Ked ma zena svoje dni

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:06:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ked ma zena svoje dni
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ked ma zena svoje dni  (Přečteno 5072 krát)
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« kdy: 24. Listopad 2008, 19:49:07 »

Mam na vas (hlavne na damy) taky dotaz. Dnes sa mi stalo to, ze mi priatelka zavolala, ze ma chut ist so mnou pozerat ku nam domov film. Boli sme pre nu s mojimi rodicmi, este potom na nakupe a ked sme prisli, hned isla na wc. Bola tam strasne dlho, zrazu otvorila, zobrala si kabelku a znova tam zaliezla. Ked odtial vysla, povedala mi, ze chce, aby som ju zaviezol domov, ze sa vyskytol nejaky problem. Samozrejme, ze mi nevysvetlila, co sa presne stalo. Dozvedel som sa len tolko, ze to ma suvis s jej dnami a nic viac. Neviete, co by to mohlo byt?
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopad 2008, 20:45:16 »

Mam na vas (hlavne na damy) taky dotaz. Dnes sa mi stalo to, ze mi priatelka zavolala, ze ma chut ist so mnou pozerat ku nam domov film. Boli sme pre nu s mojimi rodicmi, este potom na nakupe a ked sme prisli, hned isla na wc. Bola tam strasne dlho, zrazu otvorila, zobrala si kabelku a znova tam zaliezla. Ked odtial vysla, povedala mi, ze chce, aby som ju zaviezol domov, ze sa vyskytol nejaky problem. Samozrejme, ze mi nevysvetlila, co sa presne stalo. Dozvedel som sa len tolko, ze to ma suvis s jej dnami a nic viac. Neviete, co by to mohlo byt?
Ze by u sebe nemela tampony, vlozky?....boze nic v tom nehledej Mrkající
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopad 2008, 23:11:09 »

Uz je to v pohode, len taka blbost to bola Úsměv Lenze niekedy sa s nou o podobnych veciach fakt tazko debatuje.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS