.....laska , prachy co spis???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 20:22:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  .....laska , prachy co spis???
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: .....laska , prachy co spis???  (Přečteno 44045 krát)
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 29. Prosinec 2007, 11:59:13 »

Jeden chalan co ho poznam tak ma 25 rocnu sestru a ta dostala od frajera na vianoce najsilnejsie Porsche Cayenne s 500 konmi tusim... Pekny darcek, ale neviem pokial je ten vztah na laske zalozeny Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 29. Prosinec 2007, 12:08:31 »

A frajerovi je tak kolem padesatky, ne?  Super! Typicky vztah: pekna mlada hloupa holka + starsi bohaty inteligentni chlap...holka chce prachy a chlapek chce dobre vypadajici pritelkyni, co je dobra v posteli, se kterou kdyz se rozejde, tak se nic nestane.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 29. Prosinec 2007, 12:10:49 »

No to , že ten kdo má peníze tím pádem poskytne ženě zážitky je povětšinou nesmysl , protože vydělávat nadstandartní peníze = věnovat tomu nadstandartně hodně času.A na zážitky nezbývá čas . A to je třeba i důvod toho proč pracuju já , protože můj partner vypadne z domu o půl sedmé a dřív než v osm večer se nevrací , služební cesty , veletrhy , jednání v zahraničí . Kdybych seděla doma zblázním se nebo umřu nudou . Peníze jsou a zážitky by mohly být , ale není na ně čas !


Samozřejmě pokud se tady nebavíme o tom , že jsou dva stejně inteligentní studenti na stejné šlkole a jeden má kapesné 5 000,- a druhý 50 000,- - protože to by ten jeden mohl ty zážitky poskytovat .

Ale život je o skutečně o něčem jiném . To ale zřejmě nemá smysl nikomu vysvetlovat to si člověk musí zažít .
 
« Poslední změna: 29. Prosinec 2007, 20:32:30 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 29. Prosinec 2007, 15:35:38 »

No to , že ten kdo má peníze tím pádem poskytne ženě zážitky je povětšinou nesmysl , protože vydělávat nadstandartní peníze = věnovat tomu nadstandartně hodně času.A na zážitky nezbývá čas . A to je třeba i důvod toho proč pracuju já , protože můj partner vypadne z domu o půl sedmé a dřív než v osm večer se nevrací , služební cesty , veletrhy , jednání v zahraničí . Kdybys seděla doma zblázním se nebo umřu nudou . Peníze jsou a zážitky by mohly být , ale není na ně čas !

Na tom něco nepochybně bude... což je taky IMO důvod proto, že i chlapi, co moc nevydělávaj, nemaj o partnerky nouzi. Jen si vybíraj z těch, který nadřazujou financím možnost bejt s tim chlapem (tj. chlapi sice moc nevydělávaj, ale pokud to nejsou vychlastaný idioti, tak si dokážou udělat na partnerku dost času). Jenže tohle i ten tvůj příspěvek se týká věkový skupiny řeněme 26+ (kam jak sem pochopil patříš asi i ty), studenti na VŠ, pokud tedy nejsou dotovaný bohatým papíkem, jsou prozatím pouze potencionální, v budoucnu nejspíš dobře vydělávající partie, a většina holek chce všechno hned...

TOTO JE POUZE MŮJ NÁZOR PODPOŘENEJ MNOHEMNA ZKUŠENOSTMA, ROZHOVORAMA S LIDMA ATD., TAK SE MĚ ZAS NESNAŽ STÍRAT, ŽE O ŽIVOTĚ A ŽENSKEJCH NIC NEVIM, PROTOŽE JE MI JENOM TRAPNEJCH TŘIADVACET...

(
Ale život je o skutečně o něčem jiném . To ale zřejmě nemá smysl nikomu vysvetlovat to si člověk musí zažít .

Stále doufám, že to opravdu o něčem jiným je...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 29. Prosinec 2007, 20:29:01 »

...protože vydělávat nadstandartní peníze = věnovat tomu nadstandartně hodně času...

Presne tohle jsem chtel napsat. Pokud bude holcina s chudym klukem, kterej ji ale bude milovat a snazit se ji venovat muze byt (rekl bych, ze bude, ale nechci generalizovat) nespokojena, ze ma malo zazitku, darku, rozmazlovani, a tak...
Pokud bude s chlapem co hodne pracuje a ty prachy ma, bude ji zase vadit, ze se ji vubec nevenuje a nejsou spolu..

Myslim si, ze zavdecit se zene je velmi tezke.. Smutný Ale mozna jsem jen bohuzel narazil na spatnou zenu...
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 29. Prosinec 2007, 22:15:21 »

Pár poznámek:
To co tady píšete se týká spíše vytvoření a udržení dlouhodobého vztahu než balení samotného. I když ženská hledá zajištěného chlapa na budování hnízda, občas také zatouží po dobrodružství. Na balení holek podle qarkových článků potřebujete jen drobné na kafe Úsměv  A umění dobře s ženskejma komunikovat je v tom případě důležitější než vlastnictví luxusního auta.

Pokud vám je kolem dvaceti, tak opravdu nemusíte být v balíku, aby jste mohli chodit se ženskou. Stačí když budete mít na kino atd. Pokud se vám v tom věku stane, že nějaká holka dala před váma přednost nějakýmu tupci s fárem, tak se na ni vykašlete. Není to váš problém, ale její.

Pokud studujete třeba medicínu, tak také nevadí, když nemáte moc peněz. Ženská si uvědomí, že po dostudování medicíny ty peníze a hlavně prestiž budete mít.

Většina ženskejch neskončí u nějakýho milionáře. Takže stačí když budete mít slušnou práci a jste schopni zajistit bydlení.
Ono totiž chlapů, kteří jsou bohatí tolik zase není. A ti co jsou, většinou mají vysoké nároky na ženskou (a zdaleka nejde jen o krásu). Takže většina holek u nich nemá šanci.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 02. Leden 2008, 16:33:51 »

Lee Cougan - Praveze nie, sam tomu tak trochu nechapem Úsměv Najlepsie je, ze nebyvaju spolu, pretoze ich vztah je na to este kratky Šťastný
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 11. Březen 2008, 13:34:19 »

Já mám nový auto i dobře placenou práci ale holku stejně nemám, asi je to mnou, že nejsem tak uvolněnej jako ostatní, takže mi připadá že normální holky až tak po prachách nejdou. Holka co jí mám rád a asi jsem se jí i líbil už má jinýho, protože jsem se nedokázal vyjádřit zavčasu a i když ví že jí mám moc rád, tak mi nedá přednost a je s klukem co údajně chlastá a určitě nemá prachy. Je pravda že jí je 20 tak si chce užívat, ale řekl bych že on si jí nezaslouží. Lepší by byl někdo normální(nemyslím sebe) i když bych rád byl s ní.

Výlety by mi rozhodně nebavili je tolik krásných míst ale samotnýmu se mi nechce a kámoši pro to taky nejsou moc nadšený a v novým autě je radost cestovat no ne? Super!

Jinak placení za holku vyznávám pravidla, že když někam pozvu nebo někam jedeme autem tak to platím. Samozřejmě se nebráním když dotyčná něco zaplatí ale nevyhledávám to jediné co by mi vadilo, kdyby holka považovala placení za ní jako samozřejmost.
Mám i kámoše co si od holky nechaj zaplatit cestu když někam jedou, připadne mi to divný co myslíte?
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 11. Březen 2008, 13:47:39 »

Mám i kámoše co si od holky nechaj zaplatit cestu když někam jedou, připadne mi to divný co myslíte?
V praxi taky platím víc, je to ale zčásti dané věkovým a finančním nepoměrem. Jinak si myslím, že pokud jsou tak oba spokojení (spokojenější), je to jejich věc: na každé zboží se najde kupec a kdo chce kam, pomozme mu tam ;-) Qark o placení napsal hezký článek: http://www.qark.net/clanek/jak-naucit-holku-aby-za-sebe-platila.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 11. Březen 2008, 13:59:02 »

článek jsem přečetl a něco na tom bude, právě u mě je to tak že za holku rád zaplatím, když má snahu zaplatit, ale pokud by se jednalo o holku která to bere jako samozřejmost tak od ní rychle pryč.

To s tím placením, mám kamarádku, která chodí s klukem a normálně mu platí půlku nákladů na cestu, když jedou k jeho rodičům. Nevim ale připadá mi že na místo kam chce jet hlavně on by si měl cestu zaplatit sám, zvlášť když mu půlku cesty platěj jeho rodiče. Já zkrátka takovej nejsem, nevadí mi najet pár kiláků navíc.
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 16. Březen 2008, 15:30:23 »

kdyz uz jste u toho placeni za holku tak mam dotaz...

Chodím s klukem asi tak rok a nějak se to ustálilo na tom, že když si někam jdeme sednout platí za mě on (já studuju, on pracuje), je mi to trochu trapné, takže třeba když jedeme někam z města tak navrhnu ať jedeme mým autem (na moje náklady), třeba zaplatím přespání, za naši společnou dovolenou jsem taky nechala o pár tisíc víc než on... takže zase tak nevyrovnané to není, ale netuším jestli si to uvědomuje, nebo jestli to bere jakože on za mě pořád platí?
Párkrát si třeba řekl, že zrovna nemá tak jestli zaplatím, nebo třeba když přijde k nám tak skočím za svoje nakoupit na večeři a tak... jak vy byste to brali? Mám to nějak změnit? Jak? Nějak moc peněz nemám, ale nechat někde stovku není zas takový problém...
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 16. Březen 2008, 17:35:45 »

Myslím, že je to v pohodě. Mužům většinou nevadí ani tak samotné placení (pokud na to teda mají, takže je to nedostává do špatné nebo trapné situace), jako spíš pocit, že furt platí oni, a nejistota z toho pramenící (to na mě kašle a má mě kvůli penězům?). Takže je potřeba zapracovat ne na větším placení, ale na lepší prezentaci - na tom, aby si toho všiml a měl z toho radost, že občas něco platíš ty. Dej mu o tom vědět, přirozeným a milým způsobem, jak to určitě umíš ;-) Ona i taková obyčejná věta "Hele já to dneska zaplatim, ať neplatíš pořád ty" dokáže divy - jde o představy, ne o fakta a reálné částky Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 16. Březen 2008, 18:44:07 »

Prachy to je to poslední co mě ve vztahu zajímá, pokud vím že mě má můj protějšek rád a nemá dost peněz, protože třeba studuje a má chudé rodiče, nebo vydělává jen tak tak aby mohl žít s tím že žije od měsíce k měsíci, bylo by mi blbé mu říkat ať dnes zaplatí on že je na řadě, ale když projeví snahu, tak bych to obrátil, že to je dobrý, ať si raději koupí něco pěkného na sebe, i když to je nejsnažší cesta do pekel Kroutící očima jakmile si zvykne je to špatné. Asi je opravdu nejlepší občas se prostřídat, i když objemově chlap zaplatí víc, i druhá polovička by měla občas něco pustit. Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 17. Březen 2008, 16:08:04 »

Tak tak. Jako já teda se snažim za slečnu platit, protože vim, jak je na tom s penězma. Ale na druhou stranu mi zas nedělá problém si říct, aby něco někde za mě cvakla, když třeba zrovna nemam. A naprosto mi to tak vyhovuje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 06. Duben 2008, 22:31:07 »

Rojsa - nerozčiluj mě  Mrkající , nechceš přece po mě abych si našla nějakého lemplíka , bydlela s ním po podnájmech nebo bůhví kde , jen proto , že se mu nechce makat , ale budu mít fajn pocit , že nejsem potvora , že ne ?

Brzdi holka,
Kdo bydlí ve svým tak má buď bohatý rodiče, nebo bude celej život splácet půjčky. Podnikatel taky vydělá na dům až za roky.
Mimochodem neexistuje chudej student, ale línej student. I přes to je pro většinu studentů auto luxus.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 07. Duben 2008, 19:19:40 »

I přes to je pro většinu studentů auto luxus.
Škoda 120 ve velmi slušném stavu - 10.000Kč
Předělání na CNG - 2.500Kč
Mít jako student auto které jezdí pod 2kč/km - k nezaplacení.

A 12.500 našetříš i z odměn za vysvědčení od babičky, když jednou, dvakrát půjdeš na noční někam k pásu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 07. Duben 2008, 20:07:13 »

120 za 10000?? Tak to by musela kurňa dobrá..5 000 tak možná..jen taková technická. Úsměv A je to tak,luxus to neni když vidim ty "hopery" co co nic ve škole nedělaji a maji par brigád, koupí auto a sou to machři..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 07. Duben 2008, 23:22:00 »

120 za 10000?? Tak to by musela kurňa dobrá..
Jeden muj znamej má 120ku za kterou bych i těch 10k dal Mrkající Má ji garážovanou přes zimu, furt, v létě najezdí tak 700km a má najeto max. 20000km. Perfektně opečovaná, bez rzi, mmmm Šťastný K nám do hor je to nejlepší auto (hned po Subaru Impreza WRX Šťastný)...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 08. Duben 2008, 00:49:02 »

Jenom 20 000 km? To je teda hoodně málo na relativně starý auto. Jinak to, že se ti 120 zdá dobrá do hor, bude tím, že má náhon na zadní, takže líp stoupá; zatímco drtivá většina ostatních aut, co u nás jezdí, má přední pohon. Ale kdybys zkusil jiný auto se zadním pohonem (třeba BMW) nebo něco s 4x4 (a nemusí to být nutně ta Impreza), tak to bude určitě lepší než 120. Ale je jasný, že to jsou už jiný cenový relace.
No, nechám toho, vzdalujem se od tématu...
Zaznamenáno
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 08. Duben 2008, 07:47:22 »

Vždy jde o peníze a je hloupost říkat, že ne. Peníze z nás dělají to co jsme... Zdraví, inteligence a peníze ! To jsou tři základní veličiny, které když máme, tak dosáhneme všeho... Jak to říkají úspěšní bussinesmani:-)

"Hey, Haircut, right here. Open up your knowledge basket 'cause here it comes. Forget all that touchy-feely crap. You get money, you get laid. End of discussion."  Provokatér
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 08. Duben 2008, 13:07:49 »

 Eh?
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 08. Duben 2008, 15:18:32 »

Rojsa - nerozčiluj mě  Mrkající , nechceš přece po mě abych si našla nějakého lemplíka , bydlela s ním po podnájmech nebo bůhví kde , jen proto , že se mu nechce makat , ale budu mít fajn pocit , že nejsem potvora , že ne ?

Brzdi holka,
Kdo bydlí ve svým tak má buď bohatý rodiče, nebo bude celej život splácet půjčky. Podnikatel taky vydělá na dům až za roky.
Mimochodem neexistuje chudej student, ale línej student. I přes to je pro většinu studentů auto luxus.

Vtrhl jsi jen jednu větu . Navíc nevím , že bych se někdy vyjadřovala k tématu auto pro studenta .
K bydlení ve svém - pokud znáš jen tyto dvě varianty tak víš příliš málo , třeba já bydlím ve svém a přitom nemám ani bohaté rodiče ani nemám hypotéku . A krom toho co by bylo špatného na hypotéce ? Není lepší platit třeba 20 let hypotéku než 70 let nájem .

A teda auto pro studenta - proč ne , když si na něj a jeho provoz sám vydělá tak ať si "promězamě" lítá třeba vrtulníkem .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 08. Duben 2008, 15:50:43 »

K bydlení ve svém - pokud znáš jen tyto dvě varianty tak víš příliš málo , třeba já bydlím ve svém a přitom nemám ani bohaté rodiče ani nemám hypotéku.
A nechtěla bys třeba naznačit od kdy bydlíš ve vlastním, kolik tě to "vlastní" stálo a jak sis na to vydělala? Úsměv Mě by to zajímalo, protože bych tě třeba chtěl napodobit Úsměv

Mě přijde našetřit třeba 700.000 na byt (a to sem z levného kraje IMO) úplně neuvěřitelná částka. Spořit to třeba po deseti tisících za měsíc by dalo 6 let a najít z platu každý měsíc 10.000 je IMO docela fuška, ne? A takhle si utrhovat šest let, to snad radši tu hypoteku Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 08. Duben 2008, 20:10:10 »

Avaranger
tak na 700000 je hypotéka úplná sranda, to tě vyjde tak na 5000 měsíčně. To daj i studentovi, pokud prokáže alespoň nějaký pravidelný příjem
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 08. Duben 2008, 20:13:36 »

neznám studenta, který by zvládal vydělat více jak 5000 měsíčně...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS