Láska na první pohled na stav bankovního konta...?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 11:44:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Láska na první pohled na stav bankovního konta...?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Láska na první pohled na stav bankovního konta...?  (Přečteno 13714 krát)
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« kdy: 14. Srpen 2007, 07:32:48 »

Dnes ráno při snídani mi padl zrak na tento článek:
http://zpravy.idnes.cz/milionarske-trable-se-zenami-diz-/nazory.asp?c=A070813_221203_nazory_miz

Domnívám se, že je velmi pěkně napsán nejen po stránce slohové, ale též obsah má pravdivý...

Zajímaly by mne názory na tuto "záležitost" a třeba následná diskuze, která se tu může rozvinout Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Srpen 2007, 11:28:52 »

Jo, je to pravda. Sice nejsem a nejspíš ani nikdy nebudu milionář, ale doufám, že takovou holku, která je na prachy, nikdy nepotkám.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
najmin

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Srpen 2007, 12:02:50 »

Obsah je vskutku pravdivý... Musím říct, že jsem celkem hodněkrát přemýšlel, jak bych tuhle situaci řešil, kdybych byl čistě teoreticky trochu majetnější a jestli bych dokázal skousnout to, že bych měl doma holku jenom kvůli penězům. Asi by ve mně  tahle myšlenka: ,, Je to jenom kvůli účtu´´ hodně vřela..  ... Časem mě to ale přešlo, protože stejně nikdy o moc majetnější nežli ostatní nebudu, takže mně tahle otázka  netrápí...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Srpen 2007, 13:34:12 »

Mno...problém je v tom, že dneska stačí mít byt/domek v Praze či v jiném větším místě či v nějaké turisticky atraktivní lokalitě a hnedka je člověk milionář Mrkající A tohle mnohdy nějaké té "zlatokopce" stačí Podivený

Pokud jde o "multimilionáře", kteří si peníze vydělali poctivě...tak takoví většinou začínali od píky a v momentě, kdy nic neměli s nimi už nějaká žena byla, takže s ním většinou zůstane i když se z něj stane zámožný člověk Mrkající

No a co se týká nějakých šíbrů, kteří se k penězům dostali různými obskurními způsoby, tak k těm taková nějaká "zlatokopka" patří a mnohdy jim to ani nevadí, protože jim to třeba ani nedojde Smějící se A dobře jim tak Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Srpen 2007, 17:46:26 »

No a co se týká nějakých šíbrů, kteří se k penězům dostali různými obskurními způsoby, tak k těm taková nějaká "zlatokopka" patří a mnohdy jim to ani nevadí, protože jim to třeba ani nedojde Smějící se A dobře jim tak Provokatér

no ja myslim, ze kdyz je nekdo tak vychcanej, ze dokaze rychle zbohatnout, urcite nebude tak naivni a blbej, aby mu nedoslo ze s nim je ta holka jen pro prachy. a podle me to temhle typkum vubec nevadi..
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Srpen 2007, 19:51:33 »

Smutné, ale často pravdivé.
Obávám se že nechat se zaopatřit, patří k základním ženským potřebám. Při studiu stačí holce kluk s kterým procestuje kus světa stopem. Ale když jim přeskočí takové to malé kolečko v hlavě a začnou chtít děti, nebo hledají nové životní cíle. Potom hledají někoho kdo se o ně postará a to jejich vrstevník těsně po studiích s holým zadkem skutečně není. Myslím že tuto potřebu má v sobě více či méně každá žena a je dána evolucí.

Při své práci se často setkavám s manželskými páry a to zejména ze střední a bohatší třídy. Je na tom dobře vidět trend posledních deseti let. Prakticky vždy je mezi manželi velký věkový rozdíl. Chlap má obvykle k padesátce a jeho žena od dvaceti do třiceti. Nápad
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Srpen 2007, 08:51:22 »

to Lasendou:
ver tomu nebo ne, ale jsou i zeny schopne se postarat samy o sebe a docela dobre. POkud chteji deti, tak logicky hledaji "vhodne" geny a jak nas evoluce jiz mnohokrat poucila uspech=schopnosti=dobre geny. A je lhostejno je-li jejich nositel sportovec, intelektual anebo milionar  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2007, 09:31:54 »

Lenže taký študent ani nestihne prejaviť svoje "vhodné geny" a už je vymenený za takých, akých popisuješ.
« Poslední změna: 15. Srpen 2007, 09:34:59 od Mikullas » Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2007, 11:22:17 »


to neni pravidlo ... schopnosti je neco co clovek v sobe proste ma, a ne to co se projevi "az po skole."  Skola je jen inkubator, chranene prostredi, kdy clovek mozna ma nejake cile a idealy, ale nedostava se tak zasadne do konfliktu s realitou. To, ze se clovek po skonceni skoly trochu zmeni je naprosto prirozeny vyvoj u muzu i u zen. Takze tento druh rozchodu podle meho nazoru (a zkusenosti) souvisi s pis s tou zmenou uvnitr cloveka nez s tim, ze cerstve dostudovani nic nemaji.
Nemluve o tom, ze dnes v "modernich casech" dospele divky chteji svuj cas na karieru, takze neni pravidlem myslenkovy pochod typu - hura, uz mam titul, ted si rychle najit bohatyho chlapa a porodit mu par decek.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Janíšek



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 31
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Srpen 2007, 18:33:54 »

Tak tohle je humel... Po přečtení tohodle článku se mi udělalo zle. To neni možný, jaký život má s toho ta žena? Dalo by se říct že bohatý ale bez lásky....Nevím jestli bych vůbec já něco takového udělala. Podle mě je mnohem lepší mít svého miláčka chudého, než mít bohaté bankovní konto nějakého člověka kterého nemiluju. To vážně nepochopím, ale bohužel se to stává a podle mě i celkem často Smutný. Rozhodně souhlasím s tím že v určitém věku nám ženám i mužům (naštěstí jenom některým Mrkající) přecvakne a jsou z nich lidé kteří hladově hledají peníze Ďábelský... Ačkoli peníze nejsou všechno, jsou i takoví co si to myslí, i když to třeba nepřiznají. Smutný
« Poslední změna: 15. Srpen 2007, 18:37:34 od Janíšek » Zaznamenáno

Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Srpen 2007, 18:39:10 »


jo janisku, az si ty penize budes sama vydelavat a zjistis, ze za jidlo, byt a vlastne vsechno se plati, tak svuj nazor prehodnotis ... jasne behat nazi v luzich a hajich, zivit se korinky a lesnimi plody je mozna romanticka, ale nerealna predstava. V kazdem vztahu otazka penez drive ci pozdeji prijde na pretres(zvlast pri spolecnem bydleni) a z teto diskuze by ani jeden ze zucastnenych nemel vyjit jako prizivnik.
ale vlastne te tak trochu chapu, pred deseti lety jsem si myslela totez  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Srpen 2007, 19:05:53 »

to larry flint: já ale mám pocit, že tzv. zlatokopky zmíněné v tom článku jsou příživnice. Samy si nejsou schopny vydělat ani vindru a čekaj, co jim kdo dá, čímž, podle mě, ztrácej to nejcennější - svobodu  Šťastný ....a ještě bych možná dodala, že taky úctu sama k sobě, pže nechápu, jak si pak potom můžou sebe vážit, když neuměj nic jinýho, než sbalit pracháče....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Srpen 2007, 19:39:51 »

To neni možný, jaký život má s toho ta žena? Dalo by se říct že bohatý ale bez lásky....Nevím jestli bych vůbec já něco takového udělala. Podle mě je mnohem lepší mít svého miláčka chudého, než mít bohaté bankovní konto nějakého člověka kterého nemiluju.

Zajímalo by mne, jestli Ti to vydrží i za dejme tomu takových deset patnáct let Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Srpen 2007, 20:00:53 »

Ale tak se do Janíška tak nenavážejte Úsměv Ostatně spousta žen zvolí střed - nemusí multimilionáře, stačí, když je rozumně zajištěný, a to už je přece jenom spíš racionální omezení výběru (idealisté prominou) než zlatokopectví. Neházel bych do jednoho pytle vyslovené zlatokopky a realistický pohled na věc (> peníze jsou potřeba).
Zaznamenáno

Happiness under construction!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Srpen 2007, 20:10:09 »

to dextera ... no je to taky zivotni styl... to co sem psala vys se uz nevztahovalo k clanku v odkazu, ale byla to pouha reakce na janiskuv idealismus.

jinak k zlatokopkam-prizivnicim.... ano, de fakto samy sebe vedomne prodavaji za pekny auticko, hadriky a bezstarostny zivot...je to tak.... nekomu tento zivotni styl proste vyhovuje, nesouhlasim s tim, nelibi se mi to, ale to je tak vsechno co s tim muzu delat.

a abychom nedelali z muzu-milionaru bezbranne obeti a ustvanou korist   Vykřičník ne nadarmo se rika, ze kazde zbozi ma sveho kupce. Priznejme si otevrene, ze nekteretypu muzu tento druh primo vyhledavaji. ¨Predstavme si milionare stredniho veku, od raneho mladi pracoval a ted se mu postestilo a ma prachy a chce si je trochu uzit  Směrovka hleda zenu s niz by se o sve stesti mohl podelit  Směrovka bezpochyby k sobe hleda partnerku vhodnou: reprezentativni vzled, kraska s perfektni figurou, kultivovana primerene inteligence. Proste chovnou samici, s kterou by se mohl ukazat a pochlubit pred obchodnimi partnery ("podivejte jake krasne zviratko si mohu dovolit chovat") a ktera mu porodi par pri trose stesti ji podobnych deticek.
A v tento okamzik probiha konkurz  Směrovka narozdil od beznych zen, ktere svuj cas venovali sve kariere, pratelum a studiu, zlatokopky zcela cilene od mladi pestovali svuj vzhled... hodiny drinyv posilovne, obihani kosmetickych salonu a modnich butiku a budovani image... a koho si pak milionar asi vybere? onu reprezentativni kost.... chtel ji, ma ji mit. Ale cemu se pak divi? to si mysli, ze slecna bude i nadale krasna zcela zdarma?
je to proste vymenny obchod, zlatokopka se ukazuje ve spolecnosti a milionar investuje do jeji krasy. Je to jako s roztleskavackami na zapase, k nicemu tam nejsou, nezasahuji do hry, ale kazdy se rad podiva....
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Srpen 2007, 22:50:34 »

Osobne si myslim, ze manzelstvi je predevsim majetkove spolecenstvi muze a zeny - o lasce se tam nic nerika. To je jenom romanticka predstava posledniho stoleti, ze v manzelstvi ma byt neco jako laska, ale drive slouzilo k zachovani rodu a hlavne majetku. Takze takovehle zeny rozhodne nemohu odsuzovat. Ano, je krasne vdat se z lasky za kluka s holou prdeli... a za par let zjistim,ze laska zmizela, mame dve hladove deti, hypoteku na barak a oba prace nad hlavu. A co z toho??
Nezahazuju lasku...je to to nejkrasnejsi co v zivote mame a to nejcenejsi, ale nemyslim, ze to je jediny a ten spravny duvod pro manzelstvi - to by mela byt volba rozumu, ne citu... na lasku si preci vzdy muzu najit milence...konec koncu, takova romanticka laska stejne za par let prejde. Ale laska vzesla ze vzajemneho porozumeni, pratelstvi ta vydrzi a myslim, ze tato se v manzestvych z rozumu po nake dobe vyskytne, teda pokud jsou ji oba schopni.
Ovsem, pokud jde o zlatokopku - myslim, ze nakonec dama skonci opustena, stara a oskliva... je to jeji volba. Ten stary skrachovaly milionar ma aspon schopnosti, ona nema nic a casem prijde i o krasu.

koneckoncu u nas doma se rika : "ona ma erotogeni zonu v penezence"
napadlo by nekoho z vas odsoudit holku, ktera se rozesla jeste za mlada s klukem, ktereho prestala milovat?? a proc prestala? proste uz ji nepritahoval... a tohle je totez, akorat ma jine priority...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Srpen 2007, 00:21:29 »

No já jsem prve nemluvil o zlatokopkách ale spíš a ženách obecně. Je ale samozřejmě přirozené že si ženy hledají úspěšného partnera který je schopný se o ně postarat. V pravěku se úspěšnost muže měřila počtem vlčích zubů a v dnešní době ji většina lidí měří schopností vydělat. Já proti tomu nic nemám je to každého věc. Jen mi přijde těch ženských v hodně věkově rozlišném manželství trochu líto. Ženská se vdá má pár dětí, když trochu odrostou tak zjistí že má nejlepší roky za sebou, děti v pubertě které ji nepotřebují a manžela důchodce nad hrobem který už senilní.

Co se týče zlatokopek, zkuste s nimi trochu soucítit, taky to mají složité a musí být svým způsobem úspěšné v tom co dělají. Když se jim nepodaří zbalit boháče a případně ho i oškubat dokud jsou mladé a krásné, tak mají velký problém. Nic nemají a nic neumí. Ženská která investuje místo do vzhledu, do svých schopností a vzdělání, má sice menší šanci ulovit milionáře, ale to co má jí čas nevezme. Leda až na staré kolena strejda Altzhaimer. Úsměv
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Srpen 2007, 06:32:38 »

To neni možný, jaký život má s toho ta žena? Dalo by se říct že bohatý ale bez lásky....Nevím jestli bych vůbec já něco takového udělala. Podle mě je mnohem lepší mít svého miláčka chudého, než mít bohaté bankovní konto nějakého člověka kterého nemiluju.

Vsak si nemysli, i ony toho sveho uprime miluji, jen se do nej zamilovali z jinych pricin nez souzneni dusi. Darecky, dovolena, postaveni, moc... i to muze zazehnout obdiv a lasku.
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Srpen 2007, 09:10:01 »

Musím říct že teď jsi to krásně vystihl.
 Vykřičník Partnerská láska není nezištná a vychází z obdivu a uspokojování osobních životních potřeb. Vykřičník

Žena může muže milovat kvůli jeho ekonomické uspěšnosti ale když zchudne obdiv se vytratí s penězi.
Může ho milovat kvůli jeho postavení a moci která z něj pramení, ale když o své postavení přijde obdiv zmizí.
Může ho milovat pro jeho vzhled, ale když přestane být krásný a obletovaný ženami, obdiv zmizí.

Skutečná láska není jen o obdivu, ale hlavně o tom že si partnera vážím. Vážím si ho pro to, jaký to je člověk a ne pro to kam to dotáhl, nebo kolik má na kontě. Potažmo jeho kvalitu neposuzuji pouze podle jeho úspěšnosti.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Srpen 2007, 09:34:44 »

Skutečná láska není jen o obdivu, ale hlavně o tom že si partnera vážím. Vážím si ho pro to, jaký to je člověk a ne pro to kam to dotáhl, nebo kolik má na kontě. Potažmo jeho kvalitu neposuzuji pouze podle jeho úspěšnosti.

ano, souhlas... jak rekl jeden pritel: musim si toho druheho vazit, to je podle me laska
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Janíšek



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 31
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Srpen 2007, 10:45:44 »

Peníze jsou důležité, ale jsou něco jiného než láska. Chápu, že máte jiný názor vždyť mě je 14. Myslím že v lásce máš toho človíčka rád kvůli jeho vlastnostem a né kvůli tomu že má peníze. Názor že:Skutečná láska není jen o obdivu, ale hlavně o tom že si partnera vážím. Vážím si ho pro to, jaký to je člověk a ne pro to kam to dotáhl, nebo kolik má na kontě. Potažmo jeho kvalitu neposuzuji pouze podle jeho úspěšnosti. . Ten je prostě the best Úsměv
Zaznamenáno

Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celý svět.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Srpen 2007, 14:05:50 »

vim, ze tohle bude hnusne, ale reknete mi, v kolika letech clovek dospeje, aby byl "dokoncenej"... napadlo me to kdyz jsem cetla Janiskuv prispevek. Tedy, ve 14ti je pro me jeste dite, ktere hleda...ma jiste charakterove vlastnosti, ale stale se formuje, meni... je vubec mozne nekoho v tomto veku milovat tak jak to ona sama psala? Nebo miluju jenom "plujici vodu v rece"
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Srpen 2007, 14:09:44 »

Kvalitni clanecek  Mrkající Jo, musim rict, ze obcas, zvlaste pri navstevach ruznych baru, mam potrebu na neco podobneho verit. Ne vsechny zensky sou na prachy, ale...no, receno v clanku...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Srpen 2007, 15:21:17 »

vim, ze tohle bude hnusne, ale reknete mi, v kolika letech clovek dospeje, aby byl "dokoncenej"... napadlo me to kdyz jsem cetla Janiskuv prispevek. Tedy, ve 14ti je pro me jeste dite, ktere hleda...ma jiste charakterove vlastnosti, ale stale se formuje, meni... je vubec mozne nekoho v tomto veku milovat tak jak to ona sama psala? Nebo miluju jenom "plujici vodu v rece"


to je asi u kazdeho cloveka jinak, ale ucime a vyvijime se prece porad ne? Je fakt, ze v 14, 15 a obecne v nacti letech clovek hodne tape a hleda...sam sebe, postoj ke svetu... ale myslim, si ze prave v tomhle veku prvnich lasek dokaze clovek opravdu silne a bezpodminecne milovat (nerikam, ze to dokaze kazdy). Zkus si vzpomenout na svou prvni lasku, byli ste jen ty a on a na nicem jinem nezalezelo, realita sveta se prilis neprojevovala a jedine zasadni co jste resili bylo zda jit za kamosi nebo do kina  Mrkající myslim, ze prave v tomhle veku clovek lasku proziva nejsilneji, s nicim ji nesrovnava (protoze zatim nema s cim srovnavat) a  nic neresi. Pak uz to nikdy neni stejne  Šťastný
« Poslední změna: 16. Srpen 2007, 15:25:39 od larry flint » Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 16. Srpen 2007, 17:41:54 »

Prave ze ne... asi jsem byla malo naivni, ale to co popisujes jsem nezazila. Neco podobneho,mozna v 17ti, ale uz s notnou davkou rozumu Smutný((
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS