když holka svádí:)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 08:27:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  když holka svádí:)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: když holka svádí:)  (Přečteno 8071 krát)
carda99
Host
« kdy: 23. Říjen 2007, 10:57:16 »

mám tady takovu jednu otázečku hlavně na slečny. O víkendu jsem byl na diskotéce. Jedna holka se kterou se akorát zdravím tam jela s náma trochu sme se zakecali a potom se šli projít na tom by nebylo nic zvláštního ale zatímco mě je 17 jí je 22 a už asi tři roky bydlí se svým přítelem. Jenom sme si vykládali a ona se na mě najednou vrhla, přitom sem se ani nesnažil ju nějak sbalit nestalo se to poprvé několikrát když s nějakou o něco víc starší holkou začnu mluvit o vztazích tak mě prostě zqačne svádět ať je sama nebo má přítele docela rád bych to pochopil. díky  Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Říjen 2007, 11:33:45 »

tak nam aspon rekni o cem jsi ji vykladal presne. pres net je to relativne bezpecne, nemusis se bat, ze by se na tebe z monitou vrhalo zenske osazenstvo tohoto fora Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Říjen 2007, 13:37:52 »

Treba jsi upraveny samponak a slecny rady zajicky Mrkající Šťastný

A btw: taky sem slysel uz od vice lidi (chlapu), ze je po 25 prestava bavit sex jako driv a ze zensky chteji vic... coz by vysvetlovalo zajem o mladsi rocniky...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
carda99
Host
« Odpověď #3 kdy: 23. Říjen 2007, 15:36:44 »

tak konkrétně v tomhle případě sme si povídali o tom jakej je rozdíl mezi tím když spolu bydlíte nebo ne, taky o tom jak je špatný když ti partner zevšední jak je ten její žárlivej... no dá se říct že si na něho tak trochu stěžovala a já se ji snažil uklidnit, že to tak špatný nebude... nejspíš sem ji upoutal nějakým názorem protože mi to tak trochu připadalo...ale neevím
Zaznamenáno
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Říjen 2007, 17:45:03 »

Trochu nechápu tento post. To ti jako vadí že se na tebe vrhla nebo co? Úsměv Teda dít se tohle mě, tak bych to asi neřešil. Prostě seš asi sympaťák a holky na tebe letěj. Ale dobírat se důvodu proč, tak to radši ne. Ještě na to příjdeš a omylem se toho zbavíš. To bys měl potom problém Úsměv.
Zaznamenáno
carda99
Host
« Odpověď #5 kdy: 24. Říjen 2007, 08:36:25 »

právě že mě to vůbec neevadí ale zajímalo mě proč mám takový štěstí Super!...čím sem v tom jinej než ostatní Kroutící očima
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #6 kdy: 06. Listopad 2007, 23:03:10 »

čím sem v tom jinej než ostatní Kroutící očima
Ehm nevim jestli je dobre hrat si na chudacka v takove veci.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Listopad 2007, 11:00:32 »

ehm a jak vis ze si v tomhle jinej nez ostatni a ze si proste slecna nespestruje patecni vecery bez pritele obiranim kolouchu? Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Listopad 2007, 15:37:22 »

zajmava slecna Šťastný vyuziju trosku tenhle topic..  co znamena kdyz si holky upravuje vlasy.., napr sedime u stolu, povídáme si a ona je obejme jakoby do culiku a a da je za ramena, nebo na jednu stranu, pripadne si s nima hraje, plete z nich neco mezi copankem a dredem Úsměv co to znamena?
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Listopad 2007, 16:35:34 »

Buď se nudí anebo ti  ukazuje krk což je vlastně projev zájmu .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Listopad 2007, 03:43:48 »

A nebo to dělá naprosto náhodně, protože je zvyklá si s nima hrát při konverzaci. Teď mě napadá taková básnička - mam takovou fakt poetickou náladu Úsměv

Zapomeňme na řeč těla,
víme prd, co by teď chtěla.
Víc než zdání kusá,
zmůže jedna pusa Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Listopad 2007, 14:52:01 »

A nebo to dělá naprosto náhodně, protože je zvyklá si s nima hrát při konverzaci. Teď mě napadá taková básnička - mam takovou fakt poetickou náladu Úsměv

Zapomeňme na řeč těla,
víme prd, co by teď chtěla.
Víc než zdání kusá,
zmůže jedna pusa Úsměv


dobrá no Šťastný řek bych že v literatuře bereme větší braky Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS