Keď sa z priateľa, stane tichý sok

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:55:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Keď sa z priateľa, stane tichý sok
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Keď sa z priateľa, stane tichý sok  (Přečteno 8981 krát)
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« kdy: 18. Listopad 2014, 17:50:21 »

Zdravím, chcel by som vedieť váš názor na situaciu, ktorá nastala:

Samozrejme som mu pár rokov dozadu povedal o pick-upe, aby som mal niekoho blízkeho s kým tom môžem zdielať.

Ale o čo tu ide, poviem vám o troch posledných známostiach ktoré som mal, prvú moju známosť som mu predstavil až keď
som s ňou mal nejaké tie intímne veci za sebou. Vtedy som nedbal nato o čo sa on snaží, priateľka ma milovala a ja som bol šťastný,
nikdy to netrvá večne prišli nezhody a rozišli sme sa v dobrom. Nato na nu niečo začal skúšať a pár krát aj spolu boli vonku, ale nejak ma
to trápilo tak na jedno oko.

Druhú známosť som do partie predstavil skôr, bez toho aby som s ňou mal sex alebo niečo intímnejšie. Rýchlo šplhal, spriatelil sa s ňou,
nejaké tie reči bez toho aby som ho k nej nejak zapojil. V jeden večer sa pilo, on sa pokúšal o nejake negy na ňu, skúsil aj nejake dotyky no a
nakoniec začal útočiť aj na mňa a zhadzoval ma. Na toto som nenašiel iné riešenie ako odísť, stalo sa mi to prvý krát a nebol som pripravený.
Samozrejme dievča som získal ja a na udalosť som nejak zabudol. Ked som sa s nou rozišiel tak ju začal volať von, a netuším čo medzi nimi
je alebo bolo.

Tretia známosť, dievča ktoré som spoznal dva mesiace dozadu, klasické dievča ktoré som si predstavoval že si vezmem, neskazená dneškom. Nemám
najlepšiu povesť a jej som chcel dokázať, že viem mať skutočne rád. No a hneď asi na druhom stretnutí, keď som ju zavolal ku kamarátovi na párty, tak
samozrejme začal ju negovať rôznymi prirovnaniami, a vtipkovať s nou ked som nebol v jej prítomnosti, nalieval jej. Od kamaráta takéto veci nečakáte, viem
aké ma nedostatky a viem načo je citlivý, tak som ho proste zrušil, aby zistil čo robí, bolo to úsmevne pre každého okrem neho.



Čo si o tom myslíte ?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Listopad 2014, 20:49:44 »

No řeknu to tak, že mě se stalo něco méně horšího než uvádíš a toho kamaráda jsem odepsal mnohem dřív a hůř než ty.
Takže za mě takovej borec nepatří do tvé party. Buď se s ním dokážeš domluvit aby toho nechal, a nebo ho totálně vymaž...totálně to asi nepůjde, ale tak maximálně, jak to půjde. Tak jsem to udělal já.
Zaznamenáno
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Listopad 2014, 21:38:08 »

Ak môžeš, rád by som o tom počul viac.

On zle pochopil pick-up. Len pre príklad, aj ked sme boli na chate a chceli sme mať pekný večer s priateľkami, posedávať na pohovke pri nejakom filme on na seba musel strhávať pozornosť a doberať si priateľky alebo ženy o ktoré sa tam snažili jeho kamaráti.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Listopad 2014, 14:07:05 »

1) Je potřeba mu to přímo říct. Jste chlapy. Malé náznaky nestačí. Větší náznaky nestačí. Prostě mu to do ŘEKNI
2) Záleží, co je to za člověka. Jsou dva typy lidí co tohle dělají - zmrdi, kterým je to prostě jedno a nejistí, kteří se tím extrémním chováním snaží dostat do popředí zájmu. Pokud je to zmrd, tak se nedá nic dělat. Pokud je jen nejistý, tak prostě potřebuje pomoct. Což samozřejmě nepřizná. V tom případě ho naopak musíš podporovat, pomáhat mu a dávat mu feedback. Rozhodně ho nesmíš shazovat před ostatními.

Resp. já s tím taky občas mívám trochu problém. Typicky když některý z mých introvertnějších kamarádů má holku, která dokáže pozitivně reagovat na negy, tak se občas zapomenu a věnuju jí příliš mnoho pozornosti. I když to teda není protože bych ji chtěl balit, ale protože mě prostě baví si dobírat někoho, kdo mi to trochu vrací. Asi se nad tím do budoucna zamyslím a budu se víc hlídat. Každopádně - doufám, že pokud by to někdy se mnou došlo tak daleko jako v tomhle případě, tak že by mi to dotyčný řekl.

Druhá strana mince je, že pokud ti to vadí, tak jsi nejspíš sám nejistý. Nemáš jistotu, že jsi to TY s kým holka chce být. Pokud by sis svou pozicí byl jistý, tak je ti to úplně jedno. Znám pár lidí, kteří svojí úžasnou holku přivedou někam a nechají ji tam s bandou jiných kluků a jdou dělat něco jiného. Prostě proto, že mají pocit, že ti ostatní nemají nic lepšího než on co by mohli nabídnout. Takže se nad tim zamysli i z téhle druhé strany.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Listopad 2014, 17:15:42 »

Napísal si to pekne, trocha viac sebaistoty by som určite privítal.

Menej sa bojím o dievča keď už je moja priateľka a chodíme spolu, ale toto bolo akoby druhé rande, chcel som ju viac spoznať, vytvoriť nejaké hlbšie spojenie a nie sa tam trápiť s vlastným priateľom. Ja som tie prvé dva prípady v tom čase len prešiel ani som nad nimi nepremýšľal, až teraz keď ma naštval som sa zamyslel ako sa správal aj v minulosti.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS