.....laska , prachy co spis???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 20:31:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  .....laska , prachy co spis???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: .....laska , prachy co spis???  (Přečteno 44112 krát)
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Prosinec 2007, 21:30:19 »

vidite to moc zjednodusene .. job jako naka brigadka kde rovnas bedny s cimkoli ti toho moc neprida a pak zalezi na tom k cemu je ten clovek dobrej... kdyz je nekdo uplne levej na cokoli ale zvlada bez problemu teoretickou fyziku castic, a nema problem s predstavivosti v oblasti strun etc. tak si stejne vedle skoly neseze nic jinyho nez zametani (nebo neco na takovy urovni) navic este ty joby kde pracujes s lidma (zakaznikama) nemuze delat kazdej serednej nadmerne potici se obezni kluk... takze asi tak.. geniove k zivotu tolik penez zas nepotrebujou to je fakt, bejvaj skromnejsi ale rikat ze zenu nema z peneznich duvodu protoze je linej makat .. ehm ehm to je povrchni jako vlastne vetsina sveta Úsměv

EDIT: v mem okoli to vypada asi tak ze ti blbecci (jinak to rict nejde sry) co skolu nezvladaj tak misto ni chodej makat.. maj protekcni mista a absenci ve skole resej smutnyma ockama a podvodama u prezkouseni.. ti co berou vzdelani vazne delaj po skole ale za znacne horsich podminek a za nizsi plat (a celkove asi i min casu teda).. vyjimkou je par chytrych a ani ne osklivych holek co maj naky slusny mista (teda tak tomu rikaj ony ja nevim kde co delaj, ale rozhodne je to neco s lidma takze tam proste nemuze kazdej neprijemnej neknuba)

nechci rict ze kdyz se nekdo nesnazi ze by to melo bejt omluvitelny, jen nehazet do jednoho pytle a nedelat ramena kdyz jsou lidi okolo co drou jak blby (pritom maj podkapotou .. to jako v hlave.. mozek) a proste maj pech.. nedela to zvas o nic urputnejsi drice.. to jen tak abych zas navodil bitevni atmosferu  Smějící se Smějící se
« Poslední změna: 27. Prosinec 2007, 21:36:54 od qaz » Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Prosinec 2007, 21:49:59 »

Avaranger: taky nesnáším pojem chudý student Úsměv sem sice ještě na střední, ale makám resp. budu byznys aby bylo dost peněz Úsměv a je to fakt jenom o tom kdo jak chce Úsměv, takže pokud někdo tvrdí, že na něco nemá.. je to tím že na to mít nechce...

No clovece sice nevim jakou skolu navstevujes, ale docela rad bych te videl  Mrkající co si pamatuji, tak na stredni jsem se furt ucil/delal veci do skoly (a to jsem s ucenim nikdy problemy nemel), takze si moc neumim predstavit nejakou praci (mozna tak o vikendu). Co se tyce VS, tak to nejakym zpusobem slo (makal jsem 3 roky pri skole), ale zadna hitparada to fakt neni... byl jsem rad, ze jakz takz uzivim sebe (a spis ani to ne)... (a ted nemyslim praci ve smyslu doplnovani zbozi nekde v hyper-super).
Takze takove ty reci jak nekdo pri skole vydelava hodne penez beru docela s rezervou. Bud delas skolu a nebo praci, oboji dohromady moc nejde
« Poslední změna: 27. Prosinec 2007, 21:53:02 od ja » Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:09:20 »

Bud delas skolu a nebo praci, oboji dohromady moc nejde

s tím si dovoluju trochu nesouhlasit Úsměv jsem na obchodní akademii, osobně do školy dělám jenom to co opravdu musím (a třeba bych nestihl v autobuse nebo ve škole), jinak se věnuju spíš budování byznysu Úsměv ze začátku to sice stojí hodně času a úsilí, ale když to člověk dělá dobře, tak to potom za čas zjistí, že už to jede tak nějak i bez něj Úsměv a pořád to roste Úsměv (výhoda oproti brigádám.. člověk sice ze začátku nemá moc peněz..ale potom se to otočí Úsměv )
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:20:50 »

Na gymplu sem měl příjmy tak v rozmezí 600-1000 měsíčně (když se to rozpočetlo) a víc sem nepotřeboval. Byly z menší části z webovek a z větší části z příležitostnejch brigad - třeba noční 12ky v Laird Technologies - mackani takovejch součástek, kdy si měl na každém prstu takovou malou šprcku, abys jim to nezamastil... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Prosinec 2007, 23:26:01 »

Jde to, delal jsem na gymplu, delam i na vysoke. Nejdriv nejaka IT udrzba, ted vyvoj software. Kdyz je chapavej zamestnavatel, coz vetsinou v tomhle oboru jsou, da se. Kdyz v tom lita i pritelkyne, znamena to odeprit si spoustu jinych veci, coz verim, ze nekdo neni ochoten. Zivot je otazkou priorit.
« Poslední změna: 27. Prosinec 2007, 23:29:25 od Midar » Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Prosinec 2007, 00:36:21 »

Bud delas skolu a nebo praci, oboji dohromady moc nejde

s tím si dovoluju trochu nesouhlasit Úsměv jsem na obchodní akademii, osobně do školy dělám jenom to co opravdu musím (a třeba bych nestihl v autobuse nebo ve škole), jinak se věnuju spíš budování byznysu Úsměv ze začátku to sice stojí hodně času a úsilí, ale když to člověk dělá dobře, tak to potom za čas zjistí, že už to jede tak nějak i bez něj Úsměv a pořád to roste Úsměv (výhoda oproti brigádám.. člověk sice ze začátku nemá moc peněz..ale potom se to otočí Úsměv )

Ja si zase dovoluju nesouhlasit s tebou Úsměv Delam si srandu, nejde srovnavat nesrovnatelne. Ale ja treba studuju medicinu, ve skole jsem opravdu sest hodin denne, doma se taky musim ucit aspon hodinu. A to pripominam, ze na to jeste dost kaslu, mam spoluzaky, co opravdu nedelaji nic jineho, nez ze jsou ve skole/na koleji/doma a uci se (magori, nic z toho zivota nemaji  Šťastný). O vikendu vetsinou dohanim, co jsem pres tyden nestihl. Jako maturant gymnazia nemam zadnou kvalifikaci, takze muzu jit fakt jen doplnovat zbozi do Tesca. Mam par kamaradu, co opravdu pracuji na pul/plny uvazek, ale taky to tak podle toho vypada, jeden uz si to protahl o rok, druhej je rad, ze ho nevyhodili uplne. Takze ne ke kazde skole jde slusne vydelavat a zaroven nemit problemy se studiem.
Zaznamenáno

Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28. Prosinec 2007, 02:56:18 »

Myslim, že téma škola x práce je už trochu OT, nemyslíte? Krom medicíny a těhle těžkejch škol se dá zvládnout obojí najednou. Třeba já to zvládám úplně v pohodě.

Jenže přestože makám a prachů mám celkem dost = víc než sem schopen sám utratit, sem z tohodle pohledu přitažlivej tak pro nějakou šestnáctku, který stačí, když jí vezmeš jednou za čas do kina nebo na večeři a je z toho celá paf; holka v mým věku hledá třicátníka, co dělá na FT a je tak už "zajištěnej" (jak já tohle slovo nesnášim) a proti tomu prostě nemám šanci...

Avaranger - já jsem skutečně bytostně přesvědčená , že dokážu rozlišit jestli mi je s někým příjemně jen  proto , že mi dává dárky a jezdíme na výlety anebo jestli ho miluju .


A věř mi drahý , že se skutečně zmást nenechám .
Někdy mě tvoje mínění o ženách děsí a skutečně si říkám k čemu ty vlastně hledáš partnerku ...

Dovolim si se zastat Avarangera - to, že ho (obecně někoho) miluješ, ti nebere. Ale chce tím nejspíš říct, že to ten fakt, že ho miluješ, svým způsobem ovlivňuje. Je to prostě celý o tom, že holky jsou zaměřený pocitově, čili jim záleží na tom, jak se s partnerem cítí, jestli maj příjemný pocity. A různý dárky, pozornosti a tak dokážou tyhle pocity spolehlivě navodit...

Já vim, e mi řekneš, že ty prostě taková nejseš a tak dále, bla bla bla. Jenže mě přijde, že se tomuhle obecnýmu schématu vymyká zrovna jen těch pár slečen, které sem přispívají, protože ty ostatní se chovaj naprosto jinak...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:41:23 »

Hele ty máš peněz víc než dokážeš utratit  Šokovaný tak to jsi teda amatér , protože já dokážu utratit jakoukoliv částku  Mrkající

Nebudu ti psát , že taková nejsem , protože tady se teď nejedná o to jestli se já chci separovat od nějaké skupiny , ale jedná se o to , že pletete jabka s hruškama .
Ta teorie o tom , že ženská zvaná na výlety a obdarovávaná není schiopná rozlišit zda-li je jí s týpkem dobře kvůli darům nebo kvůli jemu samotnému , kde jste na tohle proboha přišli ?
Nepopiratelně existují slečny , které se nachají vydržovat a ve skutečnosti ke své "kasičce" nic necítí , nicméně to nic nemění na faktu , že moc dobře ví , že "kasička" je "kasička" a láska je láska .A proto mají mnohdy bokem někde ještě instalatéra na lásku.
A věř mi , že vím o čem mluvím !

Prvotně tady šlo totiž o to , že žena dá přednost tomu , který dokáže zabezpečit rodinu , je to logické - příklad :
Já mám s avarangerem dítě,avaranger je lempl, nechce se mu makat, nad každou prací ohrnuje nos,naše dítě trpí hlady,rozvedu se tedy s avarangerem, pro něho to skončí tím,že mu soud určí směšné alimenty,vzhledem k tomu,že je na podpoře,ale mě čeká minimálně 18 let starostí.

Takhle ženská přemýšlí.A jestli to podle "pánů tvorstva" má nebo nemá logiku ....




« Poslední změna: 28. Prosinec 2007, 10:45:30 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:48:54 »

fuu ale ja sem v puvodni tematu spomenul holku co ji je 18 a ma skolu pred sebou => este se nechce vdavat ale uzivat si zivota takze Barbarela je to tak ze i tobe  by to bylo k dobru mat frajiirka co se vzdycky postara o to kam jit a je mu suma fuk za kolik ci ne??? Znepokojený Super!
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Prosinec 2007, 10:55:07 »

Znova opakuju , že není stoprocentně jisté , že je s ním právě jen a jen proto i když to není vyloučeno , taky pořád platí , že pokud je to slečna ze skutečně jiné společenské vrstvy a pokud ty nejsi z té skupiny , tak se s tebou nebude cítit dobře .
A , že jí je 18 ? A co jako ? Tohle má naprogramované už od narození - chránit hnízdo . Věk s tím nemá co do činění a mimoto - takových už bylo , co si chtěly užívat a studovat a měly plány .......

Teď obecně - spousta "chlapů" si svůje neúspěchy omlouvá právě tím , že - ona je na prachy . Je to totiž tak snadné ......
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:02:09 »

ne ono to je trend dnesni doby.... Vykřičník
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:04:41 »

No tak pokud se na to díváš takto takhle tak proč kňučíš a nemakáš na tom aby jsi ty prachy taky jednou měl ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Prosinec 2007, 11:07:51 »

tak ja makam   Vykřičník  kde se da jenom da, nesedim doma a necekam kdy mi nekdo neco da  Vykřičník
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:17:10 »

Hele ty máš peněz víc než dokážeš utratit  Šokovaný tak to jsi teda amatér , protože já dokážu utratit jakoukoliv částku  Mrkající

Ale já bych je dokázal utratit, o tom žádná, ale prostě nemám potřebu, když bych z toho měl potěšení jenom já sám, jestli mi rozumíš...

Nebudu ti psát , že taková nejsem , protože tady se teď nejedná o to jestli se já chci separovat od nějaké skupiny , ale jedná se o to , že pletete jabka s hruškama .
Ta teorie o tom , že ženská zvaná na výlety a obdarovávaná není schopná rozlišit zda-li je jí s týpkem dobře kvůli darům nebo kvůli jemu samotnému , kde jste na tohle proboha přišli ?
Nepopiratelně existují slečny , které se nachají vydržovat a ve skutečnosti ke své "kasičce" nic necítí , nicméně to nic nemění na faktu , že moc dobře ví , že "kasička" je "kasička" a láska je láska .A proto mají mnohdy bokem někde ještě instalatéra na lásku.
A věř mi , že vím o čem mluvím !

Ale to pořád nepopírá teorii, že ona se může do kasičky zamilovat mimojiné právě proto, že je to kasička, pokud mám teda přisoupit na tvoje názvosloví... Kdysi sem s jedním (tehdyú kamarádem projevil zájem o stejnou holku. My si byli dost podobný, ať už vzhledem, povahovejma vlastnostma, zájmama a tak, jen on byl štědře dotovanej rodičema a já dřel dávno sám na sebe... a tipni si, kdo uspěl... S jazykem


Prvotně tady šlo totiž o to , že žena dá přednost tomu , který dokáže zabezpečit rodinu , je to logické - příklad :
Já mám s avarangerem dítě,avaranger je lempl, nechce se mu makat, nad každou prací ohrnuje nos,naše dítě trpí hlady,rozvedu se tedy s avarangerem, pro něho to skončí tím,že mu soud určí směšné alimenty,vzhledem k tomu,že je na podpoře,ale mě čeká minimálně 18 let starostí.

Takhle ženská přemýšlí.A jestli to podle "pánů tvorstva" má nebo nemá logiku ....

Když takhle myslí ženská kolem 28, která cítí potřebu tu rodinu založit, tak to já naprosto chápu... Jenže je problém, že takhle z různejch poznutek myslí velká část holek od 16 výš... a fakt se mi nesnaž nakecat, že všechny hledaj partnera pro založení rodiny... Smějící se Smějící se Smějící se

Teď obecně - spousta "chlapů" si svůje neúspěchy omlouvá právě tím , že - ona je na prachy . Je to totiž tak snadné...

A spousta "ženskejch" se radši nechá vydržovat, než by se samy snažily. Je to totiž tak snadné...

Když vidím a analyzuju chování svých vrstevnic, tak k jakýmu jinýmu konstatování mám dojít? Já si to sám sobě nemusim omlouvat, já to vidim...

ne ono to je trend dnesni doby.... Vykřičník

no víceméně si touhle větou shrnul celej tenhle topic... A vzhledem k tomu, že je to trend, tak se mu nejspíš budeš muset přizpůsobit, jinak nemáš šanci. Takže makej, hrabej prachy a ona si tě nakonec nějaká najde sama...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 28. Prosinec 2007, 14:30:45 »

Aldamir já tě normálně podezřívám , že jsi Avarangerův klon .
Indicie mluví jasnou řečí  Mrkající

O podobě s kamarádem - to byl žert , že ano  Šťastný , ve skutečnosti by tě určitě ani ve snu nenapadlo , že by sis někdy mohl být s kamarádem tak strašně moc podobný ve všem , že by vlastně případně případná uchazečka měla dva totožné týpky jen jednoho ze slabší rodiny .

O dotování rodičema - to je jiná písnička "povolánímsyn"

zamilovat se do kasičky může , v tom případě bude zamilovaná do kasičky , toť vše velikost kasičky nehraje roli .
Neplést s možností - být okoluzlena kasičkou .

Ano i 16-ti leté holky podvědomě přemýšlejí takto .

Nenechávám se vydržovat - pracuji - i když vůbec nemusím !!!


Trend doby není to , že jsou ženy na peníze - ono totiž nepochybně jsou - stejně jako chlapi - TREND DOBY  je to , že teprve teď je vidět a cítit skutečný rozdíl v tom , kdo má a nemá peníze .

A ano plný souhlas makej na sobě , dři a to vše jen proto abys jednou mohl zabezpečit tu pravou .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 28. Prosinec 2007, 19:04:05 »

Aldamir není prokazatelně žádný můj klon ^^ i když nepopiratelně máme podobné názory Mrkající
barbarela.trust: Si hrozně zatvrzelá Úsměv Nemá to cenu. My se tu snažíme říct, že čím bohatší kluk, tím (má možnost - nemusí samozřejmě nutně být) "zážitkově" bohatší vztah. Chudej kluk nemůže nabídnou nic menšího než sám sebe. Oproti tomu kluk, který na to má, ti poskytne krom sebe (což by ti samozřejmě stačilo) také mnohem víc zážitků Úsměv A ty si naprosto logicky vybereš toho bohatšího, protože ti dává něco navíc než ten chudší. Neni to žádné "hnizdo" je to normální sobecké uvědomění toho, že je lepší možnost. A IMO ti to nikdo nemůže mít za zlé. Ale také chápu, že tim, že bys to přiznala bys měla pocit, že by ses měla nechat "kupovat"... takže tu asi neni o čem mluvit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 28. Prosinec 2007, 20:22:25 »

Nevím, jsou lidé, kteří peníze mají a někoho hledají, a že by se kolem nich ženy točily, to teda ani moc ne. A zase si člověk řekne - je to tím, že sice mám peníze, ale nemám auto nebo vilu nebo nebo nebo. Je to snaha vysvětlit neúspěchy. Myslím si, že to je jako se vzhledem: pokud člověk zapadne do určité normy nebo střední třídy, tak to stačí. Takže na otázku, jestli makat na sobě v tomhle směru přinese úspěch u žen, odpovídám, že ne. Je to spíš okrajové, jakmile je člověk v normě, to znamená že nějaké rozumné peníze vydělá.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 28. Prosinec 2007, 22:22:28 »

takze na to aby vztah fungoval musi se kluk snazit vymejslet nejruznejsi aktivity ; aktivity = cash

vyber kluka je potom otazka pohodli vzdyt laska (resp zamilovanost ) stejne vyprcha cize laska ne prachy = zazitky -> prachy jo

taky je muj nazor na mysleny novodobych slecen Kroutící očima
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 29. Prosinec 2007, 00:23:16 »

A co je na tom spatneho? Chteji se mit dobre a neco si uzit? To my prece taky, ne? Neni na tom podle me nic odsouzenihodneho. Tedka mozna reknu neco, za co me ostatni XY jedinci ukamenuji, ale to ze jsou holky na penize (nektera vic, nektera min, v zasade jsme na penize vsichni, protoze penize=pohodli a kdo by nechtel mit pohodli) vetsinou odsuzuji ti, kteri ty penize nemaji. U nekterych se jedna o ciste pokrytectvi a hledani omluvy pro svoji neschopnost vydelat penize a zajistit rodinu...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 29. Prosinec 2007, 00:27:55 »

Je to zvláštní, ale mám pocit, že každej tady má částečně pravdu. To říkám bez jakýkoli servility vůči vám.

Chlapskej pohled však převažuje. Chápu podvědomou ženskou potřebu po zabezpečení, chápu i to, že na nedostatek peněz může chlap svádět neúspěchy způsobený něčím jiným.
Ale zamýšlel jsem se nad tím trochu ze svojí vlastní perspektivy. Zatím funguju na ženský jako magnet (ovšem otočený k druhýmu magnetu stejným pólem Smějící se ). Dostuduju, třeba se mi povede sehnat dobře placenej job (v mým oboru studia je šance že jo, ale spolíhat na to nelze), najednou budu "dobrá partie" a slečny mi začnou nadbíhat. Jak to pak mám brát? Budu jim schopnej uvěřit, že mají rady mě a ne ty prachy? Nebudu třeba mít chuť říct jim: "A kdes byla, před pár rokama, když jsem byl obyčejnej student? Tehdy by sis o mě ani neopřela kolo, že?" Popřípadě: "Když nám bylo něco přes dvacet, nechala jsi se píchat od atletů s andělským obličejem. Ale dneska potřebuješ hodnýho movitýho blbce na tlačení kočárku a finanční zabezpečení fakanů."
Budu mít  na takový vztahy žaludek, nebo si radši rovnou zaplatím nějakou kurvu, která aspoň nic nepředstírá (kromě orgasmu teda)?

Já vím, že je hovadina, dopředu řešit problém s penězma, který eště nemám a bůhví jestli kdy budu mít. Ale v tomhle topicu mě to fakt nemohlo nenapadnout.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 29. Prosinec 2007, 01:18:00 »

Ona preci nepujde (jen) po penezich. Uvidi v tobe uspesneho a schopneho muze, ktery je schopny se postarat o ni a o potomky. Proste zensky hledaji nekoho na zalozeni hnizda. Namitka, ze 16-tilete nemaji co zakladat hnizda neobstoji. Proste to v sobe maji od prirody, tak jako my mame od prirody v sobe tendenci vyspat se s kazdou, ktera se nam libi. (To ze to nedelame je vec druha samozrejme.)
Zaznamenáno

Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 29. Prosinec 2007, 02:46:17 »

J/R , to je hezká úvaha co píšeš, hlavně o těch atletech s andělskou vizáží (chtěl bych vidět její obličej až jí to řekneš).

K řešení tvého budoucího dilema ~ představ si, že tehdy budeš mít přirozeně navrch. Tak jestli ti to udělá radost, budeš si moci vyzkoušet, jak se k holčinám chovat jako ke špíně. Jako běh na dlouhou trať to je zlý, ale krátkodobě a třeba ti dojde nějaká důležitá věc, něco co ve své mozaice hledáš, poslední díl do složení obrazu tvé velké pravdy.

Ale zkus si to vzít k srdci jinak. Objasním takhle ....
Co pro nás bude za nějakých 10 let? Myslím, že lepší místo na zemi. Protože jak jsi básnil, o čem jsi básnil, došlo mi, že spoustu mladých lidí (jmenovitě machírci, kteří nám vyfoukávají holky) si jen "hraje" s krátkodobými cíly, nesleduje cíle dlouhodobé, chci říct neumí investovat do budoucnosti. A tak nynejší společenští "magoři" , až jednou opustíme svoje fakultní laboratoře distrubuovaných výpočtů (nebo buhvíčeho ještě) a ohřejeme se ve velkém světě, najednou zjistíme konkurence pryč (protože ten machírek bude pořád dělat skladníka za 12tku hrubého jako před 10ti lety, jediné co se změní jsou jeho prochlastaná játra), a ouha, náhodou to stojíme na výšině společenského žebříčku (no dobře, to nepůjde hned - lusknutím prstu, ale kdo má dlouhodobé plány, má předpoklady). A já si myslím, že až tam budu, prostě nebudu mít potřebu se na někoho vztekat a oplácet (jen proto že byl součástí mého příběhu dřívě ~ jenže sehrál svou roli ~ a aktér včerejška už není aktérem zítřka), prostě příjmu realitu takovou, jaká bude. Stejně tak jak bych měl teď, stejně tak jak bys měl teď i ty J/R. Je to ta nejjednodušší věc co jde vymyslet, přičemž stále to nejlepší co můžeš udělat; a měl bys z toho mít dobrý pocit  Mrkající.
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 29. Prosinec 2007, 03:41:03 »

Aldamir já tě normálně podezřívám , že jsi Avarangerův klon .
Indicie mluví jasnou řečí  Mrkající

O podobě s kamarádem - to byl žert , že ano  Šťastný , ve skutečnosti by tě určitě ani ve snu nenapadlo , že by sis někdy mohl být s kamarádem tak strašně moc podobný ve všem , že by vlastně případně případná uchazečka měla dva totožné týpky jen jednoho ze slabší rodiny .

O dotování rodičema - to je jiná písnička "povolánímsyn"

zamilovat se do kasičky může , v tom případě bude zamilovaná do kasičky , toť vše velikost kasičky nehraje roli .
Neplést s možností - být okoluzlena kasičkou .

Ano i 16-ti leté holky podvědomě přemýšlejí takto .

Nenechávám se vydržovat - pracuji - i když vůbec nemusím !!!


Trend doby není to , že jsou ženy na peníze - ono totiž nepochybně jsou - stejně jako chlapi - TREND DOBY  je to , že teprve teď je vidět a cítit skutečný rozdíl v tom , kdo má a nemá peníze .

A ano plný souhlas makej na sobě , dři a to vše jen proto abys jednou mohl zabezpečit tu pravou .

Si myslíš, že na jednom fóru se nemůžou vyskytnout dva podobně smýšlející realisti? Nene, opravdu s Avarangerem nemám nic společnýho, krom názorů na vztahy...

co se týká toho kamaráda, tak sem to oravdu trochu nadnes, protože dva tak podobný lidi fakt neexistujou. Navíc pokud by si hypoteticky holka vybírala ze dvou kluků, u nichž je rozdíl jen ve financích, tak by samozřejmě vybrala určitě bohatšího. Samozřejmě tohle ale neni reálně možný, protože už to, kolik má někdo peněz docela dost ovlivňuje názor na svět, na život i některý vlastnosti a chování...

Když takhle uvažujou i šestnáctky (což asi jak správně poznamenáváš je dáno dobou), tak je asi něco špatně. A upřímně říkám, tenhle postoj mi hodně vadí, nehledě na mou finanční situaci v minulosti, v současnosti i v budoucnosti...

Pokud pracuješ, i když nemusíš, budiž ti chvála, rád bych jednou na takovou jako seš ty narazil...

Každopádně si myslim, že smyslem tohodle topicu by nemělo řešit to, jestli jdou holky podvědomě za prachama (protože je všem jasný že jo a ty upřímnější to dokonce bez obalu přiznávaj), spíš je otázka, nakolik je to pro ně důležitý a jak velkej je relativní nemajetnost handicap (a že to handicap je, víme všichni)...

A co je na tom spatneho? Chteji se mit dobre a neco si uzit? To my prece taky, ne? Neni na tom podle me nic odsouzenihodneho. Tedka mozna reknu neco, za co me ostatni XY jedinci ukamenuji, ale to ze jsou holky na penize (nektera vic, nektera min, v zasade jsme na penize vsichni, protoze penize=pohodli a kdo by nechtel mit pohodli) vetsinou odsuzuji ti, kteri ty penize nemaji. U nekterych se jedna o ciste pokrytectvi a hledani omluvy pro svoji neschopnost vydelat penize a zajistit rodinu...

Tak to sorry, ale nemáš pravdu. Jak už sem psal v dřívějším postu, nemůžu říct, že bych měl hluboko do kapsy, sice se různě protloukám, jak se dá, ale prachy mám - přesto tohle odsuzuju. A můžu ti říct, že mám kámoše, super kluk, sice z bohatý rodiny, ale přesto maká, protože narozdíl od jinejch nemá potřebu nechat se vyživovat rodičema a ten je troufnu si říct skoro nešťastnej z toho, že ho většina holek chce jen kvůli těm prachům a nic jinýho je nezajímá...

Dostuduju, třeba se mi povede sehnat dobře placenej job (v mým oboru studia je šance že jo, ale spolíhat na to nelze), najednou budu "dobrá partie" a slečny mi začnou nadbíhat. Jak to pak mám brát? Budu jim schopnej uvěřit, že mají rady mě a ne ty prachy? Nebudu třeba mít chuť říct jim: "A kdes byla, před pár rokama, když jsem byl obyčejnej student? Tehdy by sis o mě ani neopřela kolo, že?" Popřípadě: "Když nám bylo něco přes dvacet, nechala jsi se píchat od atletů s andělským obličejem. Ale dneska potřebuješ hodnýho movitýho blbce na tlačení kočárku a finanční zabezpečení fakanů."

Velmi explicitně (nikoliv však nesprávně) řečeno, popravdě něco podobnýho už sem si taky párkrát říkal... Ale fakt je ten, že si to říkáš teď, když seš v tý špatný pozici. Až ti bude cca 30, budeš ten "zajištěnej", tak už ti tohle fakt hlavou vrtat nebude... A popravdě radši ani nebudeš chtít řešit to, jestli je dotyčná s tebou kvůli tomu, jakej seš, nebo jakej je tvůj potenciál co se movitosti týká...

Ale zkus si to vzít k srdci jinak. Objasním takhle ....
Co pro nás bude za nějakých 10 let? Myslím, že lepší místo na zemi. Protože jak jsi básnil, o čem jsi básnil, došlo mi, že spoustu mladých lidí (jmenovitě machírci, kteří nám vyfoukávají holky) si jen "hraje" s krátkodobými cíly, nesleduje cíle dlouhodobé, chci říct neumí investovat do budoucnosti. A tak nynejší společenští "magoři" , až jednou opustíme svoje fakultní laboratoře distrubuovaných výpočtů (nebo buhvíčeho ještě) a ohřejeme se ve velkém světě, najednou zjistíme konkurence pryč (protože ten machírek bude pořád dělat skladníka za 12tku hrubého jako před 10ti lety, jediné co se změní jsou jeho prochlastaná játra), a ouha, náhodou to stojíme na výšině společenského žebříčku (no dobře, to nepůjde hned - lusknutím prstu, ale kdo má dlouhodobé plány, má předpoklady). A já si myslím, že až tam budu, prostě nebudu mít potřebu se na někoho vztekat a oplácet (jen proto že byl součástí mého příběhu dřívě ~ jenže sehrál svou roli ~ a aktér včerejška už není aktérem zítřka), prostě příjmu realitu takovou, jaká bude. Stejně tak jak bych měl teď, stejně tak jak bys měl teď i ty J/R. Je to ta nejjednodušší věc co jde vymyslet, přičemž stále to nejlepší co můžeš udělat; a měl bys z toho mít dobrý pocit  Mrkající.

Tak to je snad jedinej příspěvek k tomuhle topicu, pod kterej bych se bez jakýkoliv výhrady podepsal...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 29. Prosinec 2007, 09:39:07 »

...
Jo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 29. Prosinec 2007, 10:39:34 »

... najednou budu "dobrá partie" a slečny mi začnou nadbíhat. Jak to pak mám brát? Budu jim schopnej uvěřit, že mají rady mě a ne ty prachy? Nebudu třeba mít chuť říct jim: "A kdes byla, před pár rokama, když jsem byl obyčejnej student? Tehdy by sis o mě ani neopřela kolo, že?" Popřípadě: "Když nám bylo něco přes dvacet, nechala jsi se píchat od atletů s andělským obličejem. Ale dneska potřebuješ hodnýho movitýho blbce na tlačení kočárku a finanční zabezpečení fakanů."
Budu mít  na takový vztahy žaludek, nebo si radši rovnou zaplatím nějakou kurvu, která aspoň nic nepředstírá (kromě orgasmu teda)? ...
To jsme s jednou 'bejvalkou' tak nejak resili penize...ona mi porad rikala, ze mi veri, jakej budu bohatej byznysmen a "Vezmes si me potom?" a ja ji rikam "Ne, bud si me vezmi dokud jsem relativne chudej, pak si te nevezmu, protoze to bude vypadat jako bys me chtela jen kvuli tem prachum. A ja nechci, aby me nekdo chtel kvuli prachum." To je to samy, ne?
Myslim, ze ve 20ti nejen typek se zazobanym tatkou ma perspektivu 'bohatstvi', ale stejne tak se rodicmi prumerne zaopatrenej clovek muze vybudovat se do slusne zajisteny pozice. A rek bych, ze se to da dost dobre odhadnout i dopredu, tak proc to holky (ted hlavne ty 16-20, jimz o zakladani rodiny rozhodne nejde) nevidi taky a davaji prednost tem zminovanym 'zpovolanimsyn' nebo pripadne o 5 let starsim typum, kteri misto vysoky skoly sli makat nekde do truhlarny a jelikoz bydli u rodicu, tak jim 15 tisic cistyho staci k radoby zbohatlicky image?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS