ked ta zacne kritizovat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 06:20:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ked ta zacne kritizovat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ked ta zacne kritizovat  (Přečteno 6439 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 03. Březen 2011, 19:33:39 »

Caute, zaujimalo by ma, aky mate nazor na to, ked vas zacne zena kritizovat. nerob toto, pozor na tamto.. o com to vlastne svedci? nerobi to kazdemu, iba mne. a nie jedna. co som debil, alebo ony su vadne? ale bo to mam brat inak? chcu ma len vylepsit, alebo mam take defekty? nejde o nic, ale jedna ma kritizuje len tak z principu. pritom to, na co upozornuje sa nejde stat. ja si davam pozor, co robim. wtf? viete k tomu niekto nieco rozumne napisat?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Březen 2011, 20:33:57 »

Heh, to dělá moje babička dědovi. Pořád "dědo, vem si léky, ty na to zapomínáš".  Šťastný

U tebe to ale bude jiný případ. O čem to svědčí? Že si nedokážeš dostatečně prosadit svou. Jakýkoliv kritizování a zákazy můžeš přece ignorovat a dělat věci po svým, ne? Teda vyjímka je, když se o tebe skutečně bojí (např. když děláš nějaký adrenalinový sport), tak to je potřeba ji ujistit, že je všechno v pořádku a pod kontrolou, ale mám pocit, že tohle nebude ten případ.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Březen 2011, 21:41:00 »

Ne, to nebude. To by mi bolo samozrejme. Úsměv Ide o banalne veci, v ktorych sa vacsinou chyba robit neda. Asi som len neporiadny.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Březen 2011, 21:50:49 »

O co jde teda konkrétně? Podle toho nepořádný chápu, že jde o uklizený pokoj? To je potom prkotina, na který ale holkám docela záleží.... Ale nebudu dělat závěry předčasně, o co teda jde?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Březen 2011, 21:11:39 »

Je vadná ona..Ne vážně, třeba má "protivný období" a tak ráda ryje.
Na tohle je nejlepší buďto menší vídání se a nebo jednoduše potrestat každé
špatné chování tím, že se jí nebudeš věnovat.

Ale taky nechci dělat vědce, zkus se více rozepsat, jak psal i Beduin.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Březen 2011, 01:56:28 »

ja hovorim o kazdom pohnuti rukou, ci inou castou tela,  ked som ja u nej, skor tak, ako to mylsi Barzini. v com to tkvie? ja nechcem vediet, co mam robit, ale co ona riesi Úsměv ze why?!
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Březen 2011, 18:22:37 »

Caute, zaujimalo by ma, aky mate nazor na to, ked vas zacne zena kritizovat. nerob toto, pozor na tamto.. o com to vlastne svedci? nerobi to kazdemu, iba mne. a nie jedna. co som debil, alebo ony su vadne? ale bo to mam brat inak? chcu ma len vylepsit, alebo mam take defekty? nejde o nic, ale jedna ma kritizuje len tak z principu. pritom to, na co upozornuje sa nejde stat. ja si davam pozor, co robim. wtf? viete k tomu niekto nieco rozumne napisat?

Hahaha! Smějící se Smějící se Smějící se Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, kamarát. Si pekne defektný, kámo! S jazykem Ženské ťa buzerujú, lebo so svojim pidipňiďúrom si nevieš presadiť svoje! Budeš celý život pod papučou a keď budeš starý, budeš požičiavať umelý chrup svojej manželke aby ti ním mohla napyskovať.  Smějící se

O čom to svedčí? že penis v tvojich vzťahoch rozhodne nie je v tvojích nohaviciach! Ani tvoj pes ťa nebude brať vážne a keď s ním pojdeš na prechádzku, označkuje si ťa ako svoj majetok. Vytentuje sa na podlahu a žena ťa zmláti, pretože si bude myslieť, že si to urobil ty. A keď mu zabudneš dať nažrať, sekne ťa do gulí, aby ti pripomenul hierarchiu u vás doma. žena ťa bude podvádzať s tvojím šéfom, ktorý ťi bude po večeroch dávať naprosto nezmyslenú a podradnú prácu. Umrieš chudobný a sám, keď ti do domova dochodcov tvoje deti odmietnu posielať sociálne dávky a budú nimi platiť svoje alimenty S jazykem
A nikdy v živote si žiadnu ženu neuspokojil, všetky to hrali, pretože im bolo ľúto komplexov, ktorými trpíš z veľkosti tvoho penisu! Zelenáč

 Andílek Have a nice day Andílek
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Březen 2011, 19:22:08 »

okrem toho penisu si nebol az tak daleko... ako ona je len jedna. co sa da proti tomu robit? ako vedel som ju vlastne kedysi drzat na uzde, ale ked som sa zalubil, tak som povolil a dal som dole cviciaci obojok :DD dal som jej obycajny a mas pravdu. co s tym robit, ked mi zdrhla z domu?  Smějící se
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Březen 2011, 17:16:01 »

Nuz, je pravda, že keď raz niečo s niekym potentuješ, len ťažko sa to naprava.

Moja rada:

Vyzleč sa do naha, sprav si erekciu a stúpni si pred zrkadlo. Sprav nejakú frajerskú pózu, zahlaď si sebe do oćí a začni sugestívne hovoriť: Som Chlap! Žiadna kačura so mnou nebude vyjeb*vať! Som Chlap, kua! Kde je penis?? U mňa! Stojí vo všetkej svoje 8 cm mohutnosti! Rozkazuje okoliu! SOM CHLAP! STOJÍ MI!! SOM KU*VA CHLAP!!!

potom sprav nejaké foto a postni to na fórum, aby sme sa mohli zasmiať Smějící se

No a čo sa týka kočky:
1) akúkoľvek buzeráciu od nej ignoruj, tvár sa, akoby si ju vobec nepočul. Potom jej dokáž, že vobec nemá pravdu. Napr.: "Kašleš na mňa. nespravil si nič zaújmavé ani sa nepametám. ". Odpovedz jej: "Včera som ćítal, že Libijský diktátor je v obležení vo svojom sídle a armáda odmieta položiť zbrane a ukonćiť jeho diktatúru." Na druhý deň ju zober Národného divadla alebo na nejaké dobrodružstvo / splavovanie rieky a pod./. pokiaľ by sa jednalo o iné argumenty : Si lenivý alebo tak, vysvetlil by som jej logicky, že mam pravdu a pri vhodnej priležitosti dokazal. Napr. Nejedz surové meso! Ja jej poviem, že je to pohodlné a praktické. Ona ide ráno do školy hladná a ja najedený, lebo som si dal kuracie nohy z ľadnićky. samozrejme jej to pripomeniem len čo si začne sťažovať že je hladná a unavená. Keby si si dala tiež...

Nie som si istý, či som ti poradil... Ja som s tímto problém nikdy nemal. V práci/škole mi niečo vytkli, ja som si vypočul a vytvoril riešenie a vo vzťahoch som s tím nikdy problém nemal-ja som ten, ćo buzeruje. Úsměv Nevyše mnoho ľudí si to fakt zasluhuje, pripadajú mi neschopní, pasívni, nekreatívni a darební. Poviem FB: Prines si sexi spodné prádlo. Kúp sviečky. Upeč mi kačku. Prehltni to! a pod. A ona len bla bla bla, ja nestíham, mne sa nechcelo, je to nechutné...Ja mám pre ňu prekvapene takmer každý deň, upgradujem naše hry a techniky neustále, kupujem jedlo, vymýšlam recepty a na jej chuť vagíny si nesťažujem, tak prećo by ona nemohla dokončiť ćo som rozrobil?

No, pred sekundou mi priśla SmS: Čo chceš na večeru? Nič zložté ako kačeny a také pytloviny:). Tak tu je názorná ukážka. Kašlem na to,že sa robí 6 hodín, ja chcem kačku! Ale na druhej strane musím povedať, že vďaka mojím výkonom je ďaleko ústretovejšia: spočiatku sa jej nechcelo takmer nić, teraz poslúch ćím ´dalej viac. Musíš asi tiež ukázať, že za niečo stojíš. Očividne uspokojená žena = posluśná žena.

A facka tiež neuškodí... Smějící se
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Březen 2011, 17:41:50 »

mas pravdu, ja som povazoval za romantiku, ked som ju supol v stane po nocnej akcii :DD ale to sa jej nahodou pacilo. neviem, ona orgazmus nikdy nemala. raz bola vo vytrzeni a povedala, rob si so mnou co chces a ja na to, vytrtkam ta do riti :DD tak bolo po romantike :DD ale my spolu nechodime uz pol roka a ja som natolko zaostaly, ze az teraz hladam chybu v sebe, ked ona tvrdi, ze sme skoncili. ale ked mi to hovori, tak ma v ociach slzy. ja to nechapem.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Březen 2011, 17:50:42 »

raz bola vo vytrzeni a povedala, rob si so mnou co chces a ja na to, vytrtkam ta do riti :DD tak bolo po romantike :DD

Ty vole! Šokovaný Smějící se To jej hovor až keď zavíja od rozkoše. Keď je žena spokojná, spraví pre teba mnoho, musíš sa jej ale správne zavďačiť.  pošlem ti do PM pár trikov, budem ale rád, keď to nebudeš śíriť.... Ako som už povedal, je to moje know-how a raz to možno bude mať cenu.

Skúsim to povedať dnes večer, schválne, čo to spraví.  Provokatér
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Březen 2011, 22:58:54 »

ja som to povedal z recesie, nasi boli vedla :DD ja mam skratka niekedy tvrdy humor. ja som to vazne nemyslel. ale nejak si mi este nic neposlal.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS