Kuřačka? Nekuřačka?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 00:05:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Kuřačka? Nekuřačka?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Přitahují mě
Kuřačky - 0 (0%)
Nekuřačky - 51 (78.5%)
Je mně to jedno Úsměv - 14 (21.5%)
Celkem hlasů: 63

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Kuřačka? Nekuřačka?  (Přečteno 36212 krát)
19374682

Karma: 1
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 10. Červen 2007, 20:50:13 »

Nu? Otázka byla položena.

Já osobně nemůžu kuřáky (čky) ani cejtit.  Mlčím Ďábelský Ďábelský
Zaznamenáno
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Červen 2007, 21:42:00 »

Hlasoval sem "ne", ale ted chodím s holkou se kterou je to ten nejvážnější a nejkrásnější vztah co sem kdy zažil, s nikým se si tolik nerozuměl. Neni kuřačka, ale...když sme/je někde s lidma a je dobrá zábava, tak si prostě občas zapálí. Ptal sem se jí proč, co z toho má a ona, že ji to uklidnuje ze stresů a že totak prostě občas je. Ví, že mi to hodně vadí, ale já ji to nechci nijak zakazovat, nijak ji omezovat, což nechce ani ona. Kouření mi vždycky vadilo a vadit bude, jen se prostě musím přenést přes tohle, snažím se, ale je to hodně těžký když proti tomu tak dlouho bojujete a ted to máte přímo před nosem. Vím, že to jedno, dvě cigára za čas nic není, ale mě to vadí už z pricipu.
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2007, 21:42:51 »

Kdyz me holka pritahuje, obvykle na tom nesejde. Casto taky ve chvili, kdy uz vim, ze me pritahuje naopak nevim nic o jejim vztahu ke koureni, takze to na to uz tuplem nema vliv.
Kazdopadne pokud si mam vybrat mezi kurackou a nekurackou, vyberu nekuracku. Ale neni to pro me tak sulezita vlastnost, abych holku odmitl nebo se s ni rozesel. Ale kdyz s ni chodim, snazim se, aby koureni omezila. Jako ted  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Červen 2007, 21:44:57 »

Asi jako Lee. Proste to nemam rad. S holkou co kouri krabicku denne bych si nic nezacal. S holkou, co si jednou za tyden zapali jednu v hospode mi to (az tak) nevadi. Ale sam jsem nekurak, takze to same bych velice ocenil i na svem protejsku.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Červen 2007, 21:55:22 »

Jedině nekuřačku. Když z holky tahnou cigára, žluté prsty a zuby atp. tak brrr... a proto i z principu ani jedno v hospodě, jednou za týden. Maximum, které bych dokázal tolerovat je jednou za rok si dát se strýčkem doutník na jeho narozeninách, protože to nejde odmítnout Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Červen 2007, 08:37:47 »

Já bych hlavně nechtěl slečnu, která by mě buzerovala proto, že kouřím Super! Jinak je to jedno.
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Červen 2007, 12:20:58 »

jestli by kouřila či ne, to by mi bylo jedno...ale taky by to neměla být vysloveně hulicí továrna...
sám sice kouřím, ale s mírou a když nepotřebuji, ani si nezapálím....takže s nekuřačkou bych taky neměl problém
« Poslední změna: 12. Červen 2007, 11:21:05 od Jim » Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Červen 2007, 19:30:00 »

preferuju nekuracky   kdyz uz kuracku tak to uz muzu rovnou libat asfalt na silnici
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Červen 2007, 19:59:17 »

preferuju nekuracky   kdyz uz kuracku tak to uz muzu rovnou libat asfalt na silnici

 Smějící se
počkej...
Vzpomínám si na jednu učitelku ze střední a ta má syna (nekuřáka). Ten si přivedl domů dívku, kterou si chce brát a je kuřačka. A při hodině došlo k názorům o kouření a pak pronesla: "Nechápu, jak můj syn má přítelkyni kuřačku a líbají se jako by jí oblizoval popelník"... Šťastný
No, dámy kuřačky to urazilo...takže předem promiňte.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Červen 2007, 20:43:25 »

Nefajciarka, tiez mi to pride ako... no proste, nie moc prijemne Úsměv pre mna za mna nech daju cenu cigariet aj na dvestokorun, bude to lepsie Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 11. Červen 2007, 20:49:52 »

Nekuřačka. Líbání s kuřačkou jsem ještě nezkoušel, takže nemůžu soudit Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Červen 2007, 21:01:32 »

Nekuřačka. Líbání s kuřačkou jsem ještě nezkoušel, takže nemůžu soudit Mrkající

Já bych to nechtěl ani zkoušet. Měl jsem k tomu jednou docela blízko a jak jsem cítil, že to z ní táhne, tak radši nic. Fuj, fuj. Smutný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Červen 2007, 21:04:23 »

Nekuřačka. Líbání s kuřačkou jsem ještě nezkoušel, takže nemůžu soudit Mrkající

Já bych to nechtěl ani zkoušet. Měl jsem k tomu jednou docela blízko a jak jsem cítil, že to z ní táhne, tak radši nic. Fuj, fuj. Smutný

Takový suchý zahořlý zápach..ne. Ale znám kuřačku, co kvůli klukovi úplně přestala hulit. Fakt, ke všemu sundala piercing, páč se mu to nelíbilo. No, ta se mu úplně odevzdala. Já furt věřím tomu, že to je vtip.. Šokovaný
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Červen 2007, 05:36:54 »

Je sice hezky ze se vetsinou shodnete ze jedine nekuracku ...ale ja jak tak premejslim tak si nejak nevzpominam kdy jsem potkal slecnu co nekouri...
Kdyz ma holka vek co me zajima (caa 17-24) tak jich vetsina (skoro kazda) kouri... taky bych radsi nekuracku ale co mam delat kdyz proste nejni!  Smutný
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Červen 2007, 07:18:24 »

Ono to s tim libanim zas tak strasny neni  Podivený Nesmi ta holka sice kourit krabicku denne a taky se s ni nesmite libat, kdyz zrovna dokourila. Na svoji slecne bych normalne nejspis ani nepoznal, ze obcas kouri...ovsem, kdyz neprijde nekde z baru, to potom smrdi kourem cela. Ale to i ti, co nekouri.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Červen 2007, 08:16:47 »

Kdyz ma holka vek co me zajima (caa 17-24) tak jich vetsina (skoro kazda) kouri...
Záleží v jakých vodách lovíš S jazykem A jaké typy si vybíráš. Já znám snad víc holek, co nekouří. Ale v hospodách a barech je jich prostě víc a naopak na akcích jiného druhu (hudební - jakože, ti co hrajou = ne festivaly, sci-fi, atp.) je jich poskrovnu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Červen 2007, 18:25:18 »

Když z holky tahnou cigára, žluté prsty a zuby atp. tak brrr...
Tak tohle si myslim, ze trosku prehanis! Pokud nekouri nejak moc a vi jak se po tom chovat, tak rozhodne zlute prsty, zuby a nejakej mega smrad nepoznas! Leda to obleceni, ale to obcas smrdi kazdemu, kdyz prijde z hospody. Podivený

A s tim libanim. Zalezi to na spouste faktoru. Mnozstvi, ale treba i kvalite cigaret. Jednou jsem se libal s intenzivni kurackou nejakeho shitu a byl to fakt humus. Ale pokud kouri obcas a kvalitni lehky cigarety, tak to prakticky nepoznas a to i kdyz se libate klidne kdyz si zrovna zapalila.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Červen 2007, 22:53:42 »

No v zásadě je mi to jedno, ale jakožto kuřák raději kuřačku...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Červen 2007, 06:33:58 »

nesmis soudit napriklad podle nejake holcici stredni skoly, kam navic vetsinou chodi holky, co nechcou na vs, nemaj na lepsi skolu nebo tak... z te tridy 30 holek napriklad na postacku jich vzdycky 20 bude tech, co je jinam nevzali a sou radi, ze se 4kama prolizaj... a to sou opravdu vypatlane tovarny...

ale jinak co ja znam slecny v tomhle veku, tak musim rict, ze akorat par kuracek sou byvale spoluzacky z gymplu, ale jinak snad zadne kuracky ani mezi svymi znamymi nemam
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Červen 2007, 12:29:23 »

Tak bacha, zas bych nerikal, ze holky co prilejzaj se ctyrkama jsou vypatlane tovarny, nebo nejak hloupe ci co. Mozna to proste flakaji, nechce se jim do toho... (Coz je precejenom uz subjektivnejsi a muze se to nekomu i libit, narozdil od hloupe holky kterou moc lidi nechce.)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Červen 2007, 12:53:19 »

ja osobne mam skusenost, ze holka, ktera ma same 4, div nepropada a jediny co umi je hulit pred skolou a stupidne se chichotat s kamaradkama nikdy moc inteligetni a zajimava neni.

Ja sem to sice dost zvelicila v predchozim prispevku, ale pouze narazim na to, ze vetsinou sou uhuleny tovarny tyhlety slecinky, co maj jedinou starost kde se ozerou, kdy zahuli a s kym. Holky, ktery sou rozumny, solidne se uci a maji zajem i o neco jineho nez parby totiz malokdy vykouri krabicku cigaret denne. Jasne, ze si treba nekdy zakouri, ale nemusi kazdou prestavku dat tri cigara, da si jen napriklad v ty hospode, nebo kdyz je fakt nervozni, ale to je par do tydne...

a osobne muzu teda rict, ze na gymplu nebo na vejsce sem potkavala rozhodne vic v pohode lidi i kdyz sem tam kourili, nez byli nektery decka na ucnovskych oborech ktery hulili o sto sest a chovali se jak slepice.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Červen 2007, 13:02:28 »

V naší třídě na gymplu bylo pár těžce dekadentně alternativních holek, které v hloučku rády probíraly kulturu, 60. léta, Franze Kafku a podobná témata a kouřily přitom stejně intenzivně jako ty holky z učňáku, které popisuje Mawe. S odstupem času se jejich tehdejším puberťáckým rádoby-intelektuálním pózám spíše pousměju, ale tehdy mi opravdu dost imponovaly a často jsem se k nim rád připojil. Čili nejen blbky kouřej jak fabriky.
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Červen 2007, 13:46:31 »

Jak rika J/R ... pamatuju si pred cca rokem a pul, kdyz jsem (znovu) zacinal kourit, jsme se s tehdejis "partou" spoluzaku ale i spoluzacek z gymplu schazeli za mestem v takove skalni prolakline, kupovali krabicove bile vino (Hradni svice Šťastný), a kourili ostosest, jak fabriky. Filozofovali jsme tam o nabozenstvi, o mladezi, o duchodu, o lidske moralce, a tak  Šťastný Dneska se tomu taky vicemene smeju, ale tenkrat, na ten vek, to byl nas maximalni intelektualni vykon. Dodneska se s tema holkama bavim, nektere porad kouri, nektere ne, ale jsou porad hodne na vysi oproti pipkam a barbinam, co nikdy neporusily skolni rad, neudelaly nic nelegalniho, nic vzrusujiciho (nerikam ze bavit se da jenom ilegalne, to ne!) ... ctou Dostojevskeho, Kafku, Tolstoje a tak.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Červen 2007, 14:42:33 »

holt usuzuju pouze ze vzorku, ktery sem sama mela moznost zahlidnout...
a ten nikdy nemuze byt obsahly vzhledem k me kratkozrakosti:)
Zaznamenáno
Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Červen 2007, 18:27:46 »

Kdyz kuracku tak jen tu co kouri zdrave ..... ze se shodnem panove? Šťastný Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS