslední změna: 05. Duben 2009, 20:56:19 od Neferu » Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Duben 2009, 21:23:36 »

NA tvém postoji není sice nic špatného, ale jednou ho změníš. A měl bys myslet na to, aby v tu dobu nebylo už pozdě.

Není pozdě ve 20ti, ani v pětadvaceti, ale pokud ti táhne přes třicet, tak bys měl myslet na to, že bys mohl zůstat na stará kolena sám. To je fajn - budeš mít svůj klid, ale budeš sám a holky se v tvém věku tak lehce sbalit nenechají...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Duben 2009, 22:39:03 »

Diky za reakce. Spis je to o tom, ze jsem vicemene od 18ti porad byl v delsich vztazich (3 roky a rok), tak jsem na tom svem soucasnem postoji videl neco "spatneho", zkusim se na to divat jinak. Jinak je mi 23, takze stara kolena o samotne zatim nehrozi Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Duben 2009, 22:40:54 »

NJ. Tady nikdy nevíš. Nemáš vyplněný věk, tak ti ůže být třeba 35 Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Duben 2009, 12:50:06 »

Nikdy není pozdě. Rozvedený buchty s dětma to jistí.  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben 2009, 13:18:19 »

Nikdy není pozdě. Rozvedený buchty s dětma to jistí.  Mrkající

Rozvedná buchta kterou už oplodnil někod jiný a nakonec ji odkopl IMHO není sen alfa samce. A už ty maminy nech Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Duben 2009, 14:12:01 »

Nikdy není pozdě. Rozvedený buchty s dětma to jistí.  Mrkající
Kdy by ti nevadilo, že živíš a vychováváš cizí dítě, tak pohoda Úsměv Já bych nad tim asi přemejšlel... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Duben 2009, 14:45:26 »

Midar: Taky jsem na tom podobně.
Specifikoval bych to tak, že o LTR mám zájem pouze tehdy, když mám vyhlídnutou nějakou konkrétní holku, kterou "žeru" natolik, že bych s ní chtěl být co nejvíc ... což se mi ale neděje a už hodně dlouho nedělo. Nesedí mě ten přístup, že člověk prostě chce primárně mít nějakej LTR a "dodatečně hledají nějakou se kterou by to mohli realizovat.
Takže pokud měl více (a to jakože mnohem více Smějící se) úspěchů s takovýma těma nezávaznýma úletama, tak bych byl aj spokojenej...

Ava: Neviděl bych to tak tragicky. Teď někdy o tom byl zajímavej článek ve víkendové příloze MF Dnes a tam právě taky rozebírali, že v mladým věku je těžší pro chlapa najít si ženskou, než naopak, ale potom se ta situce otáčí...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Duben 2009, 15:26:59 »

Ava: Neviděl bych to tak tragicky. Teď někdy o tom byl zajímavej článek ve víkendové příloze MF Dnes a tam právě taky rozebírali, že v mladým věku je těžší pro chlapa najít si ženskou, než naopak, ale potom se ta situce otáčí...
A podle deníku MF Dnes je věk 17 a 25 definovaný jako mladistvý? Nebo já jsem mladej a ty už starej?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Duben 2009, 18:04:57 »

Ale myslím, že to tam bylo myšleno spíš takto:

Pro mladého muže jhe těžší sehnat partnerku (např. šance 70%), než pro mladou ženu si sehnat partnera (např. šance 90%).
A pro staršího muže je lehčí sehnat partnerku (např. šance 45%), než pro mladou ženu si sehnat partnera (např. šance 35%).

Ale "absolutně" je ta šance určitě menší. Už jen proto, že máš méně možností.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Duben 2009, 11:57:19 »

Ta hranice tam byla asi kolem 30 let a rozdělujícícm faktorem je ono "tikání biologických hodin" - ženská, co jí je přes 30 a nikoho na LTR nemá, kouká někoho ulovit, dokud je čas, zatímco u chlapa to tolik nehoří :-D
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS