Lechtivá

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:55:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Lechtivá
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Lechtivá  (Přečteno 12433 krát)
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 31. Leden 2008, 10:45:43 »

Tohle se přímo netýká mě, ale mého kamaráda a jeho slečny. Chodí spolu už delší dobu asi 4 měsíce. Ze začátku zjistil že je dost lechtivá - ucho, krk, pak břicho - a o co jde. No ještě spolu nespali, akorát se pokoušeli o mazlení - a tam nastal problém - mazlení a sex je o dotycích - ale jak se dotýkat holky která je lechtivá a to víc než normálně.Problém to u nich je dost velký - jelikož když se ji pokusí políbit na krk nebo pohladit po břiše, tak se trochu odtáhne a někdy se začne smát. Já osobně nevím co si o tom mám myslet a tak se ptám vás. Napadlo mě že ta holka se jen stydí a celé to hraje a nebo je opravdu tak moc lechtivá a pak nevím jak by to měli řešit. Pište vše co vás napadne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Leden 2008, 10:56:20 »

No a jestli je lechtivá, tak holt bude muset víc zabrat. Většina lidí je lechtivá při JEMNEM dotyku. Třeba slečně, když přejíždim lehce po brise konečkyp rstů, tak je taky lechtivá. Ale jakmile trošku přitlačim a neni to jen takový letmý dotek, tak je to "v pohodě"... ale tohle imo vypada spis jako stydliva slecna Mrkající Ale tak zas nevime nic o tom tvem kamosovi, zejo... jak se k ni chova... atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MartinKapusta
*


Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Leden 2008, 16:33:03 »

jednoznacne to chce přitvrdit,popr. pridat trochu lehciho nasili  Provokatér
Zaznamenáno
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Únor 2009, 22:29:12 »

Nebo vybrat mene citlive partie...napřiklad na zádech cítíš tlak dvou prstů jako kontakt už při vzdálenosti 10 cm od sebe, takže když zvolí trochu méně citlivé partie tak může i lehce.Třeba moje holčina taky byla na břichu lechtiva a bylo super ji tim skadlit a divat se jak se smeje a "zlobi" najednou...vsechno se da kladne vyuzit (ve vetsine pripadu)...jiank mě taky nenapadá jiné řešení než kolegy, ale jestli touží po jemném doteku, tak prostě vybrat méně citlivá místa...a že ji lechtá polibek na krku...tomu nevěřim, můj názor je, že se jít možná spíš nelíbí nebo ji lechtají puberťácké štětiny :-D
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Únor 2009, 22:42:24 »

Jednoznačně víc přitlačit, nic jinýho v tom nehledej.
Ale pokud se bude odtahovat i potom, tak bych v tom nehledal ani tu stydlivost, ale spíš něco jako odpor k tomu, že se jí dotýká.

Nebo vybrat mene citlive partie...
To je taky řešení, ale dokážeš si představit, že bys ji vždycky šel líbat na záda? Nereálný. Ten krk a ucho je první na ráně.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Únor 2009, 22:54:46 »

Nemusí ji na zádech líbat, stačí když ji bude správně hladit... Ale přitlačení by mohlo pomoct aby nemuselo zůstat jenom u těch zad...  Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Únor 2009, 00:03:57 »

Jak už tu psali ostatní. Přitlačit. Silnější dotyk nelechtá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Únor 2009, 15:39:25 »

Heh, taky mám ten problém, jen obráceně. Lechtivý jsem já  Úsměv
Zaznamenáno
kopec

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Srpen 2009, 09:52:19 »

No taky mám takový problém... lechtivost po těle jsem vyřešil, chce to opravdu jen přitvrdit, ale když se pokračuje dál a dál tak u mě nastal problém ještě větší. Jak mile jí sjedu směrem dolů a zašnu si hrát s její mušličkou, brzi musim přestat, že jí to šíleně lehtá, at už jazykem nebo prsty. Jí tenhle problém štve taky hodně, pak si to vyčítá a občas brečí.
Jsme spolu půl roku, ještě sme spolu nespali, sice bysme už chtěli ale prostě to nejde. Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Srpen 2009, 09:55:25 »

no tak když ji to jazykem a prsty lechtá, tak to zkuste pyjem
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
kopec

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Srpen 2009, 10:27:18 »

To je další, ale můj problém. Na to abysme to mohli zkusit pyjem potřebuju bejt maximálně rozdováděnej, prostě jako rozjetej vlak. A nvm jak se mám jinač rozdovádět.  Eh? Potřeboval bych nějákou nevšední praktiku při který bych ji nepotřeboval mít na dlani. Asi se budu muset někde inspirovat.
Zaznamenáno
Yoru



Karma: 1
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Srpen 2009, 13:17:29 »

Lechtivý holky jsou super. Sice je dost těžký se jich dotýkat bez toho aby se furt smály, ale o to víc jsou v dotecích iniciativnější ;-) (postřeh z prázdnin).
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Srpen 2009, 18:37:55 »

Lechtivé holky jsou víc vzrušivé...lechtání je vlastně něco mezi dotekem a bolestí,co mozek nedokáže posoudit,neví jestli to má být příjemné nebo jestli to má bolet,proto se holka směje...muže taky sebou škubat,protože se brání.No a lechtají jemné dotyky...nějaky silnější ne,ale to už tu zaznělo
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Listopad 2009, 17:38:32 »

Zkus škrabkat, foukat, kousat... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS