Kočičí chování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:28:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kočičí chování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Kočičí chování  (Přečteno 10076 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 27. Leden 2010, 19:31:25 »

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s tím, když holka projevuje kočičí chování -


Projevuje se to asi tak, že vy o holku neprojevujete moc zájem(jste jakoby nedobytní a znáte svoji cenu). Ona vás najednou začne pullovat, dávat vám indikátory zájmu. Vy si jí do jistý míry držíte od těla. Ale když jednou povolíte a přestanete být nedobytní, Hb jakoby dosáhla toho co chtěla a začne vás naopak pushovat a být sama nedobytná-( jen pro vás)...a vy ste pak naštvaní, že jste se nechali vyprovokovat, dali HB indikátor zájmu,tím snížili svoji vyšší cenu a ona pak vás pak Pushne a chová se nedobytně...

Párkrát jsem to zažil a budu se snažit těmhle holkám vyhýbat, jsou pěkně mazaný.
Horší je, když se to projevuje opakovaně.

Na to jsem zkoušel aplikovat ledacos. A ne vždy jsem uspěl..
A moje závěrečné doporučení - nenechte se nikdy tímto chováním ovlivnit a snažte se to ignorovat. Je to v podstatě něco jako shittest
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Leden 2010, 19:43:05 »

jo jooo, tohle já znám.  Šťastný
Když tohle nastane, tak mi nezbývá nic jiného než je furt fuckovat - podkopávat jim nohy, strkat do nich s tím že teď procházím já a všechno možný.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Leden 2010, 19:51:31 »

jo no
a jakej to má pak efekt ?
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Leden 2010, 19:53:44 »

Zajímavé ... ignorovat? Tzn. kočička si s klubíčkem, keré nic nedělá a jen ignoruje přestane hrát a vaše šance už jsou úplně ztracený. Chtělo yb to spíš si jich všímat, ale tak nějak hodně negovat ... Takovýto typ "shittestu" dělaj podle mě hodně sebevědomé holky, takže je potřeba jim t otrošku srazit. A když ukážete že vás její chování nijak nrozhodí, máte to v kapse /podle mě/...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Leden 2010, 20:17:42 »

Efekt ? Tak já například tohle dělám na spolužačce, která je hodně extrovertní a má přesně to chování, které se tu řeší.
Jí tak seru, že začne histericky křičet přes celou třídu a řekne " už tě mam fakt plný zuby" nebo "už tě nemam ráda" a vzápětí mi schodí penál z lavice.
Tomu se začnu smát, že měla legrační výraz u toho. A pak je strašně ráda když jí později dám pokoj a začnu se s ní normálně bavit.
Ale nesmim to přehnat, jinak mě bude zase, tak zvaně "pushovat". Chce to vědět ty hranice no. Potom už o přestávkách jde za kamarádkami z jiných tříd a vypráví jim a ukazuje na mě, když jsem v dohledu, že já jsem strašnej a že jí furt něco dělám. A tady jsem rád, že budu mít aspoň nějakou pověst - krotitel žen xD.
Nevím, jak by to fungovalo na ty vyspělejší holky, ale když vím že to funguje takhle v mém věku, tak to neřeším.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Leden 2010, 21:10:33 »

Nechci mluvit jako robot, ale Mystery na tohle vyvynul svoje fáze svádění, které fungují dokonale Úsměv Nebudu tu psát zkratky a podobné nesmysly, ale je to založeno na tom, že ty sbíráš indikátory zájmu od holky (negování, demonstrace vyšší ceny a další...) - říká se tomu A2. Pak holce položíš otázku typu: Řekni mi něco, proč bych tě měl chtít poznat víc. Když se na to chytí a začne před váma vyjmenovávat svoje klady, jste v A3. Pokud ne, musíte jí dál negovat a potom všechno znovu. A3 je vlastně pak jen otočená A2 - vy dáváte indikátory zájmu ji.

Kočka si nevšímá provázku, který je pro ni lehce získatelný (A2), ale také si nevšímá provázku, když si provázek nevšímá ji nebo je naprosto nedobytný (A3).
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Leden 2010, 14:53:35 »

Eclipse má pravdu. Krom tý otázky, proč bych tě měl chtít poznat, bych se nebál použít i něco standartnějšího
přes coldreadingy => "To seš takhle na každý ho "milá" ?" Úsměv A když by reagovala negativně bral bych to jako že pořád nejsem v A3 fázi,
ale pokud by mě do toho zatáhla => "Jo zlášť klukům jako seš ty" Věděl bych, že později jí můžu začít házet indikátory zájmu.

Takhle bych to taky zkusil. Nicméně Abruzzi má spíš namysli typ holky, která za tebou přijde (třeba ve škole), hodně si s tebou hraje, ale jakmile se chceš s ní bavit (nebo zkusit jí tzv. pullnout) okamžitě tě buďto:

a) začne ignorovat/odejde
b) naváže hovor, ale po chvíli to utne

To jsou ty holky, který o sobě vědí, že je chlapi chtěj. U stadartní v pohodě holky bych s tím ani moc nepočítal.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Leden 2010, 16:29:37 »

Přesně tak.
Myslim ten typ co popsal barzini.
U normální holky kterou bych chtěl pickupnout bych to nějak neřešil
Zaznamenáno

Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Únor 2010, 18:28:38 »

A jak byste pokračovali v mém případě, kdy slečna nejdříve projevuje jasné známky zájmu (neustálé úsměvy a pohledy) a po mých známkách zájmu se zmůže akorát na pozdrav a téměř pokaždé uhne pohledem?  Podivený 
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Únor 2010, 20:15:44 »

LOL  Smějící se   Jak bysme postupovali? Zkusili bychom to na jinou.

To o čem píšeš nemá s catstring teorií nic společného. Tam jde o to, že ty ten zájem téměř neukazuješ, proto po tobě víc pojede. Tady ta ti dává jasný IOD (indikátory nezájmu), takže s ní nemarni čas.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Únor 2010, 21:11:20 »

jak psal Paul - nemarnit s ní čas.

nech jí ať na tebe klidně cení zuby dál, ale nevracej jí to, protože pokud jí to začneš vracet (úsměvy apod.) tak si uvědomí, že jsi lehko dosažitelná kořist. A co z toho plyne ?  Že ji přestaneš přitahovat a za pár dní už ti IZ dávat nebude, bude tě ignorovat a ty se budeš trápit.
Takže pokud už v tom nevidíš nejmenší šanci, nech ji plavat a jdi dál. Nestojí to za to měsíce se zabývat jedním targetem a řešit co se v danej den dělo. Protože tě to bude brzdit v osobním vývoji.
Zaznamenáno

Falo
Host
« Odpověď #11 kdy: 26. Únor 2010, 00:48:09 »

Tohle je na jednu stranu dost nasírající a na druhou stranu je to výzva.. ty jí nesmíš promarnit, i když jednou couvne, ty musíš zase negovat. Holkám stačí ke štěstí dost málo, aniž by sis to uvědomil, ale ty jim nesmíš poskytnout ani to. Dřív než začně pushovat začni zakončovat, Většině těhlech holek stačí koncovka v jejich prospěch at je jakákoliv, navoď jí na to, že to co ty chceš, je jenom její koncovka a máš jí v kapse. Ale abych nemlel sračky, tohle sem zažil jenom jednou, tak v tom nemám zas takovou praxi. Projevuje se to hlavně u holek, který sebou maj kamarádky/u a alfa samce. Nejjednoduší bude asi začít od znova celým setem, ačkoliv to je o 200% těžší, pokud víš co dělat, nemůže to bejt zas tak moc práce. Ale mám k tomu i otázku, jak sem řekl, stalo se mi to jenom jednou a chtěl bych tedy vědět, jak se tyhle !"Alfa samičky" projevujou.. tedy... jaké jsou jejich charakteristické znaky?
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Únor 2010, 13:50:18 »

- Chlapci, myslím si, že tyhle push-pull teorie a podobně jsou sice fajn, ale vztah plnej citů,přirozenosti a lásky si s nima neužijete...  Kroutící očima Pokud jde o tenhle problém, zaměřil bych se nejdřív na innergame - to je podle mě nejlepší řešení všech problému s ženskejma. Nejen že když si svojí vnitřní hru posunete na mnohem vyšší úroveň, přestanete řešit jako roboti tyhle situace a prostě jima budete proplouvat úspěšně a naprosto přirozeně, ale zároveň získáte spoustu dalších výhod které plynou z vyváženého myšlení, ať už jde o respekt, lásku kterou vám lidi okolo vás začnou mnohem více projevovat nebo svůj vnitřní klid... Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Únor 2010, 15:01:55 »

Isilwen: Právě že jo Mrkající

Akort nejdřív je to takovej souboj - kdo bude na koni. A potom ve vztahu je to spíš takové škádlení, které vztahu dodává trochu šťávu. Když tohle vynecháš, tak za čas se ta zamilovanost vytratí a ten vztah bude naprosto sterilní.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Únor 2010, 15:20:02 »

Isilwen: Právě že jo Mrkající

Akort nejdřív je to takovej souboj - kdo bude na koni. A potom ve vztahu je to spíš takové škádlení, které vztahu dodává trochu šťávu. Když tohle vynecháš, tak za čas se ta zamilovanost vytratí a ten vztah bude naprosto sterilní.

true story:-) teda pokud tu provokaci ve vztahu neprehanis:-D fieldtested! xD
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Únor 2010, 16:41:20 »

Je rozdíl když je to válka, kdo miluje míň. A nebo takové jenom zlobení. První v LTR nemá smysl. Druhé je skoro základ Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. Únor 2010, 16:53:06 »

Při poznávání nové holky si ji během několika minut rozhovoru zařadíte do jedné ze 4 skupin, podle toho, co byste od ní chtěli.

1) pouze kamarádka na pokec (povětšinou pokud je hnusná ale charismatická a vtipná)
2) sex (stačí když je sexy a co je v hlavě nás nezajímá)
3) krátkodobý vztah (jeden sex nám nestačí, ale na její chytrosti zatím stále nezáleží)
4) dlouhodobý vztah (musí mít vše, co chceme)

Stejně tak si nás i protějšek zařadí do jedné ze skupin. Pokud se naše potřeby/skupiny vůči druhému (moje a té holky) vzájemně shodují, pak je to velmi jednoduché a rychlé.

V případě, že si já holku kvalifikuju do skupiny 2) a ona mě do 1), jsem já kočka a ona provázek. Protože kdykoliv to přepísknu a budu po ní viditelně požadovat sex, bude ze sebe dělat nedostupnou a snažit se srazit mě zpět do 1. skupiny, abych byl opět tím kamarádem, kterého žádá. Ale pokud jí začnu ignorovat (skupina 0)), začne se opět snažit mě dotáhnout zpět na 1) kámoše.

Samozřejmě, že jí lze přesvědčit o svých kvalitách a nebo za použití triků si jí přetáhnout do skupiny, kterou vyžadujeme. Ale povětšinou rozhoduje o vzájemné kvalifikaci do skupin první interakce.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS