LTR alias vztah

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 11:12:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  LTR alias vztah
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: LTR alias vztah  (Přečteno 3889 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« kdy: 07. Září 2010, 18:29:28 »

Ať už jsou cíle lidí na tomhle fóru jakýkoliv, dřív nebo později většina skončí ve vztahu.
Dřív jsem považoval pickup za životní styl, mít na každej den jednu holku je přece super! Je i není. Fáze pickupera je dočasná. Po čase člověk nevyhnutelně zjistí, že sex pokaždý s jinou holkou není tak super, jak si myslel. Uspokojující to bezpochyby je z krátkodobýho hlediska, ale ve svý podstatě je to pořád jedna a ta samá díra. Některý šukají líp, některý hůř, některý sou natolik hezký, že by si zasloužily bejt v Maximu, některý sou lepší průměr, ale stejně mají svoje kouzlo. Nicméně v sexu na jednu noc chybí snad nejpodstatnější věc, co se týče sexu vůbec - emoce. Je to jen bezvýznamná šukačka na ukojení pudů, ale se samotnou podstatou sexu to moc společnýho nemá.
Sex je ten nejemocionálnější akt, kterýho je člověk vůbec schopnej. Během sexu by se měla naprosto odbourat logická část mozku. Bohužel tohle většina lidí nedokáže. Jsou sužovaný sociálním naprogramováním a vnitříma nejistotama. Kluci se strašně moc snaží bejt super svůdci a jakmile dosáhnou sexu, myslí si, že je vyhráno. Není to pravda, sexem všechno teprve začíná. Přitažlivost vytvořená kdejakou pickup metodou je v porovnání s přitažlivostí, kterou si dokáže vytvořit kluk, co holku v posteli naprosto odrovná je směšná. Nicméně o podstatě sexu se možná rozepíšu jindy, teď mi jde o LTR.
Všechno o co se tady kluci na fóru pokouší, by mělo směřovat do jedinýho bodu - uspořádání si vlastního života, získání dostatečný sebedůvěry k projevení vlastního já, vybouření se (ano, skrz známosti na jednu noc), poznání spousty ženskejch a ujasnění si kritérií. Pak je reálný a pravděpodobný, že budu mít vztah s holkou a bude to stát za to. Pokud mám všechny předchozí vlastnosti, vyfiltruju holky co za to nestojí a najdu jednu z mála co mi bude opravdu vyhovovat.
Většina kluků se "spokojí". Svým způsobem tím líp pro nás. Nicméně takoví jsou pak nespokojení a mají potřebu hledat dál a jinde. Nevyhnutelně vzniká nevěra. Zároveň se nedokáží rozejít, nízký sebevědomí jim to nedovolí a navíc neumí žít sami. Vnitřně vyrovnanej a zkušenej chlap prostě nemá potřebu podvádět.
Pickup je nepochybně fajn věc, ale až zkušenosti ze vztahů pomáhají pochopit celý soukolí dynamiky mezi pohlavími.
Ještě se vrátím k tomu sexu - s každým dalším sexem s LTR, kdy se oba nebojí projevit svoje emoce je sex lepší a lepší. Zároveň je nesmysl tvrdit, že sex ve vztahu časem omrzí. Je to rozšířenej omyl. Ne, jen to chce kreativitu. Je tolik možností co a jak dělat, že sex, i když je jen s jednou holkou nemusí omrzet.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Září 2010, 19:00:03 »

Hezky řečeno  Mrkající
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Září 2010, 20:03:26 »

Tohle mne fakt upoutalo Úsměv.
Opravdu krásně řečeno... zajímavý, že já jsem ještě sex na jednu noc neměl, a přitom bych už rád zakotvil na LTR Šťastný Mrkající.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS